Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
10. bře 2011

@jolcap víš co zobu ted ..slunečnicový semínka ..ale blbě se vyndavaj z klávesnice

martinkka
10. bře 2011

@jolcap mě ani mlsná nehoní, ale hlad mám každou chvíli, jenomže na nic nemám chuť, tak si dam většinou suchej rohlík 🙂

lenkacar
10. bře 2011

@martinkka to bud ráda aspon nebudeš mít metrák,ale budeš fešná maminka s kočárkem

lenkacar
10. bře 2011

já jsem fešnej metráček bez kočárku 😕

jolcap
10. bře 2011

jo pamatuju se jak se holky chlubili jak málo přibrali v těhu a já tentokrát přibrala před těhu, už to nebudu řešit

Marti já rohlík s máslem 😀

lenkacar
10. bře 2011

@jolcap myslíš jako že mě to sere? ani ne 😀

martinkka
10. bře 2011

@martinkka však ono se to možná změní 🙂 nedělam si iluze

@jolcap já už jsem taky přibrala před těhu, při každý stimulce něco, tak se to tak postupně nastřádalo 😒

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar mě to taky nesere 🙂

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar to jsem psala, tobě Leni a omylem jsem odpověděla sobě, asi už blbnu 😀

lenkacar
10. bře 2011

hele leda co by mě sralo že ostatní už maj vidět bříško a já furt jen špek 😕

lenkacar
10. bře 2011

ta hubenourka co byla v práci nastejně se mnou ,o týden víc ,ta už má jak dlouho bříško ,krásný malinký bříško.. 😕 ted už teda pěkný ,na ní na 45kg je mega,taková ta chcíplotinka co neblije a furt vypadá fešně ..

lenkacar
10. bře 2011

no tak mám v sobě 100g semene 🙂 z Moldávie ..no snad mi nebude zle 😕 ,nějak poslední dobou ulítávam, na semenu,nevim proč neprodávaj český slunečnice

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar já je mam taky ráda, akorát mě z nich většinou bolí žaludek

jolcap
10. bře 2011

@lenkacar neboj taky bude těhu břicho, mě se už půl roku ptali lidi kdy se mi narodí miminko,tak jsem s úsměvem odpověděla,že jsem jenom tak tlustá 😀

@martinkka je běžný,že si sama i odpovíš když nikdo nereaguje

lenkacar
10. bře 2011

@jolcap no mě už se to taky stalo 😝 ale taky se mi stalo že i já jsem se zeptala jestli čekaj další a ona že ne ,že tohle jí zůstalo po tom prvnim ,taky dobrej trapásek ..

lenkacar
10. bře 2011

a když jsme u těch trapasů tak jsem jednou chtěla napsat kámošce co se mě ptala na jednoho kluka co jsem s ním jakoby chodila a já psala že je teda fakt hnusnej a jak se choval a blbej a já nevim co a poslala jsem to jemu .. 😕 😀 😝 a to samý o jedný holce že je kráva a ble ble a poslala jsem to přímo jí ..holky já nemůžu nikoho fakt pomlouvat ,vrátí se mui to jako bumerang 😀 😝

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar vidiš to, pomlouvat se nemá 😀 to je pak trapas, taky mam strach psát o někom něco v SMS, abych to náhodou neposlala někomu jinýmu

lenkacar
10. bře 2011

@martinkka no už jsem vyléčená z pomluv 😀 to jsem byla mladá a hloupá a chtěla jsem býtrt zajímavá že jo ..

lenkacar
10. bře 2011

tak už je mi z těch semen blé..koukam na to ..stopy arašídů na který mám alergie ,no příště si dam asi zajít chutě ..tak jsem si usmažila smažák a chtěla jsem to vysušit na ubrousku a zůstala mi tam celá strouhanka ,ježiš to je den tohle

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar já si dělam jen polívku s rohlíkem, na nic jinýho nemam chuť 🙂 a odpoledne asi něco upeču, jestli se k tomu dokopu

lenkacar
10. bře 2011

@martinkka polívka je dobrá s rohlíkem.. 😉 narodí se ti malej rohlíček

martinkka
10. bře 2011

@lenkacar asi jo 🙂 tolik rohlíků co teď ksem nesnědla snad za rok, a to normálně rohlíky moc nejim

jolcap
10. bře 2011

@martinkka je ze mě medvěd normálně chcrápu a nemůžu se probrat

martinkka
10. bře 2011

@jolcap však spinkej, mimi to potřebuje 🙂 a musíme si užívat, že na to spaní a odpočívání máme teď čas

jolcap
10. bře 2011

@martinkka jenže doma je bordel, nevyžehleno nevypráno a já nic nedělám nemohu nejde to, čučím na Brigitt Jones

martinkka
10. bře 2011

@jolcap však ono ti to neuteče, ne? 🙂 a nikdo to za tebe taky neudělá

jolcap
10. bře 2011

@martinkka no to jo a mám na to i čas

jolcap
10. bře 2011

jsem se vyspala,ale je mi furt tak unaveně

petapal
10. bře 2011

@jolcap kasli na vse odpočivej relaxuj přesne jak ti tu pisou holky nic ti neuteče a odpočivej dokud můžes jeste 😀 ja se ted prezrala holky delala jsem bramb.knedlik , zeli ,spenat a kure

jolcap
10. bře 2011

@petapal pošli už mám hlad

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru