Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
28. črc 2009

grej
tak už snad bude líp 😵 😵
jen s tím uspáváním buďte opatrní.. 😕 😕 oni se totiž ty intervaly uspávání prodlužují a spát sama pak vydrží čím dál kratší dobu.. budeš to muset dělat i když jí bude třeba půl roku 😕 věř mi, mluví ze mě zkušenost 😝
teď u holek už jsem na to šla jinak...
od narození je dávám spát do postýlky a nechám je usínat samotný, jen je občas přijdu pohladit 🙂 ze začátku brečely, ale brzy se to naučily a pak už chodily spát bez plakání 🙂 pak zjistíš,jaká je to pohoda a kolik máš večer času navíc 😉 🙂 dneska je uložím a oni si tam broukaj a prohlížej si hračky kolem sebe 😅
navíc děti,co uměj usínat samy se tak často nebuděj... nebo buděj,ale rodiče to většinou nezaregistrujou,páč ty děti zase v klidu usnou,protože to uměj...
ale miminko,co usnulo v přítomnosti maminky se chce zase ve stejný situaci probudit,proto se tak brzy buděj a pláčou...
já vím,je to těžký,ale jen chci varovat...mám to fakt za sebou s domčou 😉

kay
28. črc 2009

Luzzi, máš pravdu, stelinka poslední dobou, jak pochopila, že pláčem nic nezmůže, tak když ji dám spát, začne brečet, já přijdu, protože dudel je pryč, řeknu jí ať toho nechá a pěkně spí a ona od té doby ani nemukne a usne.. 🙂 teda ťukám na dřevo 😀 akorát hračky jsem muselaodbourat,bo ona by se na ně dívala, ale pak by začla brečet, protože by na ně nedošáhla a oni by se nehejbaly 😀 a to by byl se spaním konec..

jmisa
28. črc 2009

Já taky neuspávám, ale ono to hodně svádí, kor když mimčo bulí a člověk si říká, že je ještě malé.
Ale taky jsem viděla následky u ségry.

kay
28. črc 2009

jmis, jo, no tak my taky běhali a utěšovali, ale fakt jak jsem zjitila že už to není pláč jako že s eněco děje, ale že "vím, že někdo přijde"tak jsmejí to narovinu řekla a ono to nějak funguje.. ale tak ještě před 10 dny bych to neudělala.. 🙂

wsmoulinkaa
28. črc 2009

ahoj zrovna to ted doma řešíme...jestlipak se to dá ještě odnaučit a to jsem si slibovala že nebudu chovat ☹ řve celej den skoro ale to je spíš jekot až se zalyká co s ní????? ji držím ručičky a je klidnější, ale jen je pustím tak začne, nemůžu být u ní takhle furt 😒

kay
28. črc 2009

wsmoulinko a nepomohlo by třeba svázatji do plíny? děti to většinou uklidní..

m.e.l
28. črc 2009

U nás s tím uspáváním - ze začátku usínal Luky sám, pak byli koliky - takže řev a teď je po dni tak přetažený, že řve až je fialovej. Takže udyndavám na míči. 😠 Vím neměla bych, ale dala jsem mu šanci do 7 kil, pak končím, protože už nemůžu na záda.

wsmoulinkaa
28. črc 2009

holky je to záhul co.....mno svázat bych mohla, můžu to zkusit 😉

ona má totiž sílu potvora a tema rukama tak boxuje a nohama, když ji dám dudana tak mě ručkama mlátí mrška jedna....pak´vcucne a nadává přitom to je prča

m.e.l
28. črc 2009

moulinko, mě Luky shazuje ve vzteku brýle a kolikrát je i dost fest drží. 😝

kay
28. črc 2009

no smloulinko, myslím, že nejlepší varianta bude zkusit svázat a dát dudel 😀 je fakt že stela pak už zuřila asvazování nechtěla a stal se z ní houdiny a vždyky se ty ručičky nějk ven dostaly 😀 ale já tehdy ještě nepoužívala dudel, tak možná s ním to bude lepší..

jmisa
28. črc 2009

Tak malej nám zase nakajdil do kyblíku 😀 Doufám, že si tuto legraci neoblíbil 😀

Teď 20 minut chlastal a už je v pelechu, zatím si tam brumlá, asi si povídá se lvem na mantinelu 😀

kay
28. črc 2009

jmis já už ho chtěla chválit, že je šikovnej, myslela jsem že zkoušíš tu BKM 😀 😀 on se uvolní v té teplé vodě.. no buď ráda, někdo by dal všechno za ty i kdyby se jim dítě vykadilo na hlavu, jen aby se vykadilo 😀

luzza
autor
28. črc 2009

jmis
máš pravdu,svádí to 😀 člověk by nad nima brečel 😅 ale když máma vydrží,bude odměněná 😉 😉 🙂 🙂
jak říkám,s domčou jsem zažila tu špatnou variantu,proto si teď lebedím 😵 😵 😀 😀

smoulinko
taky bych ji zkusila svázat v plíně 🙂 nejdřív bude ječet,ale pak se unaví a když nebude rozhazovat ručičkama bude o moc klidnější 🙂

melí
fakt ti shodí brejle?? 😅 😅 😅 no já tu chcípám smíchy 😀 😀 😀 😀
melí,zastav co nejdřív dyndání na míči...věř mi.. je to cesta do pekel 😉 a lukymu bude fuk,že má 7 kilo,pak nebude chápat,proč od teď bude muset usínat sám...bude hóóódně protestovat...a budeš ho litovat mnohem víc..bo mu budeš brát něco,co měl tak rád...

jmisa
28. črc 2009

Kay, no jo, ale on se uvolnil i předtím do plíny 😀 😀

kay
28. črc 2009

jmis aha, no jo, tak asi nějakj zbytek 😀

jmisa
28. črc 2009

No to rozhodně nevypadalo 😀 😀

luzza
autor
28. črc 2009

jmis
já to mám horší 😀 koupu holky jednu po druhé v jedné vodě... a když se mi tam ta první posrajdí a jsem tu sama, mám docela co dělat,jak tu lítám s vaničkou sem a tam 😀 😀 😀

wsmoulinkaa
28. črc 2009

uf tak jsem ji svázala a je fakt klid-no uvidíme...vím vázala jsem ji v porodce, ale už mi přišla na to "velká" a mám ji tak nechat do rána??

grej
28. črc 2009

tak já jsem zrovna ta, kdo by dal bůh ví co za to, aby kadila každý den 🙂 Měly jsme to předtím jednou za pět dní, pak dvakrát po třech dnech. Dnes má ty prdy příšerný, chtělo by to, aby to šlo ven. Když pak vidím, co má v tý plíně, tak nechápu, kam se to do ní vejde... Chudinka moje.

Já uznávám, že jsme si jí asi slušně rozmazlili. Jenže, jak ona vůbec nechrápala, tak já byla ráda, když mi usnula v ruce a já si mohla s ní aspoň na deset minut zakápnout... Znáte to. Teda - některé z vás ne 😉 😀

Zkusila jsem jí teĎ vrznou do postele s tím, že teda dobrou noc. Byla z toho tak vedle, že dokonce asi minutu byla zticha 😀 Pak jí to došlo a spustila. Vydržela jsem to pět minut, pak jsem jí šla dát dudel a vysvětlit, že má spát. Zas z toho byla vedle a pak spustila. Jenže pak přišel manža a vzal si jí k sobě. Houpaj na míči. Je to hrůza. Pět minut je ticho a spí mu v ruce, pak přijde prd a ona se rozbrečí. Takže zase uhoupávání a zase chvilku ticho a zase prd... Je to hrůza...

Už aby ty prdy byly za náma. Nechápu, z čeho to chudák má. Jsem na těstovinách a bramborách, baštim jogurty, fenyklový čaje a pod, dostává kapky a nic nepomáhá...

luzza
autor
28. črc 2009

smouli
jsou děti,co se takhle cejtěj bezpečněji a jsou klidný...tak uvidíš.. 😅

jmisa
28. črc 2009

Grej, i brambory nadýmaj.

wsmoulinkaa
28. črc 2009

😀 😀 to abych ji měla svázanou celej den...tak dík a zatím brou noc 😉

luzza
autor
28. črc 2009

grej
tak to je smůla,že k tomu ještě ty prdy 😒 jako byste toho neměli dost.. 😅 no jo,některý děti na to holt trpěj hodně 😖 ,tak doufej,že to ve třech měsících pomalu odezní 😉 🙂
a manžovi vysvětli,že ji takhle bude teda uspávat do roka 😠 😠 a bude ta doba uspávání trvat s každým týdnem déle a déle...a jakmile se vzbudí (a že se děti budí asi sedmkrát za noc - dle odborných publikací), tak začne ječet, páč se probudí jinde,než usínala... děti,který usínaj v postýlce, po každém kraťoučkém probuzení zase hned usnou...jsou totiž ve stejný situaci,jako když usínaly! takže to mamka ani nezjistí 🙂 🙂

kay
28. črc 2009

smouli, no nech ji tak.. myslím, že někdo váže dítě i ve 4 měsících.. 🙂

grej, no já se nakonec vykašlala na nějaké diety, čaje a všechno a mám pocit že včera to kari jí naopak pomohlo na pěknou nálož v plíně 😀

zofik
28. črc 2009

ahoj Grej jsme na to podobně, máme prdíky a taky špatně kandíme....dneska už je to 3. den a nic....

jmisa
28. črc 2009

Holky, já vám nějaký kadění ráda předám 😀 My kadíme prostě furt, při každém přebalení je v plíně nadělení a přebaluju dost často, tak po dvou hodinách a někdy i častěji.
Občas se tedy stane, že v noci v plíně nic není, třeba zrovna včera, ale to je výjimka.
Alex hodně spotřebuje a hodně vyprodukuje 😀

jmisa
28. črc 2009

Taky se vám zaseklo počítadlo věku prcka v pase?

luzza
autor
28. črc 2009

jmis
nezaseklo, máš to správně...

zofik
28. črc 2009

jmis víš jak bych to kadění brala...je to fakt psychárna...

luzza
autor
28. črc 2009

teď už ti přibyde až celý týden...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru