Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
16. čer 2009

nějaký foto holky... nemám čas to třídit, tak tam máte všechno 😉

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Upr...

luzza
autor
17. čer 2009

grej
mě to hlásí ERROR 😒 nejde otevřít 😕
jinak přeju všem dobré ráno 🙂 my jsme po kojení a holky usnuly... já popíjím jogurtovej nápoj a šmejdim po netu...ale půjdu si lehnout 😉

m.e.l
17. čer 2009

Bré ráno,
já bych řekla že Artepiny děťátka potřebují jen trochu dopéct a nabrat váhu ne? Jinak myslím, že je s nimi vše v pořádku. Koukala jsem že Mikulášek ani nemá takovou tu hadičku.
Luzz, teda jak se vůbec pozná ta moučnivka??? 😲

luzza
autor
17. čer 2009

hój melíku 😵
no na jazyku jsou takový bílý mapky...ohraničený a malinko vystouplý nad povrch...bývají spíš na kořeni jazyka,takže si toho nemusíš hned všimnout...když se to šíří,může to být i na vnitřních stranách tvářiček,nebo i na rtíkách...
je blbý to,že moučnivka je docela bolí (něco jako aftíky),takže můžou hůř pít a být víc plačtivý...
my jsme tady zatím v poho,elí to měla docela málo a od včerejška používáme boraxglycerin a dneska už to má lepší...pije jak divá 😉

luzza
autor
17. čer 2009

vyprovázím domese do školy 😝 - už jen párkrát a budou práááázdniny 😝 😝 hurááá,pak se víc vyspím 🙂

jinak ta hadička je žaludeční sondička 🙂 krměj tak miminka,když nemaj ještě tolik síly pít...myslím,že artíka amálka už ji dlouho potřebovat nebude 🙂 🙂 děti vypadaj fakt moc dobře a váhy mají suprové 🙂 za chvíli všechno doženou 🙂

m.e.l
17. čer 2009

Aha, já vždycky myslela, že ta hadička je podpora dýchání. . . .
Náš Luky pije dobře, tak asi moučnivku nemá, jen se občas vzteká a neví zda má řvát, dudlat dudlíka a nebo pít. . . A řve u toho jak týrané dítě. 😉

luzza
autor
17. čer 2009

melíku
eliška mi taky dobře pije,nic bych takhle nepoznala,ale když zívá,je vidět dál do krčku a tam už se jí to pěkně klubalo...

luzza
autor
17. čer 2009

tak jsme to snad stihli v začátku

m.e.l
17. čer 2009

Aha, hm asi kouknu řvounovi do papule. . . 😵 I když on se vzteká jen někdy a důvod fakt neznámý. . . .
No hlavně, že se toho Eliška brzy zbaví a chytli jste to takhle brzy. 😉

luzza
autor
17. čer 2009

melíku
musím si tím boraxem natírat i prsa... tak jsem furt volepená,páč ten borax je sladkej 😝 😀
no lepší než fialka!!!!! 😅

luzza
autor
17. čer 2009

mimochodem... vybrala jsi krásnou fotku do pasu 😵 😵 😵 fakt vám to tam oběma sluší 🙂

m.e.l
17. čer 2009

Hm, uleptaná jsem hrozně nerada. . .
Ó děkuji, děkuji, děkuji . . . 😵 😵 😵

luzza
autor
17. čer 2009

melí
jde ti otevřít ten grejin odkaz??? 😕

m.e.l
17. čer 2009

Jo, jde mi to otevřít. . . 🙂

macous
17. čer 2009

Ahoj holky,
Artík má taky krásný dětičky, jen se trošku dopečou a pak už si budou doma užívat léta 😵
Grej - fotky dobrý, malá tam vypadá jako zlaté dítko, akorát na té poslední fotce řve 😀
Luzzi, to jsi šikulka, žes to takhle hnedka odhalila - tu moučnivku 😉
Melíku - ty jo, Lukymu už je měsíc 😲 to letí jak blázen 🙂

Dneska bude nádherně, půjdu na zahrádku sázet kytičky 😀

kay
17. čer 2009

ahoj holky,

tak j ámyslím že se stelik na mě dneska poprvé usmála 😀 ráno, když ji budím vedle mě, a pak jednou i když jsme si povídaly.. 🙂 tak snad už to bude čím dál častěji 🙂

jinak luzzi,
Stela tu moučnivku měla a odstala tu genciánu.. 5 dní jsem to patlala, a pak to měla týden dobrý. ale to jsme to měla i na prsách. jen jsme fialku změnila na octovou vodu, co se týče těch bradavek. stačí jednou nebo dvakrát denně a já mám klid. Ale Stela to má zase po tom týdnu.. ☹ a právě nemám nervy na tu genciánu, tak chci zítra doktorovi říct, ať mi napíše něco jiného.. ten borax se dá koupit i bez předpisu? je to bezvbarvý?

já myslím, že artepíkovi miminka budou ok, jen je tam nechají aby se prohřály a trochu dopekly.. 🙂

grej, Katuška je nádherná, drobounká.. A oči má po Tobě.. 🙂

mací, já dneska plánuju vyjíž´dku s kočárem, ale klidně bych ji někomu přenechala a šla tayk na zahrádku (nebo do postele 😀).. ale je tam takové vedro, že se mi ani ven nechce a počkám aspoň do 15h..

kay
17. čer 2009

jo luzzi, a mi teda doktor říkaal že je to nebolí ta moučnivka... 😅

luzza
autor
17. čer 2009

kay

moučnivka když je hodně,tak 100% bolí 😉 ,znám ji ze špitálu od děcek...když už to maj hodně rozjetý,tak hodně pláčou,špatně jedí a v krajním případě měly oteklý uzlinky a měli zvýšenou teplotu...
když máš zasažený prsa,tak ty prsa mohou taky bolet...

genciána je dobrá...zabírá rychle,ale moučnivka se v polovině případů zase vrací ☹ jinak u nás už se genciána nepoužívá vůbec na nic,ve špitále je už úplně zakázaná...oni teď vylezli s tím,že je snad karcinogenní 😕 bo co..
no-vyrostlo s ní pár generací a přežili jsme jí všichni 😉

20%boraxglycerin si můžeš koupit bez předpisu 😉 stojí kolem 30 kč.. u nás ho doporučují při moučnivce běžně 😉,takže se neboj, je to bezbarvej,sladkej a trochu mastnej roztok.. taky likviduje kvasinkovou infekci...(mimojiné vytíráme s tím pusu lidem v bezvědomí).
můžeš ho používat několikrát denně,nedá se s ním předávkovat...
namočíš na vatovou tyčinku a dáš ji stelince pocucat...ono jim to chutná,takže to jde skvěle 🙂 začnou tu tyčinku sát,takže se skvěle otírá o ten jazyk 😅 a pak trochu projedu celou pusinku i vnitřní tvářičky...

dneska už má elík jen zbytečky flíčků 😉

luzza
autor
17. čer 2009

holky
mě prostě ten odkaz na fotky od grej nefunguje ☹
mací
už jsi 36.týdnů 😅 😅 😅 fíííha,to uteklo 😅

kay
17. čer 2009

luzzi ano nevíš jakou jsi mi udělala radost 😀 ona už to má chuděr asi rozjeté víc, bo já čekala až zítra půjdeme do poradny, aby mi předepsal něco jiného než tu fialovou sračku.. ☹ to kdybych věděla e se to může koupit.. hned zítra pro to zajedeme.. to je super.. On mi totiž ten doktor říkal že to nebol ty děti, tak jsem to díky tomuneřešila.. ☹ chudinka moje. no ale saje pěkně, tak snad dobrý.. já právě o tom karcinogenním pčinku taky slyšela.. (no vím že jsme na tom vyrostli všichni, ale na drzhou stranu i malrboro man umřel na cigára bo si myslel že to neškodí že😀)) ona už mi tu genciánu nechtěla právě ani cucat a pak už ani otvírat pusu ☹
tak ještě jednou díky..

a co ty kapky, pomáhá to aspoň trochu holkám?

luzza
autor
17. čer 2009

kay
dnes to bylo večer dobré 🙂 ale bojím se,abych to nezakřikla 😀

s tím boraxem je výhoda,že je to sladký a že jim to chutná,takže se nenervuješ tím,že ji trápíš 😅 a je fakt na kvasinky účinej 😉 neboj,za chvíli to bude mít pryč 😉

kay
17. čer 2009

no tsk to jsem ráda, že se holkám ulevilo, tak snad to bde dobré už pořád 🙂 držím pěsti..
a za tu radu ještě jednou děkuju.. mě nervilo i to že jsme měla všechno fialové a Stela vypadala při nočním kojení jako že mě chce vysát a utéct 😀

luzza
autor
17. čer 2009

kay
nemáš zač!! já mám radost i za tebe 😅 😅 😅 😅

luzza
autor
18. čer 2009

dobré ránko 🙂
dnes se nám podařilo spát 6 hod v kuse!!! 😅 😅 😅 takže nádhera 😅
vstáváme s domčou do školy 😝 chjooo

m.e.l
18. čer 2009

Bré ráno,
no my nasadili dneska 3 hodinové vstávání. Takže jsem totálně mrtvá a do toho mi zase začíná haprovat manžel. Jdu se oběsit.
Holky je možné abych v šestinedělí dostala MS? Jsem měla teď tak týden klid a najednou jsem začala krvácet stejně jako při MS. 😠

jmisa
18. čer 2009

Ahoj holky.
Dneska mám poradnu a co by jeden neřekl - neteče nám voda, tedy přesněji řečeno - neteče nám studená voda, teče jen teplá 😕 😀 Já mám na tu vodu štěstí. Klika, že tchánovci bydlí 5 minut autem.

m.e.l
18. čer 2009

jmis, co si stěžuješ???? Dobrý ne, když teče teplá? Aspoň se nemusíš mýt ledovou!!!! 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
18. čer 2009

melí
jestli nekojíš plně,tak je ta MS dost pravděpodobná...

m.e.l
18. čer 2009

luzz??? 😝 Hm, to mám radost, ale to znamená že bych mohla nasadit tampóny a né pitomé vložky, že jo? 😀

jmisa
18. čer 2009

Mel, no opařit se fakt nechci 😀 Ale zase bych nemusela řešit srst 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru