Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
2. únor 2011

@lenkacar Teda koukám, že tady byla filozofická noc...

Tak u nás k PGD vyšetření jsou jen 4 embryjka... Dnes ET ne... Zítra budu vědět ráno po tel. zase víc a padne pak definit. verdikt... Je mi na nic... Navíc mě od včera pořád škrábe v krku, manžel i malá kašel, rýma☹

antoa
2. únor 2011

@tonytony držím pěsti...víc se dělat nedá ☹

Jedu zase do špitálu na kontrolu krve s tou mou leydenskou mutací tak si provětrám hlavu...

tonytony
2. únor 2011

@antoa Děkuju... Vím...

antoa
2. únor 2011

@tonytony to PDG už dělali nebo teprve na těch 4 dělat budou?

tonytony
2. únor 2011

@antoa Teprve budou dělat právě☹ No a minule u nás dělali PGD na 6 a jen 1 bylo ok, takže teď prostě trnu, že nebude nic☹ Genetika se moc nemění, bohužel☹

lenkacar
2. únor 2011

zdravím..jsem vyspaná ,nakoupíno a vyzvedla jsem si léky ,první antibiotika forte v sobě ,tak snad se mi brzy uleví.. 😝

lenkacar
2. únor 2011

@antoa no s tvým nástupem do práce tak brzy nesouhlasím ,včera jsi správně podotkla ,že jsi rozkuchaná.. 😝

lenkacar
2. únor 2011

baronek to mě těší ,že si na moje kydy budeš muset vzít dovolenou 😀 😀 😀 😀 ,ale já vás na to upozornovala už tuhle ,že budu ponocovat ..abych vladíse nechala spát ,tak prostě odlezu do haly ,tam neni slyšet tukání na klávesnici

lenkacar
2. únor 2011

mišáku recepty jo? no tak dobrá kuchta zase nejsem ,abych tady musela šířit tyto moudra 😀 😝 dneska bude asi guláš ,koupila jsem za dobrou cenu kostky vepřového a bude s rohlíkem..seru na knedl.. 😝

baronek
2. únor 2011

@lenkacar knedlík se dá přece taky koupit 😀

lenkacar
2. únor 2011

@baronek dá se koupit ,ale ten mě nenapadnul a já pro něj nejdu ,.bude rohl 😉

monnn
2. únor 2011

čau holky!
@tonytony to je mi líto,že na PGD jsou jen 4 embryjka,no a jak dlouho jsi po OPU?nám po OPU dělají 3.den PGD a pak když je vše jak má být je za další 2 dny ET.

lenkacar
2. únor 2011

@tonytony však víš jak to je ,někomu stačí jedno a ještě se rozdělí a nakonec jsou to dvojky a někdo jich má 30 a stejně nic ..je to o velikém štěstí.. 😵 držím ti palečky a ty se nenervuj..

sponiarka
2. únor 2011

ahoj holky nemáte náhodou zkušenosti s Estrahexal náplastí dneska jsem jí dostala mám si jí nalepit 2 DC.

baronek
2. únor 2011

@sponiarka o téhle náplasti jsem ještě neslyšela, na co je?

sponiarka
2. únor 2011

jsou to hormony měli by mě připravit před KETem sama jsem to moc nepochopila.

monnn
2. únor 2011

@sponiarka tak to taky sliším prvně,možná i proto,že já na KET nikdy nešla ☹

lenkacar
2. únor 2011

taky to slyšim prvně ..to bude něco jako estrofem asi

sponiarka
2. únor 2011

dala mi vybrat mezi práškama už nevím jakýma a doporučila mi tu náplast

lenkacar
2. únor 2011

no dyt ty hormony je furt na jedno brdo akorát tady ušetříš žaludek 😉 tak hlavně aby to pomohlo

sponiarka
2. únor 2011

to doufám že to pomůže

martina_z
2. únor 2011

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Cetla jsem Vas v noci, kdyz jsem nemohla spat, a libite se mi 🙂 Baronka znam z jine diskuze, koukam kocko, ze cekas po KETu. Fandim Ti moc!

Ja jsem po prvnim IVF, ktere na 99% nevyslo - dnes jsem 12DPO a krvacim jak blazen. Domaci test negativni, jen to jeste musi potvrdit v patek z krve. Mela jsem dve osmibunecna embrya po tridenni kultivaci a mame 2 mrazacky ve stadiu moruly (ctyrdenni kultivace).

antoa
2. únor 2011

Ahojky, tak jsem zvládla všechny doktory objet, ale jsem hyn...či na úhyn 🙂 , ještě si budu ředit krev 5 týdnů injekcemi a nechala jsem se od pondělka uschopnit, doma to nezvládám, sama a není kam a za kým jít v té naší díře po kráteru.
Jinak dneska než jsem jela tak jsem si obalila žampecy a květák a ted jsem to usmahla a dodělala brambor. Zítra udělám játrovou omáčku a vytáhnu z mražáku knedlík a bude. 20 min záležitost. 😉

antoa
2. únor 2011

@martina_z vítej mezi námi, každá nová tvář vítána, pokud v dobrém přichází 😀 , jinak moc mě mrzí tvůj neúspěch, ale ono prý první ivf je jen testovací co tělo na to a těhu je náhoda tak nevím...ale každopádně vím, mrzí to a bolí

baronek
2. únor 2011

@martina_z to je mi líto 😢 čekala jsem lepší zprávy ...
@antoa možná máš pravdu, že práce ti pomůže zapomenout ...

antoa
2. únor 2011

@baronek to víš, že jsem pořádně zvažovala pro i proti, ale ta práce se mi pořád zdá lepší než zblbnutí 😉

baronek
2. únor 2011

@antoa když nad tím přemýšlím, tak bych do práce šla taky, doma je to potom na zbláznění, máš můj plný souhlas
@martina_z a chodíš normálně do práce nebo jsi od OPU doma?

martina_z
2. únor 2011

@antoa Cetla jsem, co potkalo Tebe a preju hodne sil.

Mrzi me to moc, ale uz se upinam k dalsimu pokusu. Neda se rict, ze by to byl vyslovene neuspech, kdyz jsem hezky reagovala na kratky protokol s antagonisty. Mela jsem 8 peknych vajicek, ktera se vsechna oplodnila. Ze se 4 embrya nehodila na mrazeni, s tim nic nenadelam. Nekomu to dopadne mnohem hur - zadny transfer, natoz mrazacci.

martina_z
2. únor 2011

@baronek KET bude nas ;) Na OPU a den po OPU jsem mela dovolenou, PN mam od ET. V pondeli bych mela naklusat do prace.

baronek
2. únor 2011

@martina_z Jestli ti můžu poradit, tak KET naplánuj co nejdříve (do 3 měsíců) dokud máš v sobě hormony 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru