Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

olasek
28. kvě 2011

Ahojda holčičky,
přišla jsem se podívat, jak se máte a namotivovat se do dalšího pokusu 😉 ....To, že mám strach je asi normální a snažím se pracovat s psychikou a hodit se do pohody. Po těch nevydařených dvou pokusech je ale docela těžký udržet náladu, ale na druhou stranu jsem zase ráda, že se něco bude dít......no, uufffffff!!!
@tonytony moooc držím pěsti...vypadá to skvěle 😉
@jolcap už 17.týden?? Neuvěřitelně to letí!!!
@mv gratuluji!!! 🙂 Můj synovec Matyáš slaví svátek na Matouše, zatím v kalendáři není 😒
@lenkacar strašně ráda tě tu vidím!!!!! jak se máš???

tonytony
28. kvě 2011

@lenkacar No, právě- tyhle 10kový testy ukazují těhu, ikdyž žádné není- byť jen jako duch, prototo je nemám ráda- mnile mi ukazovaly// ještě taky v době, kdy už bylo HCG dva dny před tím 7 a zcela prokazatelně klesalo☹

koubovka1
28. kvě 2011

@tonytony taky si říkám , že nás brzy navštívíš na dvojčátka 2011/2012 držím palečky jeste jednou

jolcap
28. kvě 2011

@tonytony tak to vidím jako @koubovka1 budou dvě, silnou čárku jsem já teda v tý době neměla,takže žádný biochemko,ale dva kulíšci
@olasek no docela už jo,ale už abych měla po genetice pak budu klidná a hodně se těšit zatím je tam spoustu nervů,aby mimi bylo v pořádku

tonytony
28. kvě 2011

@jolcap
@koubovka1 Holčičky, vy mi teda přejete🙂 Já si myslím, že pokud, tak bude jedno, jen aby aspoň to jedno bylo🙂

tonytony
30. kvě 2011

Holky, jen narychlo- naprosto nevhod přijela mamka, která nic neví- HCG je 776🙂 Takže je to tam!!!Jen teda nevím, jestli se z toho dá soudit na počet mimísků, ale hlavně, že to tam je a aby vydrželo!!! Mám radost, ale začínám se bát už UZ, aby bylo srdíčko... Vždyť víte... Tak pa, pa, až mamka odjede, přijdu🙂

jolcap
30. kvě 2011

@tonytony to je dost vysoký no máš se na co těšit,ale gratulace

martinkka
30. kvě 2011

@tonytony potichu gratuluju, vypadá to moc dobře 🙂 na počet mimísků se soudit nedá, ve stejnou dobu jsem měla hCG taky kolem 770 a čekáme jedno 😉 držím palečky, ať to zdárně pokračuje

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka
@jolcap Holčinky, děkuju, to je fuk- hlavně aby bylo aspoň jedno a zvládlo to až do konce a bylo zdravý!To jediný si přeju, nic víc, to ostatní je na tom nahoře🙂 Ale o tohle ho prosím moc!

martinkka
30. kvě 2011

@tonytony bude to dobrý, uvidíš 😉 chce to na to tolik nemyslet a snažit se nějak odreagovat, vim, že se to lehko mluví a těžko dělá, ale je to tak, tak ti přeju hodně trpělivosti 🙂 poprvé a podruhé jsem na to strašně moc myslela, poctivě polehávala a měla klid a nedopadlo to - poprvé to nevyšlo a podruhé jsem měla MA, teď jsme se 3 dny po ET stěhovali a od té doby jsem se nezastavila, jasně, že jsem netahala nic těžkýho, ale mam pořád co dělat v domečku a na zahrádce, ještě jsme si pořídili kuřátka a štěně, tak jsem na nějaký pozorování se neměla fakt čas

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka můžu se jen zeptat- u toho MA bylo hcg nějak třeba výrazně nižší už od začátku? já MA měla taky, ale hcg jsem nevěděla, to jsem to tolik nesledovala jako ted u ivf, díky moc...
jinak já mám taky šrumec- už jen s malou, ted jak je teplo o to víc, takže snad to nějak půjde🙂

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka pravda ale je, že já jsem potratová a malou jsem si musela poctivě vyležet- krvácela jsem do 5.měsíce... u 1.ivf jsem neležela, užívala si to a věřila v úspěch až naivně a nic, u 2. ležela a aspoň se chytilo, byt biochem. nakonec a ted jsem taky spíš ležela a dostala jsem se zatím nejdál...

martinkka
30. kvě 2011

@tonytony tak to radši polehávej 🙂 u MA jsem neměla hCG od začátku nižší, nebylo nic poznat, jen pak na UTZ v 9.týdnu, do té doby bylo všechno OK, ale na to vůbec nemysli, věř, že to bude OK, když vám dělali PGD, tak by mělo být embryjko v pořádku a neni důvod, aby jsi měla MA

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka díky moc!

martinkka
30. kvě 2011

@tonytony nemáš za co 🙂 kdy máš jít na UTZ?

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka Mám se objednat za 2,5 týdne, takže nějak kolem 16.6.- dle toho, jak s emi to bude prý hodit, stačí den předem zavolat, tak si to chci zkombinovat ještě v Brně s hematologií- v té době mi dojde Clexane na ředění a dr. mě chce vidět a zkontrolovat krev, tak to budu nějak ladit s tím...
Taky se chci objednat k Dr. Vlašínovi- máme vyloženě z genetiky napsáno, že je nám indikován ten prvotrimestrální screening s NT, tak bych chtěla jít k němu, je prý nejlepší, aby byla jistota, ale nevím, jestli, když budu čekat až na srdíčko, tak se zvládnu na ten 11.-13.tt objednat? Ale teď mi to zase přijde předčasný, když ještě není nic jistého...
Nevíte někdo s jakým předstihem se stačí objednat a zda je problém objednat se přímo k němu?

martinkka
30. kvě 2011

@tonytony taky jsem byla na screeningu a objednávali mě až po potvrzení srdíčka, ale tak si tam zkus zavolat, jak dlouho dopředu se máš objednat

tonytony
30. kvě 2011

@martinkka Asi jo, děkuju🙂 Zavolám a ujistím se🙂

lenkacar
5. čer 2011

jdu vás pozdravit ,oli ahojky 😵 ,tony bude to dobré neboj ..jinak já jdu zítra na svůj poslední ket a potom už definitivní konec se snažením..vybereme ty mrazáčky ,manžel ani to už nechtěl a končíme ,dneska jsem báječně relaxovala na chatě ,jsem přismahlá.Nechám tomu volný průběh ..uvidíme .. 😲 kdybyste si někdo vzpomněl tak držte paluchy at najdou dobré místečko pro mimíse v tom mým špíčku,papa

mv
5. čer 2011

@lenkacar tak to budu držet všechny, co mám a dej pak vědět... 😉

U mě to dopadlo stejně jak loni, opět MA,no nic, život jde dál...Co mě fakt ale sejří, že zase se v týdnu nevyhnu revizi,hnus fialovej... 😝

tonytony
5. čer 2011

@lenkacar Já už držím od toho, co jsi mi to napsala, tak se koukejte pochlapit!A zítra písni🙂

tonytony
5. čer 2011

@mv To ne☹ Ach jo☹ To je mi tak moc líto, holka... Co na to dr, že se to opakuje? Co máte v plánu dál?

monnn
5. čer 2011

Ahoj holky tak jsem se na vás po dlouhý době přišla mrknout a .....
@mv moc mě to mrzí holka,to snad není ani pravda,ten kdo chce nemůže a ostatní 😠
@lenkacar Leni moc Ti držím vše co mám,snad se tentokrát už to štěstí usadí tam kde má a budeš se moct radovat z těhotenství 😉
@tonytony 😉 tiše gratuluji
@jolcap @martinkka tedy holky vám to naskakuje 🙂

lenkacar
5. čer 2011

@mv ježiši to je hrůza ..měla jsi takovou radost ..sakra,no my to berem prostě tak ,že je tam dáme ,abysme je nedali na výzkum a děj se vůle boží .. 😖

gammaray
5. čer 2011

@lenkacar zítra na tebe budu myslet a držet palec,at ti doktor vybere ten nej nej pelíšek pro tvou malou fazolku,at může dobře klíčit....tfuj tfuj tfuj !!!

lenkacar
5. čer 2011

ale ikdyby se to povedlo a byl test pozit. tak jako radosti a gratulace vůbec nechci slyšet a vidět ..já prostě nevěřim ,že nám se to povede a byl by to fakt zázrak ..test neznamená vůbec nic jistého ,u mě ne ..

gammaray
5. čer 2011

@lenkacar 🙂 rozkaz pane generále ! žádné brzké ani tiché gratulace neuslyšíš !!! 🙂

monnn
5. čer 2011

@lenkacar v tomhle máš pravdu,já to tak taky měla ☹ ale pozitivní nálada je základ,tak se trošku snaž myslet pozitivně 😉 ,držím vše co mám 🙂 a snad jak jsem už psala se to štěstí u vás zabydlí 😉

duschankova
5. čer 2011

@olasek ahoj na konika jsem chodila drive hodne, ale po lednovem druhem neuspesnem pokusu jsem prestala. Tehdy me to hrozne zasahlo a ted sem nakukuji kdo je tu novy a tak. Tvuj vzkaz tady holkam me take oslovil, protoze i ja uz druhy den stimuluji a ceka nas OPU uz zitra za tyden. Vy jste odkud? a mate za sebou nejaka vysetreni? Me nasli Leidenovu mutaci, tak si picham spolecne s Gonalem i Fraxiparin na redeni krve, tak uvidime. snad to do tretice vyjde. Drzte se a budu Vam drzet palecky. Ahoj Pavla B.

jolcap
6. čer 2011

@lenkacar myslím na tebe a nejlepší bude npaiš tak za dva měsíce že jsi v tom 😀
@mv no to snad ne, zrovna včera jsem na Tebe myslela jak se máš a jak pokračuješ se z toho poseru to není spravedlivý

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru