Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@antoa kdybys viděla moje taneční kreace ..začlo to ,že jsem tam došla s botama plnýma sněhu 😠 pak jsme se tam přeřvávali ,na to studené pivo ,rozpila jsem i bolest nohou v nových botech a potom od soboty skučim a jsem nachcípaná frajerka

tonytony
1. únor 2011

@antoa No, dobře, že už to máš za sebou, to čekání na to bylo asi strašný☹ V tomhle říkám, že jsem ráda, že ty moje potraty byly ze dne na den a dřív☹ Tohle by moje psychika nedala... Poslám pohlazení- i na duši a díky za přáníčko🙂

antoa
1. únor 2011

@lenkacar 😀

tonytony
1. únor 2011

@lenkacar No, jednou za čas je to potřeba🙂 Když to není denně, že jo 😀

lenkacar
1. únor 2011

ted už ti bude doma dobře ,nikdo se v tobě nebude hrabat a máš tady nás ..mě taky bolela pípa v pondělí,dokyna mi na rozloučenou dělala cytologii,asi mi brala spodem stěry pohrabáčem až z mandlí 😠

lenkacar
1. únor 2011

pokaždý mě těma hákama štípne do pípy ..umělkyně .. 😠

monnn
1. únor 2011

@antoa holka naše sis užila,jinak s těma Dr. máš pravdu jeden přijímá druhej operuje(ale mě i prohlížel) a propouštěcí zprávu mi přinesla sestra 😨 a kdy jdeš na kontrolu ke svému gyn. ?a s tím špiněním ...holka já stále ještě špiním a to jsem měsíc po,ale každý to má jiný po 1. jsem byla za týden v poho.
a musíme bojovat hlavu vzhůru! ☹

antoa
1. únor 2011

@tonytony díky moc za podporu...myslím, že jsem tak dlouho v nemocnici být nemusela...vše to všude děsně protahují, na psychiku paráda, mám pocit, že už ani nemůžu brečet....celou neděli a pondělí jsem si povídala s miminkem, jak ho mám ráda a proč to musím udělat a jak jsem jela ze sálu tak jsem brečela, že už jsem sama. Dneska dosšla jedna kráva sanitárka pro prádlo a zeptala se mě jestli tu nemám nějaký prádlo pro miminko a já vyhrkla, tady žádné miminko není....a to mě zase dostalo....

lenkacar
1. únor 2011

@antoa já nevim ,že se vždycky najde nějaká pipka ,která tomu nasadí korunu a fakt člověku psychicky ,,pomůže,,

antoa
1. únor 2011

@monnn ke gyn jdu až pro ukončení PN a s tím asi nebudu spěchat....možná ke konci měsíce. Já si říkala, že bych šla už příští týden do práce, ale jelikož jsem se sestra a převazuji chonické rány a máme tam tedka syfillis v ráně, tak si říkám, spodek rozdrápanej, imunita v háji a ještě něco lapnu....tak asi půjdu ukončit PN k 1.3. uvidíme, možná i dřív,,,,ted nevím

monnn
1. únor 2011

@antoa co to bylo za ......než někam vlezou by se mohli trošku informovat 😠

antoa
1. únor 2011

@monnn

lenkacar
1. únor 2011

@antoa jsi nějaká vrchní sestra?to bych taky chtěla dostat syfla pro nic za nic 😔 ,jen bud doma ,práce ti neuteče

lenkacar
1. únor 2011

@antoa jo a jinak se nám po tobě děsně stýskalo

monnn
1. únor 2011

@antoa jasně nech to tak a až se budeš cítit lépe,no lépe víš jak to myslím tak půjdeš

antoa
1. únor 2011

@lenkacar jsi zlatá....ale že ty taky za to něco chceš? 😝
jsem staniční sestra, ale to je fuk....už taky vím, že práce není vše 😉

lenkacar
1. únor 2011

@monnn neboj tady s náma pookřeje

lenkacar
1. únor 2011

@antoa já si to myslela ,že ty nejsi jen tak obyčejná sestřička 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@antoa jasně že za to něco chci ,aby ti bylo o moc líp

antoa
1. únor 2011

@lenkacar fakt jsi zlatá holka a aby jsi věděla, je mi tu s Vámi strašně fajn a držíte mě nad vodou...a šup už kecat o vaření 😉

lenkacar
1. únor 2011

@antoa no nevim o čem budem dneska kecat o včerejších karboších ,který mě dneska hodil na hlavu?

martinkka
1. únor 2011

@antoa hlavně, že to máš to nejhorší za sebou, teď už to bude jenom lepší 🙂

lenkacar
1. únor 2011

tak dostal polévku z víkendu a palačinku a topinku ..nic víc jsem neuvařila ,ani nevymyslela ,od mudry jsem přišla kolem 18hod.

antoa
1. únor 2011

@lenkacar mě dneska dali v nem. první teplé jídlo - paellu fuj hnus....hned jsem si po cestě dala gyros s hranolkama 😀

lenkacar
1. únor 2011

@antoa co je to paella?

martinkka
1. únor 2011

@lenkacar
@antoa můj dostal na večeři zapékané brambory ze soboty a jak byl spokojený 😀

antoa
1. únor 2011

@martinkka moje heslo bylo přežít a to se povedlo a tedka to chce čas....ale bude to ok, není to nejhorší neštěstí co se může stát....čas to opraví

antoa
1. únor 2011

@lenkacar rizoto z mořských plodů s olivami- jednak nejím ani rizoto ani moř. plody a na nem. úrovni fujjjjj

monnn
1. únor 2011

@antoa to bych si dala taky jinak se s vámi loučím jdu pracovat tak ahoj holky! 😉

lenkacar
1. únor 2011

@antoa cože v nemocce mořské plody jo? já padnu ..zlatý zapečený nudle ala chuť krabice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru