Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
8. bře 2011

tak dobrou noc a hezké sníky a zase přijd z nějakou hláškou 😀

missbosorka
8. bře 2011

@lenkacar dobrou, urco
hlaska: rekl jsem pet, ale myslel jsem deset 🙂

lenkacar
9. bře 2011

@missbosorka no u mě je tohle spíše realita než vtipná hláška .. 😲

lenkacar
9. bře 2011

kolikrát melu takový kraviny 😔 jinak přeju všem opět sluníčkový den

sponiarka
9. bře 2011

Ahoj tak jsem včera byla na KET byla jsem taková natěšená pak mi řekli že se špatně rozmrazili že je nějaké slabé a že je škoda ho vyhodit tak ho zavedli je to nějaký malinký šušínek tak uvidíme co mude dál.

petapal
9. bře 2011

@sponiarka tak at ti to dobre dopadne my tam jedem 15.3. a reknou mi kdy půjdu ma KET ,ale stejne si zkusim holky zitra jeste test i když jsem krvacela tak ,ale jen dva dny proste dokud nebudu mit ultrazvuk za sebou furt potichounku doufam,že tam možna je i když spis ne

lenkacar
9. bře 2011

@petapal a ty jsi nezkoušela znovu test?

lenkacar
9. bře 2011

@sponiarka no my máme taky chcípánky tak kdoví jak mi dopadne ket

petapal
9. bře 2011

@lenkacar no zkousela v nedeli to jsem to jeset mela prave . a jestli se to počita ode dne vloženi tak to bylo 10den . Dneska je to 13den? mam nutkani ted ,ale lepsi je to asi rano ne nebo myslite,že kdyby to bylo tak by se to ukazalo i ted?

petapal
9. bře 2011

@lenkacar je mi i spatne od zaludku ne moc ,ale divne tri dny jenže to můžou byt nervy byla jsem i trosku nachlazena marodi mi kluk tak nevim

petapal
9. bře 2011

@lenkacar no nam zůstali po ICIS nakonec 4 takže dve pry ty lepsi mi vložili tak mame už pak taky asi nejaky slabsi

lenkacar
9. bře 2011

@petapal jasně že by se to ukázalo i ted ten 13den aspon duch

petapal
9. bře 2011

@lenkacar ted odpoledne? mam to jit zkusit mam tu jeste jeden

lenkacar
9. bře 2011

@petapal jo i odpoledne ti to vyleze máš 10tkovej?

petapal
9. bře 2011

jj mamatest 10 zkusila jsem a nic tak ho tu mam prd sebou jestli neco nevyleze ,ale to by se ukazalo hned ☹

petapal
9. bře 2011

@lenkacar ja nevim jestli tam je neco malo nebo jestli mi už hrabe z te silne čarky vedle furt tu na to čumim mi to neda a koupim si zitra jeste jeden

lenkacar
9. bře 2011

@petapal asi do 3min. by to mělo naběhnout i duch

lenkacar
9. bře 2011

@petapal bud je tam duch a nebo nic ,to poznáš ne? 😀

lenkacar
9. bře 2011

@petapal vem to k oknu a uvidíš 😵 ooo kéžby to bylo dobré

pet.s
9. bře 2011

@petapal hele my na těhu ducha koukali 3 pod zářivkou a pořád se přesvědčovali, že se nám to zdá. Večer už se to zdálo asi jenom mně. Muž a kamarádka to už viděli. A víš jak to dopadlo? Ten těhu duch tady teď ječí hlady.-))))))))))))Držím palečky.-))

lenkacar
9. bře 2011

@pet.s mýho ducha viděl jen manžel a já to vzdala a pak jsem ho viděla i já a bylo to fakt překvapení ..jak blbci pod lampou 😀

petapal
9. bře 2011

@lenkacar
@pet.s holky možna tam fakt je ukazu to jeste sousedce za chvili a manžovi až treba večer hned si koupim jeste test a zkusim rano zas takhle mi to prijde kže to tam vidim a nemusim ani k oknu ,ale jestli to neni fatamorgana. ja to zkousela fotit ,ale nejde mi to neni to tam videt na fotce

lenkacar
9. bře 2011

@petapal to je jasný ducha nevyfotíš ..ty vole že by jo? to by bylo bezvadný ..takhned jak někdo uvidí s tebou něco tak se zahlaš

petapal
9. bře 2011

@lenkacar jasny bože kdybych byla to by byl zazrak holky ježiš zas čekat do zitra bože na testik ,ale ta nadeje malinka to je sila jasne půjdu na kavičku tka za hodku vam dam echo jestli to videla i sousedka

lenkacar
9. bře 2011

@petapal držim moc palečky ... 😵

petapal
9. bře 2011

@lenkacar jsem utikala za manželem a rekl,že tam hovno vidi neco jo ,ale je to pry blbe videt tak jdu k te sousedce

lenkacar
9. bře 2011

@petapal hele ženská má lepší oko ..

pet.s
9. bře 2011

@petapal čekat do zítřka? Tak to se připrav. Ted už budeš jenom nervně čekat. Na pořádnou čárku, na potvrzení srdíčka, na testy, na UZ ve 20 tt, na porod a trnout aby vše dobře dopadlo. Ale ten BONUS na konci je úžasnej. Já se dnes nestihla ještě ani učesat. Jen se muckuju s tou mou láskou. 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pet.s no je nádherná ,krásný očíčka

pet.s
9. bře 2011

To jo, takový modrý tůně v nichž se topí celá rodina..-)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru