Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
29. črc 2009

mel
no já mám z těch kyčlí úplně nervy 🤐 jedeme v poledne,pak se budem stavovat u ségry,takže pak písnu...

luzza
autor
29. črc 2009

tak nelinka vytuhla a eliška se směje plyšovýmu medvídkovi 😅

m.e.l
29. črc 2009

No Luky taky ráno vytuhl, teda nejdříve srandičky, pak řev jako když ho na nože berou a pak z toho usnul. Já mu dám neřádovi. V noci to taky zkoušel, ale měl smůlu ani dudlíka jsem nešla nahodit. 😀 Ještě ty večery musím být statečnější a vydržet.

luzza
autor
29. črc 2009

mel
o tebe se nebojím,ty si to srovnáš do patřičnejch mezí 😀

m.e.l
29. črc 2009

Luzz, budu muset. Nejen kvůli večernímu klidu, ale i kvůli mým zádům, ono je ho kamaráda už dost a někdy mi i ruka už dřevění. V noci fakt stačí vydržet - pokud to není takovej ten bolestivej řev a ono ho to do max. čtvrt hodiny většinou přejde. Pak začal pořvávat nevím proč za cca hoďku, ale to spravil dudlík.

luzza
autor
29. črc 2009

čéče moje holky už dudlík pomalu odbourávaj samy... 😨 nevím proč... dřív ho měly rádi... v poslední době se mu bráněj...
no luky je chlap 😀 ten by mohl jít pomalu do školky 😅 😅 😀 😀

m.e.l
29. črc 2009

Luz, no do školky má ještě chvíli čas. 😉 To je super, že holky odbourávají dudlík, nebudeš muset v noci nahazovat. Já bych teda taky nemusela v noci, on spí i bez něj, ale když chci aby vydržel třeba ještě aspoň hoďku spát dál tak musím naběhnout.

luzza
autor
29. črc 2009

no já nevím,proč ho přestaly chtít 😨 prostě ho plivou 😅 jen občas přes den,když jsou protivný,tak jim ho přidržuju a oni si pak daj říct a nechaj si ho 😀

jmisa
29. črc 2009

Tak jsem si ještě schrupla, protože malej usnul, vstávali jsme v půl 9, nakojila jsem, přebalila a teď tam cupuje v postýlce světlušku, slyším jen jak jí šustěj křídla 😀

kay
29. črc 2009

ahojte,

tak já musím opět zaklepat, Stela vydržela zase do půl paté 🙂 sice jsem měla o půlnoci trochu strach že se vzbudí, bo se tam hodně vrtěla, ale to bylo asi fakt mnou, můžu jít potichu jak chci ona asi cítí že jsme prostě přišla, aspoň z toho mám takový pocit... 😅 no apak jedla v sedm, to jsem ji šupla do betle protže od pěti opět nespala a já taky ne a pak jsme ještě usly do půl deváté tak se to dalo.. 🙂 Po obědě jdeme na výlet, tak se těším ,doufám že to sluníčko vydrží.

dudel teda používám pořád, ale jen na spaní, přes den poznám, jestli se jí chce už fakt spát, to si ho vezme dobrovolně, no a večer taky. V nnoci ho většinou nepotřbuje, ale když jo, tak musím nahazovat. Spíš nad tím ránem je to děs.. to si říkám, že si tu postýlku fakt přisunu k posteli, ale ještě jsme to neudělala 😅 😀 jinak přes den dudel potřeba není.

jmis, no tak to je docela dobrý pitný režim, ikdyž nevím jakmoc to kafe vysušuje a ta melta... 😅

mel, no věřím, že Tě bolí záda z Lukyho uhoupávání 😀 teda to seš dobrá..

luzziku, tak tfuj tfuj na kyčlích, ať vám to dobře dopadne a holky nemusí už nosit ty kalhotky, to je děs v létě..

budu asi až večer po tom výletu, doufám, že bude Stela zase unavená 😀

luzza
autor
29. črc 2009

kay
ty nemáš postýlku v ložnici?

luzza
autor
29. črc 2009

tak já za chvíli holky vzbudím,nakojíme a můžem frčet do špitálu... 🙂

kay
29. črc 2009

luzzi mám 😀 ale nemám ji naraženou na postel.. a a ulička mezi postelí a postýlkou je fakt hrozná 😀 😀 😀 někdy nepřekonatelná 😀

tak ať dojedeš s dobrýma zprávama.. 🙂

macous
29. črc 2009

Ahoj holky,
zase vás nestihnu dočíst, já než vyřídím maily a prohlédnu nové fotky, tak je to hodina 🙂
Taky jsem tady měla včera mamku, tak se na net nedostanu, je mi to blbý, nechat jí hlídat a jít si na net 😅

tady je odkaz na takovou malou Matyho prezentaci

http://www.wifihw.cz/downloads/matysek.wmv

a jdu se juknout co je u vás nového 😀

macous
29. črc 2009

Tak jsem to tak přelétla a musím se teda přidat, Maty dělá taky sklapovačky, dopoledne už od včerejška nechce spinkat, jen tak podřimuje a čumákuje a vyžaduje dudáka, kterého záhy vyplivne 🙂 pak okolo poledne vytuhne na 3 hodiny a pak už chce jíst každé 2 hodiny až do půlnoci, pak se budí po 3 až 4 hodinách, takže mě do té půlnoci parádně rozkojí a mě pak v noci tuhnou prsa 😅 ale zatím se mi zánět vyhnul a těch kolik se stále obávám, ale zatím nic hrozného - dvakrát jsem dávala Sapík, tak uvidíme co dál 😀

tak holky pa pa a já jdu zase chvilku žehlit - boť to je práce, kterou nějak nestíhám, jo a rozbila jsem předevčírem žehličku, tak jsem si včera koupila novou 😀 😀 😀 alespoň byl konečně důvod 😉

držte se a já zase načouhnu 😵

luzza
autor
29. črc 2009

mací
matyášek je kouzelnej 😀

a my jsme na kyčlích dopadli výborně 😵 😵 😵 zpátky už jely holky bez abdukčních kalhotek 🙂 🙂 🙂

matik82
29. črc 2009

Ahojky všem,
mám dotaz. Za měsíc se máme hlásit na IVF. Podali jsme žádost.Říkali nám,že je schválená a na rodné číslo můžeme mít 3 pokusy a platí to 3 měsíce. Nevím jestli to vyjde,jsem nervozní. Ani nevím,kolik to ještě bude stát a co všechno musím postoupit. Můžete mi to,prosím, někdo napsat. A je to úspěšné??
A taky beru calibrum baby plan. Je lepší složením calibrum nebo mamavit??? díky

jmisa
29. črc 2009

Luzz, gratulkáááá 😀

jmisa
29. črc 2009

Matik, úspěšnost je 30-35% na jeden cyklus. Cena za cyklus je v průměru 20 tisíc, záleží na lécích a co za úkony budou provádět a taky na centru, někde (např. Apolinář) je to levnější.

Průběh bude dle protokolu, který budeš mít. Nejdřív budeš stimulovat - píchat si injekce, cca 8 den cyklu bude kontrolní sono, jak rostou folikuly a bude stanoven den odběru folikulů, ze kterých jsou pak získána vajíčka, vajíček bývá obvykle méně. Vajíčka jsou oplodněna a pokud se zadaří je 2.-5. den transfer a pak dva týdny čekáš, zda se zárodek chytne nebo ne.

luzza
autor
29. črc 2009

jmis
díky 😅 😅 😅 jsem strašně ráda,že to mají dobré 😀 😀 😀 😀

matik
nám to vyšlo hned napoprvé... a hned dvojmo 😅 😀 😀 😀

jmisa
29. črc 2009

Matik a nám až na třetí transfer.

luzza
autor
29. črc 2009

tak my jsme se zpakovali ze zahrady dom... holky byly v lehátkách... sousedovic děti je furt očumovaly a zpívaly jim,tak holky skoro nespaly... 😅 zato já bych spala jak kotě 😀
jdu chystat na koupání 😉

hanulka3112
29. črc 2009

Ahojky Holčiny, tak my byli na procházce s kočárkrm i s taťkou, no až do té doby než mu zavolal jeho bratranec, tak ten můj hned pojeď nahoru půjdem na pivo, tak přijel naložil ho do auta i se psem a já šla za nima pěšky s kočárkrm 😠 strašná to zdechlina ten můj, tak po roce jsem se objevila u nás v takové malé rodinné hospůdce a hned ta paní byla hotová s našich dvojčátek a pak sousedka co bydlí na kopci nad náma co mě viděla prvně po porodu, tak při cestě zpátky se hned kochala a kousek vezla kočárek, byla z toho hotová 😀 jinak jsme byli prvně na kyčlích malý O.K a Vaneska, že na té jedné kyčličce něco málo je, tak že na noc máme vázat na široko, vůbec nevím jak se to váže, takže musím říct mamce 😅 😀 a vázat budem od zítřka, ale asi přes den, bo na noc je dávám do zavinovaček, na volno by mi asi neusli to jen přes den a i tak se kroutí jak hadi 😀 ale v kočárku je mívám navolno, ale zase jim nahazuju dudlík a uspí je i to drnčení 😀 jo a k tomu usínání, dám napapat odříhnou a nechám je spát, někdy ještě naletím na druhé odříhnutí, ale jinak usínaji sami, každý ve své postýlce a ani na sebe nevidí 😉 🙂 jo a dnes v noci mi hodili rekord dala jsem jim papat o půl 8 a vzbudili se o půl 5 😲 😵

luzza
autor
29. črc 2009

hanulko
to je můžeš mít klidně v zavinovačkách i se širokým balením... 😉
mě taky ještě spí v zavinovačkách a široký balení jsme měli měsíc... 😉

široký balení je,že do plenkových kalhotek dáváš tři bavlněný plíny,místo dvou...
a nebo můžeš používat abdukční kalhotky Marwell,ty se dávaj na pyžámko a nahrazujou široký balení
http://www.i-lekarna.net/abdukcni-kalhotky-marw...

luzza
autor
29. črc 2009

my měli ty Marwelky,páč používám jen jednorázový plíny...

hanulka3112
29. črc 2009

Ty jsi je koupila normálně v lékárně nebo si je objednávala přes net 😕 já ani nevím jak se balí normální látkovky 😅 😀 používám látkovky, ale myslím v mé těhotenské knížce je návod 😅

luzza
autor
29. črc 2009

tady je měly přímo na Pampersce 🙂 ,páč bylo horko...jinak jsem je dávala až na dupky...
ale my je museli mít i přes den 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

hanulka3112
29. črc 2009

Jsem to napsala blbě-myslím, že používám jednorázovky 😀

hanulka3112
29. črc 2009

Jejda chuděrky vypadá to jako kdyby seděly na sudu 😀 ale ještě že už to mají za sebou 😉 🙂

luzza
autor
29. črc 2009

hanul
ortoped ti je mohl předepsat na recept... hradí je pojišťovna...
u nás když řekneš,že nepoužíváš látkovky,tak ti předepíšou ty Marwellky...
ä u dvojčat by mohli mít pochopení,že se nám nechce prát 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru