Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petra123
10. dub 2011

@lenkacar Leni zítra tfuj tfuj tfuj a držím palečky 😉

Holky dneska kontrola v pohodě ovulka byla včera tak pregnyl zabral v pátek super tak sice byla domací ranní sobotní inseminace ale dneska večer to ještě pojistíme kdyby nahodou a pokud se bobišci rozmrazí v uterý na pohodu tak v 10h rano si myslím že je budu mít v bříšku pak 4h ležení a pak jedu domu tentokráte tam spát nebudu pojedu doma doma se bobiškum bude líbit víc i když tam je taky pěkně ale doma je doma.

Holky jak dlouho ležíte vy v CARu po ET nebo KET?

lenkacar
10. dub 2011

třeba je mi zle z tý práce ..holky je to tam staršný ,strašná dřina a ty 12czky fakt šílený .. 😠 nemůžu tam vydržet jak mě bolí záda ,ta moje pitomá plotna se mi rozjela 😔

koubovka1
10. dub 2011

@lenkacar moc na tebe budu myslet a dej hned vedet. Nebude lepší zůstat v těhotenství doma? Je sice pravda, co si psala, že když to mám být ok, tak můžeš dělat cokoliv, ale přeci jenom je to asi v našem případě už asi opravdu na místě co?

lenkacar
10. dub 2011

@koubovka1 po tomhle víkendu ..mám dost ti řikam ,okamžitě bych měla roizikový ..

sponiarka
10. dub 2011

@petapal Ahoj taky čekám až to dostanu hned si lepím náplastě a připravuji se na další KET tak jsem zvědavá kdy to dostanu.

lenkacar
11. dub 2011

hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pidi ducha 7den ještě nebyl .. a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni

gammaray
11. dub 2011

@lenkacar velká gratulace !!!!!! 😵 😵 prosím tě běž na nemocenskou,já se stejně dost dívím,že nejsi už od transferu.mně se nikdy doktor neptal,jestli ji chci nebo nechci,vždy jsem ji měla na stole,hned jak jsem vylezla od nich z postele.opatruj se 😵 😵 😵

lenkacar
11. dub 2011

@gammaray díky ,dneska tam zajdu a řeknu že končim.. ☹ asi neznáš moje trampoty ..já tam nastoupila po ketu ..nová ..ještě ale nemám vyřízené papíry a nemám s mlouvu jsem na pracáku

lenkacar
11. dub 2011

@petra123 tak at mají štastnou ruku ...moc na tebe myslím

mv
11. dub 2011

@lenkacar radši na to zatím nic nepíšu, ale vypadá to nadějně, tak se drž.... 😉
já to dnes dostala, takže taky mám radost....
😀

lenkacar
11. dub 2011

@mv já vím...na gratulace je opravdu brzy ,ale první krůček za náma..ted aby to sílilo..jestli to dopadne jak minule tak mi švihne už ,ale to nic nemění na tom ,že tam... pracovat nemůžu ..v tom je jasno ,nedávám to fyzicky

lenkacar
11. dub 2011

@mv takže přípravka na akci?

mv
11. dub 2011

@lenkacar bez prvního krůčku to nejde a nic špatného si nepřipouštěj.
😉
jedeme v pátek na víkend do Krkonoš, tak jsem se děsila, abych tam nejela s mrchou, toť vše.jsme se vyblbli tenhle měsíc a stejně z toho nic nebylo. 😒 už to fakt pomalu tím přirozeným způsobem vzdávám..počkám si na další IVF a uvidíme. 😉

gammaray
11. dub 2011

@lenkacar tak to jsem nevěděla. každopádně,at ti ta čárka každým dnem sílí a sílí.tfuj,tfuj,tfuj...

lenkacar
11. dub 2011

@mv krkonoše jsou taky moc pěkná akcička ..aspon utužíte manželské svazky ..

mv
11. dub 2011

@lenkacar to my tužíme často,zrovna včera mi synátor vyčetl, že jsme jak bezdětní a stále jsme někde na víkendy v p...... 😀 tak co, jede zítra na týden na školu v přírodě, tak nebudeme dřepět doma a truchlit... 😀

jezulicka
11. dub 2011

@lenkacar tak čtu že duch se zjevil tak tichá gratulace..jen at sílí...dnes si který den po et?

jolcap
11. dub 2011

@lenkacar tak první level zdolán a postupujeme do dalšího kola držím co mámi močák, pokud je to v práci na ho... tak to nech plavat

@mv taky bych někam jela aspoň na výlet,ale ten můj pecivál nikam nechce,ale snad za 14 dní porazí na montáž tak si udělám výlet se Zuzkou a vezmeme nějakou kámošku, Harrachov by nebyl špatnej už jsme tam dlouho nebyli. JInak naše drahé maminky si tenhle víkend berou skoro všechny dítka z vesnice na výlet do Sedmihorek už plánujeme nějakou pařbu já teda s malinovkou,ale to nevadí
@jezulicka ty jo tobě se to krátí už 29tt

jezulicka
11. dub 2011

@jolcap ahojky no krátí ti řeknu..už jsem chvilkama i nervozní...příští pondělí jdu do poradny tak jsem zvědavá musím se pobavit s doktorem už o porodu atd...co bude...no krátí se to... 😉 z jedné strany se těším z druhé mám obavy...a co ty jak se daří tobě?v kterém jsi už ty týdnu?

jolcap
11. dub 2011

@jezulicka já bych to brala už vědět,že testy dopadli dobře a tak, o porodu můj názor at je to rychlý.
podle mých výpočtů v 10tt uvidím co poví utz zítra, jinak dnes jsem se opět vyděsila utřu se a nahnědlý hlen už ležím na gauči a odpočívám, včera mě bolelo bříško na mrchu tak asi prcek roste jako z vody

lenkacar
11. dub 2011

@jezulicka dnes jsem 10den 😉

jezulicka
11. dub 2011

@jolcap no tak musíš více odpočívat aspon ted do 12tt...polehávej..tak zítra jdeš na utz?tak to jsem zvědavá...

jezulicka
11. dub 2011

@lenkacar tak 10 den tak to vypadá nadějně...ted budeš testit každý den ne? 😀

jezulicka
11. dub 2011

@lenkacar tak 10 den tak to vypadá nadějně...ted budeš testit každý den ne? 😀

jolcap
11. dub 2011

@jezulicka byli jsem včera posedět na terásce a možná jsem prcka taky dost mačkala,ale dneska mě bříško nebolí jsem z toho trochu cvok

jezulicka
11. dub 2011

@jolcap ak to jo...jak to trochu přetáhneš tak to hned cítíš...odpočívat co nejvíce...
a co dnes vaříš?a jaké máte počasí?

jolcap
11. dub 2011

@jezulicka no myslím si ,že hned jak dělám něco co nemám dostanu to najevo tímhle a to se leknu, dneska nevařím jsou zbytky a mě je dneska trochu blbě tak si dám asi něco kyselého okurkový salát

jezulicka
11. dub 2011

@jolcap 😀 tak kyselé...to jsem taky jedla na začátku zelí kyselé to jelo ve velkém... 😀

jolcap
11. dub 2011

@jezulicka já už od pátku byla jakštakš v pohodě obědvala jsem,ale dneska se nevolnost vrátila tak nevím, mě se to hodně mění není nic moc co bych nejedla vůbec

jezulicka
11. dub 2011

@jolcap a zítra jdeš na normální utz nebo ti bude dělat screening..a odběry na papp---a na tu lodovku nevíš zda půdeš že,?

lenkacar
11. dub 2011

@jezulicka ne nebudu šílet žádné testy denně ..zkusim 12den jestli sílí ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru