Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
1. únor 2011

@antoa přesně tak 🙂 ono to přebolí
rizoto mám ráda, alemořský plody ne 😒

martinkka
1. únor 2011

@monnn pa pa 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@monnn ještě jsem si nevyzvedla léky bylo moc pozdě ..tak se obávám ,že opět budu mít s tebou noční ..už 3

martinkka
1. únor 2011

@lenkacar
@antoa
taky mě zaráží, že měli v nemocnici mořský plody 😲 bůh ví, co to bylo 😀

lenkacar
1. únor 2011

@martinkka tohle rizoto s potvorama z moře nám dali na djerbě i na mallorce ,bože to byl hnus ..ještě to na mě koukalo a španělové to bouchali o sto péro a jen vyplivovali škeble ..

martinkka
1. únor 2011
martinkka
1. únor 2011

@lenkacar taky jsme to měli na dovolený, ale zdálo se mi to takový nechutný, jak byly ty mušle (nebo co to bylo) mezi tou rýží 😀

lenkacar
1. únor 2011

tak holčičky já konřím ,páč mi teče z nosu a vladís čeká na sklizen ,papa zítra

martinkka
1. únor 2011

@lenkacar přeju dobrou noc 😀

antoa
1. únor 2011

@lenkacar oni tam měli nakrájený krabí tyčinky, bleeeee

antoa
1. únor 2011

@lenkacar dobrou zítra skecnem

martinkka
1. únor 2011

@antoa no fujky, kde to viděli 😒

antoa
1. únor 2011

@martinkka že by u Babici nebo Polreicha? 😀

martinkka
1. únor 2011

@antoa to je možný 😀
před chvílí jsme dojedla zmrzlinku, nějak na ní poslední dobou ujíždím 😉

antoa
1. únor 2011

@martinkka tak já zase od min. týdne opět ujíždím a už můžu ujíždět na tataráku 😉 tak dobrou noc

martinkka
1. únor 2011

@antoa dobrou noc 🙂

tonytony
1. únor 2011

@antoa Antoa, to je fakt hrozný, já tohle nemůžu ani číst, natož, kdybych to měla prožívat☹ Je mi to moc líto, nikdo si tohle nazaslouží, natož někdo, kdo tak moc miminko chce... Dneska jak zase ukazovali v Tv tu matku feťačku s dvěma holčičkama v bytě mezi stříkačkama a jehlama- nechala je tam v tom svinčíku samotné- 5 a1 rok, hlady, bez WC, v tom bordelu a šla pryč- ta roční uvázaná v kočárku a starší ji měla hlídat, normálně jsem tady u toho brečela, já to nechápu☹

antoa
1. únor 2011

@tonytony na to není co dodat, proto říkám, že Bůh neexistuje 😉

lenkacar
2. únor 2011

@antoa neboj na každou svini se voda uvaří 😉 ,ale ty chudáci děti by měli být ušetřený ,týrání všeho druhu 😔 ,určitě bych za to dávala trest smrti 😖 .

lenkacar
2. únor 2011

@antoa já když vidim ten mazec v egyptě a tunisku a jinde ve světě a hladomor a záplavy ,napadá mě ,jestli už toho ten nahoře nemá tak akorát plný zuby...ten kdo dítě má tak fetuje a nestará se,ten kdo ho nemá si huntuje tělo lékama,aby ho měl a mnohdy zbytečně 😝 ,jak se v tom má chudák orientovat 😀 je to bordel na tom světě 😎 😝 ,já teda věřím ve vyšší moc a nadpřirozeno ,mnohokrát se mi něco přihodilo,občas se modlím ,hlavně teda když mi teče do bot ..jinak nejsem pokřtěná a nechodim do kostela ,myslím si ,že to není důležité..neuznávám faráříčky ,který někde obtěžujou nezlelce,protože jim řád nedovolí toho ptáka někam vrazit ,jsou pro mě cizopasníci co nechtěj makat v kolbence 😒 a radši se ohání biblí ,kterou si každý může vyložit po svém.No co bych vám takhle po ránu ještě chytrého napsala? 😀 jo že mě serou nadace jako unicef,který brnkají lidem na nervy a city,protože jestli jim pošlou hrstičku rýže na den ,to je spasí ,když se tam denně rodí stovky dalších chudáčků,měli by je něčim poprášit ,aby nepřiváděli na svět další ubožáčky ,na který nečeká nic než utrpení..a nebo jako v číně to nějak zredukovat.To mě může nasrat samej syfl a aids,hladomor a nemoci o kterých se nám nezdá a oni furt jenom šukaj 🙄 ,co by taky jinýho dělali že jo..siesta ,do práce neni kam chodit ,to je lepší čekat co jim spadne z nebe .. 😢 já když to vidim tak u toho brečim ,že mám zkaženej celej týden jakou z toho dostanu migrénu ,pravidelně mi tim kazí vánoce,ted jsem si je teda mimořádně zkazila sama,tak mají štěstí 😉 😀

lenkacar
2. únor 2011

já totiž když nemůžu spát ,jsem děsně chytrá 😀 😝 ,dřív jsem psávala básničky ,dneska už jen čumim do stropu a přemýšlim o všem možném,poslední básničku jsem napsala,když mi umřela milovaná osoba,hodně se mi tím ulevilo,když jsem to hodila na papír ,je to moje forma terapie,podívat se na tu bolest jinak a pak jí zavřít do desek a šup s ní na spod skříně at tam uzraje ve vzpomínku. 😉 jednou jsem na sobě zkusila meditaci OSHO,když jsem si děsně opařila ruce a fakt se mi to povedlo,musim se pochválit ,že jsem neměla jedinej puchýřek a mohla jsem bez bolesti i pod vodu asi za 10minut.. 😉 ale nejsem člověk, který by se něčemu pravidelně věnoval a navíc to ani nejde,aby se člověk udržel v realitě,to je dobrý pro nějakýho poustevníka co neleze do fachy .. 😀 😝,bohužel si ale myslim ,že na sebe přetahuju nemoce co maj ostatní a nebo je to trest ,pokaždý jak začnu o něčem mluvit ,že vladíse bolí kyčel ,mě to rozbolí taky ,to samý se zubama..očima ..bolest břicha ..asi nějaká sugesce nevim..

lenkacar
2. únor 2011

tak já zkusim zalehnout..už ted lituju toho kdo bude muset číst moje slohová cvičení 😀 😝 ,ale aspon se zase o mě něco dozvíte nového 😉 tak čus jdu do peří 😉 vladís za chvíli vstává tak snad usnu

monnn
2. únor 2011

@lenkacar takže nesklamalas holka noční - tak už jen 2 a máme volno 😀 jo a co je to OSHO?
dobou jdu bucinkat 😝

lenkacar
2. únor 2011

@monnn hahaha 😀 😔 😠 😝 taly bych spala

monnn
2. únor 2011

@lenkacar ty jo co tu ještě děláš máme padla,nástup až na 22.00 😅

antoa
2. únor 2011

@lenkacar dobré ráno!!!
no ty ses pěkně rozkecala, ale souhlasím s tebou-ve všem-asi něco existuje, ale kdo ví co?
Jinak já přemýšlím, že bych se nechala uschopnit a šla už v pátek do práce, jinak tu zblbnu, jsem tu od 7 do 18 sama, nikde nikdo...akorát je mi z toho zle.

antoa
2. únor 2011

@lenkacar ty ještě nespíš? 😉

misi.21
autor
2. únor 2011

@antoa ahojky,to jsem ráda že ses nám vrátila. 🙂 A nemáš možnost jít někam ven? Aspoň na chvilku,dopoledne když nebude nikde moc lidí,projít se,vymrznout,provětrat hlavu... Mě tohle pomáhalo po tom podělaným IVF. Víš co,lepší ten nástup do práce neuspěchat,než pak litovat... Ale uvidíš jak se ne to budeš cítit.

@lenkacar to si děláš srandu,že celou noc nespíš,ne?? 😒 A já si tady nedávno stěžovala,že usnu až ve 2 ve 3. Hele,teď spím hned jak lehnu,tak jestli si to ode mě nechytla,když jsme tady o tom mluvily 🙂 Piš nám recepty když už nepíšeš básničky,nevím co vařit... 😉

Dneska jsem chtěla udělat cibulačku,máme ji hrozně rádi,ale je tady spousta zbytků zeleniny,sýrů a salámů,takže dnes opravdu rychlí oběd 😉 Obložené chleby,hurááá... Ještě že manželovi je fuk jestli je teplé nebo studené jídlo. Kolikrát i v neděli když se mě ani jemu nechce vařit,tak se domluvíme třeba na krupičné kaši nebo jen na pečených bramborách s česnekem. Neumím si představit,že bych měla pořád vařit moso,by mě švihlo... 😒

misi.21
autor
2. únor 2011

Tady se snad ještě spí,chápu těžce pracující,co nespí noci,ale jinak to dámy pěkně flákáte... 🙂 Prdím na vás,jdu se nadlábnout 😉

baronek
2. únor 2011

@lenkacar snad budu mít během dne čas, abych tě dočetla 😀
@antoa zdravím a souhlasím s misi, že nejlepší je provětrat si pořádně hlavu, i když se to lehce říká a těžko dělá ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru