Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
4. únor 2011

@lenkacar Já vím, děkuju... Ono by normálně bylo i jedničkové kvality, ale PGD tam našlo nějaké odchylky, takže právě proto je prostě riziko, že bude špatné☹ Chci mu dát šanci, když už jinou nemáme, ale je to spíš jen ten poslední nádech☹

martina_z
4. únor 2011

@tonytony Souhlasim s Lenkou, mne se ty moje dve jednickovy mrchy taky nechytly a kolikrat ctu o holkach, kterym dali 3 chcipaky a ted maji krasna trojcata. Takze hlavu vzhuru a optimisticky pristup - kdyz to rovnou zabalis, mas automaticky mensi sanci.

lenkacar
4. únor 2011

@tonytony dej mu šanci a kdo je prosimtě normální ,kdyby každýho zkoumali ,tak kdoví co by našli 😝

martina_z
4. únor 2011

PGD pracuje s pravdepodobnosti a ne s jistotou 😉 Tim bych se uklidnila.

lenkacar
4. únor 2011

hod se hlavně do klídku,to je důležité

tonytony
4. únor 2011

@martina_z Ne, nebalím to, jen se to ve mně děsně hádá a bojuje☹ je to moc těžký, vědět to, jak to asi stejně skončí...

tonytony
4. únor 2011

Holky, moc děkuju, bojujeme s manželem a modlíme se za to, aby se tenhle zázrak stal, ale musíme si nechat i zadní vrátka a nějaký plán, co dál a to jde těžce...

lenkacar
4. únor 2011

@tonytony to nevíš nikdy ani když ti daj do břicha 3..jako mě a stejně z toho nic nebylo ,pokaždé je výsledek nejistý a počtem to neni

monnn
4. únor 2011

hlásím příchod jsem nadláblá a tak už jen odpočívat!

lenkacar
4. únor 2011

já se cpu mandarinkama to je oběd 😉

misi.21
autor
4. únor 2011

čauec,já včera udělala večer cibulačku i na dnešek a už včera jsem se z ní pěkně podělala 😀 Tak dnes nevím,mám na ni hroznou chuť. Jinak jsem zase špatně spala a ještě se mi zdálo,že jsem měla v létě mimi ve fusaku a a ve svetrech a málem jsem ho uvařila. Když jsem vstala,měla jsem takový divný pocit,jak kdyby se něco stalo... bylo to hnusný. A jak na sviňu mě nebolelo břicho,záda,nic. Nebýt toho že mám příští týden poradnu,tak jsem běžela na UTZ. Teď už mě zase všechno bolí a žaludek je taky jak na vodě,tak jsem se uklidnila,ale bylo to fakt hnusný...

lenkacar
4. únor 2011

@misi.21 jak se dělá cibulačka to neznám,dělam porkovou sem tam

monnn
4. únor 2011

@lenkacar tak mandarinky,to zní jak zdravě,ale oběd?

misi.21
autor
4. únor 2011

@lenkacar ta je hrozně lehká. Dáš do vývaru vařit na drobno brambory,jednu cibuli na půlkolečka aby to chytlo chuť a nějakou uzeninu. Na pánvi si na másle osmažíš víc cibule zase na půlkolečka do měka a až jsou brambory měkké,tak to do toho dáš a chvilku povaříš. Já dělám hodně hustou,protože to máme většinou jako hlavní jídlo. Včera mi došlo máslo a cibuli jsem smažila na oleji a není to ono,máslo je máslo. Na talíři zasymu sýrem a já si dávám opečený chleba...

monnn
4. únor 2011

@misi.21 připojuji se k Léni hod jsem recept,hlavně pokud to má i vedlejší účinek "čistění organismu" 😀
koukám zaspala jsem už si to sem vložila,dík takže možná v neděli,zítra jdem na oběd babči a dědovi

lenkacar
4. únor 2011

aha .tak dělam porkovou bez tý uzeniny

misi.21
autor
4. únor 2011

chystaám se taky dělat krémovou,ale ještě jsem se k ní nedostala... Manžel cibulačky sežere třeba tři talíře...

misi.21
autor
4. únor 2011

@lenkacar tak porkovou zkusím taky.

lenkacar
4. únor 2011

@misi.21 já ty cibuloviny moc nemusim ,ale ta porková mi chutná moc ,je taková mírně nasládlá,ale koukám ,že já dávám jíšku

misi.21
autor
4. únor 2011

@lenkacar tak napiš recept,třeba se inspirujou i ostatní... 😉

lenkacar
4. únor 2011

na kousky brambory a porek,hodim tam masox a peř a když je to měkký tak dam jíšku na másle a papáme 😉

monnn
4. únor 2011

takže pitný režim je tabu a dnes téma - polívky jo? 😀

antoa
4. únor 2011

@tonytony držím pěsti, nemáme to holky vůbec jednoduchý, ach joooo

lenkacar
4. únor 2011

@antoa copak dneska smutníš? já zalezla do peří ,neni mi furt nic moc

misi.21
autor
4. únor 2011

tak jsem si přece jenom dala tu cibulačku a je mi zase nějak šoufl,chjo. Musela jsem si zajít koupit gumový medvídky na spravení chuti... A jablíčka,abyste viděly že něco zdravého taky jím 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@misi.21 taky jsem si dala jablíčko a bylo štavnatý ,mnam..gumáčky já nemusim..jsou špatně stravitelný,hele ta cibulajda je cítit po cibuli?

martina_z
4. únor 2011

@lenkacar Tu cibulku do toho musis hodne osmazit, krasne dozlatova, aby mela polivka barvu a chut. Po cibuli je citit, ale je to jemna chut, nikoliv ostra. Vyborny jsou v ni celestynske nudle a syr...

lenkacar
4. únor 2011

no vladís je polévkovej tak jí určo zkusim ..

martina_z
4. únor 2011

Muzskej dneska dostal cocku - teda myslim jidlo - s parkem a sazenym vejcem. A zbylo, takze bude cockovka zitra. To je vzdycky nejhorsi, vymyslet, co budu o vikendu varit. Nastesti MM dostal chut na smazenej hermelin, tak mu vyhovim. k tomu peceny brambory a bude.

Hodne jsem se inspirovala tim, jak cibulacku delal Pohlreich.

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z zítra bude ta rajská 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru