Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
5. kvě 2009

grej, půjdeš k sestřičce, namočíš si papírek do moči, nahlásíš váhu, proběhne změření tlaku. Půjdeš na chodbu, pak tě sestřička zavolá k doktorce. Doktorka tě zkontroluje a poslechne srdíčko. Od 38tt pak půjdeš na monitor. No a někdy poté ti řeknou, že se máš objednat na kontrolní UZ.

m.e.l
5. kvě 2009

A když já do příští středy neporodím, tak se tam zaručeně sejdem. Pokud mě nepošlou do horní poradny, protože to už půjdu do nástavbový a budu tam každý druhý den. 😝

grej
5. kvě 2009

Ty jo, Mel, tak to je flákárna... Můj doktor mě teĎ dělá UTZ při každý návštěvě, což teĎ bylo každý týden... To si nás tam ani nemusí zvát, když jen měří tlak a kontrolují srdíčko... No to je fuk.

Horní poradna? Myslíš jako v 2P? Vedle porodního sálu? Tam jdu teĎ já... Oni se tam střídaj, některý dny je poradna v 1P a někdy je v 2P.

m.e.l
5. kvě 2009

No já chodím do tý v přízemí, to je poradna číslo jedna, vedle porodního sálu je poradna č.2.

zofik
5. kvě 2009

holčinky a kdy jset vysadily magnesium?

teda Mel, jsem zvědavá kdy půjde Luky ven....

zofik
5. kvě 2009

doufám, že Luzz se už cítí líp...

grej
5. kvě 2009

Zofik, mě říkal doktor, že až teĎ půjdu na tu kontrolu do porodnice, tak už mi magnezium asi vysaděj. tak uvidíme. Dám zítra vědět.

S tou Luzz to je děs. Kdysž jsem to říkala manžovi, jak velký má holky v sobě, tak mi ani nechěl věřit. Když prej vidí můj pupek a to je tam jen jedna a ještě má jen dvě a půl kila, tak vůbec nechápe, jak se to tam může vejít. A že se nediví, že půjde v pondělí na císaře.
No, jak je vidět, obyčejnej chlap má víc pochopení než debilní doktor v porodnici 🙄

luzza
autor
6. kvě 2009

dobré ránko holky moje 🙂
grej - to ste mě s tvým mužem potěšili hned po ránu 🙂 🙂 normální lidi to chápou... jen ten doktor je nějakej přibržděnej 😠
zofiku - já už ho neberu druhý týden...

luzza
autor
6. kvě 2009

tak abych nemusela na odběry kvůli předoperačnímu vyš. manža mě ráno odebral a zkumavky odvezl k nám do práce 😉 takže ještě že mám doma takovýho univerzílního pomocníka 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

jinak už se cítím psychicky o moc líp 😉 🙂 hlavně proto,kolik lidí mě podpořilo 😉
nakonec se ozval i jeden doktor z porodky (přes mojí kamarádku sestřičku,která mu všechno vyprávěla 😅 ), že když nepochodím ve čtvrtek v nemocnici,můžu se na něj obrátit...tak jsem byla ráda 🙂

ale jako ukázka českýho zdravotnictví mi to bohatě stačilo 😝

m.e.l
6. kvě 2009

Dobré ranko,
teda to máš super, že Ti manža může nabrat krev a ty nikam nemusíš. 😉
Grej, já magnézko nebrala vůbec, takže kdy ho přestat brát nedokážu říct. Ale na tvém místě bych asi přestala teď.
Teda holky, ráno rozjebat prsty na rukou je pro mě čím dál těžší, doufám, že to po porodu přejde, protože s takovou nebudu ani schopná Lukyho přebalit. 😒

luzza
autor
6. kvě 2009

melíku
manža studoval záchranáře,aby nemusel na vojnu...ale pak se hned na to vyprdl a zůstal u elektriky...zdravotnictví není pro něj 😉 to byl jen takovej útěk 😉

melíku
já to mám s těma rukama taky a dokonce mi už kvůli tomu dvakrát vypadl hrnek z ruky...
ale ten doktor v pondělí mi řekl,že ruce oteklý nemám 😀 😀 a při tom takový medvědí tlapy 😀 😀

m.e.l
6. kvě 2009

Luzz, já je na pohled taky oteklý nemám. Ale na pohyb zcela určitě jo. 😠

luzza
autor
6. kvě 2009

mel
tak to já i na pohled...
tak ty bys byla za totálního simulanta 😀 😀
mě bolej kolena už i na dotek...hlavně ráno...pak to většinou přejde...

luzza
autor
6. kvě 2009

no koukám,že zase rozjíždíme diskuzi kde koho co bolí 😀 😀 😀 😀

m.e.l
6. kvě 2009

Luzz, no tuhle jsem chtěla napsat, že kdyby jsme nahoře neměly ty tt, tak to vezmu jako diskuzi důchodců. . . 😠 A u mě ty natéklé prsty jen tak nikdo nepozná, protože od přírody nemám hubené prsty.

jmisa
6. kvě 2009

Ahoj všem.

Já včera říkala dr., že mi trochu natýkaj prsty, že to tedy spíš cítím na kloubech. Tak se koukal, říkal, že to trochu vidět je, ale když nemám bílkovinu v moči a problém s tlakem, tak je to běžné.
Tak jsem říkala, že vím, ale když po mně chce furt nějaký problém, tak jsem mu ho vyrobila 😀 😀

Luzz, máš doma muže sestru? 😀 Já myslím, že můj by mě taky odebral, kdyby byla nouze, ale naštěstí máme laborku asi 100 metrů.

luzza
autor
6. kvě 2009

jmis
no u nás právě nouze je 😅 z té naší prd... bych si musela na odběry zajet 20km... 😝 což se mi teda nechce 😝 a jirka to má cestou do práce,takže jen ráno holkám vyklopil zkumavky a bylo 😀
jen ho zbombardovaly otázkami typu : TAK CO??? UŽ MÁTE MIMINA??? tak byl z toho trochu rozhozenej a hned mi volal,že se ho po cestě zeptalo několik mých kolegyň a nakonec i naše stálá uklizečka Evička 😀 😀 😀
a všem musel říkat : JEŠTĚ BOHUŽEL NE 😒

jmisa
6. kvě 2009

Tak příští pátek jdu na oční. Jestli můžu rodit přirozeně. 😝

luzza
autor
6. kvě 2009

jmis
fakt?? jo?? 😨 to musíš?? 😕

jmisa
6. kvě 2009

Luzz, no já nevím, no. Já nosím čočky, takže gyndař to ani neví 😀
A moje sestra do mě furt hučela, že se mám zeptat, když mám hodně dioptrií. No tak jsem mu říkala, že jsem slepá jak patrona a on říkal, že slepota neva 😀 ale prý si mám raděj zajít, jestli k tomu nemám vyšší vnitrooční tlak nebo něco s rohovkou, sítnicí atd. Diotrie prý samo o sobě neva, ale abychom něco nezanedbali.

luzza
autor
6. kvě 2009

ahá
vidíš to 😨 ,to vůbec nevím,že by se mělo kontrolovat...ale určitě na tom něco je...
ale ta slepota mě pobavila 😀 😀 😀

jmisa
6. kvě 2009

Tedy, teď už to ví, když jsem mu to včera řekla 😀
Prý proč jsem to neřekla dřív, tak jsem mu říkala, že se nikdo na brejle neptal 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

tak to je dobrý 😅

jmisa
6. kvě 2009

No já myslím, že mi naposledy oční říkala, že jsem sice slepá jak patrona, ale k jejímu překvapení mám oči zcela zdravé. 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

hlavně že mu cpeš klouby na rukách 😀 😀

jmisa
6. kvě 2009

No co, chtěla jsem vidět, jak zmákne dva "problémy" 😀 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

chceš ho zabít??? 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀

jmisa
6. kvě 2009

Včera bylo nějak veselo 😀
Jsem si šla lehnout k ultrazvuku a on na mě kouká a říká - jé, vy máte malý bříško. Tak jsem na něj zase koukala já 😀 A povídám, to běžte říct manželovi, protože tomu se zdá obr. Tak prej, že nééé, že je malé. Tak jsem jen konstatovala, že to říká jen z důvodu, že on se s ním tahat nemusí 😀 😀

luzza
autor
6. kvě 2009

jmis
měla bys manžovi ukázat moje "BŘÍŠKO"!!! aby viděl,jak to vypadá! 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru