Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

misi.21
autor
15. únor 2011

@vera5 podle mě testuješ brzy,počkej ještě pár dní...

vera5
15. únor 2011

Nevím holky, jsem hold zvědavá a nevydržela jsem to......blbnu z toho čekání ☹

misi.21
autor
15. únor 2011

@vera5 já testovala taky brzy a už bych to nikdy neudělala,protože jsem byla akorát vynervovaná,že tam nic není a začala jsem špinit. Já měla ofiko testovat až asi 19 den myslím,tak si dokážeš představit,že jsem se z toho málem zhroutila... Možná to bylo tím,že to nevyšlo,možná ne,ale ty se každopádně hoď do klidu a ještě vydrž... Takhle brzy to vůbec nic neznamená. 😉

vera5
15. únor 2011

@misi.21 Pokusím se ☹

martinkka
15. únor 2011

@vera5 to jemoc brzo, na 25 ještě // být nemůžou, tak se hoď do klidu 🙂 musíš ještě vydržet, to čekání je hrozný, ale urychlit se to nedá

misi.21
autor
15. únor 2011

@vera5 tohle je nejhorší část IVF,kdy už máš vše za sebou,ale to nejdůležitější před sebou. Ale když se koukneš,jak holky hlásí dvě čárky,tak to za to stojí,ne,? 🙂

vera5
15. únor 2011

Díky holky za podporu já si totiž nedovedu představit, že to budu muset všechno absolvovat znovu....... ☹

kamcatkakoc
15. únor 2011

@vera5
A můžu se tě zeptat, jaký pokus jste absolvovali a kolikátý? Jsem zvědavá, promiň....taky nás to právě čeká.....

vera5
15. únor 2011

@kamcatkakoc Druhý pokus na CAR, ale první IVF. Pokoušíme se asi 3 rok s přestávkama je mi 33. Dříve jen stimulace clostilbegitem a plánované soulože. V listopadu 2010 první IUI bez úspěchu. Nyní první IVF.

misi.21
autor
15. únor 2011

@vera5 když to tady čtu a vůbec na celým koníkovi ty příběhy,tak jsem moc ráda,že jsme se pro miminko rozhodli tak brzy. Bylo mi 21 a myslela jsem si,že do toho hned vlítnu a nakonec budu rodit ve 24 letech. A kdybych dala na doktory,tak snad ani to ne. 😒

tonytony
15. únor 2011

@vera5 to je brzy, neblbni!!!

kamcatkakoc
15. únor 2011

@vera5
Takže jste hned po neúspěšném IUI šli na IVF a vypadá to,že to možná vyjde 🙂 to by byla senzace !! Moc vám to přeju. Mně je 30, v nejbližších dnech mě čeká první IUI....to CAR je asi v Praze,že? Tak hlavně trochu klidu a moc nestresovat....

tonytony
15. únor 2011

@martina_z no právě, že my to početí víme přesně, ak bych na něm měla mít o týden víc, proto se bojím o to víc... jinak stál kolem 180kč...

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony kašli na ty digitální křápy každýmu se dělá hcg jinak .. 😉

misi.21
autor
15. únor 2011

@tonytony pche,180 Kč a seš z něj akorát rozhozená,zlatý proužky za 30 kč.

tonytony
15. únor 2011

Holky, je to vhajzlu bohužel to nevypadá dobře, mám jen 21 V Caru říkala paní, že to pozitivní sice je, ale že je to nižší a měla bych to v pátek zkontrolovat, ale je to asi jasně ztracený, tak jak nám hrozilo,že to bude Viděla jsem tabulky, jak má HCG teď být a jsme moc málo, to prostě není šance už Jsem na dněJá to dnes dle těch nesílících těstů tušila, že to bude špatný Jsem hotová, holky

kamcatkakoc
15. únor 2011

@tonytony
Ale tak úplně ztracené to ještě přeci není....zkus být trochu v pohodě...jsou to hrozné nervy, to každá víme, ale musíš to překonat 😵 v pátek zajdeš znovu a uvidíš.....

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony hele hlavně nebreč!!!!!!!!!!!!!!tělo má snahu a to je moc dobře ..i pro každý další pokus

vera5
15. únor 2011

@kamcatkakoc No nevím, já jsem pesimista. Nene já jsem v Brně na Obilňáku.

martina_z
15. únor 2011

@tonytony Takze jdes jeste na kontrolni naber, jestli hladina roste. Ach jo, doufala jsem, ze prijdes s hezkou hodnotou. Vim, ze to ted asi nevypada moc optimisticky, ale tohle jsem zase nasla ja:

hCG under 5 mIU/ml: Negative. Not pregnant
hCG between 5-25 mIU/ml: "Equivocal". Maybe pregnant maybe not. Repeat test in a couple of days
hCG over 25 mIU/ml:You are pregnant!
Read more at http://www.babymed.com/hcg-level?ktrack=kcplink

tonytony
15. únor 2011

@martina_z Jenže po ET 12.den to prostě málo je a už to nemá šanci vyrůst na dobrou hladinu☹ Prostě tomu nevěřím☹

tonytony
15. únor 2011

@kamcatkakoc Jenže po ET 12.den to prostě málo je a už to nemá šanci vyrůst na dobrou hladinu Prostě tomu nevěřím

martina_z
15. únor 2011

@tonytony Rozumim, ja jsem taky spis skeptik. Byl by to zazrak, kdyby to jeste narostlo - zazraky se sice obcas deji, ale ne kazdy den. Je mi to moc lito, prala jsem Ti po vsech tech peripetiich, aby byla hodnota krasne vysoka... ☹

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony nebudu ti tady mazat med kolem pusy jak je to paráda ,když obě víme ,že naděje je maličká ,sama to nemám ráda,ale vidim opravdu pozitivum v tom ,že jsi zabojovala 😉

lenkacar
15. únor 2011

sakra sakra sakra 😠 tony to mě tak sere

lenkacar
15. únor 2011

kdybysme tady těhotněly v normálním cyklu tak na to člověk hodí bobek ,že to vyjde další měsíc,ale tyhle útrapy a takový výsledky to je na mašli kolikrát ..

koubovka1
15. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem vás našla, jak se vám vsem známým i neznámý vede? Nezvládnu to tady vsechno docist, na to nemám sílu, tak mi nejak kazda v kostce reknete, co a jak......budu moc ráda

lenkacar
15. únor 2011

@koubovka1 ahooooooooooooooooj

koubovka1
15. únor 2011

@lenkacar ahoooj, jak se vede, v jakém stádiu pokusů jsi?

lenkacar
15. únor 2011

já jsem před ket

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru