Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
15. čer 2009

Kay, ne na monitor nechodím. zatím jsem u svého gyndr a ten kontroluje mimina ultrazvukem a v Krči taky kontrolují ultrazvukem i průtoky.

A rodit nechci 😀 Mně se líbí být těhu 😀
Navíc synovec chce, aby měl jeho bratránek narozky 24.6. jako má on 😀

kay
15. čer 2009

jmis, notak to jo, tak to budeš muset rodit na přání 24.6. 😀 ale to vedro ti teda nezávidím.. jsme ráda že se ti těhu líbí.. já už si to nějak ani nevybavuju a jsem ráda, že mám na břiše už jen špeky 😀

m.e.l
15. čer 2009

Já se teda furt chovám těhotně - zapomínám se, takže při čtení nelehám na břicho, v noci se otáčím přes záda. . . . 😠

kay
15. čer 2009

mel tak to by mě kleplo 😀 já hned po porodu byla úplně "netěhotná" jako párkrát jsme to břicho pohladila, ale to tak všechno, od té doby chrním na břichu furt, a vzhkledem k tomu jak padám rychle domdlob, tak se ani moc neotáčím 😀 a budím se naprosto dřevná na břichu na furt stejné straně 🙂 ale je fakt že na čtení nemám pomyšlení.. ikdyž teď jsme dostali s M. nějakou knížečku od Matějčka a ta mě zaujala bo je tam hodně věcí io pro tatínky a tak a M. ji dokonce začal číst, což je oprvadu kupovidu bo on jedinou knihu svého života přečetl někdy na střední.. 😅

jmisa
15. čer 2009

Kay, to víš, přání mladé generace musím vyhovět. Akorát tedy nevím, jak si to zařídí 😀 😀

kay
15. čer 2009

jmis tak to teda taky netuším.. musí domluvit prckovi v bříšku 😀

luzza
autor
15. čer 2009

holky
psala artík,už dopoledne,ale mě nešel kůň 😠 !
že jí vysadili infuze,páč má nějaký zánět,takže tomu nechaj volný průběh...

kay
15. čer 2009

luzzi, teda, to je děs, takhle furt měnit situace.. myslím pro artíka

luzza
autor
15. čer 2009

Právě napsala Artep : Tak jsme na světě, Já Amálka 1820/42 a já Mikulášek 1990/44.. Narodila jsem se v 16:23 a bráška 16:28.. Všicni jsme v pořádku!!! 😉

kay
15. čer 2009

jéžiš super, moc gratuluju, krásný jména a jsem ráda, že jsou v pořádku 🙂

zofik
15. čer 2009

tak už to víte, chtěla jsem napsat to samé co LUzza 😉 gratulka Arti....

jmisa
15. čer 2009

Tak gratuluju Artep.

To asi bylo tedy přirozeně, co? Když je tam takový rozestup.?

m.e.l
15. čer 2009

Jé tak gratulujeme, hlavně že jsou v pořádku. Jdu vyhrabat tabulku. 😉

m.e.l
15. čer 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 2.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko (Ellen)
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Leonek a Vaneska) - narozeni 8.6.2009 (SPONT.)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - chlapeček a děvčátko (Mikulášek a Amálka) - narozeni 15.6.2009 (SPONT.?)

Skóre 9 kluků : 9 holkám

m.e.l
15. čer 2009

Takže rozčísnutí skóre je na Macíkovi. 😉 😵

zofik
15. čer 2009

holky spontánně, je to borka 🙂

m.e.l
15. čer 2009

Teda Luky měl zase hysterický večer. . . Konečně snad po skoro dvou hodinách řevu usnul. Nechápu, jestli jsem to dneska s ním přehnala na procházce. . . . Přitom na přímém sluníčku nebyl, na to dávám velkej pozor. Jinak v dnešních 25ti stupních jsem potkala maminu s cca 8mi měsíční holčičkou, na hlavě pletenou čepičku a na sobě tričko s dlouhým rukávem, mikinku a dečku!!! Náš Luky byl jen v bodýčku. . . Jsem fakt nechápala.

kay
15. čer 2009

mel, no tak já jsem právě přestěhovaná v ložnici a nahzuju dudlík po cca 3 minutách 😀 spánek vidím tak za hodinu.. 🙂 jsém porušila pravidlo, že když půjde Stela už spát, nebudu koukat na telku. Ale M. není doma, tak mi přijde blbé sedět dole, čumět na tv a běhat po schodech nahoru nahazovat.. navíc když se jí nechce až tak spát. A jinak na procházce jsme dneska nebyly, ale Stela měla bodyčo dupajdy a mikinku. 🙂 a to proto že když jsem jí dala jen bodyčko a ponožky tak byla studená..

m.e.l
15. čer 2009

kay, nešaháš jí doufám na ručičky a nožičky? Ty má studený pořád!!! Má se sahat na zátylek. Ale zase Stelinka je dost malá, zatím co Luky už se dle mého odhadu blíží k 5ti kilům.

kay
15. čer 2009

no tak Stela má dle mých odhadů 3,2kg 🙂 uvidíme ve čtvrtek myslím.. šahám jí na nos.. 😀 zátylek jenom kontroluju jestli nemá zpocenej, kdyby byla oblečená moc.

m.e.l
15. čer 2009

kay, na nos??? Hm, tak v tom případě bych já byla docela často podchlazená. . . . 😀

kay
15. čer 2009

no na nos.. podle toho to poznám 😀

luzzi, co kapky, zabraly? když tak jim dejte třeba nějaký den šanci.. 🙂

luzza
autor
15. čer 2009

kay
NE ☹ ☹ ☹ nepomohly 😒 zase bulely 😒
ale už baštíme s manžou bílého magnuma 😀 ,čučíme na magazín víkend a holky chrní 😉 🙂

melí
holky byly venku v bodýčkách s dlouhým rukávem a v dupačkách... přes ně jsem měla hozený ty bavlněný slabý deky 😉

holky
to je krása,jak je vyrovnanej počet kluků a holčiček 😅 😅

jmisa
15. čer 2009

Kdyby někdo zkoumal, jestli je mi teplo, podle mého nosu, tak chodím ve voteplovákách celoročně 😀 😀

jankatr
15. čer 2009

ahojky - tak koukám že je dobře že jsem nakoukla - moc a moc gratulujem Artepce i jejím cvrčkům 🙂 🙂 🙂 a přejem ať krásně rostou a jsou zdraví 😵 😵 😵

My byli dneska akorát v overálku - s krátkým rukávem a krátkýma nohavicema - ale je to vel. 68 - takže kluci to mají skoro jako by to bylo všechno s dlouhým 😀 a zmrzlí nebyli - tady byl teda pěknej hic a pořádný dusno. Nakonec i kapku sprchlo ale to bylo vyloženě fajn. Byli jsme na městě - měli tu u nás Běh s Cihlou - a při té příležitosti tam hráli Maxim Turbulenc - tak babička korzovala s klukama po městě a Daník řádil u podia - aspoň si to pěkně užil. 🙂

macous
15. čer 2009

Ahoj holky,
tak mě nešel celý den koník ..............
Velikáááááááánskááááááá gratulka Artíkovi a ať miminka krásně rostou - tak nakonec překvapila párečkem - nádhera 😀
A já už tuším, které pohlaví asi vyhraje 😀 😝 😀
Taky jsem dneska mazala do lékárny a nakoupila všechno co mi chybělo, takže teď už jsme taky v plné výbavě, zítra dobalím tašku do porodky - jistota je jistota a bude klid 😵
Míšo, tak se nám to pomalu a jistě blíží, Artík nás předběhla, teďka ty a pak já, doufám, že tě taky nepředběhnu, taky se mi totiž být těhule moc zamlouvá 😀 😵 😵

Holky, než porodím, tak z vás budou expertky na bulení a bolavý bříška, tak pak budu chodit pro rady 😵

luzza
autor
15. čer 2009

naše naušničky plus nové foto holek 🙂 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

macous
15. čer 2009

Janko, 68 😲 to jsou fakt kluci jak buci, i když je jim to trošku větší 😀 To je prima, že si Daník zařádil, alespoň nemůže mít pocit, že na něj zapomínáte 😉
Luzzi, ty jsou krásný, to budou holky fešandy 😀

Jdu hodit sprchu a plácnout sebou na gauč, zítra to bude náročný, bude u nás oslava narozenin a přijde celá rodina z manželovi strany, což čítá s rodičema, švagrama, švagrovejma a dětma celkem 13 osob 😀 tak jsem si dneska naložila špízy na gril a zítra budu dělat saláty atd., jen doufám, že nebude pršet, protože jinak by děti zbořily obývák 😵

luzza
autor
16. čer 2009

bré ranko 🙂
vstávám s domínkem do školy 😝 😉
nelinka ještě spí a eliška-keliška je se mnou v obýváku,bo je prej vyspalá 😀 😀 😀

m.e.l
16. čer 2009

Bré ráno,
teda za 8 hodin spánku v kuse jsem ochotná dát život. Dneska Lukýs ve třičtvtě na jedenáct, v půl třetí a po páté. Pak skoro dvě hodiny řevu. . . Pravda v noci usnul docela hezky. Ale ten hysteričák večer a ráno . . . 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru