Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
16. čer 2009

ahoj melíku
nám holky ječej pravidelně od půl sedmý večer až do koupání...
jinak jedli skoro ve stejný hodiny jako luky 😉 jen ráno vstávaly v šest...
teď už naštěstí zase chrněj...

jmisa
16. čer 2009

Ahoj.
Tady je zataženo, asi bude pršet.
Začala nám hárat psice, přesně jak jsem říkala, až bude k porodu, bude potvora hárat a je to taky. Já tak nerada chodím s vodítkem 😝

m.e.l
16. čer 2009

Jo Luky teď taky chrní, otázka zní dlouho. No Luky řve od cca půl šestý večer, koupání v půl sedmý ho zklidnilo a pak zase pokračoval. . . . 😒

luzza
autor
16. čer 2009

NO JO MELÍKU,PROTOŽE JE LUKY KUS CHLAPA A VÍC VYDRŽÍ 😅 😅 😅
HOLKY SE KOUPÁNÍM ZNIČEJ 😀 😀 😀 A UŽ PAK NEMAJ SÍLU 😉 🙂

JMIS - TYS TO TUŠILA 😀

jmisa
16. čer 2009

Luzz, no jo no, znám své lidi, tedy svého psa 😀

luzza
autor
16. čer 2009

já si jdu lehnout k těm našim kočindám,ať naberu nějaký čerstvý síly 😉 🙂
u nás je taky hnusně a poprchává 😝
včera večer jak lilo,dali jsme kočárek pod pergolu a holky se venčily i v dešti 😀

luzza
autor
16. čer 2009

jmis
musíš nám dát potom vědět,jak bude psice reagovat na miminko 😅 😅 jsem zvědavá 😅 bude si zvykat na novýho člena 🙂

jmisa
16. čer 2009

Jak ji tak znám, tak ho bude chtít oblizovat a opečovávat, hlavně dokud bude ležet, až začne líézt a tahat ji, tak se před ním bude schovávat, to dělala i neteři 😀

m.e.l
16. čer 2009

jmis, hm tak koukám psi jsou k dětem vhodnější jak kočky. 🙂 Tchánovic Bertík poprvé zdrhl z pokoje a v neděli byl sice Bertík venku, ale probouzející se Luky taky. Takže Bertík okamžitě zdrhl neznámo kam. 😀

kay
16. čer 2009

ahojte,
tak já zalehla o půl desáté, stejně v telce nic nebylo.. stela usla jak sjem tipovala kolem deváté.. a vstávaly jsme stejně jako Mel, skoro přesně 🙂 jen bez jakéhokoliv řevu 😅 Od doby dudlíku je to prostě kouzelná hodná panenka 😀 ale už slibuju že ho tu přestanu opěvovat... 😀

Luzzi, no ještě ty kapky zkuste, já si vzpomínám, že mi ten první den taky přišlo, že moc nefungují,a le za nějakou dobu cca 2 dny se mi zdálo že se fakt Stela zklidnila.. Ikdyž je fakt že dnešní noc byla taky asi bolebřišní, bo jsme včera zdlábla malý kyblík br salátu od mamky 😅 asi jí moc nechutnal 🙂

jmis, já myslím, že pokud psice hrá tak je to spíš váýhoda, myslím teda pro Tebe až bude mimčo na světě, že ho líp přijme ne? to vodítko chápu, to taky nemám ráda, kor s pupkem jsem to nenáviděla, jak za něj náš Bertík škubal.. jsme byla dost nevrlá na něj pak.. ☹

imiska24
16. čer 2009

Krásný den holky,jak dlouho jste brali prednison?
Díky za odpověď

jmisa
16. čer 2009

Imis, do dobrání platíčka. Tedy aspoň tak to dávaj v Pronatalu.

imiska24
16. čer 2009

Ježíš,Jmiso,já kdybych Tě neměla tak se jdu asi picnout......... 😎
Strašně jsem znejistěla když na jinejch diskuzích holky říkaly že ho braly až do 10-11tt.
Díky díky 🙂

jmisa
16. čer 2009

Ono ta pidi dávky je stejně jen taková pro formu. Já tedy brala myslím půl tabletky.

luzza
autor
16. čer 2009

imis
já ho brala až do 12 tý (kvůli OHSS)

kay
16. čer 2009

imis já ho myslím taky brala až do 12tt, možná i 14tt, ale já to měla trochu jinak..

jmisa
16. čer 2009

No holky, ale vy jste obě měly nějakou komplikaci, že jo🙂 Imis je bez komplikací, aspoň tedy, co jsem pochytila, tak to pak je trochu jinak.

macous
16. čer 2009

Ahoj holky,
Imisko, já žádné komplikace neměla a Prednison jsem brala do konce 12 tt, Dr. to tak chtěla, tak jsem s tím vydržela, v Podolí to tak mají všichni, komu nevyjde hned první IVF - pro jistotu prý 😉 ale každé centrum to fakt jinak a já si taky myslím, že buď tělo miminko přijme nebo bohužel ne.

Melíku, to tě fakt už lituju, Lukýs koukám pěkně zlobí, tak mu s manžou hezky domluvte a co vlastně manža - jak to všechno zvládá?

Holky, chystám na tu oslavu jídlo ven, to je paráda, fakt krásně a to původně dneska mělo fakt být, jenže oni už netrefí předpověď ani den předem - chachaři 😀

mmonna
16. čer 2009

Zdravim maminy a nastavajuce maminy 😉
Arti,blahozelam moc moc k babencom......priznam sa,bola som v soku,ze uz to mas za sebou..naozaj si nas /tie posledne v poradi/ riadne predbehla.Ale neboj,budu rast ako z vody... 🙂
Mac,ja idem vo stvrtok na Moravu na nakupy,vraj je u vas lacnejsia drogeria...neporadite mi v akom obchodnom retazci je vyhodne drogeriu nakupovat?Co sa potravin tyka,o tom ani nehovorim....
Miska,na to trpnutie ruk sa neda len tak zvyknut,lebo kvoli tomu nespavam uz 3mesiac....a chodim na rehabilitacie krcnej chrbtice...ale tak sa zda,ze nezabera

m.e.l
16. čer 2009

Mací, Lukýs zlobí v rámci možností. Manža to zvládá v pohodě, každé ráno jsme oba totálně mrtvý. 😀 Teď jsem myslela, že se trošku prospím - výsledek? Luky chrní v MÉ posteli a já mám rozlámané celé tělo a spánek byl takový nijaký. 😠

jmisa
16. čer 2009

Mmonna, ono jsem někde četla, že je to hormonálního původu, takže na to asi rehábka nezabere. 😒

luzza
autor
16. čer 2009
jmisa
16. čer 2009

Ty děcka maj na fotkách z porodnic vždy děsný plenky, to je jako by tam dávali pleny na půlroční dítě 😀

m.e.l
16. čer 2009

jmis, oni dávají pleny do tuším pěti kil. A když má dítko dvě kilča. . .

grej
16. čer 2009

ahoj..
holky já vám tak závidim...
kačka v noci spala od jedenácti do půl druhé. pak ž vlastně téměř nezabrala. přád pobrekávala. jen asi necelou hodinu jsme spaly spolu v křesle. pak spala neelé dvě hodiny dopoledne když jsme byly na procházce a pak půl hodiny odpoledne na terase. tot vše. ted jsme po koupání a na spánek to opravdu nevypadá. píšu jednou rukou, ve druhý mám malou a houpeme na míči...

mel - pobavilo mě, jak jsi psala o čtení... já ani nevím, co je knížka 😀

holky díky za tip s tou žínkou na břicho při koupačce. dofcela to zabralo. ale nav íc jsem musela pořádně přitopit... bylo tam na padnutí, ale kačka byla spokojená 🙂

artep - obr gratuůlace!!!

jankatr
16. čer 2009

Grej - nemáš vůbec zač - hlavně že to funguje - já ještě když bylo chladnějc tak jsem dávala klidně i takovej maličkej ručníček - ten toho víc zakryl. 😉

Artep - to jsou bobíšci 😵 😵 😵

luzza
autor
16. čer 2009

grej
když je některá z našich holčiček protivná,tak si ji vezme dominik taky do náruče a sedne na míč a pohupuje se 🙂 a ona vždycky usne 😅 domíno na to přišel úplně sám 😅 a vždycky to funguje 😀

luzza
autor
16. čer 2009

jinak u nás proběhl celkem prima den 🙂 byli jsme celý den pryč... venku bylo vedro a večer trochu sprchlo...

jen eliška má moučnivku ☹ ,divím se,že ji nemá i nelča 😕 protože prsa jim střídám a občas jim prohodím i dudlíky 😖 tak mažeme boraxem 😠 máte někdo dobrý typ na léčbu moučnivky?? 😨 někdo už to tu psal... tuším kay 😕

luzza
autor
16. čer 2009

jankatr
střídáš při kojení klukům prsa,nabo mají každý své???

luzza
autor
16. čer 2009

jinak artep psala,že tam prcci budou asi 3 nebo 4 týdny... a že jsou moc šikovný 🙂 mám vás všechny pozdravovat!!! 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru