Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petra123
17. dub 2011

@lenkacar Leni to snad nééééé ☹ ja myslela že aspon tobě se to konečně povede a nakonec tohle moc mě to mrzí tak moc jsme ti to přála☹ani nevíš jak aspon jsme si myslela že někoho to štěstíčko potka když se snažíme už věky a zase nic to je fakt hnus jak si ten osud snama zahrava co vydržíme ☹

monnn
17. dub 2011

@lenkacar Leni co na to říct ☹
Jinak holky v pá jsem dostala termín na hysteroskopii a pak ještě ten samej den na kontrolní Imuno 😉

lenkacar
21. dub 2011

takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. a vůbec se všim..jo taky by se do mě mrknul ,ale prej problém nevidí.. a řešit to evidentně nemíní,strašně ho zajímalo kolik mám pokusů a co pojištovna ,vůbec nemínil řešit nějakej ket
😠

jolcap
21. dub 2011

@lenkacar no tak to je teda přístup a pak,že jim nejde o prachy, další rozhodnutí je stejně jen na tobě a ty musíš vědět jak se cítíš je fakt,že kdyby byl lidskej člověk by uvažoval jinak

lenkacar
21. dub 2011

@jolcap já věděla ,že je to v prdeli ,ale mohl to říct jinak ..já to tušila od toho 13dne,kdy čárka nesílila jak měla ,ale fakt mě dostal ..

jolcap
21. dub 2011

@lenkacar jo všechno se dá říct tak aby to nevyznělo drsně, jinak uvidíš co bude dál nechci tě utěšovat je to stejně k ničemu a nespravedlivý

lenkacar
21. dub 2011

@jolcap já o to nestojim ,aby mě někdo utěšoval i to byl důvod ,proč jsem se stáhla z koníka ,nemám to ráda ..ikdyž to myslíte dobře .. 😉 ,co bude dál? nic holči ..končíme ,vladís nechce ani pro nanuky ..

jolcap
21. dub 2011

@lenkacar jo chápu člověk se s tím musí srovnat stejně sám, hele tak přestaň řešit a užívej si sex a život a co jak se říká chcát proti větru se nemá a nedá

lenkacar
21. dub 2011

@jolcap jo to si myslim i já..naše máma řiká ,že si zaděláme ještě na problém ,nějaký postižený dítě nebo něco ..když to nejde tak to nejde ,už i vladís to pochopil ,tak co ,prej budem mít na důchod klid

antoa
21. dub 2011

@lenkacar co na to říct.....ach jooo ☹

lenkacar
22. dub 2011

@antoa nic nenaděláme ..ale já to fakt tušila ,takže jsem v pohodě co se týče tohodle ..mě nasral ten přístup

mv
22. dub 2011

@lenkacar blbec, no...ale takhle to v CARech obas chodí všude,mě taky naprdli pak v CARu tak, že jsem chtěla odejít jinam.ale za pár dní jsem vychladla a došlo mi, že bych si jinde nepomohla..
jak píše, když to nejde, tak to nejde.já to u nás vidím taky tak,svět se nezboří a bude na něm krásně, i když se už nedočkáme...

lenkacar
22. dub 2011

@mv už jsme se o tom bavily spolu dříve ,tak víš jak to cítím já ..

mv
22. dub 2011

@lenkacar na doktora se vyprdni,máš fajn chlapa, se kterým je ti dobře a co bude nebo nebude ví člověk stejně prd...

lenkacar
22. dub 2011

@mv včera jsme se o tom bavili s mužem ,že bysme si aspon začli užívat sex a všechno ,tohle neni život ..

mv
22. dub 2011

@lenkacar přesně, já to znám už skoro 4 roky.furt jen doktoři,UTZ, vyšetření, ten běžnej život tím prostě poznamenanej je, ať chceš nebo ne,včetně sexu.
my s tímhle minulej měsíc skončili, už to necháváme vše být a zrovna sex si užíváme jak za mlada. 🙂zrovna včera jsme měli výročí,20let spolu a moc se těším na min. 20 dalších let s ním...

lenkacar
22. dub 2011

@mv krásný co píšeš 😵

olasek
24. dub 2011

Ahoj holky,
jen jsem vám chtěla napsat, že na vás myslím a vůbec bych se nedivila, kdyby ta dobrá pohoda bez honičky za miminkem přinesla i nějaké to vytoužené ovoce. Já už také necelé tři roky žiju jen tím, že jsem v hormonálním opojení a o nějakém spontánním vášnivém sexu jen sním. No, každopádně mám opět nějaký nedefinovatelný problém - po tom neúspěšním IVF jsem to už 50 dnů nedostala a tak se chystám na gyndu.... to je furt něco....
@lenkacar Leni, rozumím, že tě teď koník "nebaví" přesto se občas ozvi, ju? 😉

lenkacar
25. dub 2011

@olasek ne že nebaví ..měla jsem oddych ,dokud neni jasno a už je jasno ..nechtěla jsem denně odpovídat na to jak mi je ..a neni tam u tebe nějakej schovanej mimánek?

olasek
25. dub 2011

@lenkacar jasně, rozumím 😉 ...u mě nic schovaného není, vždyť by to ty testy snad zjistily po takové době a vše je negativní....prostě je třeba si hormonálně uklidit a proto zítra mířím na gyndu 😉

lenkacar
26. dub 2011

@olasek jám se půl roku léčila na úpravu mrchy .. a ted je zase ok ,ale stejně to nejde ..no prej už neví co se mnou ,to mě jako potěšil doky ..

holubice.petra
26. dub 2011

@lenkacar se mnou nevěděli několik let co je a vlaastně nevědí do těď proč mi nešlo otěhotnět....no a najednou bum 😉 proto vám všem radím neházejte flintu do žita nevzdávejte!!!

lenkacar
26. dub 2011

@holubice.petra a jsi uměle?

holubice.petra
26. dub 2011

@lenkacar jo jsem v létě jsme měli první pokus a to se nám ani neoplodnilo žádné vajíčko tak nedošlo ani k transféru nastoupili jsme na podzim na milion vyšetření a tam nám samozřejmě nic nenašli všude nám říkali že nám nic není 😠 a teď v únoru jsme to zkusili zase a to se nám jich opodnilo hned osm dvě jsem si nechala zavést a jedno se zázrakem chytlo...jinak během šesti let jsem byla asi tak 6x na IUI z toho jsem byla těhu jednou a to bylo na ten první pokus ale bylo z toho zamlklé těhu....celkem se to s námi táhlo 5let a teď to vypadá zatím velmi dobře...je pravda že jsem se vždy několikrát naštvala a dala jsem si pouzičku, ale pak mě vždy zase chytlo bojování a nakonec to vyšlo 😀

revilo
26. dub 2011

bohuzel i ja uz patrim do vasi skupiny... 😢 Dnes jsem po 20dnech po IVF potratila. Minuly tyden jsem byla dvakrat na odberu krve a hcg se zvysilo dvojnasobne..Meli jsme ohromnou radost . I kdyz ta radost se u nas stridala se smutkem. Prvni tehotensky test jsem si udelala driv nez jsem mela, byl negativni,druhy uz v terminu byl pozitivni a pak jsem zacala spinit cca 14 dni po IVF,ale bylo mi receno,ze se uhnizduje a ze je to dobra zprava. Tento vikend jsem zacala ale krvacet, pichla jsem si agolutin,krvaceni ustupovalo,ale dnes rano ze me vypadla velka (cca 4cm) srazenina krve. Hned jsme jeli do caru a tam nam z ultrazvuku a krve potvrdili potrat. Nemate nekdo zkusenost za jak dlouho mohu jit na dalsi IVF? Jestli treba i dalsi mesic?

kessinkaa
26. dub 2011

@revilo a máš mražáčky??

lenkacar
26. dub 2011

@revilo u nás v car chtějí celé 2mrchy

revilo
26. dub 2011

zamrazene nemam..... 😢
takze 3 mesice,to bude nekonecne!

lenkacar
26. dub 2011

@revilo někde v car to dovolí u nás ne ..já mám za sebou asi to co ty ..mrcha je řádná

revilo
26. dub 2011

@lenkacar A v jakem caru jsi? Uz se s tim zacinam vyrovnavat,ale to rano bylo velmi plactive. Musim to hodit za hlavu,abych se dostala do psychicke pohody.... I kdyz kazdy rika nemysli na to, tak to proste nejde...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru