Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
11. črc 2009

Ahoj holky,
za chvilku pádíme k našim, tak jdu jen na skok.
Co teda vím, tak s hlavičkama je jednoduše boj, holt mají prďata naučenou určitou vyhovující polohu už z bříška a venku si jí drží vesele dál 😀 a chudinky mamky s tím mají starosti 😵 😵

Kay, já ho koupila v dětském ráji přes net, dám ti přímo odkaz 😉

macous
11. črc 2009

http://www.detskyraj.cz/scripts/zbozi.php?num_a...

jo a jsou různě dlouhý a z různých materiálů 🙂

macous
11. črc 2009

teď na to koukám, musíš si vybrat nalevo záložku - kojenecký textil a pak spací pytle, nejde to lépe nakopírovat - ten odkaz 😲

jmisa
11. črc 2009

Mel, no já taky šla ráno a pozdě odpoledne, ale je to omezení, když je přijatelně, tak můžeš jít kdykoli 🙂

kay
11. črc 2009

mací děkuju, ale to jsou ty pytle bez rukávů, já myslela že holky mají jako mali spacáčky...

macous
11. črc 2009

To ne Kay, já mám tyhle, aby mimčo nemohlo zapadnout dovnitř a zároveň se neodkopat, budu dávat na spinkání takový ty dupky s dlouhým rukávem a když by byla nějaká zima, tak můžu dát i bodýčko s dl. rukávem.

jankatr
11. črc 2009

Kay - to naše je v podstatě jako bys to ušila z dětských peřinek - je to bavlněný a vycpaný asi nějakým dutým vláknem,nebo něčím podobným.

macous
11. črc 2009

Janka, to už je po několikáté, co jsme se trefily do stejné minuty 😀

kay
11. črc 2009

mací no ona Stela právě usíná na boku a na tohle s emi zdá tenhle pytel bez rukávů blbej. no snad nevyroste brzo ze zavinky a pak asi budu muset něco vymyslet s peřinou..

macous
11. črc 2009

Hm, tak to jo, zatím bych si s tím hlavu nelámala, třeba do té doby změní polohu a bude spinkat zrovna na zádech 😉
Já si teďka dala čaj a čokoládu k tomu, jsem tatar, protože mimčo se z toho úplně zjančilo a lítá mi celej pupek 😖

macous
11. črc 2009

Tak jdu zalehnout 🙂

luzza
autor
12. črc 2009

bré ránko 🙂
tak taťkovi se jeho holčičky v naušničkách moc líbily 😀 😀 byl z nich úplně vedle 😀 😀 pořád je choval,takže si to večer fakt užívaly 😀 pak se jim asi zastesklo po chování,páč dneska jedly už o půlnoci 😝 😝
teď jsou zase nakojený a spinkaj... 🙂 🙂
a mě přepadl hlad,takže už snídám 😅

luzza
autor
12. črc 2009

jo a já si uvědomila,že nelinka má pořád hlavu vlevo od té doby,co máme ty abdukční kalhotky 😕
před tím jsem jí totiž položila na druhý bok,zapřela dekou a ležela tím pádem střídavě...ale teď to nejde... v těch kalhotkách se dá ležet jen na zádech a do kontroly nám zbývá ještě víc jak dva týdny 😒

m.e.l
12. črc 2009

Bré ranko,
Luzz stejnak jsou holčiny hodné.
Luky neřád malej jedl po dvanácté, ve čtvrt na pět a pak od třičtvrtě na pět chrněl se mnou v posteli. Jsem byla nějaká měkká a chtěla aby jsme se vyspali. Výsledek - Luky chrněl do čtvrt na devět a já necítím záda, ruce. . . No prostě celýho člověka.

luzza
autor
12. črc 2009

melíku
my kdyby jsme vzali holky k nám do postele,tak bysme byli placatí všichni čtyři 😀 😀 😀

grej
12. črc 2009

ahoj holky,
jsem o víkendu u našich, tak mám chvíli čas. Děda šel s kočárem.

U nás nic moc změna. V pátek byla krize, spala v noci jen dvě a půl hodiny. Byla jsem totálně hotová. Pak celý den řvala. Ale odměnila mě v noci, spala od půlnoci do půl páté!!! Neuvěřitelná věc. Když jsem se v těch půl pátý vzbudila, tak jsem byla normálně vyspalá, že jsem po kojení nemohla zabrat 🙂

JInak doma pořád nespí, jen když někde trajdáme. Třeba včera tady u rodičů prochrápala celý den. Očividně ale tolik spánku nepotřebuje, protože pak v noci spala jen tři hodiny a pak už nechtěla. Ale byla tak hodná, že mi na ruce v křesle (v posteli řvala) jen tak broukala, tak jsem i něco naspala.

Luzz - té poradkyni jsem zatím nevolala, nějak jsem to nestihla. Ale díky moc za číslo!!

Dnes bylo krásně vidět, jak jí moje mlíko asi nestačí. Teda takhle - pije z obou prsů. Jedno jí prostě nestačí. Když spí aspoň tři hodiny (což je všude jinde jen ne doma), tak se to mlíko tak nějak stihne udělat a pak jí to i na chvíli vydrží. Ale větišnou je to tak, že vyžaduje pití po dvou hodinách, což se prostě nestihne udělat v odpovídajícím množství, takže se nají jen málo a za dvě hodiny má zas hlad a zas dostane jen málo. Je to kolotoč. Nejlepší je to večer, to jí dám před spaním nutrilon. Po něm spí tři hodiny a předtím mám vlastně jakoby dvě hodiny pauzu z prsou, takže mám pět hodin na tvorbu mlíka a to jí občas vystačí i to jedno prso. Jenže v průběhu dne jak vyžaduje víc a víc, tak prsa prostě nestíhaj.

Dnes v noci jsme kojily po dvou hodinách a teĎ v jedenáct jsem jí dala obě prsa a pořád brečela hlady. Tak jsem jí udělala 120 nutrilonu a vypila to celý. Je to náš malej otesánek...

Aktulizovala jsem fotky, tak jukněte. Jsou tam nový fotky i od našich, takže to není seřazený chronologicky.

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Upr...

kay
12. črc 2009

ahoj hoky taky jen v rychlosti, jsem mrtvá.. Ráno jsme vstali kvůli sousedům v půl desáté - začali řezat cirkulou 😀 😠 pak jsme jeli do zahradnictví, nakoupit jídlo, grilování a pak makačka na zahradě až do teď 🙂 ale hodně práve jsme udělali a já se skoro nehnu..
Stelinka skoro celou dobu prospala ale už se budí.. tak uíkám kojit..

Grej, já taky kojím z obou prsou, nikdy jí nestačí jen jedno.. ale poctivě střídám začínající..

jmisa
12. črc 2009

Ahoj všem.
O víkendu jsem tu měla ségru a její děti, byla jsem odpo ráda, když si je švára vyzvedl, tolik lidí na 2+1 je fakt moc. Navíc synovec chtěl furt chovat, tak jsem ho pořád hlídala.

Teď jel muž s Alexem a psicí na procházku, mají zákaz vracet se před 7, tak snad budu mít chvilku na jídlo a možná stihnu i utřít prach.

kay
12. črc 2009

míšo no tak to sis taky užila 🙂 snad budeš mít teď chvilku klid...

grej, teda Katuška je už pěkný buřtík.. 🙂

luzza
autor
12. črc 2009

kay
tady mám ty spací pytle...je to zvrchu jako takový měkkoučký froté a uvnitř něco jako jemný flís...
má to držet tělíčko v teple...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
12. črc 2009

je to značka Canpol babies a je možný je koupit v mnoha dětských obchodech... 😉
jsou vážně úžasný 🙂

luzza
autor
12. črc 2009

my byli dnes na prochajdě v lesíku 🙂 ,zkoušeli jsme nové klokanky 🙂 a bylo to super 🙂
holky zíraly furt kolem až z toho vysílením usnuly 😀
bylo to moc příjemný je nosit 🙂

luzza
autor
12. črc 2009

kay
tak ten pytel stojí 306 korun...

jankatr
12. črc 2009

Grej a co kdybys jí po kojení dávala jen trošku příkrmu. Aby se trošku zaplácla a vydržela dýl?

kay
12. črc 2009

jé luzzi, v čem je nosíš, jábych hctěla taky co nejdřív nosičku, ale ta je prý až od š. měsíce 😨

janky to je docela dobrý nápad.. ted jsem si uvědomila, že kamarádka to tak dělá.. má málo MM, tak ještě pak přidá UM a dítko je spokojené..

luzza
autor
13. črc 2009

bréé ranko 🙂
tak elí nám spala do 4,40 h !!! 😅 😅 😅 nelinka švindlovala,ta se musela v 1 hod posilnit, aby náhodou nezhubla 😀

luzza
autor
13. črc 2009

kay
to není pravda,máme klokanky CHICCO GO a ty jsou od 2 do 8 měsíců...,jsou moc pohodlný a holky si v nich lebeděj 🙂 do míst,kde nemůžeš jet s kočárkem jako dělaný 😀 😀

jinak s tím dokrmením po kojení taky souhlasím...sousedka to takhle provozovala 6 měsíců!! holčička se jí narodila předčasně a od začátku bojovali s nedostatkem MM.. a tohle byla cesta,jak udržet miminko na té mateřině 😉

luzza
autor
13. črc 2009

kay
jinak do těch spacích pytlů stačí bodýčko... i když nejsou tak tlustý jako normální spacáčky,mají nějakou termovrstvu... jinak ten materiál jsem viděla poprvé 😅 něco tak měkkoučkýho jsem ještě neviděla 😵

m.e.l
13. črc 2009

Bré ranko,
Luzz klokánku máme taky chico, asi ji brzy prubnem, je do devíti kil a to bude mít náš otesánek za chvíli.
No a ty overaly co máte vy jsou podobně šité jako má Luky, ale on to má přímo na tělíčko, je to z bavlny.

jmisa
13. črc 2009

Ahoj všem.
Tak ráno svítilo sluníčko, teď se nám nějak zatahuje, tak uvidíme, co z toho bude.
Já musím dneska objednat malého na ty kyčle, snad se dr. vrátil z dovči.

Jinak hledám, co bych pro malého koupila, dostal včera od manžova bráchy peníze, švára chtěl koupit monitor dechu, ale když už ho máme, tak dal ty prachy a že máme něco koupit, jenže já vůbec nevím co, nic nepotřebujem a kupovat blbosti jen z důvodu, abych něco koupila se mi nechce. Tedy jko mohla bych to utratit za látkovky, ale to by manža prskal 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru