Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
14. črc 2009

mel
holky kaděj vždycky po koupání do čistý plíny 😀 😀 😀 už mě to ani nerozhází 😀 😀

grej
14. črc 2009

ahoj holky,
tak mi malá usnula!!! Venku v kočáře na terase🙂 Poslední dva dny je nějak hodná. Včera spala přes den asi tři hodiny (rozkouskovaně), takže bezva.

Už se budí. Sakra, že jsem něco říkala 🙂 tak já zas jdu.

jmisa
14. črc 2009

Tak rodiče odjeli.
Celou dobu jsem poslouchala, jestli mu nedám napít a teď když jsem kojila 20 minut, tak měl chudinka žízeň a ne hlad.
Jediná doba, kdy mám nic neříkala, bylo když jsem je vzala na prochajdu ke sportcentru na oběd, protože by jí došel dech 😀 😀 😀 (to jsem ale ošklivá dcéra) 😀
Jo a měla jsem na oběd nudle s mákem, to já moc ráda, ale doma to nedělám, bo to starej nejí.

luzza
autor
14. črc 2009

jmis
tak to si musela úplně růst 😀 😀 😀 a kdy zase přijedou?? 😅 😅 😅
jo a s nudlema jsi na tom stejně 😀 já je miluju... jirka je nejí 😝

m.e.l
14. črc 2009

Teda Lukyho začíná být lepší šatit jak živit, právě do sebe vtáhl 150tku a ani nemrkl. 😀
Nudle s mákem nemusím, hlavně ten mák já nerada. 😕
Jmis, nepřipadala sis na osmnáct? 😉

hanulka3112
14. črc 2009

Ahojky Holky jdu vás aspoň pozdravit, jsem hrozná brzda 😅 😀 nějak nestíhám, ne že by malí zlobili, ba naopak jsou hodní, ale furt mám co dělat do toho se mi rozmáhají návštěvy 😅 😀 , kdo bude té lásky a napíše mi nějaké novinky, bo fakt nemám sílu dočítat 😅

jmisa
14. črc 2009

Mel, připadala jsem si tak na deset 😀 😀

m.e.l
14. črc 2009

Jo na deset? Tak to je ještě horší. . . . 😅

jmisa
14. črc 2009

Mel, no fakt. Málo ho nechávám prokopávat nožičkama svlečenýho - no můžu já za to, že svlečenej řve jak blázen, že se mu to nelíbí?
A tak bych mohla pokračovat.

m.e.l
14. črc 2009

No Luky to má rád být nahatej, ovšem já mám strach že mě minimálně počůrá. 😀 Docela dobře se může prokopat když mu dáš na chvíli papírovku.

hanulka3112
14. črc 2009

Tak jsem aspoň udělala nové album a hodila tam pár foteček malých 😉

jmisa
14. črc 2009

Papírovky doma nepěstujem 😀

Já ho nechám, ale jen chvilku, protože on prostě chce bejt zabalenej a oblečenej. Myslím, že kope i oblečenej, přes den nemá tak tlusté balení.

m.e.l
14. črc 2009

Hanul, koukám - jsou roztomilí. 😉
Jinak zachyceno včera https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

m.e.l
14. črc 2009

jmis, já je taky nepěstuju, ale pár jich mám když jedeme po návštěvách či jdeme do poradny. 😉

luzza
autor
14. črc 2009

hanulko
krásný fotky 😵 malí jsou fakt roztomilí 😀 😀 😀

mel
ten luky by neměl číst tak tlustý knihy 😨 je pak z toho K.O. 😀 😀

luzza
autor
14. črc 2009

jmis
nám se eliška nahatá bojí 😕 😕 strašně sebou trhá a moc pláče...
nelince je to fuk... 😀 😀 ta když je nahatá,tak se furt usmívá 😀

m.e.l
14. črc 2009

Luzz, teda ty děti jsou zvláštní. . . 😲
Kay, Stelinka umí taky dobře vytuhnout. Není ji ten dudlík nějak velký? 😕 😲

kay
14. črc 2009

ahoj holky, tak dneska teda den.. dopolednenormál,ale odpo jela s kočárem prateta a já jela na oběd se skoro švagrovou, všechno v poho,ale Stela prý v očářevůbec nespala, což je neobvyklé a domapak taky ne,a bolelo ji břicho, no pak takhle na mě vytuhla aspoň na chvilku v šest hodin.. teď spí tady dole, protože v ložnici v patře bylo 28 stupňů...!!! tak jí k tomu potichu hraje Goťák 🙂

mel koukám, že dneska měly děti speciálně usínací den 😀 co čte lukynek?

luzzi, no teda Stelince je to taky jedno jestli je nahá nebo ne.. a furt čekám na ty naušničky 😠 😠 😠 😀 😀

hanulko, teda to jsou tak krásný miminka a jak vám to spolu sluší... 😵 😵 akorát nevím kdo je kdo 🙂

nudle s mákem miluju,ale jen od mý babičky.. a na maku teď nějak ujíždím, prý je tam vápníknebo co, a asi jak kojím, tak ho potřebuju víc a mám chuť na mák.. alety nudle, jstemě úplně navadily, makovce užmě moc neba.. 😅

jmis, to je divný, ale mě se taky všichni furt ptají jestli jí aspoň nedám čaj.. 😠 a rodičedobrý, když jsoujen na návštěvě 🙂

m.e.l
14. črc 2009

kay, četl romantiku od Bertrice Small - Rosamunda. 😀
A s tím čajem, když je kojená tak čaj nemusí, ale já mu občas k umělému mléku vnutím vodu, obzvláště když delší dobu pořvává nebo je vzhůru.

kay
14. črc 2009

mel no tak to bude romantik 🙂 já vím, že nemusí, když jsou kojení, ale ta starší generace t omá nějak tak zažité a furt to vnucují 🙂

holky tak tady je mega bouřka, blesky lítají úplně všude, dost krutý..

jankatr
14. črc 2009

ahojky - v rychlosti jsem to tu prolítla
Luzz když se nahatá bojí, zkus jí dát na bříško látkovku, nebo stačí vyslečený bodýčko, jen tak přehodit přes bříško - nám to vždycky zabralo

Jinak nám se asi udělala taky moučnivka - Matýsek v pohodě - ale Kubík má pusinku plnou bílejch fleků a navíc je pořád umrčenej a protivnej - to je nejspíš taky k tomu. Ale je zajímavý že Maťulda je v pohodě - protože já jim prsa u kojení střídám... 😕

Hanulko - ahoj - broučátka jsou k sežrání a tobě to moc sluší 😉 🙂

macous
14. črc 2009

Ahojky,

Luzzi, tchýňka bude babičkou už po šesté - má totiž dvě dcery a mého drahouše, takže jedna má 2 děti a druhá 3, rozptyl je od 1,5 roku do 11 😀 ale na naše první se moc těší, protože ten můj chlap je její první díťátko 😀 😀 😀 a taky nám to trvalo, ona to se mnou celou tu dlouhou dobu se mnou prožívala 😵

macous
14. črc 2009

Hanulko - ahojky, teda krásný dětičky máte, jsou strašně roztomilý a Vaneska má takový uvědomělý výraz 😵 😵 😵 a ty taky vypadáš, jak když jsi ani nerodila 😵

Tak holky dobrou noc přeju a ať ty vaši pokládci hezky chrndí 😉

luzza
autor
15. črc 2009

bre ranko 🙂
mací
tak to je hezký,že to s váma takhle prožívala 😅 ,to moje tchýně ani neví,že jsme po ivf,páč se staví zásadně proti,prý je to proti přírodě 😝 😝 a vůbec...ona na ty děti moc není...a taky se jí nelíbí pozice babičky 😅
jani
s tou plínou to funguje dobře,to máš pravdu 🙂 ,i ve vaně musí mít žínku na bříšku...je to prostě můj strašpitel 😀
jo a u nás měla moučnivku taky jen eliška a nějakým zázrakem ji nechytla i nelinka... 😅
kay
fotky mám,jen je neumím zmenšit 😠 😔 musím počkat na jirku,vrátí se zítra v noci... 😉

luzza
autor
15. črc 2009

tak já to jdu ještě zalomit 😉 holky po kojení hned vytuhly 🙂
dneska jedly už o půlnoci 😝 😝,ale pily jen kolem pěti minut 😠,možná měly žízeň,z toho horka ) a pak před pátou hltaly jak blázni a pořádně se napucly 😀

m.e.l
15. črc 2009

Bré ranko, tak Luky vydržel spát do jedný hodiny, takže 7 hodin bez jídla, ale jen 5,5 spánku. No a další budíček v půl páté a od té doby mě terorizuje. . . 😕 Snaží se teď usnout, ale moc mu to prdelce mojí malý nejde.
Mací, tak kdy už holka porodíš? 😉

jmisa
15. črc 2009

Ahoj.
Dneska malej chrněl do půl 4, nádhera 😀

m.e.l
15. črc 2009

jmis, to mu dáváš makový odvar???
Jo a už se nedivím, že se mi furt motá hlava. Mám tlak 105/65. Jsem přišla z endokrinologie domů za pět minut dvanáct než začala buřina a slejvák. By jsme asi jinak s Lukym v klokánce slušně zmokli.

jmisa
15. črc 2009

Mel, to ne 😀 ale večer chlastal asi 20 minut, tak to pak musel nějak vydat a vydal to spánkem 😀 Ale muž ho ukládal později, tak kolem 22, takže to nebylo tak strašně dlouhý spaní 🙂

m.e.l
15. črc 2009

Míšo, tak to jo. Lekla jsem se, že takhle spal třeba od sedmi. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru