Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
12. bře 2011

@jezulicka hod recepis ,neznám

jezulicka
12. bře 2011

@lenkacar no koláč se moc nepodařil nechutí mi tak raději ani recept nepošlu..ale chci dělat v týdnu prošívanou deku koláč tak se snad podaří lépe a pak pošlu recept... 😠 ale kdyby si moc chtěla tak ti ho napíšu ale nebyl fakt dobrý... 😝 😠

jolcap
12. bře 2011

@jezulicka ahojky já včera pekla docela bláznivou buchtu,ale výsledek je moooc dobrá
jaký si měla den?

lenkacar
12. bře 2011

@jezulicka prošívanou deku znám,to je dobrý s tim tvarohem ne?

mv
13. bře 2011

Ahojky, všem krásný den.Je tááák hezky, takže konečně jsme se po měsících doma vykulili ven... 😵 😵
Ráno teda -4°C, ale přes den jsme včera měli 15°C, no pohádka...přes den venku, večer vařím a peču a na net už nezbývá čas,ale to teď bude podobně tak u všech.

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap ahojky jaká to je bláznivá buchta?včera byl fajn den dnes se už nějak zatáhlo sice je teplo ale slunko je pryč a to hlásili slunko tak nevím 😒 ale ven půjdu určitě.. 😉 a ty?

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka no je s anansem a maže se to krém ze šlehačky a pomazánkového másla, tak jsem z hrůzou očekávala jak to bude chutnat
já byla včera u mamky seděli jsem odpo venku a bylo to moc hezký
jinak se z utroše zblázním už ho ani moje tělo nechce zpracovávat a občas ho vypudí ven 😀

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap no ten utroš je děs...a zavádíš ho,?

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka jo a budu ho brát asi až do porodu co mi ho dali

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap to ne jen do 12tt...neboj a kolik jich bereš denně?

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka 2x ráno a večer dva hnus fialovej, taky s tím počítám,ale raději bych ho asi polykala

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap tak já ho měla 3x2 a polykala jsem ho později ono je to jedno...

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap pokud t to nevyhovuje a vytíká z tebe tak to polykej...

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka on doktor říkal,že závadět je lepší tak nevím zkusím to vydržet a při utz se zeptám jeslti ho můžu jen polykat, nebo zítra využiji telefon spolužačky co dělá sestru v caru a zeptám se jí, mám ještě dotaz měla jsi strach,že se něco stane když si čekala na utz se srdíčkem? dneska v noci jsem se vzbudila celá zpocená protože se mi o tom zdálo fuj 😠

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap tak to víš že jo jsem byla nervozní jestli tam vůbec to srdíčko bude bít jak jsem to viděli to se ti tak uleví...já mám taky šílené sny už o porodu už mi z toho začíná hrabat...nebo sem pak ten utroš střídala jednou polkla a pak zase zavedla...

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka no to by taky šlo večer zavést ráno polknout, mám pořád jakoby výtok no však víš, doufám,že se to sklidní,ale taky vím že nesmím číst kdy se co komu stalo to mě ničí, porodu se snad ani nebojím horší než minule to být nemůže si myslím

jezulicka
13. bře 2011

@jolcap no tak ty už jsi jednou rodila tak už víš co tě čeká... 😀

jolcap
13. bře 2011

@jezulicka to jo a dle mého zubař je horší

lenkacar
13. bře 2011

@jolcap sakra u tebe ty hormony teda zapracovaly 😀 milosrdně .. 😀 😝

jolcap
13. bře 2011

@lenkacar to jo jsem z toho cvok počkej za dva měsíce budeš na tom stejně, víš jak závidím těm co na to přišli třeba v 11 týdnu

martinkka
13. bře 2011

ahoj holky 🙂

@jolcap taky mi ten utroš štve 😒 je to hnus, ale vydržim to...a s tim srdíčkem - já z toho mam hrůzu, aby tam bylo, nemůžu se toho utź dočkat

jolcap
13. bře 2011

@martinkka jééé diky bojím se že jsem blázen jen já 😀 utroš je hnuj fuj už nikdy více 😠

martinkka
13. bře 2011

@jolcap nejsi sama blázen 😀 minule jsme se toho srdíčka nedočkali, tak mam z toho hrozný vítr, kolikátýho jdeš na ultrazvuk?

jolcap
13. bře 2011

@martinkka já spala jdu až 29.3 no tak to se zcvoknu doufám,že tam bude

martinkka
13. bře 2011

@jolcap taky doufam, že tam bude 🙂 ale měly jsme obě pěkné hCG, tak snad jo

jolcap
13. bře 2011

@martinkka a to se podle toho pozná ? já se zatím bála,že to potratím a ted přibylo tohle no to zešedivým 😀

martinkka
13. bře 2011

@jolcap minule jsem měla ve stejnou dobu hCG 101, teď jsem měla 742, tak mi i doktor řikal, že to vypadá na prosperující těhotenství, a tvoje hodnota kolem 350 je taky moc pěkná 🙂 takže musíme být v klidu
samozřejmě že to neznamená, že se nemůže nic stát, ale vypadá to dobře 🙂

jolcap
13. bře 2011

@martinkka srovnávám to s minulým těhu a to jsem vůbec nic takovýho neřešila prostě jsem si to jen užívala, jinak mi kámoška říkala,že kdyby to hcg bylo neodpovídající tak by si mě pozvali minimálně dvakrát jestli roste protože podle toho se dá pozbat mimoděložní, prostě to musí být v pořádku a musíme mít zdravá dítka

martinkka
13. bře 2011

@jolcap věřim tomu, že budeme 🙂 to jo, když se jim to hCG nezdá, tak zvou znovu na odběry, každý 2-3 dny se má zdvojnásobit, tak to když tak kontrolujou

jolcap
13. bře 2011

@martinkka já jak si dělala testík tak naběhla testovací dřív než kontrolní tak by to mohlo být ok, někdy si říkám lepší nic nevědět co se může stát, už máš vycházky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru