Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
3. črc 2009

holky pořádně usnuly až ve tři hodiny...a zatím spěj...ale do té doby to stálo za prd...
doufám,že se z toho vyspěj...

jinak na víkend hlásej další déšť,tak mám hrůzu z toho,jak ségra dopadne ☹

luzza
autor
3. črc 2009

trochu mi dělá starost eliška... od včerejška nekakala 😕 a to předtím zvládala několikrát denně 😕 tak se bojím,jestli je vše ok...hlavně jestli to nemá nic společnýho s tou kýlou...

jmisa
3. črc 2009

Tak u nás je klid od odpolední bouřky.
Teď usnul. Vykoupali jsme, nakojila jsem a šup s ním do postýlky. Akorát tedy usnul na dudla. Raděj jsem zvolila dudlík, než abych ho uspávala já. Takhle si zadumle, zabrouká a během pár minut je tuhej.

Jinak moje prsa už jsou OK a kojení mě nebolí, jsem happy.

macous
3. črc 2009

tak se jen hlásím, že mi monitor dopadl dobře, tak jsem stále 2 v 1, Moonna sem moc nepřijde, tak jsem taková osamocená mezi váma maminkama 😅

Jinak holky, to je asi tím tlakem, každej se plouží a je utahanej 24 hod. denně, to se pak i blbě spí, tak to mimča nebudou mít jinak.....

Luzzi neboj, ona se Eliška vykadí, třeba je to tím, že teď jedí méně a taky to vedro, tak si i těch tekutin nechávají v tělíčku více 😉

luzza
autor
3. črc 2009

jmis
no vidíš 🙂 tak to mám radost 🙂
mací
to je dobře,že monitor je ok 😉 no na elišky hovínka čekám jak na smilování 😀

m.e.l
4. črc 2009

Bré ranko,
někdo mi vrátil mého hodného chlapečka. 😵 Takže jídlo ve třičtvrtě na jedenáct, půl třetí a půl sedmý. A usnul téměř okamžitě, je v těch tři jsem musela nahodit jednou dudlajze.
Luzz, tak co Eliška? Už tě poctilam hovínkem? 😉
Mací neboj, za chvíli budeš taky maminka. Už to máš za pár. 😉

jmisa
4. črc 2009

Ahojky.
Dneska tam zase žhne sluníčko, malej už je nakrmenej, přebalenej - 2x - jsem přebalila, začnu kojit a slyším nálož to plen, tak po kojení znova, abych nevyšla ze cviku, či co. Osprchnu se a pokusím se vytáhnout manžela na prochajdu, jinak půjdu sama.

mmonna
4. črc 2009

Mac neboj...ja vas stale citam 🙂 a sledujem,ci nahodou sa nechces s mimiskom poponahlat....
Co Ti mam napisat?stale v noci nespavam,kvoli tomu trpnutiu ruk,a bolesti sliach/asi od chrbtice/k tomu este curat,tak som s toho unavena....A chodim este do roboty.....
Vo stvrtok som bola v poradni,vsetko v poriadku,krcok uzatvoreny a test na koka 🙂nega.....
Ale brucho mi uz sem tam tvrdne,a aj pocity ako pri mrche....

m.e.l
4. črc 2009

jmis, já dneska taky přebalovala dvakrát. Nechápu jak v porodce mohli říkat, že před kojením přebalit!!! Podle toho bych ho měla nakrmit a za cca 30 minut znova. 😵
mmona, ahojda - no už se ti to holka taky krátí. A tyhle veškeré bolesti po porodu rychle zmizí, neboj. 😉

jmisa
4. črc 2009

Je fakt, že s porodem odešlo i moje bolavé zápěstí a hlavně brnění prstů, jak jsem měla oteklé ruce.

luzza
autor
4. črc 2009

melíku
žádné hovínko na obzoru 😠 nelinka asi kaká za obě 😀

jinak dnes holky spaly pěkně 🙂 jedly až ve tři a pak v sedm... teď ještě chrní...

luzza
autor
4. črc 2009

jinak já přebaluju tak 10 min po jídle, páč před jídlem je to u nás blbost 😀

kay
4. črc 2009

ahoj holky moje,

tak já noc docela dobrý. Včera jsme byli večer na narozkách, já netušila, že tam budou hrát kapely, tak má Stela za sebou první metalovej koncert 😅 byli jsme bokem, ale i tak jsme čuměla, kolik tak bylo ženských s dětma.. malýma.. 😅

no a v noci - první reálný alarm monitoru.. krmila jsem ve dvě do půl třetí a pak už usínám a za 5 min 3 to začlo pípat a pak houkat, já vyletěla z betle, rožnu lapmičku a začla ji třást ramínkem a mluvit na ni, no a za chvilku veeeelký nádech.. jsme se málem já poctila hovínkem 😀 no a M. samozřejmě spal.. 😀 normálně přes denlítá u každého alarmu a teď to prochrápe.. ale je fakt že jsme ho automaticky vypla, takže asi myslel že to bylo jenom omylem.. no a pak jsme měla už vytřeštěný oči, než jsem usla, bylo skoro další kojení v šest, a pak jsem si ji normálně dávala do postele, ale teď jsem měla strach, takže s epak budila už skoro pořád až do osmi, to jsme si ji dala do postele ale stejně jsme se teda už nevyspala.. 🙄 luzzi, Ty bys to mohla vědět, to nedýchání hrozí jenom v noci, v tom hlubokém spánku, nebo i v tom slabším ranním nebo přes den?

luzz no třeba krmíš nelču i za obě 😀 ale Stela musím říct už taky kaká míň.. vždycky to byly proudy po každém jídle, a tE´d už jenom takový malý cosi a jednou za čas hodně..

mmono, no tak to je fajn, že aspoň občas zaskočíš .-) a snad už budete s macíkem brzo maminky.. .-)

mací, to máš pravdu s tím tlakem, poslední dny je to fakt děs, ještě ty bouřky, tak se to furt mění...

luzza
autor
4. črc 2009

kay
tak třeba vážně začnou kakat míň 😨 🙂

s tím alarmem...ono stačí,aby trochu změnila frekvenci dýchání a zapne se alarm..ale podle toho co píšeš,měl stelík asi nějakou menší pauzu..což se může stát i normálně,aniž by to mamina bez monitoru zjistila...
hlavně neplaš a nenervuj se 😉 🙂 stelinka je zdravá,takže by jí její mozek dal za chvilku příkaz k nádechu 😉
tady tě na to monitor upozornil o vteřinu dřív 😉 🙂
a dáváš jí na bříško?

kay
4. črc 2009

ne na břicho jí nedávám, na bok a ona když chce tak se pak překulí na zda, ale na břichu ani nechce být.. no trochu vyplašená jsem abych pravdu řekla.. on ten monitor začne pískat taky až po nějak době, kdy neregistruje dech.. takže asi to bylo i dýl..
já myslím že miminka kolem toho druhého měsíce už někdy kakají třeba i jednou denně ne i 5 dní nemusí, to mi říkal doktor..

luzza
autor
4. črc 2009

kay
ten velký nádech taky mohla udělat,že se tě lekla... (a nebo taky ne,ale na tragický věci radši nemysli 😉 )
s tím kaděním máš asi pravdu 🙂

jmisa
4. črc 2009

Kay, to by mě klepla pepka. Já nadskočím pokaždý, když ho muž zapomene vypnout a vezme malého z postýlky.

kay
4. črc 2009

jmis, 🙂 no já asi tím jak jsme byla ospalá, tak jsem byla trochu mimo, tak jsme byla i docela v klidu.. že mi to asi až došlo později... 🙂

ale s tím zapomínáním jsem na to expert u nás spíš já, bo M. Stelu zase moc z postýlky nebere..

macous
4. črc 2009

Ahoj holky,
Kay - teda taky bych se vyplašila, ale hlavně že to nic nebylo, monitor taky máme, tak jsem ráda 😵
Melíku - za pár to teda fakt mám, už aby to bylo, vůbec bych se nezlobila, počkej jak tě budu následovat až do termínu porodu, žádný dříve 😉
Luzzi, hlavně jestli má měkký bříško, tak se vykajdí až bude potřebovat, asi má kadící pauzu 😵 A co ségra a domeček? Tady byl před hodinou zase parádní vylejvák, ale krom umlácenejch kytek nám to nic jiného nedělá 😵
Mmonn, tak to je taky možný, že mě nakonec ještě s porodem předběhneš, já nemám vůbec žádný poslíčky ani tvrdnutí břicha 😵 Jediný co se mi během dneška několikrát stalo je, že mě zabolí v kříži, jakoby mi tam někdo vrazil nůž, trvá to ale jen vteřinu nebo dvě a zase pohoda, ale břicho mám u toho normální, tak teda nevím, co to je......... 😅 😀

kay
4. črc 2009

maci, no to vypadá na ty křížový bolesti, tak to jsou asi poslíčci, ale to by ti spíš řekly holky, který je měly..

jmisa
4. črc 2009

Maci, já křížový bolesti měla, ale až fakt k porodu a rozhodně to trvalo dýl, než vteřinu dvě.

jmisa
4. črc 2009

Přidala jsem pár fotek.

jankatr
4. črc 2009

Luzz -neboj - kluci mi udělali to samé 🙂 - ze začátku to bylo snad co plínka to nakadíno - a pak se to najednou otočilo. Taky jsem ze začátku trnula co bude, jak je bude bolet bříško - a ono nic - zkrátka to začali jinak trávit nebo co... 😅 😅 😅 - naštěstí - máme teď poloviční spotřebu plínek - protože jak známo nejlíp se kadí do suchýho takže to byly dvě plínky skoro na každý přebalení - takže se mi dost ulevilo 😅 😅 😅

luzza
autor
4. črc 2009

holky
ty Markvartice co ukazovali ve zprávách...tak tam bydlí ségra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
jsou úplně pod vodou... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

celý den nám díky bouřce nešel net...

luzza
autor
4. črc 2009

je mi hrozně 😢 😢 😢

luzza
autor
4. črc 2009

.....V Markvarticích na Děčínsku se rozvodnila Bystrá. Voda odřízla několik domů a na místě zasahují záchranáři. Přítomna je i sanitka a zasahoval také vrtulník.Před 19. hodinou začali hasiči na lanech evakuovat lidi z odříznutých domů....

píšou na Seznamu...

luzza
autor
4. črc 2009

jinak mám z dneška nové foto dětiček...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jmisa
4. črc 2009

Luzz,to je fakt smůla. Hlavně, aby se jim nic nestalo. Barák je hodně špatnej, ale .... 😖

m.e.l
5. črc 2009

Dobré ranko,
Luzz holky jsou úžasný a chuděrky teda v těch kalhotkách nemají ani pořádně vidět nožičky. Se ségrou mi je to líto, na jednu stranu - čert vem majetek důležitější je život, ale přijít skoro o všechno a začít znovu je šíleně náročné. 😢 😠 😢 😠

luzza
autor
5. črc 2009

dobré ránko všem...
nějak nemůžu dospat 😒 ,holky jedly v půl třetí...jsou to šikulky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru