Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

ejviska
21. únor 2011

@chersi dekuju, prave zvazuju, jestli na laparku jit.

chersi
21. únor 2011

@ejviska
ja jsem taky nevedela jestli zkusit jeste jedno IUI nebo nejdřív laparku, ale je fakt že by nan ní asi stejně došlo, a myslím si že nemá cenu se pokoušet pořád koola když nemám další výsledky, tak do toho jdu. Všude jsem četla že to není nic tak hrozného, a ani pak doma moc dlouho nejsi, tedy zalezi jak ti je samozrejmě.

tak snad nám laparka pomůže

vera5
21. únor 2011

@antoa Třeba se tam potkáme.

Taky to tak odnášíte co se týká práce. Já kdybych navíc nebyla OSVČ, tak bych to nesla strašně, takže mě ztráta zaměstnání teď tak nebolí, budu se věnovat podnikání a nikdo mě nebude neustále deptat za to, že marodím a nebo jezdím po vyšetřeních, už se to nedaloo prostě vydržet a kor když člověk při tomto musí být v klidu.

vera5
21. únor 2011

@ejviska
@chersi
Já na laparku nejdu, mě tu průchodnost zjistí ultrazvukem s kontrastní látkou, sice neopraví,pokud to průchodné nebude,ale alespoň zjistí.Protože půjdu co nejdřív, tak to volím jako menší zlo po IVF na mé nervy.Chystám se na to hned po mrše.

lenkacar
21. únor 2011

@chersi IUI je parááda ,vložení nebolí a ty se chováš naprosto normálně

martinkka
21. únor 2011

@ejviska děkuju, snad bude sílit 🙂

martinkka
21. únor 2011

@vera5 v práci je to věčný marodění hrozný, mam strach, abych kvůli tomu o práci nepřišla 😒 oni tohle prostě těžko chápou

vera5
21. únor 2011

@martinkka To jo a nejhůře to chápou ženský, to by člověk nevěřil,jaký sv....to dokážou být ☹ U mě to byla jediná volba, ukončit to...hned po ET se stalo něco co mě docela vykolejilo no a tak si prostě říkám, že příště už nikomu nedovolím aby mi dělal takový nervy, že mi to za to nestojí, lidi otravují po mailech v tu nejméně vhodnou dobu a dokáží člověka vykolejit.

martinkka
21. únor 2011

@vera5 taky mě dokážou vytočit telefonáty kdy přijdu do práce, když ví, jak to je ... nevim, jak to mam asi sakra vědět a je pavda, že ženský to chápou asi hůř než chlapi

missbosorka
22. únor 2011

Ahoj holky, teda řeknu Vám, začala jsem číst dnes kolem osmé na 2.IVF a došla jsem až jsem v tuto noční hodinu 🙂 coz považuji za úspěch, že jsem se úplně neztratila. I já mám dnes za sebou bolestnou zkušenost a to zamlklý potrat po 1. IVF a 3 a 1/2 letém snažení, ať už normálně nebo pomoci IUI. Byla jsem dnes na začátku 6tt na ultrazvuku a bohužel to nedopadlo☹ Proto si Vás čtu a získávám tolik teď potřebnou sílu a naději. Sice u toho řvu jak želva, ale pořád lepší, než si přehrávat ten smutnej výraz dokotra, jak neví jak to říct, aby to s Vámi hned nešlehlo. Původně jsem chtěla být jen za šmíráka, ale po přečteni příspěvku tuším od verky5, že ji bylo doporučeno vyšetření průchodnosti vejcovodů ultrazvukem - byla jsem na něm a otřesnější zážitek jsem dosud neměla. I když Ti dají oblbovák, vnímáš úplně všechno..... Nechci Tě děsit, ale mě nikdo na tuto skutečnost neupozornil, a ikdyz hodně vydržím a nemyslela jsem, že to bude příjemný, už bych na to nikdy nešla. Ani když odchází kontrastní látka z těla.... bolí Tě děsně ramena, druhý den jsem musela zůstat doma, jak mě bolel celej vnitřek.
Teď jsem doma od ET až do teď, přes měsíc, příští týden se vrátím do práce a tam všichni budou čumět a budou se ptát, proč jsem byla doma tak dlouho, co mi bylo, ..... ještě, že jsem od rány, tak doufám, že mi to snad pomůže.... a nějak je odpálkuju. Bohužel jich je docela dost. Jediný velký štěstí v práci, že můj šéf si prošel se ženou tím stejným, takže má víc než pochopení pro moje snažení a nebytí v práci a jedna kolegyně mě zastupuje, za což ji moc děkuju. Jinak nevim jak se to dá zvládat s klidnejma nervama, když to máš vysvětlovat někomu, kdo ten problém nemá, nebo když Ti někdo nedejbože hází klacky pod nohy.
Tak koukám, že jsem se docela rozjela, no, trošku mi to pomohlo. Chce to čas, pevné nervy a docela dost peněz. Ale když jsme se daly na vojnu, tak musíme bojovat. Tak se holky držme!

mv
22. únor 2011

Ahojky,
tak já taky občas něco připíšu.Sleduju dost pravidelně, některé znám z jiných diskuzím,ale nestíhám to vaše psací tempo 😀 .Asi bych nemohla chodit do práce,kolik toho stíháte za den napsat... 😉
Mám za sebou MA z léta po 3 letech snažení a teď nevydařené IVF.Dneska se jdu do CARu domluvit, co a jak dále, do podzima si chci dát s IVF pauzu a do té doby bych chtěla ještě doplnit nějaká vyšetření a laparku.Chceme jet na dovolenou a taky pár měsíců trochu "normálně" žít a ne jen lítat po doktorech.
Mám neprůchodnej vejcovod a vaječník mi funguje právě jen ten nepotřebnej většinou a to jen s léky na podporu. 😒
Na vyšetření průchodnosti vejcovodů jsem byla právě zmiňovanou metodou kontrastní látky a UTZ a nikdy znova bych na to nešla.Sice krátká, ale jinak to byla nejhorší bolest, co jsem kdy zažila. 😝 😝 Nechápu, jak mi ten gynekolog mohl řící, že je to trošku nepříjemné, já myslela, že tam u toho zdechnu. 😠
Volno v práci řeším dovolenou, neschopenku a tak si brát, tak tam už nemusím pak přijít.Je to těžký dneska...

@martinkka
stále držím palečky... 😉

lenkacar
22. únor 2011

@missbosorka ahojky ..jo nic jinému člověku nezbyde než se tim prokousat,pro mě bylo nejhorších 14dní

martinkka
22. únor 2011

Dobré ránko, holky
@mv děkuju 🙂
@missbosorka vítej u nás, mrzí mě, co tě potkalo ☹ ale chce to hlavu vzhůru, věř, že to časem přebolí, i když člověk na to nikdy nezapomene, taky jsem prodělala zamlklý potrat po 2.IVF, snad týden jsem probrečela a jak jsem se vrátila do práce, bylo to lepší, začala jsem myslet na jiný věci a "upínat" se k dalšímu pokusu. Přeju ti hodně síly

lenkacar
22. únor 2011

ahoj ranní ptáče..co nespíš?

monnn
22. únor 2011

@martinkka dobré ráno a zároven dobrou noc 😝 jdu do pelíšku u nás je -11 tak bude lepší zůstat v postýlce,ne?
kecám 😀 jsem po noční tak dobrou!!!
@missbosorka vítej a jak už psala martinkka-přeji hodně síly a štěstí do dalšího pokusu 😉

lenkacar
22. únor 2011

@mv to je dobře ,že jsi nám přišla povědít jak se s tebou věci mají ..to je fajn ,že plánujete dovku ,no my už taky chceme nějak normálně žít a ne furt vše kolem mého vnitřku ,bude ovulace ,bude menses a bude to v tom čase ,kdy to má být a jestli nebude cysta a atd ..dyt to znáte a když sex a tak si vzpomenu na gumu a což teprve manžel a už to zvadne ...bože .bože ..už je nám z toho nanic 😒

lenkacar
22. únor 2011

@monnn čus dneska jsem s tebou nefachala,dneska jsem pilně spinkala ,to je asi tiom ,že dřevorubec neni doma

martinkka
22. únor 2011

@monnn u nás je taky hnusná zima, tak jsem ráda, že nikam nemusim 🙂

lenkacar
22. únor 2011

@martinkka ted jsou teda fakt nechutný zimy a slibujou další dávku 😖 ,já už se tak těšim na jaro,já ho miluju z celýho roku nejvíce ,ikdyž teda ty moje alergie mi dávaj teda zabrat jak to kvete tak to šílim,ale i tak je to stále moje nej období ..je chladno ,ale tak svěže a svítí slunko a ptáci pípají a všechno zelený ..to mě vezme takovej krásnej pocit ,jak je na světě krásně

kkamca
22. únor 2011

@ejviska Ahoj,
jj jsem tu ,v diskuzi tamté jsem už neměla moc co psát-když tam zejména píší těhulky. 😉
Nepokračujeme nijak.jsem po 1 ivf,1 iui a nic..
Chci se objednat do car ,ale stím,aby mě poslali na imunologii a na nějaké NK látky .--co mi poradily holky.
Tak se na to poptám.a dřív než bych to měla,do ničeho nejdu. 🙄

všem ahoj.

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar taky se těšim na jaro, ta zima už mě ubíjí 😒 kdyby aspoň tak nemrzlo

kkamca
22. únor 2011

@lenkacar Nádherně jsi to napsala otom jaru..taky ho mám nejradši,a hned vzápětí mám ráda zimu.Léto nemusim kvůli vedrům,podzim zas,že je to samej déšt.Jediný co mě baví na podzimu jsou houby. 😵

martinkka
22. únor 2011

@kkamca já miluju léto, ale ne když v těch vedrech musim chodit do práce 🙂 ale třeba o víkendech, když můžeme jít k vodě může být třeba 40 🙂

chersi
22. únor 2011

@lenkacar Já vím, je to v pohodě, není to žádný velký zákrok, můžeš pak chodit io do práce, a HLAVNĚ JE TO ŠETŘNÉ I PRO MOU peněženku 🙂

chersi
22. únor 2011

@vera5 no taky jsem o tom nečetla zrovna mié příspěvky.

Mě to budou dělat taky, při té laparoskopii, ale budu u toho v plné narkóze, tak nebudu vedět nic.

lenkacar
22. únor 2011

@kkamca všichni chválej hrozně Plzen na imuno

lenkacar
22. únor 2011

@chersi holky já už chci narkozu na všechno 😕 ale jak jsem psla jsem po ní čim dál blbější ,tipuju tak ještě dvě v životě a netrefim už domu

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar taky se mi zdá, že po narkózách blbnu 😕 za poslední rok jsem jich měla 5

lenkacar
22. únor 2011

@martinkka já za poslední 2roky 5 a dohromady 7 a mám jako už asi vybráno 😕 🙄 příklad jo..včera přišel brácha popřát ,ta jeho je taky lenka tak to je taková drobet trapárnička jak si obě přejem a já jim chci nabídnout pití a řikam ,,chceš podat to ,to to ..no skleničku?,,a to se mi stává pomalu za poslední rok pravidelně ..je to ale hnus,vypadam jako debil

chersi
22. únor 2011

@lenkacar ježíšku Lini, nestraš mě 😨

mě každý říká jak je to v pohodě, že akorat ten den po ní prospím, jinak nic.....

jezus pro copak jsem se to rozhodla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru