Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petapal
12. dub 2011

@olasek ahojky ja to nakonec dostala toho 10,4, tak 20.4. jedu na ultrazvuk a jak reknou jdu na KET mame posledni dve tak si necham dat obe

petapal
12. dub 2011

@lenkacar držím palečky vypada to nadejne a v praci skonči nestoji to za to

lenkacar
12. dub 2011

@petapal to je jasný dej obě ..at je větší úspěšnost ,já jsem zvědavá kolik na nás vykoukne

martinkka
12. dub 2011

@lenkacar testila jsi dneska znovu?

lenkacar
12. dub 2011

@martinkka ne chci ob den,zítra z ranní testnu s manželem ráno

martinkka
12. dub 2011

@lenkacar jsi dobrá, že jsi vydržela dneska netestovat, já jsem testovala každý den 🙂

tonytony
12. dub 2011

@lenkacar Nakukuju, jestli jsi už náhodou netestovala a co nevidím🙂 Tichounce gratuluju a držím palce i v dalších krocích- ať se daří celých 9 měsíců a pak už jen radost trvá🙂 Mám z Tebe radost🙂

lenkacar
12. dub 2011

@martinkka no já myslím ,že bych neviděla ten rozdíl

martinkka
12. dub 2011

@lenkacar neviděla, já jsem ho taky neviděla 🙂 nemělo to žádný význam, jen jsem se uklidňovala, že tam ty čárky pořád jsou, ale fakt nemá cenu testovat častěji než obden

lenkacar
12. dub 2011

@martinkka já si to taky myslím a když jsem klidná tak mě to nenutí víš ..

martinkka
12. dub 2011

@lenkacar to je dobře 🙂 máš správný přístup, stejně se na tom nedá nic změnit, jen čekat 🙂

lenkacar
12. dub 2011

nejde to uspěchat .. a moje tělo reaguje jinak než co myslí mozek ,takže se necham překvapit ,co je pro mě nachystáno ze zhora tentokrát,jen doufám ,že ne mimoděložní ,to ve sbírce ještě nemáme .. 😢

lenkacar
13. dub 2011

čárka trošku zesílila ,ale na můj vkus leze z toho testu moc dlouho,takže kdoví jestli to není biochemické ,asi až za minutu je vidět ,jinak je srovnatelná z minulýma testama téhož dne,ale nevím ,nevím...prostě to jasně ukáže až krev .

mv
13. dub 2011

@lenkacar čárka je a zesílila ,a to je důležité... 😉 dál to nezkoumej, sama víš, že to už neovlivníš.kdy jdeš na krev?

gammaray
13. dub 2011

@lenkacar zdravím.já se v tom testování sice nevyznám,nikdy jsem to nedělala,ale když to máš slnějjší,tak to snad bude ok...jasně,krev je krev...a prosím tě který je to dneska už den od transferu.mám za sebou dost pokusů,však víš,ve sbírce různá těhotenství ,ale to moje vítězné jsem tak nějak poznala sama ,ještě před odběrem krve. věděla jsem,že ted je to tam ze svého zvracení a šílené bolesti prsou,která se den ze dne zvětšovala.a to mi nikdy předtím tolik nedělalo. 😵 ale zase na druhou stranu,někdo to má naprosto bez příznaku,že.. držím moooc moooc palečky

lenkacar
13. dub 2011

@gammaray dneska je to 12den,no lezlo to z toho testu jak žvejka z chlupatý deky 😠

lenkacar
13. dub 2011

@gammaray dneska se objednam do car ,to mě objednají na příští čtvrtek na krev a utz a budu sledovat testem jak se to vyvíjí ,abych nebyla zbytečně zklamaná z krve

jezulicka
13. dub 2011

@lenkacar ahojky tak super čárka sílí tak držím dále pěstí at je to čím dál více silnější...a na krev si zajdi dříve ne?já už bych šla v pondělí určitě... 😀

lenkacar
13. dub 2011

@jezulicka u nás ti jí vezmou až 21den

lenkacar
13. dub 2011

co s tim zase je? to skáče ty příspěvky

jezulicka
13. dub 2011

@lenkacar no děs...přeskakuje to..a sama si nechceš zajít někde do laboratoře?to asi ne že..protože to stojí kolem 120kč já sem si tak zašla..nechtěla jsem čekat a nervy na špagátu... 😀

jolcap
13. dub 2011

@lenkacar hele mě ty čárky taky moc neuklidňovali takový pěkný byly až po krvi,taky jsem je pomalu vyvolávala
já jsem po kontrole zatím vše ok podle učebnice dvojče se vstřebalo a varánek je o trochu větší(asi po tatínkovi),jinak doky mě uklidnil,že ovlivnit v tomhle můžeme jen něco ostatní je daný a jak spolu říkáme když to má bejt drží se to i kdyby si rajtovala na kobyle

jezulicka
13. dub 2011

@jolcap tak moc gratuluji že je vše ok..a neříkal ti kolik drobek měří? 🙂 a v kterém si teda přesně týdnu?

lenkacar
13. dub 2011

@jolcap tak to byla uklidnující kontrola ..tak tam původně byly 2?

monnn
13. dub 2011

@lenkacar Leno koukám na tu Tvou dálnici,to je super 🙂 😉 tak jen tak dál 😀
@jolcap gratuluji,jen at varánek hezky roste,hele a proč mu tak vlastně říkáš?něco mi uniklo|,je to nějak- jako příjmení 😅

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar důležitý je, že tam čárečka je 🙂 a že neni vidět míň než minule

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar teď jsem se ti dívala do alba a neni to žádný duch, ale pěkná čárka 🙂 a je o dost silnější než minule, tak to vypadá super 😀 to jsou 25 testy?

jezulicka
13. dub 2011

@lenkacar hej čárky jsou super a dosti vidět...to bude jistý... 🙂 a jak se cítíš?

jezulicka
13. dub 2011

@martinkka a jak se cítíš ty mamino?

martinkka
13. dub 2011

@jezulicka dobře 🙂 už mi ani nebývá zle od žaludku, jen občas taková lehká nevolnost, ale už fakt málo, dneska jdu do poradny, tak uvidíme, jak dopadnu...jak se cítíš ty? už se ti to krátí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru