Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
23. říj 2011

joli a dáš sem potom fotečku?

jolcap
23. říj 2011

@lenkacar no jasně že dám, víš jak to je ošklivý rodiče mívají hezké děti

mv
23. říj 2011

@jolcap si piš...
😉

jolcap
23. říj 2011

@mv mě,ale bolí ručička já nic psát už nebudu 😀

mv
23. říj 2011

@jolcap pod ten tvůj poslední příspěvek na minulé stránce se nedá než podepsat...denně taky hledám toho malého, poslušného, roztomilého chlapečka a říkám si, kam jako mohl zmizet...
Ale já si ho teď musím předcházet a nemůžu moc remcat,přece jenom bych si ráda někdy v budoucnu ty vnoučata pochovala...

lenkacar
23. říj 2011

vyšlo mi dost špatně imuno,jen lituju ,že jsem nešla dříve ,že jsem neměla kontakt,protože jsem to mohla dávno řešit a ne jim věřit v car jak je to dobré ...mudra z imuna mi napsala ,že musim zvýšit prednison a k tomu ještě léky a injekce a pojedu do car a domluvim se tam jestli mi to budou psát tam ..abych nemusela do prahy ..

monnn
24. říj 2011

ahoj holky,nakukuji na vás stále,ale nějak nevím čím přispět tak pouze pročítám jak se vám vede 😉
@lenkacar Leni a kde jsi byla na Imunu na Pha 1 nebo 4?a to jsi si sama vyběhala?mě tam poslali z CARu po 1.nevydařeném IVF,jsem tehdy brala 1 a 1,5 tablety obden,ale žádný injekce a ......,ale myslím že by Ti to mohli v CAR napsat
@jolcap Joli toto uteklo,teprve si se chystala testit a ted..... 😵
holky a kam se poděla @martinka??

martinkka
24. říj 2011

@monnn ahojky 🙂 já jsem tady, taky to tu poctivě dočítam, jen moc nepřispívam 🙂 jak se vede tobě?

monnn
24. říj 2011

@martinkka ahojky,ty jo koukám,že už Honzík bude brzy s mamčou a tatuldou 😉
mě se vede nevede - jednou lépe potom hůře - příští týden jdu na zákrok a pak se po cca půl roce uvidí zda to k něčemu bude, 😕

lenkacar
26. říj 2011

@monnn byla jsem na karlově náměstí,nevim co je to za prahu číslo .. 😔 od jedný holčinky jsem dostala info ,vše s ní řešim mailem ,je výborná ,škoda že jsem se k ní nedostaal dříve

monnn
29. říj 2011

@lenkacar aha tak to já byla jinde,ale jsem taky ráda,že nás někam poslali a něco se vyřešilo ikdyž mi tam něco našli a jednou ročně bych je měla navštívit 😒 ,no co tak si udělám jednou za rok výlet do Prahy 😀 jinak tě chápu čím dřív tím líp,ale asponže už ted si s Dr. v kontaktu a věřím,že to přinese to správné ovoce 😉

jolcap
1. lis 2011

@lenkacar tak zítra na mě holka po ránu mysli, bude konec těhotenství a jsi na řadě s MArdž ty

monnn
1. lis 2011

@jolcap zítra budeme na Těmyslet všechny - víš v kolik půjdeš na řadu?

mv
1. lis 2011

@jolcap tak já bohužel ne...každopádně moc držím palce na zítra,ať jste oba v pořádku a dobře to zvládněte 🙂

koubovka1
2. lis 2011

@lenkacar nne máme páreček, sory, že odepisuju tak pozde, nejak jsem tvůj přispevek přehlídla

koubovka1
2. lis 2011

@jolcap Joli už možná rodíš, tak hodne štěstí a dej vedet

lenkacar
5. lis 2011

jdu se mrknout jestli už má joli mimísečka ..

lenkacar
5. lis 2011

já jsem tady nebyla ,ty bláho ,nojo už musí mít prdíska u sebe .. 😵

holubice.petra
5. lis 2011

@lenkacar @monnn snad se nebude jolca zlobit když vás budu informovat v úterý se jí narodila holčička jmenuje se Eliška 😀 51cm a 4kg jo a ještě martinkka té se narodil 30.10. chlapeček Honzíček 51cm 3,315kg 😀 😀

monnn
6. lis 2011

@holubice.petra jé děkujeme za info!!!!
a @jolcap velká gratulace k Elišce,teda té je kus baby 😉 ,no a hlavně hodně zdravíčka jak Elišce tak mamince.
@martinkka taky posílám velkou gratulaci k Honzíčkovi a též hodně zdravíčka oběma 😉

mv
6. lis 2011

oběma maminám velká gratulace, hodně radosti z miminek,zdraví a štěstíčka v celém životě 😵 😵

olasek
6. lis 2011

@jolcap a @martinkka holky, oběma mooooc gratuluji ke krásným zdravým miminkům a přeju vám krásné mateřství 🙂 !!!!!!

antoa
6. lis 2011

Oběma maminkám velká gratulace!!! 🙂

lenkacar
6. lis 2011

moc děkujeme Petruško ..krásná zprávička o obou holkách ,připojuji se ke gratulacím 😵 sakryš to jsou prímové míry 😉

jolcap
8. lis 2011

Jsme doma a díky za gratulace, Leni vypadá jako když už jsou jí dva měsíce

monnn
8. lis 2011

@jolcap číhám,číhám na fotečku Elišky,ale je mi jasný,že nabíráš sílu 🙂

jahodnice
8. lis 2011

můžu se přidat do diskuse? jsem po prvním KETU, 2 osmibuněčná embyjka. To 14 denní čekání na výsledek bude snad nekonečné ☹
jsem na marodní a vůbec si nedovedu představit, že se v případě neúspěchu budu muset vrátit do práce...

jolcap
8. lis 2011

@monnn tady mají děsně přísný povidla a fotka ve formátu co mám sem nejde dát nějak to vymyslím

monnn
8. lis 2011

@jolcap 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkacar
11. lis 2011

jolísku to je jasný ,že se 4 kily vypadá jinak než se 2,5,aspon se na ní pantáta nebude bát šahat,už je doma?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru