Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
6. čer 2011

já jsem taky v šoku z margi,taky jsem na ní myslela ..ten život je fakt někdy zlej ..jak se začneš radovat už dostaneš po hubě .. 😔 chtěla jsem jít ke kartářovi jestli mám vůbec ještě něco dělat a on se mi ozval pitomec včera ..to brzo ,tak a dneska zase,tak jsem mu napslaa ,že dneska už to vědět nechci jak to dopadne .. 😕 minukle na mě vybalil potrat a já z toho byla div živá celej rok..a potom jsem se hlídala kdy začnu krvácet a to jsem nevěděla že při MA nic ..krev ,bolesti nic a stejně je to v hajzlu ..No ted čekam ,abych zavolala do car jestli se to rozmrazilo a když jo tak v 11hod. píchnem injekci a jedem..už se na to lovení v pipině těšim ,ale jako je to poslední akce tak to musim přežít ..

lenkacar
6. čer 2011

joli už máš bříško těhu?a pohyby? a už víte co to bude?

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar tady platí neštěstí nechodí po horách,ale po lidech, hlavně,že jste doma v pohodě a tohle ber jen jako pokus hokus a uvidíš, držím palce,ale raději tě uslyším fakt v srpnu že bliješ

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar jo mám jako v sedmým měsíci a pohyby takovýto vlnobití bez moře,když jsem v klidu, co to bude nechceme vědět teda není to to důlležitý jen aby bylo v pořádku takže nikde neotravuju doktory s tím co to je a oni jsou rádi prý příjemná změna

lenkacar
6. čer 2011

@jolcap krásně jsi to napslaa ..já to fakt nemínim hrotit ,je to jen abych je tam nenechala ,ale nic si od toho neslibuju ..vladís ten už vůbec ne ..´jako neřikam ,že nemám nerva ,ale musim to brát střízlivě ..v pátek byla ovulace +3dny tak by to mělo vyjít ..a jestli ne dneska tak už nikdy ..počasí krásný ,tělo spolupracuje ,tak ještě co s nima udělá dusík

lenkacar
6. čer 2011

@jolcap já se včera viděla v okýnku v autě a nevěřila jsem svým očím ,mám pupek jak těhule taky tak v7-8měs. hrůza co si ty lidi musej myslet ..

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar jak říkám nech to koňovi má větší hlavu, když si jedno měla tak proč ho nezkusit za to nic nedáš, odjed na chalupu jestli můžeš a užij si to

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar to znám,mě paní na podzim přinesla i dárek pro mimi, to byl šok když jsem jí řekla,že jsem jenom tlustá, to jsou ty pitomý hormony,jsem vepřík jen to bříško je pěkně tvrdý jako jsem ho měla u zuzky

lenkacar
6. čer 2011

přesně tak ..žádné testy nechci ani vidět a bláznění jestli je čárka a dneska slabší a nebo silnější ..seru na všechno ..

lenkacar
6. čer 2011

@jolcap copak naše toni jak se má ,už sem nechodí vid..

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar nějak se to rozprchlo,zlstaly jen ty skalní

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar pravdu díš děvče

lenkacar
6. čer 2011

kdybych byla těhu tak sem i chodim ,ale tak bez akce už to nemá význam zaclánět,ale sleduju vás dál

lenkacar
6. čer 2011

moje kamarádka nejlepší je v 5měsíci je to hrůza i potěšení koukat jak jí to roste,je taky po ivf,ale ta se s tim nemaže píchaj až z ní chlupy lítaj a takovej spartanskej přístup ,žádný zbytečný nervy ..

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar ono je to pak na palici,když začneme prudit jak jsme rády,že se to povedlo,ale jen nás šmíruj a klidně piš, tak to chápu občas to musí být na palici,ale třeba budeš ta nejsupr teta, já se taky snažím si to užívat,ale nějaký obavy jsou,ale to znáš docela bych ti je přála za mě

lenkacar
6. čer 2011

já se snažím uklidnovat, že se neposeru ,když to nevyjde a někdy mám i silácký kydy hjak jsem ráda ,že se vyspim a nic mi tu neřve 😀 ,ale někdy je takovej pitromej den ,že si řikam ,že je to stejně všechno jenom přetvářka ,aby mě nešvihlo ..snažim si vymýšlet kuchyni novou a blbosti na chatě a prachjy lítají a všechno rozesraný a nic hotový a já lítam od zdi ke zdi .. 😝

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar to znám,taky jsem si říkala,že mám už klid a budu cestovat,ale na druhou stranu budu ti psát jaký to je a nebo ti půjčím Zuzku je v těch nej letecha třeba by tě to přešlo úplně

lenkacar
6. čer 2011

takže hlásím ,že ve 13hod. je transfer 2embryí,obě jsou OK,tak mi držte povinně palečky ,mám docela radost,že i to rozmražení to vždy přežilo,jen se jim u mě nelíbí no ..

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar jasně šéfe

lenkacar
6. čer 2011

jsou tam oba dva ..bylo to hnusn jako obvykle ..tak uvidíme

olasek
6. čer 2011

Ahojda kočky,
@lenkacar Leni, moooc na tebe myslím....a už neřeknu půl slova, protože nechci nic zakřiknout 😉!!!!!
@mv mrzí mě, jak do dopadlo ☹ !! Kurňa, sakra práce!!!! drž se!
@duschankova ahoj Pavli, moc díky za vzkaz. Koukám, že budeme mít termínky hodně podobné - já jsem o týden napřed - dnes stimuluji už 9 den. V pátek jsem byla na UZ a mám asi 12 vajuch. Zítra jdu na UZ znovu tak uvidíme...na OPU bych předběžně měla jít tento pátek nebo sobotu. Píchám Dipherelin a Fostimon. My jsme v pořádku, žádné fyziologické problémy nemáme. Akorát mě pomaleji dozrávají vajíčka takže teď mám strach,aby to nebyla kvantita na úkor kvality! Taky moc držím pěsti!!! Drž se!!!

martinkka
6. čer 2011

Ahoj holky 🙂
@mv to neee ☹ moc mě to mrzí

@lenkacar držím palce a moc na tebe myslím 🙂 ať se u tebe embroušům líbí

lenkacar
6. čer 2011

@olasek i ty se drž jsi veliká bojovnice a nevzdáváš to ,jsi obdivuhodná,mě na to bojování chybí hlavně už i těch dalších 20litrů na pokus..ale i ty nervy už to nechci ,narkozu a všechno ..tohle je můj 6transfer a končíme s číslem 13

olasek
6. čer 2011

@lenkacar já rozumím...je to všestranně hrozně náročné....ani nevíš, jak bych ti přála úspěch, plnou náruč 😉 ....ale já stále věřím v naše štěstí! Vím, jak je těžký udržet náladu, taky se s tím peru, ale jinak to nejde.....Strašně moc ti přeju štěstíčko!!!!!

martinkka
6. čer 2011

@lenkacar
@olasek jste obě moc silný a přeju vám moc štěstíčka 😉

monnn
6. čer 2011

@lenkacar Leni 😉 ,a na kartáře se vyprdní,já byla loni v létě u jedné vyhlášené,ta mi řekla že budu do půl roku těhu,bude to holčička.........,no těhu sem do půl roku byla,ale pak jsem dopadla jak jsem dopadla-vždyt víš ☹ ,takže všechny negativa pryč a jen s veselou 🙂

duschankova
6. čer 2011

@olasek jsem moc rada, ze jsem tady nasla nejakou zpriznenou dusi..... a mozna u nas bude OPU uz tuhle sobotu, ale pondeli nebo utery je uz jiste.... Jinak nam nasli jen toho Leidena, ale snad to bude o.k. Budeme bojovat spolecne, vid?! 🙂 Jste s manzelem velice sympaticky par 🙂 ve stredu jdu na kontrolu do CARU, tak se pak ozvu, jak jsem dopadla. Zatim ahoj Pavla Birknerova

mv
7. čer 2011

@olasek
@lenkacar držím palce oběma holky moc..... 🙂
já mažu dneska na revizi,tak snad dopadne lépe, než ta loňská a nebudu lítat na kontrolní HCG ještě 6 neděl po revizi a pořád čekat, jestli mě čeká další tato lahůdka... 😝

monnn
7. čer 2011

@mv tak at ta revize dopadne,hele a Tobě brali krev na HCG?mě ne hm asi každá nem. má jiný systém 😨

lenkacar
7. čer 2011

@mv margi tak to nějak přežij ,to je hrůza ,ty konce radování 😔 ,ty revize jsou fakt hnusná záležitost hlavně na psychiku a jak ti je? jak to zvládáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru