Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
21. črc 2009

melí
aby vás nepřekvapil...
to si všichni mysleli o mém bratranci taky.. nikdy s nikým nechodil.. navíc má vážnou vadu řeči...je mu 31
a nakonec ulovil takovou roštěnku - teda spíš ona jeho - že všichni čuměli 😝 😅 😅 😅 prsatá krásná blondska 😅 😅 no a v září se jim narodí chlapeček 😅

m.e.l
21. črc 2009

Luzz, no kéž by, ale zatím tomu moc nevěřím. . . 😒

kay
21. črc 2009

no holky, jsme na něho hrozně zvědavá 🙂 já si mel taky nikdy nemyslela, že budu teta, protože můj bratr s nikým tak dlouho nevydržel, Dana je teď vyjímka, a bylo j před týdnem 22 let, takže to že spolu vydrželi (teda spíš ona s bratrem 😀) a že chtěla tak brzo děti je jen vyjímečná souhra náhod 🙂 ale jsem moc ráda.. 😵

mel a třeba se brácha jednoho dne zamiluje a odhodí pryč ten stud.. nebo si najde stejnou studlivku a budou spolu mít studlivčata 🙂 mám kamaráda, ten je mega introvert a známe se už asi 8 let, a až teď ve 40ti letech našel tu pravou, snad teda doufám.. 🙂

luzzi, no bratránek stihl poslední den raka, jinak byla Danča už objednaná na zítřek na vyvolání.. ale udělali jí hamiltona a bylo 🙂 už si plánuju, jak spolu budou chodit do třídy aby si mohli dělat spolu úkoly a jezdit spolu na školní výlety 😀 akorát nevím jestli nepůjde Denis o rok později a Stela v 6ti 🙂 😀 jsem prdlá..

m.e.l
21. črc 2009

kay, kdyby šla Stelinka v šesti a její bratránek v sedmi tak to nevadí, hlavně je super, že bude mít v rodině kamaráda stejného věku. 😉

jmisa
21. črc 2009

Tak náš Otesánek za dva týdny nabral 600gramů, takže máme 3390g, to je buřtík, on je ale hrozně dlouhej, nesjpíš jsme ve spurtu, protože kojím častěji a delší dobu.

m.e.l
21. črc 2009

Míšo, gratuluju. Alex je šikulka jak hezky papá. 😉

kay
21. črc 2009

míšo to je super, takový přírůstek se jen tak nevidí 🙂 na spurt máte myslím ještě chvilku čas, ikdyž je to samozřejmě individuální...

holky tak jsem viděla synovce na fotkách, je krásnej, nevím teda po kom, ale povedl se.. odpo jedu za Danou do porodky, protože jí prý zatím nikdo ani neukázal jak přikládat a o prášku na bolest nemluvě.. no nevím teda. ještě ani nespala.. a to rodila od půlnoci do půl paté (podle mě díky maliníku taková rychlovka na prvorodičku 😀)

jmisa
21. črc 2009

Kay, no první spurt je kolem třetího tdýne, Alex táhne na čtvrtej, takže jsem v termínu. 😀

artep26
21. črc 2009

Ahojda holky,
tak my dneska spali někdy od 23:30 do 3:00 hod, pak si madam dala jako obvykle ječák a vztekání do 4:30 a pak chrupali do 8:45. Takže jsem se i vyspala, ale doháním to až po tom posledním kojení.
No tak než jsem stihla něco napsat a dočíst, tak už se zase vzteká ta naše vzteklina 😠 😠 😠 a to jedli oba v 13:30 😠 😠 😠 ... no a zase klid 😀 si ze mě dělají srandu, ne??
Nás prdíky netrápí, oba prdí krásné bezbolestně, Amálka víc než Miki. Miki zase krká jak starý chlap 😀
A kadí oba taky super, občas mám nahnáno, že nestihnu při přebalování zvednout plínu (mantinel 😀 ) a budu to mít na trikotu i já 🙂 🙂 🙂
Kay gratulka k tetkování 😉

artep26
21. črc 2009

Kay přikrývám peřinkama ale dávám jim občas i ty spací pytle a to hlavně na noc.
Ale fakt jak kdy, manža večer občas přitopí, takže tu máme teplo. Je to individuální, podle teploty ručiček 😉

hanulka3112
21. črc 2009

Ahojky Holky, tak já celé dopoledne vařila, pak žehlila kupu prádla a do toho utěšovala malou, byla dopoledne nějaká uřvaná, asi ji bolelo bříško, bo byla pak pokaděná a po obědě to samé malý a to se u něho moc nestává 😅
Hodila jsem nová fota do alba 😉

jmisa
21. črc 2009

Já jsem přidala nějaký fotky: http://fromeli.rajce.idnes.cz/

Přikrývání - ve vedru přikrývám jen plenou a v chladnějších dnech mám povlečenou larisu do polštářového povlečení z naší postele 🙂 Zavinovačku už přestávám používat.

artep26
21. črc 2009

Hanul ahojda,
ti naši prckové jsou dneska taky nějak špatně naladěni.
Spí jen tak lehce, žádný tvrdý spánek. Teď jsem je dala k sobě do pelíšku, Amálka usnula, tu brácha očividně nezajímá 😀 a Mikulda okukuje postel Amálky a hezky si u toho poškytává 😝
Míšo když oni ti naši jsou pořád zmrzlí a máme cihlový baráček, takže ikdyž je venku palermo, tak v baráčku máme krásný chládek, tzn. děti musím přikrývat víc. Jinak když jsou venku v kočárku a je fakt hicák, tak je nepřikrývám ani plínkou, prostě podle paciček, jak je mají teplé či studené. 😉

jmisa
21. črc 2009

tak náš malej má ruce studený skoro furt. Já se řídím nosem, jak nám řekli v porodce. Jinak by nosil rukavice i ve 30 😀

artep26
21. črc 2009

Míšo ti naši taky, snažím se je nehýčkat, ale jsou to hubeňouři, tak si říkám že sami se nezahřejou 😉
Kdyby jim bylo vedro, tak si myslím že se přihlásí ... tak jako Miki první noc, kdy jsem je nabalila, páč jsem se bála, že jim tu bude zima. Amálka teplíčko ráda, ale Miki se mohl zvencnout vedrem, tak jsem je odzimovala a spali oba v pohodě 😉 takže asi tak 😵

kay
21. črc 2009

jé míšo to je dobrý nápad s tím povlečením polštáře .. já už u zavinku asi taky budu muset dát pryč, lavně na to spaní a jestli mi brzo nedorazí ty pytle na spaní, tak nevím.. joinak se taky řídím nosem, ruce a nohy má taky po mě 😀 ale já raději oblíkám mí´ˇn, protože mám spíš strach z přehřátí než z nachlazení.. 🙂

luzza
autor
21. črc 2009

ahoj kočky 🙂
my byli dneska u babičky... 🙂
teď jsem na zahradě rychle sebrala prádlo a už běžím chystat koupání 🙂
táta se nám vrátí zase až ce čtvrtek v noci...tak musíme kmitat samy 😀

kay
21. črc 2009

luzzi, tak my už jsme po koupání a stela chrní 🙂
právě do sebe láduju úplně čerstvý chleba s nutelou 😖 ☹

artep26
21. črc 2009

Holky taky máte chutě?? U mě je to horší, než to bylo v těhu a sladké bych mohla furt.
Říkám si, že asi tělo potřebuje dobít chybějící energii 😅 jen jestli si to jen tak nenamlouvám abych byla klidnější a omluvila si tu nenažranost 😀 😀 😀
My koupeme mezi 6-7, podle toho jak naposledy papkají, ale teď už to tak nějak vychází, už se trošku zajíždíme 🙂

jmisa
21. črc 2009

My ještě koupaní nejsme, budeme koupat tak za hodinu 😀 Teď jsme dorazili domů, byla jsem se vysprchnout u tchánovců, protože nám neteče teplá.

luzza
autor
21. črc 2009

kay
nutelu jsem si mazala včera na rohlík 🤐 🤐
artí
mě o těch chutích povídej ☹ , jsem na tom hůř než v těhu 😝
jmis
no jo,vy máte tu odstávku 😅 to je fakt naprd 😝

luzza
autor
21. črc 2009

artí
my mezi 6 h a 7 h jsme ještě na zahradě 😅 😀
koupem v půl osmý,pak kojení,pak postýlka 🙂 a do tří snad bude klid 😀

luzza
autor
21. črc 2009

jmis
super fotky 🙂 🙂 přijde mi,že se alex od porodnice hodně změnil 😅 vypadá starší 😀 😀 je moc hezkej, opravdu 😵 😵

jankatr
21. črc 2009

Artepíku - nic si z toho nedělej - taky sežeru všechno co není pod zámkem 😀 😀 😀 - ale dokud kojím tak to nijak zvlášť neřeším - říkám si že to tělo to prostě asi potřebuje 😅

Pokud jde o ručičky tak u nás je to půl na půl - Kubík je má pořád teplý a Matýsek pořád zmrzlý, asi je to tím že Kubíka má co zahřejvat - Maťulda je proti němu taková houžvička tak asi proto je takovej zmrzlínek 🙂

luzza
autor
21. črc 2009

TAK S RUČIČKAMA JSME NA TOM JAKO JANKY KLUČÍCI 😀

kay
21. črc 2009

holky, tak já si taky říkám, že tělo si dobíjí tu energii a myslím, že to není jen omluva.. prostě jednuchvíli baterky dojdou amusí se načerpat..Lepší by samozřejěm bylo jíst "pomalé cukry" ale kdo na to má čas že 😀 aleuž si říkám, že jsme dost nechutná.. nechala jsem si nahoru přenést orbitrak a zkusím se dokopat aspoň k 10 min denně.. 😅

m.e.l
22. črc 2009

Bré ranko,
teda dítko bylo dneska fakt "zlaté" nechalo mě vyspat sotva 5 hodin. Takže čekám, že během dne odpadnu. Teď ráno histerický záchvat po dvou hodinách spánku, no a najednou zase usnul - teda v mé posteli. 😕
Přikrývání - když vidím na chůvičce 23 stupňů, tak je Luky jen v té noční košilce. Jakmile je 21, tak přikrejvám dečkou.
Musím kouknout na Alexe. 🙂

jmisa
22. črc 2009

Ahoj.
Dneska asi bude hic.

Kay, 10 minut je na nic, tělo začne spalovat tuky až asi po 20 minutách, takže aspoň půlhodinu musíš vydržet.

m.e.l
22. črc 2009

Míšo, dneska hic a zítra ještě větší. 😝 Alex je nádherný, začíná být kus chlapa. 😉
Takhle to vypadá, když neteče teplá voda https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jmisa
22. črc 2009

Mel, tedy tak umyvadlo by bylo malé i Alexovi 😀 😀 Naštěstí kyblík spotřebuje málo vody 😀 Stačí mi uvařit plnou rychlovarnou konvici 😀 😀

Už aby to ale pustili 😠 Naivně doufám, že třeba čtvrtek večer a nebo přinejhorším během pátku už by to mohlo téct. Většinou to pustí dřív.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru