Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka já nerada luxuju to je největší opruz

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap jako alergik nemam zaclony a koberce, jak rika tchan, holobyt 🙂)))

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka to my taky ne jen ty u sedačky, přesně když jsem se sem stěhovali tak by nám všude nasral starý krámy prý jsou dobrý a za pár let si můžeme koupit nový 😀

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap nejlepsi na tom bylo, ze kdyz tady byli poprve tak hm, hezky, a ted se prokec, protoze si zarizujou byt a rika, no zaclony musi byt, to by byl holobyt 🙂)))))) jeste, ze moji rodice mi nikdy do niceho nekecali 🙂

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka já mám s mojí mamkkou podobnej vkus to je v pohodě,ale tchán ten ze starýho chce dělat nový a protože bydlíme v bytě po nich tak máme všude dřevěné stropy moooc pěkný

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezis, dreveny stropy, jak se jich zbavit??? ale asi lepsi nez takovy ty bily, ne? jak to jednu dobu bylo extremne moderni a pak to meli posrany od much 🙂)

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka přesně snad jednou přes to půjde sádrokarton,ale ted ne tchána by mrsklo 😀

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap doufam, ze mate alespon vysoky stropy 🙂

vera5
24. únor 2011

Holky pořád jsem mrchu nedostala utroš neberu od pondělka, trvalo to u vás taky tak dlouho ☹

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka jo to máme

missbosorka
24. únor 2011

@vera5 nevim presne po cem si, ale ja po et mam dostat mrchu do 35_40 dni od revize, kdyz ne, mam prijit

missbosorka
24. únor 2011

jinak mi utros nikdy mens. nebrzdil, ale ted jsem po nem docela dost rozhozena

jolcap
24. únor 2011

no někde bylo napsáno, že po jeho vysazení když nejsi těhu tak má mrcha přijít do 3 až 5 dnů

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap tak ja ho vysadila hned co mi doktor rekl na uz, ze to neni dobry, coz bylo toto pondeli a kdyz nic jinyho tak uz chodim normalne na zachod, mela jsem zacpu i ctyri dny!!!!!!!!!!! a to mi ted staci ke stesti, a kdy to dostanu je mi ted uplne jedno, a jak jsem psala, rekl do 40-ti dnů, takze no stress

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka tak to máš bezpečnější zdroj, já zatím na kontrole nebyla je ještě brzo

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap promin, a ty jsi v jake fazi?

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka neomlouvej se prosím, zítra je to týden po ET

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap drzim drzim drzim
tak ja teda doporucuju byt max. v klidu, nic nedelat a nedelat si testy
jo a taky se neprotahovat s rukama za hlavou, to jsem taky dodrzovala, radeji byt v klubicku
oni sice doktori rikaji, ze muzes jit klido pido do prace, ale pro psychiku si myslim je dobry udelat max. v tom, ze je zenska doma minim. tech 14 dni do testu a pak si nemusi nic vycitat

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka díky snažím se,ale nedá mi to v klidu doma dělám všechno mimo těžkých věcí a v neschopnosti jsem už do OPU nabídli mi to ono v práci by mě hráblo je tam děsnej stres, dokonce spím v klubíčku
test nedělám docela mám obavu že tam nic nenajdu nebo že tu čárku vytáhnu oočima nebo domaluju

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap vidis, domalovat, to je napad, to me nikdy nenapadlo
ja uz mam na testy averzi, za ty roky jsem jich pochcala hromadu a jenom ta predstava, fakt uz nic pro me
o to vetsi to byl sok na sesterne, ja s tim nepocitala, navic jsem dva dny pred tim, nez jsem tam sla lehce zakrvacela, takze opravdu sok

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka já mám docela dobrý nápady,v tomhle pokulhávám ve svém životě jsem si dělala celkem 4 a negativní jen proto že to IUI vyžadovalo

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap to je stejne zkratek, iui, ivf, et, opu, ma, mrcha, utros, icsi, pk, pgd 🙂

lenkacar
24. únor 2011

čus tak můj muž nedokáže chytit vzorek do skleničky ,když stojí a stříká nahoru a tak tam ohodí dlaždičky a pak ho chudák ždíme a říká mi ,že by toho bylo určitě víc ,kdyby mu to neuteklo okolo 😀

lenkacar
24. únor 2011

jinak moje nálada je taky jako na houpačce,někdy mě to přímo sere a někdy se cítim silnější a úplně nejvíc hnusně se cítim ,když tam přijde holka co byla nastejně se mnou o týden a hladí si tam bříško a říká jak už je začátek 5měs.kuwa to by člověk bulel hned

jolcap
24. únor 2011

@lenkacar já vím někdy stačilo vidět kočárek, zvlášt po neuspěšných pokusech, pořád si říkám, že tohle můj život neohrožuje asi bych byla hotová kdyby mi řekli že mám jen pár let života nebo i měsíců, je to pech nemít děti,ale určité diagnozy bych nechtěla nikdy ani vědět co znamenají

missbosorka
24. únor 2011

@lenkacar ja jsem teda na klinice tehotnou s brichem nevidela, budto objednavaji na jindy, nebo uz tam nechodi a chodi uz jen na gyndu

lenkacar
24. únor 2011

@missbosorka ne myslim holku z práce víš 😉

lenkacar
24. únor 2011

dneska jsem měla v práci fofr,ale uteklo mi to

jolcap
24. únor 2011

@lenkacar tak si se nenudila

lenkacar
24. únor 2011

@jolcap to ne ..přišlo 9beden zboží a 7 jsem jich udělala a ještě byla pěkná tržba ,tak jsem spokojená ,že jsem se tam neukousala nudou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru