Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
27. dub 2011

@lenkacar Jinak jsem moc ráda, že mi to popohnali, jen prostě přece jen v hlavě hlodá, jestli to nemůže být pak zase na úkor kvality apočtu ev. vajíček- menší pauza mezi IVF než je obecně doporučováno, jiný- kratší protokol atd.? Ale asi jako vše ostatní to je prostě hold prašť jak uhoď a třeba to je právě to správné období, správný protokol... Třeba... Kéž by...

lenkacar
27. dub 2011

@tonytony s tou nemocí ..no já jsem docela sračka ,takže u mě je to spíše o té beznaději..nevim jestli bych se dokázala poprat ,nic jsem nikdy řešit nemusela ,ale myslim si o sobě ,že bych to nezvládla ,takže proto tak můj postoj ..

tonytony
27. dub 2011

@lenkacar No, právě mě manžel stran nemocí a všeho toho, co se týká mě samotné zná děsně silnou, bolest je prto mě to poslední- ta fyzická... ale stran dítěte jsem sračka na entou- cítím se tam tak moc slabá a sračkovatá☹

lenkacar
27. dub 2011

@tonytony kdybys nebyla taková ,tak už bys to dávno vzdala ,je vidět ,že jsi silná

tonytony
27. dub 2011

@lenkacar To si nemyslím, v tomhle fakt ne- je to moje šílený selhání, že jsem sračka☹

mv
27. dub 2011

@tonytony já mám zkušenost jen jednu , že po krátkým protokolu jsem měla 3 folíky jen, tak příště prý budu mít dlouhý protokol.tvrdil mi doktor, že je šance po něm mít více folíků a tou delší dobou prý budou kvalitnější....
ale nedá se to myslím paušalizovat,asi jak komu to sedne...
já myslím, že je to dobře, že půjdeš dříve,nebudeš mít čas nad tím přemýšlet...já budu muset jít taky dříve, než jsem čekala a nadšená z toho nejsem... 😒
chtěla jsem až na podzim a ne v létě... 😠

manžel furt říká, že i s jedním potrubím jsme otěhotněli doma, tak prý to zase výjde.v tomhle mě až se..,tou svou pozitivitou,když vím, jak to je.nevím, jestli to myslí vážně a nerozumí té fyziologické stránce na prd u nás,nebo jestli si myslí, že mi tím přidává naději...tak to přesně naopak. 😠

tonytony
27. dub 2011

@mv Ježiši, to je jak když píšeš o mém manželovi- naprosto stejný a taky nechápu, jestli to jako říká, aby mě dal naději, tak působí to přesně opačně☹
No právě se bojím, aby z krátkého byl vůbec nějaký výsledek, ale asi je to fakt individuální, jen prostě jdu do neznáma a je to víc nejisté než při mém klasickém dlouhém, kde mám kolem 20 vajíček, což je ok...
Já jsem teda ráda, že jdu dřív, jen ten typ protokolu mě znejišťuje... Mám strach, že když to bude fiasko, že si budu vyčítat, že jsem ten měsíc ještě nepočkala a nešla zase do dlouhého... Ale dr. mi na vybranou nějak nedával, tak snad ví, co dělá- je to náš poslední pokus přes pojišťovnu, tak bych to nerada prokaučovala hned takhle blbě☹

mv
27. dub 2011

@tonytony přeci budeš chodit na UTZ,tak uviděj, jak reaguješ a když by náhodou byla reakce malá, tak se to dá kdykoliv ještě stopnout, ať si nevyplácáš poslední pokus...
ještě mě napadlo, že mi k tomu dlouhému protokolu říkal doktor,že je sice více folíků a pak z nich vajuch,ale zase bývá větší odpad..tak možná proto u tebe volí ten krátkej,nevím.tobě neřekli, proč najednou volí toto?

tonytony
27. dub 2011

@mv No, u mě to teď bylo takový divoký, MS nepřišla, mysleli si, že už nebude, sliznice byla nízká, ale já přes týden jen slabě špinila, tak rozhodli tohle- asi se to tak dělá, když MS není nebo nevím... Já brala taky teď ten cyklus Utrogestan na úpravu cyklu, tak to třeba brali místo jakoby té Provery v rámci dlouhého protokolu jakoby o měsíc dřív??? Nevím... No, MS pak dorazila, ale dr. i tak řekl, že to necháme takhle, tak to tak beru, ale jestli to bude dobré rozhodnutí, nevím...
No a když by mi to nereagovalo nebo málo, tak když se to stopne v průběhu, tak za jak dlouho se pak může na dlaší IVF? Zase až za ty 3-4 měísce??? To by mě trefilo teda... Ani myslet na to nechci☹
Jinak to prý není vyloženě krátký protokol, ale nějaký upravený, jakoby polodlouhý, polokrátký, nevím... Byla jsem tak mimo tam...

lenkacar
27. dub 2011

moje mamka s jednou trubkou měla mě i bráchu ,přede mnou měla mimoně dvojčata ..

mv
27. dub 2011

@tonytony tak to netuším, jak je to pak s dalším IVf a odstupem, kdyby se to muselo stopnout.hele, určitě vědi, co dělaj... 😉

@lenkacar no jo, mít funkční vaječník na straně té jedné trubky,tak si pískám...mám to křížem a tak je to na píp...

tonytony
27. dub 2011

@mv Tak to je fakt na píp☹

lenkacar
27. dub 2011

@mv tak to je na 3,14....

missbosorka
27. dub 2011

Ahoj holky, zdravím Vás po dlouhé době.

lenkacar
28. dub 2011

@missbosorka ahojík ..díky za ip 😵

revilo
28. dub 2011

tak ja jdu v cervnu znovu na ivf... dneska mi doktor odepsal,ze staci pauza 2 mesice,vc. techto mesicku... tak jsem rada 🙂 aspon se hodim do klidu a zase maknu v praci,aby mi to uteklo. Taky jsem si rikala,kdyz moje kamaradka pred lety prodelala asi 8x umele,ze me se toto netyka a ja otehotnim normalne. Vzdyt jsem zdrava a vubec jsem si nepripoustela tuto variantu. A tech ve 30 kdyz chceme dite,tak to nejde.

revilo
28. dub 2011

@tonytony Kdyz ti chodi takhle spatne mesicky,tak asi budes muset pockat na upraveni,ale to ti upravi lekama a myslim,ze do 3 mesicu pujdes znovu. tak hlavu vzhuru. Ja potratila a nic ve me nezustalo, mesicky mi vyvolali agolutinem a za 2 mesice jdeme na ivf znovu. A doktor rikal,ze mi kratky protokol prodlouzi o trochu, jen par dni. I kultivaci jeste o den prodlouzi.

revilo
28. dub 2011

@lenkacar Tak tim,ze jsem potratila a mesicky prisly hned,tak znovu jdeme na ivf uz v cervnu 🙂 vrhnu se do prace,aby mi to uteklo...

revilo
28. dub 2011

@olasek Dekuji, mame pauzu 2 mesice,tak konecne zkusime zase normalni milovani.... s tema praskama a injekcema jsem byla tak nafouknuta,ze se mi predstava na sex pricila.... ted po vysazeni vseho mam pocit,ze zase normalne ziju a moje telo je zas relativne v pohode 🙂

lenkacar
28. dub 2011

@revilo u vás je šance na těhu normál,tak to jste na tom ještě dobře ..

revilo
28. dub 2011

@lenkacar to prave bohuzel asi moc sance neni... ale chapu,ze dva roky naseho snazeni je proti nekterym pripadôm zatim docela kratka doba.... ale urcite znas ten pocit, kdy uz hrozne chces a ono to nejde.... drzim ti moc moc pesti

lenkacar
28. dub 2011

@revilo v tvém případě bych ještě zkusila léčitele

revilo
28. dub 2011

@lenkacar my mame spis spatny spermiogram... ja mela vajicek hodne,ovulaci mam pravidelnou i bez leku... jdeme pristi tyden pobavit se s doktorem co vse jeste udelat pro uspech....

lenkacar
28. dub 2011

@revilo kup drahoušovi vitamínky selzink

revilo
28. dub 2011

@lenkacar dekuji za radu

lenkacar
28. dub 2011

@revilo taky máme špatný spermoše

revilo
28. dub 2011

@lenkacar Ale ty jsi tedy zdrava, tak proc se nedari? nechali jste si delat genetiku spermii? nikdo na toto nedokaze odpovedet, pry priroda,ale ja chci vedet duvody a reseni... hrozne ta bezmocnost me ubiji

lenkacar
28. dub 2011

@revilo já jsem zdravá až na to že mám alergii na sperma a trofoblast a mám mutaci MTHFR a nemám trubky .. 😀

revilo
28. dub 2011

@lenkacar fuha ted jsem si cetla tvuj pripad od zacatku,je mi to lito,ale ono se zadari. Ty dva mrazacky budou ti sampioni, drzim moc palecky!!! Nam take vymluvili zamrazit dvojkove emb,tak jsme si nezamrazili,ale jak tak koukam,tak jsme asi meli trvat na zamrazeni. vysvetlis mi prosim co je biochemicke tehu?

lenkacar
28. dub 2011

@revilo pozitivní testy ,příznaky na těhu a potom testy slábnou a nic z toho neni ..odejde to z menstruací

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru