Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
30. bře 2011

@mv no já uvažuju i 4kolečkovým mají jen jiný podvozek,ale mě se pak nelíbí sporták, je fakt jak bych se dostala na štědrý den na grabštejn, to je takovej rituál schází se tam celá ves, no uvidíme skočím někam do krámku osahám a podle toho pořídím,mě se teda hlavně líbí ta barevná kombinace,vůbec jsem se zamilovala do stříbrošedé s kombinací výrazný barvičky,jen se třeba sekneme ohledně holka kluk, protože to nechceme vědět

@martinkka hurá hlava nebolí spánek klidný bez nervíků a povídala jsem prckovi pohádku

holky chci to říct zuze,ale vůbec nevím jak

vilmaba
30. bře 2011

Holky to vám závidím,já jsem ve 27 týdnu a našli mi těhotenskou cukrovku,je to utrpení nedat si to na co mám chut ale co se dá dělat pro to miminko se to musí vydržet ☹ a vy tak hezky píšete o tom jídle 😢

jolcap
30. bře 2011

@vilmaba ahoj, no ono to není s tím jídlem tak růžové už hodinu přemýšlím co si dám,mám hlad,ale připohledu na jídlo couvám,měla jsi ty výsledky hodně špatné?

mv
30. bře 2011

@jolcap já myslela, že už to dcerka ví...

mv
30. bře 2011

@jolcap já bych to taky nechtěla vědět, co to bude, ale manžel jednoznačně jo, tak bych mu v tom ustoupila.za to, co on vše musí podstupovat, tak tohle je maličkost pro mě.

jolcap
30. bře 2011

@mv chtěli jsme jí to říct,ale pořád nevím kdyby se něco zvrtlo tak by to asi děsivě ořvala,tak furt nevím
u nás je to tak,že to nechceme vědět oba,chlapovi je úplně jedno jestli holka nebo kluk,chtěl miminko a to je spokojenej

martinkka
30. bře 2011

@jolcap Zuzka už to stejně určitě tuší, tak jí to nějak řekněte, ať pak neni naštvaná, že jste to dlouho tajili, škoda, že nemáš fotečku z ultrazvuku, s tou by to bylo pěkný, už jsi volala svýmu gyndařovi kdy máš přijít?

lenkacar
30. bře 2011

lenkacar pas uživatele
Registrovala se 2. října 2008 na modrykonik.cz. Přidala 26297 příspěvků.
lenkacar tak jsem doma milé dámy...nevim jestli mám být ráda nebo ne ,ale ....nástup příští pátek ,chtěl samozřejmě ihned ,takže připravená lež ,jedu na dovolenou a horší je holky ,že mi na konec při odchodu řekl ,že mluvil s tou paní co jsem jí už dříve kontaktovala a ona že měla pro mě jiné místo,kdyby on si mě nevzal ,holky tam kde já celou dobu chci ,to bylo tak trapný že jsem mu ani nemohla říct ,hm tak díky já si počkam teda na to místo jinde,já k vám teda nechci,.když mi celou dobu řikal ,že to místo mám protekčně jinak kluk sympoš kolem 30let

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar tak gratulka k nové práci 🙂 a jak to uděláš ten příští pátek, nastoupíš?

jolcap
30. bře 2011

@martinkka ještě nevolala, nějak jsem ráno musela uklidit ten svinčík tady, já mám každý den ráno co dělat se přemluvit k nějaký činnosti, když já se spíš bojím,aby jí to nebylo líto kdyby se něco posralo

@lenkacar tak to je bezva uvidíš to vyjde i ten ket a budeš mít všechno, to tak totiž bývá když to najednou nepotřebuješ vyjde to

lenkacar
30. bře 2011

@martinkka no musim ,jenže se nakonec teda ukázalo ,že tahle přímluva od táty mi neposloužila ,protože bez něj jsem mohla dostat práci tam kde jsem chtěla úplně nejvíc,na malým sídlišti 3min. od baráku a ted budu v hypermarketu ..no hlavní je ,je to jednota ,no .. víc už si vymýšlet nemůžu asi ,ale je to smůla ,jsem z toho trochu smutná

martinkka
30. bře 2011

@jolcap tak ještě počkej do další kontroly a pak už jí to řekněte, posrat se něco může něco kdykoliv

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar tak to asi naštve, ale co už...tak když to odmítneš, tak by jsi mohla dostat něco lepšího?

lenkacar
30. bře 2011

to bude teda prdel až fakt budu nabouchaná ..jinak vladís je nasranej že někam nastoupim

lenkacar
30. bře 2011

@martinkka no to právě nezáleželo na mě toto ,když by mě odmítl ten vedoucí tak jsem měla prý práci jinde ..ale to já o tom nemůžu rozhodovat ,neměl mi to vůbec řikat

jolcap
30. bře 2011

@martinkka asi jo když se zeptá povím,jinak po další kontrole

Leni uvidíš, na druhou stranu budeš myslet na něco jinýho a tak nebudeš jako my šílet každý den

lenkacar
30. bře 2011

@jolcap no já budu šílet v nové práci kde budu jako pako..se něco učit ,ale budu prý hned na kase ..

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar neměl ti to řikat a byl by klid a byla by jsi ráda i za tuhle práci, proč byl nasranej? aspoň se odreaguješ, ale budeš na sebe muset dávat pozor, aby jsi něco těžkýho nezvedla

lenkacar
30. bře 2011

@martinkka no to v potravinách asi nepůjde ,necham to osudu no ..nějak to dopadne ..

lenkacar
30. bře 2011

vařim hrách ,ty volé to je smradu .. a to až to proženem střevama ,to bude teprv .. 😝

jezulicka
30. bře 2011

@vilmaba ahojky a kolik ti naměřili hodnoty,já mám taky zvýšený mírně teda měla u ogtt ted mám dietu a mám ho pro změnu nízký tak jsem zvědavá jak to půjde dál..a poslali tě na diabetol?

mv
30. bře 2011

@jolcap já právě myslela, že už to IVF Zuzka věděla, jak jsi jí říkalla, že se musíš šetřit.
a to s tím, že máš strach chápu, my to klukovi řekli po srdíčku,někdy 8.tt,nejdříve byl naštvanej a pár dní mu trvalo než to strávil( no já se mu nedivím, mě někdo pořídit sourozence v 15 letech, tak mu taky poděkuju... 😀 ) a pak když se to zvrtlo, tak brečel z nás nejvíc.ale to fakt neovlivníš tím, že jí to neřekneš.znáš ji sama nejlépe, tak víš, jestli jí to říct teď, nebo počkat, jak to vezme radši.

mv
30. bře 2011

@lenkacar tak dobrý,to je fajn, že půjdeš do práce.
a proč to manžílkovi vadí a je naštvanej?

mv
30. bře 2011

My byli dneska na žižkovský věži a restaurace je zavřená, tak nás to pěkně naprdlo.... 😠

martinkka
30. bře 2011

@mv teda, vy si užíváte 🙂

lenkacar
30. bře 2011

@mv je naštvanej že chci riskovat a já zvažuju že zavolam tý inspektorce a zeptam se na to místo co měla pro mě připravené,jenže co když už moc pokoušim osud? je to nanic

mv
30. bře 2011

@lenkacar jak myslíš, já bych se na to už vyprdla...na druhou stranu si to pak můžeš zpětně vyčítat že jsi měla..

martinkka
30. bře 2011

@lenkacar já bych tam asi zkusila zavolat, pak bych si vyčítala, že jsem se nezkusila zeptat

lenkacar
30. bře 2011

lenkacar tak jsem zvedla telefon a tý pani jsem zavolala,že se mi ten vedoucí zmínil o té druhé práci a tam že bych šla raději a ona mi řekla ,že odtud chce pani odejít a že potom by šlo přejít .. a ted jde o to ,jestli mě teda ten šéf vůbec vezme že jo ,když budu chtít odejít do jiného krámu pod stejnou firmou .. no zamíchala jsem karty ,ale asi bych si to vyčítala kdybych to nezkusila ,.vysvětlila jsem jí že ten krám je moje srdeční záležitost že jsem se tam vyučila a i jsem tam pracovala a že bych se tam ráda vrátila ..tak uvidíme co z toho vznikne no .. max. mě ted nevezmou .. asi bych si to fakt vyčítala a chci být před tim ketem aspon trochu v klidu ..

jolcap
30. bře 2011

@lenkacar jsi odvážná školačka,ale odvážnému štěstí přeje, uvidíš nakonec budeš nejšťastnější z nás všech

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru