Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
5. čer 2009
jmisa
5. čer 2009

Mel, to je pěknej puclík 😀

Kay, no já to chápu. Já sama sebe překvapila, jak jsem to brala na "lehkou váhu". Rozhodně tím, že krom syndromu mizejícího dvojčete mi vlastně celou dobu nic nebylo.
Jinak tatarku zase tak moc nejím, jen když mám steak nebo smažák apod.

kay
5. čer 2009

jmis, no já na ni byla dost ujetá, takže jsem ji jedla docela dost.. asi ne jako některé otylky v některých pořadech na tv prima, to jsme teda dost koukala, ale dala jsem si ji třeba i k číně s nudlema a tak.. a díky nejezení tatarky jsme vlastně nejedla ani ta nezdravá jídla - smažáky, steaky, br salát na vánoce jsme měla s jogurtem.. atp.. 🙂 nemám si na co stěžovat 🙂

meli no moc pěkný fotky, Lukys vypadá jako že teda už dost chápe 🙂 a z čeho měl vyrážku? :-O

jmisa
5. čer 2009

Tak steak já nepovažuju za nezdravé jídlo 🙂 flákota masa, hodně bílkovin.... 😀
Ale teda k číně bych si ji nedala.
Brsalát nejím vůbec a když tak jen zamíchané brambory s tou zeleninou a trochu polité zálivkou z octa a koření. Ale muž by se po brsalátu mohl utlouct.

kay
5. čer 2009

jéžiš tak br salát já miluju, ale asi taky je to tím, že ho máme takjednou max 2x za rok.. já ho neumím a tak ho jím, jen když ho udělá mamka..

jmisa
5. čer 2009

Ono hlavně v každý rodině se dělá brsalát úplně jinak.

m.e.l
5. čer 2009

kay, vyrážku má jak se mu vytváří podkožní tuk, tak se to takhle pak dělá na obličeji. Dostal na to mastičku, tak snad to zmizí.

kay
5. čer 2009

jmis jo to je pravda, ale moje mamka ho dělá nejlepčí 😀

mel aha, já myslela že sis třeba aspoń dopřála jahody nebo tak 😀

m.e.l
5. čer 2009

kay, jahody jsem měla, ale z nich to nemá. Měla jsem jen přiměřené množství. 😉

jmisa
5. čer 2009

Mel, no ségra snědla jahody tři a synovec se osypal 😀
Jo, to byl rok, tehdy jsem se jahod přežrala, protože všechno zbylo na mě. Takhle mi je mrcha pokaždý sebere. 😠 😀 😀

m.e.l
5. čer 2009

No kdyby to měl z jahod, tak mu to od té doby muselo už zmizet. Jenže ono se to kapánek vystupňovalo, teď už se to lepší bych řekla.

jmisa
5. čer 2009

Mel, ono má snads každý mimčo nějakou vyrážku, to by se z toho člověk musel zbláznit. Myslím, že když je to v nějaké únosné míře, tak je to možná i lepší neřešit.
No třeba svůj postoj přehodnotím 😀

m.e.l
5. čer 2009

No tohle jsou jako by zapálené póry v kůžičce. Něco na způsob beďarů v pubertě. Myslím, že si to i trochu zhoršuje, jak furt spí na břiše, ale co s ním mám počít, když skoro jinak spát nechce??? Rozhodně z toho neblázním, do toho totiž přestal méně spát - takže nám přes den povídá a po chvílí z nudy začne řvát, stolici provádí jednou za 2-3 dny, ublinkává a má škytavku. . . Prostě skoro vše co dítko může do 6-8 týdne života potkat. 😕

jmisa
5. čer 2009

Mel, to má nějaký ty "potničky" nebo jak se tomu nadává?

Jsem koukala, že je dost vlasatej a přijde mi i podobnej na Tebe.

m.e.l
5. čer 2009

jmis, no každej říká, že je celej já. Potničky to nejsou, je to spíše jako by zapálení kůže.

luzza
autor
5. čer 2009

ahoj kočky
právě jsme se vrátili z prochajdy 🙂 je tam docela hezky 🙂

luzza
autor
5. čer 2009

melíku
luky je kus chlapa 😀 😀

luzza
autor
5. čer 2009

kay
no jasně,JESTŘABINA!!!! 😅 koukej si jí pořídit! 😉

m.e.l
5. čer 2009

No abych začala posilovat, za chvíli ho neunesu. 😅

luzza
autor
5. čer 2009

my koukáme na konec fotbalu a holky dospávaj v kočárku...
naštěstí jsem si odpoledne na 2 hodinky s holkama zdřímla,takže se cítím fajn 🙂

m.e.l
5. čer 2009

Jo to já taky dřímu odpoledne, protože teď je Lukýno už 2,5 hodiny vzhůru. . . 😕

luzza
autor
5. čer 2009

melíku
to má výdrž 😅 ,ale on je velikej,tak má určitě ještě spoustu sil v rezervě 😀

macous
5. čer 2009

Ahoj holky,
tak vám nejdříve napíšu jak mi dopadla poradna v Podolí a pak vás dočtu.......
Čekala jen chvilinku, možná čtvrt hodinky a dobrý, jen pak Dr. kouknul na utz a říká, jestli mám dost pohyby a já že mi žádná změna nepřijde, že se miminko hýbe normálně a on jestli nemám pocit velkého vlhka a já že jo, ale že je to od začátku a že to vždycky hlásím, a že mi říkali, že je to v těhu normální a proč se ptá? No a on, že tam mám méně plodové vody a že mě pošle nahoru na příjem na porodní sál, kde mi natočí monitor a udělají nějaký test na plodovku - výtěrem a že si mě tam možná nechají...... tak já šla, nakonec monitor dobrý, test na únik plodovky negativní. Takže závěr klidový režim, nic nepodcenit a kdyžtak hned přijet, další poradna už za týden s tím, že musím na velký podrobný ultrazvuk se zaměřením na tu plodovku. Jo a v průkazce mám CS 4

Tak jsem se překvapila, že jsem ani nebulela, jen mám tak trochu strach, aby to bylo v pořádku, aby se měl prcek u mě dobře 😔 ale jsem pod kontrolou, tak to bude dobrý 🙂

luzza
autor
5. čer 2009

mací
myslím,že nemusíš mít strach 😉 🙂
oni si všechno ohlídají 🙂 🙂

macous
5. čer 2009

Já vím Luzzi, ale je to takový nepříjemný, když ti řeknou, že možná něco není v pořádku 😅 ale každopádně díky za podporu........

Teda Melíku, Luky je tada fakt chlapák 😀

Holky, to mi pak dáte rady, co vám které na co zabíralo - myslím čajíčky 😵

m.e.l
5. čer 2009

Mací teda, co je to CS 4? To jsem možná měla druhý den vyvolávání porodu. Ale ono to vůbec nic neznamená, tak se holka drž a hlavně opatruj. Prcínek chce ještě tak aspoň 3 týdny dopéct. 😉
Luzz, no teď asi usnul - měl by jíst, ale jaksi. . . . Budit ho nebudu. 😕

jmisa
5. čer 2009

Macous - CS 4? 😕 Já mám CS 1.

macous
5. čer 2009

Je to tuším něco s čípkem, jakože změkne nebo tak něco - teda myslím, a prý je to v 34 tt normální - tak teda nevim, ale kdyby to bylo snad hodně blbý, tak si mě tam nechali 🙂
Každopádně, do příštího pátku vše vyperu a nachystám, nebudu nic riskovat, dneska se mi hlavou honilo co všechno nemám hotovo 😀

jmisa
5. čer 2009

A i kdyby už chtěl prcek ven, tak je dost velký a zmákne to. 😉

luzza
autor
5. čer 2009

mací
kdyby to bylo špatný,tak by si tě tam nechali 😉 klid 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru