Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar udělala jsi to dobře, až ta pani odejde, tak tam přejdeš, šéf tě určitě vezme a pochopí to

lenkacar
30. bře 2011

myslíte? děkuju sedim tu jak hromada neštěstí ,ale vim ,že bych neusla neudělat to ..ostatně jste mi to poradily tak jste mě poštouchly k činu 😵 ,dík

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar to se teprv pozná, jestli je za co děkovat 😀 ale věřim, že jo

jolcap
30. bře 2011

jsme ženy odvážných činů, takhle budeš mít klid na duši a nebude tě to trápit, víš co se říká líná huba holý neštěstí

lenkacar
30. bře 2011

už aby byl pátek 10:30 a já volala do artu,jestli máme přijet,sice mi to jako všechno uteklo hodně ,ale myslim ,že zítřek bude dlouhatánskej 😔 a co teprv pátek dopolko,to budu mít nerva,asi bych si měla na zítra vymyslet nějakou aktivitu ..asi musim žehlit a vydrhnout koberec,hahaha a stejně tu budu sedět a čumět a otravovat slušné lidi,přemlouvala jsem pana domácího na sex,ale prý nemůžem kvůli bakteriím.. a tvářil se tajemně tak nevím co měl přesně jako na mysli

lenkacar
30. bře 2011

myslim ,že zase na dost dlouho uvidim pérko jen na obrázku .. 😕 minimálně do skončení mrchy .. 😕 v lepším případě do šestinedělí

mv
31. bře 2011

@lenkacar do šestinedělí???to by mě kleplo, to se nedá vydržet přeci.... 😀 😝 😕
tím, že je ta práce ze známosti, tak bych byla v klidu..
😉

lenkacar
31. bře 2011

@mv hele ten by se mě nedotknul metrovou holí ,kdybych byla těhu

mv
31. bře 2011

@lenkacar tybrďo, jako já měla tenkrát v těhu pocit, že jsem žila taky jak jeptiška, frekvence značně upadla,byla jsem ráda, když jsem ho ukecala 1-2x do měsíce 😠, ale celou dobu bych to teda nedala...
na zítra ti držím palce..
dnes už se asi neukážu, jedem po práci někam pro překvápko přes půl republiky, tak jen tajně doufám, že je to štěně.... 😵 nic jiného mě nenapadá, proč by s tím dělal takový drahoty mi to říct předem.

lenkacar
31. bře 2011

@mv a rasa?

mv
31. bře 2011

@lenkacar těžko říct, já chci výmaráka, nebo maďara a kluci oba jorka nebo retrívra,takže tipuju tu malou krysu... 😀

lenkacar
31. bře 2011

@mv ty volís výmarský ohař a york to je rozdíl,takže rasa bude pro tebe překvapení? to je síla tedy

jolcap
31. bře 2011

@lenkacar tak holky u nás bude něco jako sex asi fakt až po šestinedělí tatínek má hrozný strach,aby mu neublížil, trochu ho chápu je takovej pořád

@mv tak to budeš mít doma miminko už ted to je dobrý jak ti nic neřekne a jedete ,máš to veselý

lenkacar
31. bře 2011

@mv malinký štěně je krásný ,potom je otázka co z toho vyroste ,náš soused na patře má labradora do půl roka z něj byl lamudák,je hodnej ,všechno ,ale ty štětiny mám já až v obýváku jak otevřu dveře a má strašnou sílu a do výtahu se s nim nikdo nevejde ..takovej york je skladnější,ale asi i živější ,je to teriér ..ale když máte baráček tak bych to asi tak neřešila ..jako v panelákovém bytě ..

lenkacar
31. bře 2011

@jolcap s tim sexem to ty naši chápou stejně ..neublížit

jolcap
31. bře 2011

@lenkacar naštěstí mi je ted dpocela blbě tak na to nemám myšlenky, na druhou stranu je lepší když neotravuje každý den to by mě sralo víc

lenkacar
31. bře 2011

@jolcap motá se ti hlava? nebo od žaludku?

jolcap
31. bře 2011

@lenkacar bolí, motá a je mi zle od žaludku no prostě všechno,ale jak jsem si psali s Márdž je to normální a většinou je to dobře

lenkacar
31. bře 2011

@jolcap to je jasný ,že dobře 😉 akorát otravný ,moje kámoška v těhu sežrala co chtěla no a jak jí to slušelo ..,to se tak někdo má

jolcap
31. bře 2011

@lenkacar ono to přejde pak mi bylo u zuzky úplně super a byla jsem odvážná jela jsem ve 20tt do španělska na dovču a to se nám oběma líbilo

lenkacar
31. bře 2011

@jolcap no jo to jsi byla mladá a nezkušená a prd věděšla o problémech co? mě to přijde ,že čim víc se člověk bojí tim je to horší ..ty volís ta 12letá porodila na výletě miminko ,já padnu snad ..zdravou holčičku ,tak to je další dítě pro rodiče ..

lenkacar
1. dub 2011

ve 13hod. proběhne přenos 2 embryí 😵 ,volala z laborky

jezulicka
1. dub 2011

@lenkacar tak super gratuluji tak hodně štěstí... 🙂

jolcap
1. dub 2011

@lenkacar hezky se navoň a uprav at se dětem líbíš,držím palečky

petapal
1. dub 2011

holky když jdu na KET tak budu platit jeste neco krom rozmrazeny mame ICIS

jolcap
1. dub 2011

@petapal já nevím a kdypak jdeš?

sponiarka
1. dub 2011

@petapal ahoj u apoli jsem platila 2800kč za rozmražení a vložení nic jeného jsem neplatila

monnn
1. dub 2011

@lenkacar Leničko moc držím paluchy at se mimískům u Tebe moc líbí a zakousnou se a pustí až za 9měsíců 😉

dvojcata2
1. dub 2011

ahojky chci se vás zeptat jsem 11 den po ET na testu stále // ale špinila jsem může to být nebo to je náznak mrchy??Díky

lenkacar
1. dub 2011

@dvojcata2 špinění neva ..vadí krev

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru