Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
17. črc 2009

Pedi, potničky měl Luky na tvářičkách, ale teď už dobrý. No a Nutrilon Extra - po něm mi spí Luky stejně jako po normálním. 😵 Comfort je na koliky a zácpy. 😉 Na blinkání je AR.

m.e.l
17. črc 2009

Pedi, snažím se do Lukyho vrazit občas trochu vody, ale máme doma i čajíček. Ovšem dostanu to do něj jen když dlouho řve a nebo před jídlem. Jinak mi na to dlabe.

peda
17. črc 2009

Melí,díky za osvětu 😉
vždyť Luky je taky pořádnej kus chlapa.tak 130 ml vypije s přehledem 😵 .Mě se malá právě spotila v autě v sedajdě,má to po celém tělíčku,ale už je to dneska třetí den,tak jsme raději doma.Už to má dobrý,mizí jí to.

m.e.l
17. črc 2009

Jé chuděra. A Luky když na to přijde, tak vypije 160ml s přehledem. 😉 Takže dávka na tři měsíce a né dva.

peda
17. črc 2009

Já jí taky včera dala drobet převařený vody,když plakala a byla po jídle,ale čajík jsem se bála.Ale že by jí to nějak šmakovalo,to teda taky ne.Bodeť,co?

m.e.l
17. črc 2009

Čajíku se neboj, dávala jsem ho více když měl ty koliky. Teď říkám, že musí vystačit s vodou, napije se jí, ale fakt před jídlem než přijde na to, že to není mlíko. 😵

peda
17. črc 2009

Týý jo,160 ml,mě malá vezme tu 60 ml,někdy 90 ml,ale tu stejně nedopije a taky mám strach,aby se mi z toho nepozvracela.

peda
17. črc 2009

Melí a ještě odstříkáváš MM?

m.e.l
17. črc 2009

No jenže ty k tomu kojíš a Ella je taky menší, v té době byl Luky myslím ještě taky na 90tce, po 6ti týdnech jsem pomalu zvýšila na 120 a teď je někdy na 120 a někdy na 150.

m.e.l
17. črc 2009

Pedi, nee Luky je už na UM.

peda
17. črc 2009

Meli,to je jasný,už jsou mu 2 měsíce 😵 je to velkej chlap.Pamatuješ,jak dělal caviky s vyloděním?? 😀 a už je to 2 měsíce,hrozně to letí.
Já jdu vyndat prádlo z pračky a musím taky něco dělat.
Mějte se maminy i miminečka hezky a hlavně nějak zvládněte to vedro.

Papa

zofik
17. črc 2009

já dávám fenyklový čajík, ale pije ho jen občas, jak píše Mel, spíše před jídlem...

m.e.l
17. črc 2009

Pedi, caviky dělal. Ale za to dodržel termín přesně na den jak podle OPU měl. No a ty jsi druhá kdo termín dodržel, jinak ostatní si tady rodily pěkně dřív. 😵 Pak že prvorodičky přenáší. . . 😅 😕

kay
17. črc 2009

ahojholky,

tak mi noc taky dobrá kéž by se to tak ustálilo, kojení v 21 a pak v 4:30 a pak teda už v 8h a vstávačka v 9:45 😵 a teď při dopo spánkujsemstihla vysát a umýt zem dole v přízemí..a jsem totálně zlitá.. 😒 dneska nic dělat teda už nebudu.ještě jsem nejedla.

žofi a Ty dáváš ten čaj malé? 😨 ajo Ty vlastně dokrmuješ.. já právě každého kdo mi nutí pro malou čaj nebo vodu odbývám, je to děs.. ale taky kojím přes den dost často, ikdyž třeba mám pocit že úplně nechce.. 😀

mel, skoro švagrovka přenáší už 3 dny..zítra jde zase na ko, udělali jí i hamiltna,ale teda nevím chuděra v tomhle vedru..

luzzityholky jsou tak krásný s naušnicema...teda asi o nich začnu uvažovat... 😅

taky jsme dala hlasy 🙂 krásné fotčky, ta kousací je nejlepší 🙂

kay
17. črc 2009

jé mel, nepřehnala jsi to s těma rolničkama na nohy a ruce? 😀 jak se mu to líbí?

m.e.l
17. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Kay, no zatím přemýšlí co se to s ním děje. . . 😀

jmisa
17. črc 2009

Holky, ani mimču na UM se nemusí dodávat žádné další tekutiny.

My tedy plně kojíme a jiné tekutiny nedáváme. Ač třeba moje máti a sestra jsou jiného názoru.

Tu rourku bych použila jen v případě krajní nouze. Mimčo každej den kadit nemusí.

m.e.l
17. črc 2009

Míšo, já mu teď trochu tekutin dávám, protože mám podezření z dehydratace.

jmisa
17. črc 2009

Mel a jak si na to přišla?
😕

m.e.l
17. črc 2009

Propadlá fontanela a nazelenalá stolice.

jmisa
17. črc 2009

A kolik počůrá plenek?

m.e.l
17. črc 2009

No dost, ale trocha vody mu neuškodí, hlavně když delší dobu řve. . .

jmisa
17. črc 2009

Jsem četla, že ta fontanela je u některých dětí propadlejší.
Když počůrá 6-8 plenek za den, nemá oschlé rty, není apatycký, tak je to OK. 😉

luzza
autor
17. črc 2009
grej
17. črc 2009

Ahoj holky,
odjíždíme na dovču a budu asi až příští úterý. Nevím, jestli budu na netu, tak jen abyste mě nesháněly🙂

Kačka je fakt tři dny lepší, snad jí to vydrží 🙂 Dnes v noci spala od půlnoci do půl čtvrté a pak asi od půl páté do půl osmé!! Koukala jsem jak blázen... A dokonce spí i v postýlce!! Teda tu první část noci, tu druhou už většinou ne...

Dnes jsme koupili cestovní postýlku a taky mi přišly objednaný termo zvířátka, tak jsem zvědavá, jestli jí to od prdíků uleví.

Dnes jsme byli na převážení a máme 5390 gramů a 58 cm!!! Doktorka z toho byla úplně vedle, že prý mívají potíže, aby některý tří měsíční miminka měla pět kilo a my to máme v devíti týdnech 😉

Jinak já větišnou kojím, nutrilon dávám jen když řve hlady a nestačilo se udělat mlíko. A čajík dávám. Včera mi vypila dvě ty malý avenťácký lahvičky. V těhle vedrech musej mít hroznou žízeň... Teda Kačka aspoň má...

Tak papa já jdu balit. To bude... Jsem zvědavá, co tu všechno zapomenu.

m.e.l
17. črc 2009

luzz, holky jsou boží jak jsou unavené u babičky 😵 Mě dítko totálně odpadlo ve čtvrt na jednu, a to jsem si ho položila vedle sebe že zdřímnu a on na to, že by chtěl spát nevypadal - byl tuhej během dvou minut. 😉
míšo, asi o.k. je, ale ta trocha vody co se mi do něj podaří dostat mu fakt neškodí.

m.e.l
17. črc 2009

Grej, teda Kačka je obřík. 😵 V tom případě kolik asi tak měří Luky. 😲 Když je dlouhý jak písnička. 😕 Užij si doffču.

kay
17. črc 2009

grej teda doufám, že si odpočineš 🙂 termo zvířátko máme taky ale raději to teď nepoužívám, v těch vedrech 😅 ale jinak nám to hodně pomáhalo..

já teda nedávám ani čaj ani vodu.. stela se zas tak nepotí, a kojím kdy chce, ale taky teď teda hlavně dneska hodně spí.. odpadá tak půl hodiny po kojení což není běžné.. 😅

luzzi, no teda ty naušničky dělají holky holkama 🙂

kay
17. črc 2009

jo a taky se musím pochlubit Stela dneska držela vědomě špendlík a cpala si ho do pusy 🙂 😵

m.e.l
17. črc 2009

Kay, Stela je šikovná holčina. Na tohle Lukýno ještě moc nepřišel. . .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru