Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
1. bře 2011

@jolcap našla jsem tu tabulku a tak nějak to odpovídá, ale je tam hrozně velký rozpětí

norisek
1. bře 2011

@drndapetka s takovým přístupem to už dopadnout MUSÍ!!! Na psychice taky moc záleží. Já si to pořád říkala, ale jak jsem byla po transféru, jako bych se zbláznila...🙂 Mně se podařilo vloni otěhotnět po IVF. Uchytlo se jedno embryjko, které se pak ještě rozdělilo, takže dvojčátka, ale bohužel, zamlklé těhotenství. Mezitím operace, dovolená, tak jsem doufala, že by to mohlo všechno pomoct 🙂

vodni
1. bře 2011

Jen vám sem tak naskok vlezu...😉
Já doporučuji taky mamatest, ale jsem spíš pro méně citlivé testy (25). K testování jsem dala něco sem: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... jsou tam i odkazy na srovnání hladin hCG.
@martinkka - pro srovnání - hCG po ET dvou 8buněčných embryí jsem měla 15. den 171 a 20. den 1487.

norisek
1. bře 2011

@drndapetka drndi a jak má ten prstýnek fungovat? 🙂 když se točí tak co?

drndapetka
1. bře 2011

@norisek my se snažíme 3 a půl roku, je to jak věčnost 😝 2x se to povedlo přirozeně, ale poprvý to bylo mimoděložní těhu, po druhý zamlklý těhu v 6.týdnu. Teď vloni po IVF se to taky povedlo, dokonce jsme měli už i srdíčko, ale pak v 7.týdnu opět umřelo 😔 Máme tři mražáčky ve stadiu blastocyst, upínám se teď na ně. Našli mi zvýšenou srážlivost v krvi, což mohlo zapříčinit ty potraty, takže od transferu budu píchat injekce na zředění krve. Doufám, že to pomůže. Jinak čekárna byla fakt hrozná. čekat 14dní na výsledek je opravdu strašně zdlouhavé, kor když jsme byla doma na neschopence. Já jsme to ale řešila tím, že jsme si napůjčovala hromadu knih, četla a četla, každý den vařila manželovi teplé jídlo, chodili jsme na procházky, koukali na pohádky ( to mě uklinovalo) a celkem to uteklo. Horší pak bylo těch dalších 14 dní čekání na ultravuk 😝 Tak to se opravdu šíííleně táhlo. No a pak se mi táhlo dalších 21dní, kdy jsem ležela v nemocnici a nikdo nevěděl jestli to bude dobrý nebo ne. Tak mi až v 10týdnu těhotenství oznámili, že plod se přestal vyvíjet už v 7.týdnu a nebouchá mu srdíčko ☹ bylo mi fakt na umření, myslela jsme si, že další sílu do boje nenajdu, ale vždycky nějaká ta síla zůstane, my ženský jsme moc silný a zvládnema toho hodně. Je pravda, že jsem na tom s psychikou teď mnohem líp než před půl rokem, vnitřeně jsem se se vším vyrovnala a je mi líp, ale byly dny kdy jsem celé probrečela, neměla jsem chu'ť nic dělat, neměla jsem smysl života.....byly to těžké chvíle, ale teď už nás všechny čeká už jen to dobré 😉

drndapetka
1. bře 2011

@norisek když stojí, tak nic, a když se kýve nebo točí tak jo, a myslím si, že dokonce když se kýve tak kluk a když se točí tak holka 🙂 mě se kýval, strašně rychle, pak po revizi jsme to zkoušela znovu a stál, asi to fakt funguje 😀

lenkacar
1. bře 2011

@drndapetka mě to taky mamka zkoušela 😉 a vyšlo mi lecos 😀

olasek
1. bře 2011

@jezulicka ruce mě nesvědí vůbec... tebe svědily?
@jolcap tak o prdech mi povídej 🙂 to mě trápí taky....

jolcap
1. bře 2011

@olasek no to je fakt divný a bolí to když chci být za dámu 😀

mv
1. bře 2011

@martinkka tak super a číslo nezkoumej.je to fakt hodně individuální, měli jsme v laborce holčiny s dvojkama a polovičním HCG v té samé době, než jiné. hlavně ať zdárně HCG roste a na UTZ pak uvidíš, kolik bobísků je...

mv
1. bře 2011

@drndapetka s prstýnkem furt kroutí moje máma, už jsem na to fakt alergická... 😒

mv
1. bře 2011

@jolcap duch dobrej, za pár dní z něj bude tlustice... 🙂

mv
1. bře 2011

@drndapetka to je mi líto, taky jsem si loni prošla MA na konci 9.tt a souhlasím s tím, že už je to vše lepší a věřím, že to ještě někdy dopadne a vydrží do konce.ale ty první 2 měsíce po MA jsem byla úplně nemožná...

mv
1. bře 2011

tak jsem si pokecala 😀 a valím z práce dom, večer nakouknu, pa

olasek
1. bře 2011

@jolcap 😀 😀 😀 to joooo! tak já dám zítra vědět....v každém případě 🤐

norisek
1. bře 2011

@drndapetka holka to je peklo ☹ Ale pořád si říkám, lepší hned takto na začátku, než kdyby se stalo něco později. Mám kolem sebe dost drastickou zkušenost, takže moje "trauma" se s tím nedá absolutně srovnat.
Jinak jsem zkoušela kyvadýlko, a pokud to není třepající rukou, je to OK 🙂)) Ještě to zkusím u kolegyně, co vím, že není těhu 😀

jolcap
1. bře 2011

@olasek no už se těším určitě to bude ok

antoa
1. bře 2011

@martinkka no to gratuluji.....to vypadá na dvojky ne? 😀
Holky tak jsem úspěšně dorazila mým zhnilým autíčkem do lázní, už mám nějakou procedurku za sebou, čekám nyní na perličku a pak medovou masážičku. Zjistila jsem, že tu pro hosty mají net, tak jsem vás aspoň chtěla pozdravit a přečíst dobré zprávičky 😉

jolcap
1. bře 2011

@mv zrovna jsme obědvali tak až navečer

norisek
1. bře 2011

@antoa a ve kterých? Františkovy 🙂

jolcap
1. bře 2011

chci taky do lázní byla jsem jednou a bylo to žůžo

maruliinka
1. bře 2011

🙂 Jsem 6 dni po ET a prstynek se toci 🙂 tak doufam ze se alespon jedno chytne 😉

olasek
1. bře 2011

@maruliinka juu, to je fajn!! jak přesně to děláš? Nad bříchem? A sama sobě nebo ti to někdo dělá?

jolcap
1. bře 2011

holky co to je za okultní vědy 🙂

maruliinka
1. bře 2011

@olasek
Ne ne,necham otevrenou dlan a mam zaprene ruce aby se neklepaly 🙂 Taky zkousis 😉

maruliinka
1. bře 2011

@olasek
Tak jak???

olasek
1. bře 2011

@maruliinka zkusím zkusím 😀 ..díky

maruliinka
1. bře 2011

@olasek
V poho dej pak vedet 😉

prdecek
1. bře 2011

ahojky holky, mám na Vás dotaz. Od pojišťovny máte nárok na určité jednotky léků (třeba já na 30ampulí Menopuru) a když je dopotřebuju tak už si to hradím celé sama? jako třeba těch 6000 za 10ampulí? nebo jak to je?

jolcap
1. bře 2011

@prdecek ahoj moc ti neporadím, léky jsem si platila

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru