Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
26. únor 2011

@jezulicka příští pátek dle pana doktora a pak krev, ty čekáš mimi po kolikátým IVF

jolcap
26. únor 2011

@mv hele měla si se kochat trochu poezie v autě a to by si viděla jak by to šlo rychle 😀

jezulicka
26. únor 2011

@jolcap po 3 až.. 😠

jolcap
26. únor 2011

@jezulicka no hlavně že se to povedlo, a já mam zase trochu depku 😉

petra123
26. únor 2011

holky tam mam za sebou dnešní den syranelu rano a fostimonu do dupy a ted večer opět syranel a puregon a můžu říct jedno proč proboha taky nedělají to pero i na fostimon jak je to lehké aplikovaní stím puregonem no chtělo by to zlepšovák 😀 jinak se zatím cítím dobře dost piju snažím se a musím si pak dát tibeckou houbičku nějaké ty bilkoviny do sebe dostat (pro ty co neví co je to tibecka houba :je to houba do které vlijete mléko a za 12h cca máte přírodní kefír hodně moc zdravy dejte do vyhledavače na netu a holky piju ho cca 3 tydny a mam opoznaní pěknější pusu od jebaků a celkově se cítím dobře moc je to zazrak přírdy)

jezulicka
26. únor 2011

@jolcap prosím tě z čeho máš depku,neblázni...

jolcap
26. únor 2011

@petra123 kefír já rada na střeva 😀 ne fakt mi to pomáhá

jolcap
26. únor 2011

@jezulicka za 4 měsíce mi bude 40 takže bych raději aby tohle bylo první a poslední

mv
26. únor 2011

@jolcap já to měla s poeziíí,manžel mlel celou cestu....on je horší než ženská. 😀

jolcap
26. únor 2011

@mv fakt jo? no ten můj mě tady vytáčí ohledně sportu, dělá si ze mě srandu 😀

jezulicka
26. únor 2011

@jolcap určitě to vyjde...máš dvě a když ne dvě tak jedno určitě se chytne..neboj... 😉

mv
26. únor 2011

@jolcap mě je sice méně, než tobě, ale pořád posunuju termín, do kdy se hodláme snažit.půjdeme ještě na dva pokusy a tím končíme,po čtyřicítce už nee.

jolcap
26. únor 2011

@jezulicka chlap už od OPU šílí kolik jsme měli embryek a že chce jen jedno a že při jeho štěstí tam budou dvě a co znám holky z gennetu tak už dlouho žádný dvojky nebyly, tak si je třeba vytáhneme, teda mě a zuzce to nevadí ale manža už si zvyká

jezulicka
26. únor 2011

@jolcap to by si zvykl rychle ono už pak nic jiného nezbývá měli by jste to double.. 😀

jolcap
26. únor 2011

@mv já bych asi pak taky nešla, říkala jsem,že když to do kěvtna nevyjde jdu rovnou do cestovky a kupuju řecko na 14 dní

mv
26. únor 2011

@jolcap ne,nemyslím to doslova s tou poezií.Že mele pusou více, jak já, to jo.já se měla narodit jako chlap, klidně půl dne mlčím a on měl být ženská, jak mu jede huba.

jolcap
26. únor 2011

@jezulicka jasně a hlavně žádný dítko ještě nemá

jolcap
26. únor 2011

@mv no tak to máš dobrý postará se ti o zábavu

mv
26. únor 2011

@jolcap manžel taky nechtěl o dvojkách ani slyšet, pořád to rozebíral, jako že to nezvládnem a jsme staří na to a tak.a to tak dlouho, až jsme oba, když zbylo jen jedno na transfer bulili,že to nebude šimon a matouš...
a není ani to jedno, třeba příště....
proto já nechci jít do léta na další IVF, tak blízko u sebe bych další nezdar nezvládla, tohle jsem vzala v pohodě.chci mít větší odstup a celkově si tím neovlivňovat léto.

mv
26. únor 2011

@jolcap já kolikrát upřímně závidím kámoškám, co líčí své mlčící manžely doma....

olasek
26. únor 2011

@jezulicka promiň, že jsem neodpovídala, já na gauči totálně vytuhla 😀 - to asi proto, že jsem se po 14 dnech neschopenky poprvé vyvenčila a čerstvý vzduch udělal své ... Jj, také jsem po IVF, úplně ve stejný den jako Jolcap tj.9 den po ET...
@jolcap to já ještě nekoupila bo bych je tam hypnotizovala a byla nervózní 🙂

jolcap
26. únor 2011

@mv já jsem se s ním o tom nebavila byla jsem rozhodnutá hned ro dvě, a když jsme se dne před ET šíleně chtyli neměl hlasovací právo, my jich měli 9 😀
no ten můj jak kdy se mnou doma kecá,ale když je tady někdo nový tak mlčí

jolcap
26. únor 2011

@olasek víš co je divný mě to uklidnilo, jsou tam a já nemám nutkání je zkusit
já teda chodím ven skoro denně na procházku

jezulicka
26. únor 2011

@olasek jasně v pohodě jen odpočívej..tak taky držím pěstíky at to vyjde...

olasek
26. únor 2011

@jolcap já nemám vycházky a docela se bojím, aby nepřišla kotrola 😒 takže jsme dneska vyrazili na tajňačku za město .... kdyby bylo na manželovi tak ten už by testoval, dokonce se mě snažil přesvědčit ať mu načůrám, že mi to pak neřekne 😀 😀

mv
26. únor 2011

@jolcap my se chytli po OPU i den před ET,ale to bylo mnou.tak se mnou lomcovaly hormony,že jsem byla zralá a pár facek..

jolcap
26. únor 2011

@olasek to je teda potemník, sám by se kochal a ty nic
no tak to já mám neomezené vycházky naopak doporučení bylo i na webu, tak to jo to bych taky nevylezla

jolcap
26. únor 2011

@mv u nás byl na nervy manža, je to takovej cíťa a hlavně ho zarazil ten počet nečekal to, myslel že bude dvě nebo jedno

olasek
26. únor 2011

@jolcap juuu, závidím ty vycházky....takhle je to hrozně dlouhý.... Co nadělám, no....

jolcap
26. únor 2011

@olasek pak by ti měli dát neomezený vycházky ne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru