Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
13. črc 2009

kay
stelík má krásnou hrací deku s hrazdičkou 😵 😵 😵 ale daleko víc mě fascinujou její vlásky 😅 😀 😀 jak může mít miminko tolik vlasůůůů??? 😀 😀 😀 je to strašně hezký 😀 😀 moje holky maj kštici jak po chemoterapii 😀

kay
13. črc 2009

luzzi, no to znám, každý má něco co se mi líbí a co pak sháním nebo hledám varianty .-D Myslím, že bymoha mít kolem 4kg.. no jo vlásky.. ono to jen vyoadá ale ona je nemá nijak hustý.. ale už ji musím přestat česat kohouta, bo je to už spíš pankáč 😀 a děkuju za pochvalu dečky, taky s emi moc líbila..
a kdepak máš ty fota holčiček s naušnicema? 😠 jsem hrooozně zvědavá.. bu%d ráda že nemajjí vlasy, aspoň jim není teď takový vedro.. 😀

luzza
autor
14. črc 2009

dobré ranko všem 🙂
kay-no jo,ty naušnice...já zapomněla 🤐 a jak přemýšlíš o naušničkách ty? 🙂

m.e.l
14. črc 2009

Bré ranko,
kay tu nosičku chicco go dostal Luky od manžových kolegů v práci, včera jsem mu ji zkoušela doma, krásně v ní už drží hlavičku a líbí se mu v ní. A když v tom nebude celý den a každý den, tak mu to neublíží. Zítra bude mít premiéru venku, jdu ráno k doktorce a ve špičce bych kočár do autobusu nenarvala. Takže manža ho venku v nosičce pohlídá a já si ho pak převezmu a pojedu s ním domů.
Jinak ten pytel je hezký. 😵

jmisa
14. črc 2009

Ahoj.
Tak říkali, že bude vedro a tady je tedy zataženo, no aspoň nebude malej zpruzelej z horka 😀
Dneska maj přijet rodiče, tak doufám, že táta někde neblokne dopravu na příjezdu do Prahy. Autem tu byl naposledy na naší svatbě, což bude již 13 let 😀

m.e.l
14. črc 2009

Míšo, ono se to myslím vyjasní. Ale bude to úžasně prádelný dusno, protože nevím jak u vás, ale tady sprchlo.

jmisa
14. črc 2009

Tady je na chodníku pár kapek, co jsem si všimla, a koukám, že prší a od západu je mrak.

jmisa
14. črc 2009

Když jsem se koukla na idnes na srážky, tak to sem jde od západu dost obr, tak to nevidím na vyjasnění.

m.e.l
14. črc 2009

Hm, hlavně ať mi uschnou plíny, jinak bude mládě chodit nahý. 😉

jmisa
14. črc 2009

A chčije a chčije a chčije.

Pleny suším v sušárně, ty čč schnou dost dobře, ale nesmí být ta vysoká vlhkost jako byla těch pár dnů. to bylo děsný, to i čč potřeboval 36 hodin na uschnutí, takhle mi uschne do 12 hodin. Ale já jich mám hodně, naštěstí.

m.e.l
14. črc 2009

No mě schnou taky docela dobře, když je hezky - mám klasické čtvercové, ale jak je tohle počasí tak to stojí za prd. Teď už jich mám taky dost - když jsem vyžehlila ty předchozí. 😀

m.e.l
14. črc 2009

Jo a tady neprší, ale je zataženo. Ven asi půjdeme až bude mládě po jídle, teď snad konečně usnul. Jak je tohle počasí, tak je chvíli jak sluníčko a pak když nemůže usnout tak je hrozně protivnej.

luzza
autor
14. črc 2009

holky
tady taky ráno sprchlo...
vyhrabaly jsme se s holkama z postele a já už zase žeru 😀
já suším prádlo venku,takže je někdy za 3 hodiny suchý... ale jak byl ten vlhkej vzduch,tak to schlo blbě i venku 😝

m.e.l
14. črc 2009

luzz, jj takhle to mám s prádlem taky. Když je hezky, tak do toho odpoledne zapere sluníčko a je to hnedle suchý, ale v tomhle ani ta tenká plena nechce uschnout.

luzza
autor
14. črc 2009

holky chvíli čučely na kolotoč nad ohrádkou,pak žužlaly plínu,ale teď už mám pocit,že už je to tam pěkně se.. 😀
takže se půjdu umejt a učesat a budu dělat,že ty kňourající stvoření nejsou moje 😀 😀

m.e.l
14. črc 2009

luzz, no já včera hystericky řvoucí dítě musela odložit do postýlky, jinak hrozilo, že vybuchnu. 😖 Prostě tohle počasí ho ničí. 😢

luzza
autor
14. črc 2009

melíku
já každou chvíli peru ty abdukční kalhotky 😠 😠 takže je mám venku snad častěji,než na holkách 😀 😀 oni je každou chvíli prosrajděj 😀 😀 takže je stejně mezitím balím do třech plen 😠
jinak látkovky jsou určitě super věc,to nepopírám,ale při dvojčatech a pětičlenýmu prádelnímu gangu bych absolutně nestíhala 😝 😝 😀

m.e.l
14. črc 2009

luzz, no asi by jsi plíny nesměla vůbec žehlit, jen skládat. . . Pak by to eventuelně šlo. 😉 S těma kalhotkama holky lituju, snad to bude na další kontrole o.k.

jmisa
14. črc 2009

Náš mladej je taky neklidnej, od rána ještě nezabral, ale je v postýlce, já se s tím moc nemažu 😀 Buď postýlka a nebo polohovací lehátko, žádný velký chování. To bych se pak ani nenajedla, ani doma nic neudělala. 😝

m.e.l
14. črc 2009

jmis - má slova, souhlasím s tebou, jen když mu je opravdu ouvej, tak to chovám jak zběsilá. Samozřejmě teď si i po jídle povídáme to jo, ale jinak čas hraní, čas spaní a čas "samostatnosti".

jmisa
14. črc 2009

To já taky někdy chovám, ale páčto, je čas hraní, jak píšeš, ne že si umanul. 😀

teď tu přestali bagrovat, tak možná zabere.

m.e.l
14. črc 2009

jmis, přesně tak. Kdyby to bylo podle jeho umanutí - tak je na ruce furt a pak by se stejnak začal vztekat. 😉
U nás tady od rána sekaj trávu a pak jsou snad nálety na blbý či co. 😝

luzza
autor
14. črc 2009

u domči jsem musela žehlit do roka 😝 páč měl jinak hned vyrážku 😒
no ty kyčle doufám,že budou ok... ty kalhotky jsou děsný 😝 jdem za dva týdny...

m.e.l
14. črc 2009

luzz, já je asi žehlím hlavně proto, že se mi lépe vejdou do šuplete a když už žehlím to ostatní, tak ty plíny už mě nezabijou. 😕 Á dítko se mi asi budí.

luzza
autor
14. črc 2009

no já kdybych měla chovat tak jak by si holky představovaly, tak bysme umřeli hladem a ve špíně 😀 😀
já myslím,že holky jsou zvyklý,že jsou občas v lehátku,občas v ohrádce,nebo se mi válej po gauči... 😉
chovaj je hlavně příbuzný 🙂 já taky...ale asi né tak často,jak by si představovaly 😀

m.e.l
14. črc 2009

Luzz, no asi by jsme taky umřeli ve špíně a dneska ty plíny by ještě nebyly pověšený. 😀

luzza
autor
14. črc 2009

no mě se nelinka ráno vysrajdila na plovoučku,takže u nás už ta špína začala 😀 😀 😀 byla rozbalená a přestřelila přebalovák 😀 😀 já stála naštěstí bokem,páč jsem jí desinfikovala ouško.. 😅

luzza
autor
14. črc 2009

je fakt,že ta plovoučka se dobře udržuje 😀 u našich posrajdila koberec a to šlo dolů hůř 😀 ta její žlutá kaše 😀 😀

luzza
autor
14. črc 2009

venku vykouklo sluníčko,tak já jdu věšet prádlo 😉 🙂 zatím pa

m.e.l
14. črc 2009

luzz, no Lukyho přebaluju v koupelně, takže tam se škody taky dobře likvidují. 😀 A hlavně Luky nejraději kaká do čisté plíny. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru