Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
4. bře 2011

to nevim s tima pokusama,ale všude říkaj 3 za život

mv
4. bře 2011

@jolcap padla mu spolužačka, přišla na ně kolegyně v práci na FB,já tam nelezu, nemám na to čas, protože furt dřepím na koníkovi a emiminu.. 😀
tak to jsem se pobavila,t holka v 15 letech vypadá jak já před 5 lety a syn , co je po mě,tak vypadá tak na 12let,takže dobrá dvojka...jak její bráška z prvního stupně.

mv
4. bře 2011

@maruliinka chodit třeba po 14 dnech,co se chodí na krev na UTZ mi připadá zcestný.

mv
4. bře 2011

@jolcap my si zatím mohli dovolit být nároční, neb každej rok se vždy našlo něco, kde byl kluk jen za poplatky, ale už budeme muset slevit, už mu bylo15 let a nedám za něj, když tam prd sní a celý pobyt se vždy cpe jen špagetama s kečupem 25 tis za osobu.

maruliinka
4. bře 2011

@mv
No prave me taky...ale diky za info 😉

martina_z
4. bře 2011

3 za zivot urcite + leky ke 4., ale na strankach CAR Motol to tak pisou? Nechapu, proc by to melo byt omezeny jen na 2 pokusy rocne, to mi prijde jako ptakovina. I kdyz stejne nevim, jestli bych v pripade 2. neuspesneho sla jeste letos, to asi ne. To bych si spis vyboxovala vysetreni vseho mozneho a zkusila nejakyho vymitace dabla, pripadne si zacala vyrizovat adopci.

martina_z
4. bře 2011

@mv "A koukej snist to maso a pridej si zmrzlinu, at se nam aspon trochu vyplatis, kluku jedna usata!" 😀

jolcap
4. bře 2011

@mv hele tak to ho seznámíme s naší zuzou jí se líbí mladší nebo aspon když tak vypadají, já jak byla rhodosu musela platit jako za dva dospělý, zuza naštětsí jí všechno a chutná jí maso a saláty a taky je vděčná za historické výlety, dokonce když jsme byly na krétě tak si pak ve škole dělala něco o Knossu

jolcap
4. bře 2011

@martina_z a nemůže to být kvůli tomu,že by si měla do sebe píchat hormony max. dvakrát do roka

martina_z
4. bře 2011

@jolcap chteji odstup minimalne 3 menstruaci...tak nevim! Ale kdo ma kratsi cykly jako ja, tak tomu to ubehne dost rychle. Loni jsem mela 14 cyklu 😀

jolcap
4. bře 2011

@martina_z tak číhni na stránky jinejch carů

mv
4. bře 2011

@martina_z tak nějak.ne fakt mě vždy se..,stoly se prohýbají, my s manželem se cpem lahůdkama a on si jde dozadu do kuchyně ke kuchařovi pro obyčejnej kečup k talíři těstovin.
a ráno snídá hrnek mandarinkovýho kompotu, každej den, to je vše,prostě dítě na zabití....

mv
4. bře 2011

@jolcap to máš fajn, syn jkékoliv historické exkurze v cizině nesnáší.

mv
4. bře 2011

myslím, že zrovna dneska večer jde v TV dokument o Rio Antirio z Peloponesu,já jsem na mosty ujetá a tenhle mě fakt bere.Byla jsem tam kvůli němu už 2x a hodlám ho ještě někdy na vlastní oči vidět znova.

mv
4. bře 2011

@martina_z možná si tě pletu, ale ty jsi psala, že jste byli na Lanzarote?

jolcap
4. bře 2011

@mv no to chápu as by mě omyli, on to nechce nebo prostě odmítá zkusit něco jinýho, my se zuzkou dlouho nechodili po památkách,ale pak sama začla že chce vdět tohle a tamto, babička s dědou musí každý rok do jižních čech na hrady a zámky

jolcap
4. bře 2011

@mv pamatuju se že když jsem vyřešila vztah z jedním pitomcem tak jsme se zuzkou chtěly každý rok jeden řecký ostrov no a skončili jsme u třech, tak pak s mmísem jedině

mv
4. bře 2011

@jolcap prostě parchantík nežere takřka od narození, přesně od 18 měs. kdy mu našli intoleranci laktózy a i když mu to po pár letech přešlo, tak se už nikdy nerozjedl.
jako tady po republice, to je v pohodě, to naopak sám aktivně vybírá místa, kam pojedem a co tam uvidíme, ale v cizině to tvrdě bojkotuje.tam by týden vydržel dřepět v bazénu, moře ho taky nebere.
vlastně nevím, proč ho ty roky taháme s sebou na dovolený.... 😀

mv
4. bře 2011

@jolcap ony na vás ty ostrovy počkaj chvíli...

jolcap
4. bře 2011

@mv to poslední mě taky napadlo, my dokoce už jezdíme i do hotelu bez bazénu, je fakt máme obě astma a tak nám to dělá u moře dobře, zuza je kachna a ráda skáče do vln, to je právě na rhodosu můžeš chodit bud do kachnáku bez vln nebo do vysokých vln a my měli i hotel že jsme ležely na jednom místě pláže a vybírali si do kterého moře půjdeme egejské nebo středozemní

jolcap
4. bře 2011

@mv jsou tam miliony let tak dva roky to vydrží 😀

mv
4. bře 2011

@jolcap na tom Rhodu jste byli v Kolymbii?

martina_z
4. bře 2011

@mv Tam teprve pojedeme. Ale muzu predat zkusenosti s Tenerife, tam bylo taky krasne.

martina_z
4. bře 2011

hehehe, tady jsme se sesly snad skoro same astmaticky...morsky vzduch mi vzdycky udela moc dobre.

jolcap
4. bře 2011

@mv ne v hlavním městě a chtěla bych se tam ještě vrátit, je tam historické město a každý večer jsem procházely jnou část docela to tam žije a já nemám ráda klidný místa jinak jsme jeli busem na jednu skvělou pláž kde se děcka potápěla, vůbec jsme se tam nenudili

mv
4. bře 2011

@martina_z tam jsme byli v říjnu a souhlasím, ale teda za týden se to nedalo vše stihnout vidět tam.Představu o ostrově jsme si rímcovou udělali, ale že by byl ča na bližší poznání, to ne.A pojedete na Lanzarote v dohledné době, že bych pak otravovala s radama a dojmama od vás?

mv
4. bře 2011

@jolcap to věřím, že muselo být krásně. já mám ráda místa tak akorát, ani aby tam chcípl pes, ale zase něco co jsme viděli jen pár minut na Zante, Laganas, tak v tak živém letovisku by mě švihlo.

martina_z
4. bře 2011

@mv Jedeme v dubnu, tak pak zkusenosti posdilim.

Tak je to pravda, pojistovna schvali jen 2 IVF v jednom kalendarnim roce.

mv
4. bře 2011

@martina_z tak s první větou jsi mě potěšila, my ho budem plánovat na podzim, pokud nevýjde další IVF, na ten LM v květnu moc nevěřím.
s tou druhou už ne,tak ještě že teď na květen nebudu hrotit ten další pokus, jak jsem původně chtěla.tím bych pro letošek měla vyčerpáno.

martina_z
4. bře 2011

@mv Mne to vychazelo na dalsi pokus na prelom dubna a kvetna. Ale ted vim, ze to muzu klidne posunout, aniz bych mela pocit, ze ztracim cas ;) Klidne az koncem kvetna nebo v pulce cervna...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru