Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
12. únor 2011

@petapal Tak to jsme dve, co se klepou. Vcera 10dc jsem mela na UZ spoustu malych folikulu a zadny dominantni. Vzhledem k cyklum 26 dni mi to prijde divny a bojim se, aby ovulace vubec byla. Pritom anovulacni cykly nemam. Holky, nevite, jestli IVF muze rozesrat cyklus tolik, ze v nasledujicim cyklu zadny vajicko nevyprdnu?

vera5
12. únor 2011

@martina_z No já např. po stinulaci na IUI, jsem potom za měsíc neměla skoro žádný měsíčky, jeden den jsem trochu špinila a końec, pak mi na Caru dali antikoncepci, prootže to v krvi nedopadlo dobře a nemohla jsem podstoupit další stimulku, prý by to bylo neúspěšné, tak nevím :(...jestli to dělá stimulace, že pak máš cyklus i ovu rozhašené.

martinkka
12. únor 2011

@martina_z já myslim, že může. Taky jsem v tom cyklu po IVF neměla ovulaci, měla jsem to nějaký rozdrbaný a pak další cyklus už byl normálně ovulační

martina_z
12. únor 2011

To jste me teda moc nepotesily, ale zase dobry vedet, ze se pote vse obnovilo. V pondeli snad budu chytrejsi.

Ciste teoreticky, pokud by aspon sliznice byla v poradku, pro KET v podstate ovulaci ani nepotrebuju? Plno holek s anovulacnimi cykly jde na KET, vyfasuji estrofem, ovulace se nekona, jen nafasuji utrac a pak jim embrya zavedou a pokracuji v utrogestanu az do konce 12tt.

martinkka
12. únor 2011

@martina_z asi pro KET ovulaci nepotřebuješ ... oni ti dají nějaký hormony na růst děložní sliznice a tim to tělo asi oblbnou

martina_z
12. únor 2011

Holky s anovulakem dostavaji estrofem nebo estrimax od zacatku cyklu - tak uvidim v pondeli. Jen jsem KET chtela uz ted, v breznu v dubnu mam nejaky sluzebky a bude se mi to blbe ladit. Jsem otravena jak malajskej sip.

baronek
12. únor 2011

@martina_z ahojky, já mám normálně ovulaci a pro KEt ji potřebuješ 🙂 Estrofem a prednison jsem dostala pět dní před KET a Crinone tři dny před 😉 Budu držet pěsti, aby ti to tenhle měsíc vyšlo. Ty máš 4 mrazáčky nebo si to pletu???

martina_z
12. únor 2011

@baronek Uz jsem z toho jelen, holky s anovulakama zase rikaji, ze ovulaci nepotrebuju. A asi to bude v kazdem CARu jinak. Diky za drzeni palcu - mrazacky mam 2, ctyrdenni moruly.

baronek
12. únor 2011

@martina_z já jedila právě skoro každý den na ultravuk, aby jsme ovulaci neprošvihli a stanovil její datum a pak naplánoval KET. A vím, že holčiny jiné diskuse dostávali i pregnyl nebo ovitrille na vyvolání ovulace, tak já taky nevím ☹

baronek
12. únor 2011

@martina_z jo já věděla, že tam nějaká čtyřka byla 😉

monnn
12. únor 2011

holky tak já to měla úplně jiný na stimulku i OPU jsem se těšila jak malé dítě na Vánoce,mi všichni říkali jak jsem krásně pozitivně naladěná,že to musí vyjít a houbelec ☹ - takže jak jsem věřila na pohodu tak si myslím,že můžeš být naladěná či nenaladěná a stejně .... 😕

lenkacar
12. únor 2011

@martina_z nepotřebuješ ovulaci .. a potom máš léky ,pokud máš ovulaci můžeš mít nativ 😉

baronek
12. únor 2011

@lenkacar konečně přišla nějaká mudra 😀

lenkacar
12. únor 2011

@baronek 😀 😝 kdybych byla mudra ,vymudrovala bych si malýho uřvánka

martinkka
12. únor 2011

@martina_z podle mě to jde i s ovulací i bez ní, když jí nemáš, tak si pomůžou hormonama...vždyť i holky, který nikdy nemají ovulaci a musejí mít třeba i darovaný vajíka můžou jít na transfer a to je přece něco podobnýho jako KET

baronek
12. únor 2011

@lenkacar užvánek bude 🙂 a ještě tenhle rok, protože je plodnej rok a bude se těhotnět jako po másle 🙂

lenkacar
12. únor 2011

@martinkka no dyk to žikam 😀

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar vidiš to, jak se shodneme 😀

lenkacar
12. únor 2011

@martinkka baže shodnem..na tohle jsem se ptala ,tak proto to vim.. 😉

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar už jsme holt odbornice, mohli by jsme si zařídit poradnu 😀

lenkacar
12. únor 2011

no a mohly bysme mít společnou a jmenovala by se ,,Marlenn,, hezké ne?

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar Super 😀 je vidět, že máš podnikatelského ducha

lenkacar
12. únor 2011

@martinkka 😀 😀 😀 jdu se vyvalit k telce a budu čumákovat na nestydu ,byli jsme na tom v kině a docela dobrý

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar taky se na to budu dívat, v kině jsme to nějak prošvihli 🙂

lenkacar
12. únor 2011

@martinkka aspon jste ušetřili ,kdybych měla hbo tak koukam na nový měsíc

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar mně stačí ten Nestyda 🙂 docela se na něj těšim

lenkacar
12. únor 2011

@martinkka no mě se teda jako víc líbí ten Robert Pattinson,bo jak se píše,no ale co nadělam a kvůli tomu ,že jednou za 100let daj film pro mě ,si nebudu platit rozšířenej program ,že jo..jo a taky mě dojala KLDR ,že požádala o jídlo ,když tady našinci chcípaj hlady ,tam kdyby idioti neválčili co pamatuju tak by se měli dobře.. 😠 vždycky to odserou obyčejný lidi ,který za nic nemůžou ..tam i tady

monnn
12. únor 2011

@lenkacar 😉 jj máš pravdu

martinkka
12. únor 2011

@lenkacar jo jo, moje řeč

lenkacar
12. únor 2011

tak dobrou ..hezké sníky všem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru