Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
8. bře 2011

@lenkacar počítají lidi, byty, chaty, dokonce musíš uvést počet kalhotek a ponožek 😀 😝

lenkacar
8. bře 2011

@antoa i těch levejch jenom..no těch bude hodně

antoa
8. bře 2011

@lenkacar 😀

monnn
8. bře 2011

@antoa jsem se tě zabudla zeptat co jsi to měla za mobil - mám taky dvě simky a nechci dva mobilky 😀

antoa
8. bře 2011

@monnn jde o kopii Nokie, jedná se o WebXpress stojí 1600,- a mám ho přímo z fabriky v Honk Kongu, ale dostane se koupit i u nás asi za 3000,-
jde o dotykáč, foťák, dobrá kvalita zvuku, velkou pamět, dá se tam dodat paměťová karta, má 2 simky, 2 baterky(jedna je náhradní), 2 dotykové tužky....ale je v angličtině, ale i když anglicky umím prdlajs, tak jsem neměla problém. Nechtěla jsem nic drahého, protože pak bych se o něj dost bála. ☹ Nyní chodím zase jak debil s dvouma mobilama. 😝

martinkka
8. bře 2011

Holky, před chvíli jsem se vzbudila 🙂 jsem zvědavá, co budu dělat v noci

jolcap
8. bře 2011

@martinkka spát jako já včera , no máš potřebu hajánkovat

martinkka
8. bře 2011

@jolcap spala jsem přes 3 hodiny, ale asi to potřebuju 🙂 taky tak spíš?

jolcap
8. bře 2011

@martinkka jo hodně nebo pořád zívám,ale po obědě to normálně zapíchnu a spíma večer v deset už opět hajíntám, měla jsem to i u zuzky, přišla jsem z práce a spala s přestávkou do rána

martinkka
8. bře 2011

@jolcap já spim v noci klidně 10 hodin a pak 3 hodiny přes den, to bych ani nestíhala chodit do práce 🙂

jolcap
8. bře 2011

@martinkka dělej co ti libo,takže klidně spi s miminkem už si přes den nelehneš

martinkka
8. bře 2011

@jolcap taky pravda 🙂 tak se musim vyspat do zásoby, a to se stejně cítim, jak kdybych skládala vagón uhlí 🙂

jolcap
8. bře 2011

@martinkka tak si to užívej a bud ráda,že spíš a neobjímáš dvě hodiny ráno mísu

martinkka
8. bře 2011

@jolcap však jsem ráda 🙂 tobě bývá zle?

jolcap
8. bře 2011

@martinkka ne ale je to brzo to může teprve přijít

martinkka
8. bře 2011

@jolcap mně se dělá zle, když mam hlad, musim častěji jíst

jolcap
8. bře 2011

@martinkka dle zuzky taky pěkně žeru a já si to nemyslím

petra123
8. bře 2011

čauky holky tak 8 bojovníčků kvality B což je dobré jsou 4-5 buněčné zítra možna bude embriotrasfér🙂)Nakonec budou dva byla jsme přemluvena🙂

martinkka
8. bře 2011

@jolcap mně řiká chlap, že se pořád něčim peru, ale je to tim, že jim častěji, ale po menších porcích, celkově toho víc určitě nesnim

martinkka
8. bře 2011

@petra123 8 bojovníčků, tak to je krásný, přeju hodně štěstí 🙂

lenkacar
8. bře 2011

@petra123 parádní zpráva dne ..moc ti to přeju a je dobře ,že dáte 2 po těch problémech i dvojčátka zvládneš levou zadní

jolcap
8. bře 2011

@petra123 gratuluji a dvě jsou lepší fakt

missbosorka
8. bře 2011

Ahoj holky! Chci Vás všechny pozdravit, od po chodím do práce a tam nechci na koníka lézt, neb nam sleduji pc. Takže se sem dostanu spíše večer a to už to tady moc nefrčí 🙂 Jinak těhulkám držím palce a těm co se připravují samozřejmě také.

lenkacar
8. bře 2011

@missbosorka čůůs ,tak ty už facháš ,no nám taky sledovali pc ..

missbosorka
8. bře 2011

@lenkacar mne je to jedno, ale zrovna tohle vedet nemusi, staci ze si mysli, ten prvni den, az jsem se musela smat.... kolegyne na me rvaly a protom se drzely za bricho, tak jsem musela rikat at jsou v klidu, ze se nic nedeje apod. Ale vetsina si mysli, ze jsem mela dva mesice chripku :-¨) Jinak jsem o Vas dnes vypravela sefovi, jak jste mi tady na zacatku moc pomohly

missbosorka
8. bře 2011

@lenkacar rvaly ve smyslu, ze me na dalku zdravily

lenkacar
8. bře 2011

@missbosorka já jsem z tebe úplně štajf ,už to čtu po 5 a furt to nechápu rvaly a nebo řvaly? a stejně mi to s tim břichem nejde do kupy .. 😕 že ty už mě znáš co ? že mě to musíš překládat ,tak tu větu slož česky jo?

missbosorka
8. bře 2011

@lenkacar, kolegyne na me pokrikovaly na chodbe.. cau Radus, letely ke mne a drzely za bricho.... asi jako, ze jsem tehotna.... tak jsem na ne rvala, nez ke mne dobehly, ze se nic nedeje, az jsou v klidu. No a nektery mi na nej cumej a jina mi rovnou rekla, mas nejaky bricho...

lenkacar
8. bře 2011

@missbosorka jo tak dobrý já právě nechápala to s tim břichem jestli ti gratulujou bo co se děje ...no vidíš jak jsi mě to krásně vysvětlila ,ted už usnu spokojeně 😀 😀 😀

missbosorka
8. bře 2011

@lenkacar jo jo, taky pujdu, zitra prijede navsteva - audit z Londýna, tak at dorazim do prace nez dorazi, rano je desna spicka, jezdim do phy autem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru