Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@antoa hezké sníky a je dobře ,že manža dobře vydělává penízky se budou hodit na další pokus

monnn
13. únor 2011

@antoa to mám taky když si umývám prsa nebo stlačím víc bradavky teče znich takové mlíčí a sem už 5týdnů po reviz a byla jsem než v7 tt jo a ještě furt mám "mrchu"slabou,ale mám 😠
@lenkacar kašli na kalendářní věk,jináč vypadáš tak o 10 mín takže jseš mladší než já 😝

lenkacar
13. únor 2011

@monnn dík to jen zdáli a mě mlíko teda neteklo 😕

martinkka
13. únor 2011

mně taky mlíko neteklo 😨

monnn
13. únor 2011

@lenkacar @martinkka ale poteče a proudem 😀

martinkka
13. únor 2011

@monnn doufám, že za 9 měsíců 😀

monnn
13. únor 2011

@martinkka jasně,že za 9 měsíců 😀

martinkka
13. únor 2011

holky, du do sprchy a do postele...dobrou noc

lenkacar
13. únor 2011

tak se na to pěkně vyspinkej 😉

kamcatkakoc
14. únor 2011

To jsou báječné zprávy 🙂 Novým těhulkám mooooooc gratuluju a přeju, aby vše dopadlo na výbornou 😵 😵 😵

tonytony
14. únor 2011

@antoa To je teda síla s tou švagrovou...
Já mám bohužel ve svém okolí holky, co si řeknou, že teď otěhotní, že chtějí dítě na jaro nebo teď, aby jim to navazovalo na MD, chtějí kluka apod. přání a prostě na jeden skok a je to, ani neví jak, celé těhu bez jediného mráčku a ještě mají porod za odměnu na pár minut- doslova, nevím, jak to dělají, každopádně jsem mezi nimi za hodně divnou a to netuší nic o IVF... Upřímně jim závidím, že si to celé užívají a vůbec netuší, co se může dít, stát a jak pro někoho je tohle období stresující a komplikované...

tonytony
14. únor 2011

@martinkka Moc držím palce!

Já dnes plaším- přijde mi, že čárka dnes naskočila dýl než včera a je slabší, takže se bojím, aby to nebylo biochemický, který u nás hrozí- nevím, asi jsem neměla testovat hned další den,ale aspoň obden, zítra jedu do Caru na krev a pro léky...

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony neplaš máš to dělat obden ,abys něco postřehla 😉

lenkacar
14. únor 2011

martí taky na tebe myslím.. 😵

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar Já vím, že jsem debil, můžeš mi to klidně napsat na plnou hubu, ale nešlo odolat☹

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony já měla stejnej pocit jak ty a proto ti to píšu ,poznáš leda psí hovno ,když na tu čárku budeš zírat denně 😀 😝

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar Jo, jsem debil, vždyť to říkám, jenže to se asi léčit nedá, leda, že by mi sem někdo přijel svázat ruce, ucpat močovou trubici a sebral všechny těhu testy a zamčel a ještě mi dal přes hubu...

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony 😀 😀 😀 jsi roztomilá 😵

vera5
14. únor 2011

@tonytony Já chtěla testovat a můj mi řekl, žádné testy ti nekoupím aby jsi se nervačila, takže budu testovat tak až ten 10 den po transferu, dneska jsem 5.den.

tonytony
14. únor 2011

Tak snad se mi to povede, tak koukněte- prostě je ta dnešní o fous slabší než ty včera, no...

lenkacar
14. únor 2011

já nic teda nevidim,tak klíd

tonytony
14. únor 2011

@vera5 no, já byla 10.den už včera a testy jsem si právě koupila, protože jsem debil a věděla jsem, že by mi manžel taky žádný nekoupil dřív než by bylo záhodno...

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar jako vůbec nic? tak to mi teda na klidu nepřidalo 😎

vera5
14. únor 2011

Holky , nevíte zda Untrogestan ovlivňuje bazální teplotu?

tonytony
14. únor 2011

@vera5 bohužel ovlivňuje- zvyšuje, takže dle toho nepoznáš nic☹

vera5
14. únor 2011

@tonytony děkuji moc ☹, sakráááááááá

martina_z
14. únor 2011

@tonytony Na posuzovani carecky se vyprdni. Tyhle mocovy testy jsou pomerne nepresny, zalezi, jak jsi dlouho prouzek v "testovacim materialu" (chces-li v curankach) machala, jaky jsi mela pitny rezim pred testovanim atd. Hodnotu Ti rekne jen odber z krve.

@vera5 Je to progesteron, ltery zvysuje teplotu ze sve podstaty..

ami33
14. únor 2011

@tonytony tak mě ty tvoje testy přijdou naprosto stejný, vůbec to neřeš, zajdi si na krev

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony myslim nic ,jako rozdíl 😀 😀 😀

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar No, proto 😝
@ami33 Jo, zítra jdu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru