Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
10. kvě 2009

JO a Janičce moc gratuluji ke Kristýnce 🙂 🙂 🙂

m.e.l
10. kvě 2009

Arti, no já je taky nezvu, neboj. 😀 Ale když oni zvou nás, tak proč se bránit? Aspoň nemusím vařit. 😅
Hanulku moc a moc pozdravuj, že na ni chuděru moc myslíme. 😵

artep26
10. kvě 2009

Já jí od vás vždycky moc pozdravuju, neboj 😉
Jdu se najíst, mám hladíka a ještě jsem v pýžu.
Tak zatím pa pa pa pak zase mezi vařením juknu 🙂

m.e.l
10. kvě 2009

No já jsem taky ještě v noční košili. 😀 😵 Zatím pá pá.

jmisa
10. kvě 2009

Ahoj všem.

Mám takový tušení, že Grej Tě Mel ještě předběhne. Ne tedy, že bych Ti to přála.
Jinak odhad 4 kila, může taky značit mimčo 3,5. No jsem na vás děvčata zvědavá 🙂

Venku je krásně teplo, sluníčko, větřík, hodinu jsem courala s psicí po loukách, nádhera. Mohla jsem ale jen díky tomu, že doma máme banány, jinak bych padla hlady. Teď už jsem z5 s rohlíkama a snídám pořádně 😀

m.e.l
10. kvě 2009

jmis, no mě je jasný, že Luky se nechá předběhnout všema ženskejma v okolí. 😀 No uvidíme co nám zítra poví na lepším UZ.

jmisa
10. kvě 2009

A myslím, že letos dostanu svoji první kytku ke Dni matek 😀

m.e.l
10. kvě 2009

jmis, ty se ale máš, to mě asi kytí nikdo nekoupí. 😔

jmisa
10. kvě 2009

Mel, to je díky tomu, že u manži v rodině jsou na tenhle den prostě vysazení 😀Muž včera kupoval mámě kytku, když jsme jeli na chatu, pak kupoval kytku pro mámu, aby měla svojí matce a brblal si, že zítra musí do květinářství zase 😀 A prej aby už Alex vydělával, kdo to má dotovat 😀 😀

m.e.l
10. kvě 2009

jmis, hm. Tak já řekla manžovi, že by měl svý mámě koupit aspoň kytku a neuspěla jsem. 😅 😕

jmisa
10. kvě 2009

No já myslím, že kytka je naprosto dostačující dar ke dni matek.
Já třeba svojí máti pošlu jen sms, přeci kvůli tomu nepojedu 100 km tam a zase z5 😀 Ale třeba v naší rodině se na tenhle svátek zase moc nehraje. Takže třeba u Tvého muže je to taky tak.

m.e.l
10. kvě 2009

No pravda, že si na to nehrajeme. A kytku táta kupuje mý mámě na MDŽ. 😉 Pro něho je žena, prý kytku ke dni matek máme kupovat my.

jmisa
10. kvě 2009

Mel, to jo, kupujou děti mámě.
Ale naše dítě ještě kupovat nemůže 😀 😀

zofik
10. kvě 2009

čus kočky, jsem vás dočetla...
a mně bylo divnný např. u Luzz, jakto že má termín porodu dřív než já, když měkla ET myslím až týden po mě, a vy máte zadané počítání na koníkovi dle UTZ....to já ne...já mám dle PM....

Jinak Mel, drž se ať to vše s Lukym zvládnete...to samé Luzz a pak i Grej...

Mel já to také vidím na 4 kg u sebe...

luzza
autor
10. kvě 2009

žofíku
jo jo,mám zadáno dle UTZ...

zofik
10. kvě 2009

mně právě pak doky můj říkal, že jediný možný TP je právě dle PM když je to IVF, že prostě přesně víme, kdy to bylo 😅 ale samozřejmě , že kdy pak člověk skutečně porodí je věc jiná...

zofik
10. kvě 2009

LUzz takže zítra asi půjdeš na to viď?

grej
10. kvě 2009

Ahoj holky,
u nás žádná změna.
V noci jsem kupodivu i spala, ale je to tak, že když spím, tak břicho necítím. Jen se vzbudím, tak během tak 5 sekund mě začne to břicho bolet.
Ale nemyslím si, že to jsou kontrakce. Netuším, jak maj vypadat.
Je to normálně úplně stejná bolest jako při prvním dnu MS. Křeče do podbřišku, když sedím na záchodě a než ze sebe vymačknu jeden pidibobek, tak u toho ukane pár slz a tak. Prostě klasický menstruační bolesti. I stejně silný jako ty první dva dny.
Obyčejně jsem si v tomhle stavu okamžitě brala ibalgin, abych to vůbec přežila. Bohužel - teď nemůžu, že jo... Ani nemám pocit, že by to ustávalo.
Spíš to bolí furt, jen se to chvílema stupňuje. Ach jo.

tak nevím co s tím...

ráno jsem se vzbudila v sedm, pak jsem do devíti čučela a pak jsem o znovu zalomila a probudila se teĎ. Asi vypadám fakt špatně, páč i manža mě nutil ať si jdu ještě lehnout... Jenže mě už to neba, navíc mě bolej kyčle, když tak dlouho ležím...

Mel - no zase máš dobrý, že jsi doma, než ležet na Bulovce dva dny jako Annie aniž by se cokoli dělo...

Já bych měla zítra začínat 38tt, takže kdyby se Kačce chtělo ven, tak už by byla dle tabulek dopečená 😉

grej
10. kvě 2009

Jo a taky mám pocit,ž e se tam Kačka divně vrtí.
Včera večer tam dělal psí kusy, navíc ta škytavka...
A dnes nic moc, jen zase ráno chvíli škytavka pak takový divný škubání...

Ty vole holky to bolí. Nejsem žáídnej hypochodnr, ale začínám mít strach, že to není normální bolest... Já tam snad zavolám co
mi řeknou...

zofik
10. kvě 2009

grej volej a nebo nejlíp jeďte, nic horšího než že tě pošlou zpět se nemůže stát....

zofik
10. kvě 2009

a neboj dopočené děcko je prý už ukončeným 36. týdnem a to už Kačka je....

zofik
10. kvě 2009

"dopečené"

jankatr
10. kvě 2009

Ahojky - zdravím po víkendu - a moc gratuluju Janičce.Cb ke Kristýnce 🙂

My byli o víkendu v Telči - měli jsme tam srazík s holkama tady s Koníka z Volné diskuse - a bylo to super. Původně jsem si myslela že tam pojedem jen na otočku se podívat a nakonec jsme tam byli od pátku do neděle a byla to fakt bomba 🙂 🙂 🙂

m.e.l
10. kvě 2009

grej, podle toho co popisuješ, tak bych docela tipovala na blížící se porod.
My byli u tchánovic na obědě a pak hráli karty, bžunda byla slušná. 😀 Jsem myslela, že smíchy porodím.

luzza
autor
10. kvě 2009

teda holky
tak jsem zvědavá,která dřív... 😀
mě je dneska taky divně...nemám hlad,spíš se mi dělá zle z pomyšlení na jídlo...
a břicho cítím až u kolen 😝
pěkně tvrdne a občas prudce zabolí čípek...
tak taky nevím...

m.e.l
10. kvě 2009

Luzz, no je načase aby jsme snad už porodily, hlavně když nečekáme žádná maličká ubožátka ale pořádná mimina. 😅

zofik
10. kvě 2009

holky s váma je sranda 😀

já jsem z toho rození v tomto tématu normálně nervózni, tak jsem stále načuhuju....to vypadá že grej je asi v porodnici 😕

grej
10. kvě 2009

tak asi pojedem. nechci být za hypochodnra, ale kačka se nehejbe a to mě děsí. od tch dvanáci mě břicho bolí pořád, pořád mám pocit, že je ztaženýa jak kámen. občas zabolí mnohem víc... napíšu

luzza
autor
10. kvě 2009

grej
tak upalujte 😉
budem netrpělivě čekat 😉 🙂

jmisa
10. kvě 2009

Tak koukám, že tři kandidátky 😀

Tak holky, která dřív? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru