Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
3. bře 2011

@jolcap ale zase k něčemu je to dobrý ,aspon víš že ti nezahne 😉 a on zase ví ,že tohle dítě je jeho ,páč ho vyrobí na zakázku 😲 😀 😝 a až uvidí ten test tak se po.. štěstím 😵 musíš nás hned informovat jak se tvářil a co Žužu už to ví?

jezulicka
3. bře 2011

ahojte holky,...
@jolcap tak co testíš každý den?jak to vypadá?

jolcap
3. bře 2011

dobré ránko, no Leni myslím,že bude týden sedět v hospě,ale on je ted se mnou pořád doma, myslím,že to co zažije naše ves až se tím tátou stane si budou dlouho pamatovat
včera jsem tam našla čárku celou není plně jasná,ale podle dc je dobrá,v pátek jdu na krev tak snad to bude ok
nějak se bojím

jezulicka
3. bře 2011

@jolcap takže zítra jdeš už na krev...tak držím moc pěstí... 🙂

jolcap
3. bře 2011

@jezulicka no jdu,ale pořád se bojím,jestli jsem si to hcg z moče nevsugerovala, co ty už máš pohyby

jezulicka
3. bře 2011

@jolcap ale jo něco cítím tak 4x za den se ve vnitř jako by nabulí ztvrde to a pak vlnka taková..je to ještě slabší a tím že mám prý hodně vody tak to ucítím mín.. 😠 ale měla jsem furt nízký tlak a ted asi 4 dny co mám vyšší ne vysoký ale zvedl se mi tak nevím...to je furt něco..

jolcap
3. bře 2011

@jezulicka to je nejhezčí doba,když cítíš jak se hýbe a s tím tlakem je to normální,co si pamatuju, já mám normálně hodně nizký a když jsem byla těhu tak se dostal docela do normálu, to mi bylo porád teplo a v lednu jsem nosila jen triko a bundu a doma měla vypnutý topení 😀

jezulicka
3. bře 2011

@jolcap to já taky ted všude větrám venku mrzne a já okna rozgláblé... 😀

jezulicka
3. bře 2011

@jolcap a ty pohyby víš jak ted je to ještě slabé ale holky říkali až tak kolem 30tt to začne takové ty větší kopance...a to aspon pořádně ucítím.. 😀

lenkacar
3. bře 2011

@jezulicka rozgáblé je otevřené? 😀

jezulicka
3. bře 2011

@lenkacar jo otevřené 😀

jezulicka
3. bře 2011

@lenkacar no vidíš jak ti jde ostravský jazyk 🙂

vera5
3. bře 2011

Ahoj holky🙂

maruliinka
3. bře 2011

@jolcap
Ahojky tak ty jdes zitra na krev,tak drzim palce.
A jak jasna byla ta carka na tom testu?

maruliinka
3. bře 2011

Jeste se chci zeptat. Pocita se uz ten den transferu za prvn?
A dalsi vec,jsem osmy den po ET a chci se zeptat zda bych mela neco pocitovat nebo jestly nektera z vas neco pocituje...jako nejaky naznak nebo neco...

jezulicka
3. bře 2011

@maruliinka ty to je jak u koho...každý je individuální někdo něco již cítí někdo vůbec...já třeba měla ty oči kalné a začínali mně chutě šíleně na kyselé zelí a řepu....a myslím že se počítá první den od et...

jezulicka
3. bře 2011

@maruliinka a kdy zkusíš testit?

maruliinka
3. bře 2011

@jezulicka
Ja se priznam uz jsem to zkousela...predevcirem tam byl duch...ale vim ze to vubec nic neznamena...jen jsem si ho potrebovala zkusit chapes 😅
Ja bych se mohla cpat porad medem...a co kdyz to nedostanu a na testu nic nebude tak co by to mohlo znamenat?

jezulicka
3. bře 2011

@maruliinka no tak to musíš jít na krev tam je to 100%..v den kdy máš testit si zajdi na krev...ono ty hormony udělají své mně se to stalo minulé ivf nedostala jsem to vůbec a test negativní...zpozdilo se to o 14 dní...takže krev ti řekne nejvíce..

jezulicka
3. bře 2011

@maruliinka a píchala sis pregnyl?ty máš oficiálně testit až 9.3. ne?tak to ještě musíš vyčkat...a nebo si to zkoušej každý den a uvidíš jak se to bude měnit... 😉

maruliinka
3. bře 2011

@jezulicka
Ja jsem pichala fostimon...
Ofiko bych mela testit az toho devateho jak jsi psala.
Myslis ze je nejaky rozdil mezi tim fostimonem a pregnylem?

jezulicka
3. bře 2011

@maruliinka ten pregnyl se píchá až po et když má někdo méně vajíček...pokud si to nepíchala po et tak nic...

maruliinka
3. bře 2011

@jezulicka
Jo aha...tak nic 🙂
Ja jen ten fostimon a pak Ovitrelle a pak punkce...
Hele myslis ze kdyz mi je oplodnovali v pondelia ve ctvrtek rano mi je davali tak se carka muze objevit az pozdeji?

jezulicka
3. bře 2011

může se to ukázat později,je jak u koho...

vera5
3. bře 2011

Holky copak dneska vaříte?

lenkacar
3. bře 2011

@jezulicka to mi nejde ostravský jazyk ,ale logicky jsem se to snažila odvodit z tý předpony roz 😀

lenkacar
3. bře 2011

@vera5 já nevařim ,pro sebe mám velmi dietní rizoto

vera5
3. bře 2011

@lenkacar Rizoto je super!Mám ráda rizoto🙂

jolcap
3. bře 2011

@maruliinka ahojky no první byla přerušovaná málo vybarvená a včerejší byla celá jen světlá,ale to je tím že jsem byla 26 DC, takže dneska to zkusím jestli sílí

jolcap
3. bře 2011

@vera5 máme zbytky, guláš a pangase s kaší,takže jsem vyhrála rybu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru