Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
12. kvě 2009

No u nás jsou dvě dobré a jedna blbá. Ty dobré berou taky jen z obvodu.

dckami
12. kvě 2009

ahojky,
holky, psla mi Jirka (manžel Lucky), že dal do albíčka fotečky dvojčátek. 🙂 Jsou úžasný 😵 😵 😵

jmisa
12. kvě 2009

Jsou moc pěkný a vypadaj, že umí pěkně řvát 😀 😀

peda
12. kvě 2009

Jéé,tak tu jsou už fotečky 😵 😵 .Jmisko,jsi to vystihla,hubičky mají pěkně dokořán 😅 😅 A mají tváře jak labikáře,žádý stažený králíčci,jim to u mamky v bříško pořádně svědčilo 😵 😵

Ještě Melík,aby jí to zabralo a Luky byl co nejdřív na světě.

grej
12. kvě 2009

Jé - ty jsou super!!! Nádhera 🙂

Tak máme Kačku zaregistrovanou u paní doktorky. A prý se na nás po porodu přijede podívat i domů, když jí vyjde čas. to je hodná, to bych nečekala, že se jí bude chtít takovou dálku. Ale když to budem zvládat, tak pojedem za ní.

Za chvíli mi sem přijede brácha a přiveze mi k obědu meka. Tak se těším 🙂

patricie77
12. kvě 2009

Ahoj těhulky!!! Jsem ve také těhulka ze září po IVF, dříve jsem byla na diskuzi v Unice, ale tam to skomíralo, tak jsem dnes na Neplodnosti. Chci se vás zeptat, byla jsem u lékaře na kontrole a v 36+3 mi zjistil, že mimi váží asi jen 2 250g, což je hraniční růst a zpoždění o cca 2-3 týdny. Průtoky, placenta a KTG v normě. Měří vám lékař ještě hlavičku, stehenní kost a bříško, nebo už to neřeší a dělá jen průtoky a KTG? Jaký je váhový odhad Vašeho miminka kolem tohoto týdne? Moc Vám děkuji, jsem nervózní z toho, že něco není v pořádku. Snad to malá do 39tt, kdy máme plánovaný císař dožene 😉

macous
12. kvě 2009

Teda Luzzinky jsou krásný 😵 Ty papulky dokořán jsou super, to musí být čupr dueto, když to rozjedou 😀 😀 😀 😀

Patricie - já jsem těhulka až po IVF říjnu, tak ti tohle nepovím, máme měření až teďka v pátek, ale pár stran zpátky vkládaly holky váhovou tabulku, tak zkus juknout. Jinak myslím, že v 36+3 není váha 2250g nic špatnýho, však se děti rodí běžně okolo 3 kg.....

grej
12. kvě 2009

Pat neboj se, mě taky doktor řekl, že je Kačka menší. Gynekolog z toho dělal vědu, ale v porodnici mi řekli, že to vůbec nic neznamená.

Navíc, UTZ má odchylku tak 350 gramů, což je fakt dost. Navíc jeslti jsi si všimla, tak mimi už je tam tak nacpaný, že změřit pořádně stehenní kost nebo obvod břicha je fakt nemožný.

Já teď byla v porodnici na měření a dle toho mimi odpovídá 36tt a nikdo to neřešil. Takže buď v klidu 😉

jana.cb
12. kvě 2009

Ahojky holky tak uz jsem taky mamina 😉

patricie77
12. kvě 2009

Holky, děkuji moc za uklidnění. Můj gynekolog to vůbec neřeší a měřil jen hlavičku a nožičku, ale primář v porodnici, když malou měřil, vzal i bříško a to je fakt menší, celkově asi žádná tragédie, protože už na genetickém utz ve 30tt bylo bříško o dva týdny menší, takže dosud malá přibrala, ale není prostě podle tabulek. Grej, já taky doufám, že v tom může hrát roli to, že je v břiše tak stočená, že to snad ani objektivně změřit nejde, někdy se seknou až o kilo. No ale to víte, bojím se o ní, raději ať se narodí dříve a malinká, než by v břiše strádala. Ale je fakt, že normální porodní váha ve 40tt je od 2,7kg, takže by to za ty 4týdny mohla dohnat. Doufám, snad ještě poroste. Hodím se do klidu 😵 a snad bude vše oukej.

jana.cb
12. kvě 2009

Jinak mi psala Melik ze je v nemocnici kvuli tlaku a krvi??? 😒 Nevite nekdo neco vic???Chudak holka 😒 ale ted kdyz se Luky narodi tak se nic nestane byl by akorat na termin 😵

jana.cb
12. kvě 2009

hjo priklanim se k tomu ze UTZ ma hodne velky odchylky tedka na konci 😉 me namerili 4 kilovy dite a nase mala mela 3480 gramu 😉 a mela mit pres 4 dle UTZ takze fakt to nebrat vazne 😉

jana.cb
12. kvě 2009

no jsem tu jen na skok dneska nas pustili a ja vybaluju a peru apod 😉 takze ani nevim kdo je tu nova mamina a co a jak 😒 takze vsem maminam co tu jsou tak mooooc gratuluju a ty co to teprve ceka tak drzim palecky at vse dopadne jak ma a at mate tak pohodovy rychly porod jako jsem mela ja a radi na nej vzpominate holky 😉

jana.cb
12. kvě 2009

tak zatim pa pa a budu pozdeji 😉

patricie77
12. kvě 2009

Jani, gratuluji a děkuji! Holčička musí být krásná. Já se na tu naší taky moc těším a zároveň se pořád bojím... 🙂

macous
12. kvě 2009

Jani, tak ještě jednou moc a moc gratuluju k berušce a ať se vše daří 😉

Pat, ty si z toho vážně nic nedělej, bude to v pohodě, než se naděješ, tak budeš mít prďolku taky u sebe 😵

Melík nic novýho nepsala, tak jí asi provokačka zabrala 😵 Nechci jí otravovat smskama, ale jestli se do zítra neozve, tak jí písnu co a jak 🙂

jankatr
12. kvě 2009

Patricie - důležitý je jestli mimčo roste tak nějak rovnoměrně - takže si myslím že když měla o ty dva týdny míň i předtím a nikdo z toho vědu nedělal tak by mělo být všechno v pohodě. Blbý by bylo kdyby byla pořád tak akorát a pak najednou nějak rapidně míň... - navíc je to všechno jen průměr těch naměřených hodnot převedený nějak matematicky - a fakt stačí to blbě změřit. Nám vycházel mezi klukama rozdíl skoro 300g a nakonec měli oba uplně stejně - stačí když má mimčo větší nebo menší hlavičku, nebo to doktor nepřesně změří.

Luzz - holky jsou kouzelný - koukám že z nich budou pěkný zpěvačky 🙂 😉 - mimochodem - to "MOŽNÁ" - to je fakt příjmení? To si asi občas užijete dost srandy, když se tě někdo zeptá jak se jmenuješ co? 😅 - některý kombinace jsou fakt kouzelný - asi třeba jako Tomáš Marný a podobně 😅

Jani - vítám tě doma a ještě jednou moc gratuluju - Kristýnka je taky kouzelná princeznička 🙂 🙂 🙂

jankatr
12. kvě 2009

Dneska jsme byli v poradně po šestinedělí 🙂 (i když to končíme až v pátek) A kluci jsou větší jedlíci než jsem čekala - Kubík má 4820g, 54cm a Matýsek 4320g a 53cm 😲 - taky už je to docela cítit když je člověk chvilku nosí 😅 😅 😅 .

jmisa
13. kvě 2009

Ahoj všem.

Tak teď po rádnu tu asi budu sama, co? Luzz i Mel jsou v porodce 🙂

Janko, kluci krásně rostou.

jmisa
13. kvě 2009

A přidala jsem břuch do alba.

grej
13. kvě 2009

Ahoj Jmis, akoárt jsem přišla kouknout, jestli o Mel nejsou nějaké zprávy. Akorát odjíždím na BUlovku na poradnu. Tak jí napíšu a uvidím co a jak. Beru foťák, takže jestli se Lukymu uráčilo jít ven, tak Vám sem pak hodím hned fotky!!
Zatím páá

macous
13. kvě 2009

Ahoj holky,
tak hned do úvodu, Lukymu se ještě neuráčilo, ráno mi psala Mel: Tak dneska vyvolávací pokus číslo dvě, když do zítra neporodim, tak začneme velice aktivně bojovat. Pozdravuj holky.

Tak tak, Míšo, já už ten svůj břuch taky musím vyblejsknout 😀 😀 😀
Grej, tak hodně štěstíčka do poradny 😵
Janka, to letí, už pozítří šest neděl pryč, a mě přijde, že se kluci narodili včera 😕 😵

macous
13. kvě 2009

Jani cb, Kristýnka si v postýlce evidentně spokojeně hajá 😵 je fakt roztomiloučká 🙂

macous
13. kvě 2009

Míšo a ty už máš všechno nakoupeno? Mě ještě minimálně polovina věcí chybí 😅

jmisa
13. kvě 2009

Macous, no většinu věcí už mám.
Ještě mi chybí ten monitor dechu, jedna kojící prsenkam nůžky na nehtíky, šátek na nošení a kolotoč na postýlku (opisuju ze seznamu 😀), jo a nějaký kojící čaje.
Jinak myslím máme všechno.

macous
13. kvě 2009

Ty jo, tak to jsi v pohodě, nám chybí, monitor dechu, chůvičky, čaje, drogerie (pro mě i pro mimi, kromě plínek), rychloběžka, ještě tak 3 dupajdy, podložka na koupání, podložka na přebalovák, mantinel do postýlky a deka do kočíku. Takže ještě co nakupovat teda mám a budu s tím muset pohnout, kdyby to pak bylo náhodou dříve, tak aby nebyla legranda 😀
Včera jsme pořídili sadu oblečků až pojedeme z porodky, moje mamka to chtěla pořád koupit, tak jsem si vybrala a 600,- jen to fiklo 😅

macous
13. kvě 2009

Tak jsem to svoje pupendo taky hodila do albíčka, musím teda říct, že ty foto pěkně zkreslují, normálně mám půpo menší 😀 😀

jmisa
13. kvě 2009

Ty máš břicho úplně jiné než já 😀

peda
13. kvě 2009

Tak nakukuju a Mel zase nic?? 😅 😕
snad už se to dneska povede a Luky se narodí.

Holky,potřebuju si koupit kojo podprdu,žádnou nemám a jak mám odhadnout velikost?Jak jste to řešily?Nebo si jí mám raději koupit raději v obchodě,než na netu?a kolik jich máte?Stačí asi 2,ne??

zofik
13. kvě 2009

zdravím děvčata. Mel furt nic?

Pedo já mám 2 podprdy a mám je z Tesca....zatím víc kupovat nebudu a uvidím....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru