Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
14. srp 2009

kay
nenech se vynervovat... kvůli mlíku 😉
už má po fesťáku?

kay
14. srp 2009

luzzi, no právě má.. chtěla jsem smysluplnou debatu jak se zapojí do výchovy a zkončilo to u toho že on musí vydělávat prachy a já jako ženská mám lepší buňky na výchovu dětí.. a hrát si hodinu s opičákem a Stelou je přece pohoda..

luzza
autor
14. srp 2009

kay
neboj,ono se to poddá samo...dojde mu,že je součástí toho všeho...asi na něj budeš muset od lesa 😉

luzza
autor
14. srp 2009

kay
musí ji hodně chovat 😉 dej mu ji každou chvíli do náruče!!!

kay
14. srp 2009

luzzi, nevím jak na takovýho sobečka jít od lesa.. já tady na ty manévry nejsem vůbec dobrý.. moje matka to neuměla a já taky ne.

luzza
autor
14. srp 2009

kay
na něco určitě přijdeš 😉 nesmíš rezignovat!! 🙂

zofik
14. srp 2009

kolik váží nevím, nemám domaváhu....no kombinace comfortu a probio kapek a baby calm a jakžtak to jde...ale má to furt...

kay paralen čípky si dala?

zofik
14. srp 2009

jo jo kay, chlapi jsou sobci....

kay
14. srp 2009

zofi vydrž, ono to fakt za chvíli přejde. Stelu to trápí občas i teď, když se třeba málo hejbe, třeba dneska při té horečce, ale jinak už taky dobrý.. ale dávám furt baby calm.

jo dala jsme jí půlku paralen čípku.. měla 38,1 po odečtu.. byla úplně rozpálená a furt plakala nebo spala.. jediný co pomohlo občas, když jsme jí nosila a ona na mě byla skrčená a přilíplá..

luzzi, nevím, nemám moc náladu řešit nějaké manévry.. nejsme ženská v pravém slova smyslu, rafinovaná.. a ani nemám buňky od přírody na výchovu dětí.. kdybych měla, tak bych z toho nepadala na hubu..

zofik
14. srp 2009

holky a kolik se odečítá?

no hlavně že to zabralo kay
🙂

já to mám taky doma, člověk nikdy neví.....

kay
14. srp 2009

jo to je dobře že to máš.. přesně tak.. odečítá se půl stupně. Naměřila jsem v zadečku 38,6 tz. že měla 38,1.

no to je fakt, že hlavně že to zabralo..

luzza
autor
14. srp 2009

kay
jasně že jsi MÁMA OD PŘÍRODY!!!
jinak by se s tebou stelík neměl jak v bavlnce 😉 😉

kay
14. srp 2009

luzzi, no jsi hodná, ale nevím..

luzza
autor
14. srp 2009

já vím! 😉 😀

grej
14. srp 2009

Ahoj holky,
Kay, dělám do práce tak 10 minut denně, takže se to dá. Jen holt musím počkat až malá usne nebo přijde manža.

Jinak taky mi ten můj leze pěkně na nervy. Vůbec doma nic neudělá, nepomůže... Já nejsem zvyklá si o něco říkat, takže jsem jen zpruzená.
Ve středu jsem měla například oslavu naorzenin. Bylo tu 10 lidí. Takže si dovedete představit ten bordel když odešli. Myslíte že mi pomohl s úklidem? Ne. Čuměl na televizi s nohama na stole. A to jsem si o pomoc řekla. Po koupání je jen schopnej vylejt vaničku, ale aby třeba zašoupl přebalovák nebo pověsil ručník, to ne. Nechápu to 🙄

My jsme naštěstí snesli očkování superl. tak jsem ráda.

Už mě ničí to kojení holky. Někdy je to pohoda a mlíko jí v klidu stačí, ale někdy tam je toho tak málo, že třeba kojím necelých 10 minut z obou prsou a ke konci je to už jen mučení., Ona řve, že tam nic neni, já prso mačkám a tahám, abych z toho aspoň něco ještě vykapala...

Taky mě vytáčí to, že třeba večer u kojení usíná,a le jakmile jí dám odkrnout, tak začne řvát jak protržená. Krkne si a řve dál. Musím s ní začít chodit, aby se zklidnila. Jinak je to takovej hroznej brečoun!!! Brečí skoro furt. V klidu ležet v lehátku vydrží max 15 minut, pak musím naklusat a chodit s ní na ramenou po bytě nebo skákat na míči nebo něco.
Taky hodně řve když jí položím na záda. Tuhle polohu fakt nemá ráda. Takže hrací deka je mi trošku na prd. řve třeba i když jí položím na záda když jdu přebalovat. Začne ryčet jak hysterka. Přitom jí nic neni, poznám, že řve jen tak. Vůbec nechápu po kom je. I když jak nad tím přemýšlím, tak asi po manžovi. Ten je taky cholerik, hysterik a prý míval jako malej záchvaty, že ho museli polejvat studenou vodou., To mě čekaj pěkný věci...

Tak malá konečně usnula, tak já jdu do sprchy. Budu zas muset uklízet po koupání celou koupelnu, protože manžu to nenapadne a kdybych měla čekat než se uráčí, tak je ráno.

Dnes jsme měli hroznou noc, čunákovala od půl třetí do pěti, tak snad to bude dnes lepší. Tak papa

kay
14. srp 2009

greji, tak koukám, že ti chlapi jsou prostě stejní... ☹ to mě mrzí.. je fajn, e Kačenka neměla reakci na očkování.. já díky tomu třeba rezignovala na koupání a s. jen sprchuju, to pak uklidím jen lehátko.. 🙂

drž se.. a s tím kojením s ehlavně nenervi, já to mám takytak.. jen prostě stelu oddělám a dám jí třeba za hodinu a půl další.

m.e.l
15. srp 2009

Bré ranko,
teda tak jak to tak sleduji, tak mám pomalu zlatýho chlapa. No jak kdy, někdy bych ho taky nejradši klepla.
Bojím bojím očkování, bude asi toho 24.ho při poradně a 25.ho máme kyčle. Takže už vidím blbou reakci na očkování a pak do toho ty kyčle a jdu se oběsit, naštěstí manža si vezme ty dva dny dovolenou, původně to vypadalo, že bez něj práce zkolabuje, když do ní nepůjde. 😝

jmisa
15. srp 2009

Ahoj.
Můj muž je neskutečně rozmazlenej, i jeho bratr, no vina jeho matky. Doma všechno dělala sama a tak muž zkraje koukal divně, že by taky něco měl on.
Ale já to neřeším, prostě mu řeknu, že je potřeba to a to. Nejlíp funguje, když mu dám vybrat - vyluxuješ nebo umyješ podlahu 😀 utřeš prach nebo umyješ koupelnu a záchod 😀 😀

Sám od sebe tedy vaří, když je doma, ale ten bordel v kuchyni už neuklidí.

Malýho mu dávám do ruky jakmile je doma. Když je doma a malej bulí v postýlce, tak k němu jde sám. A fakt jezdí s kočárem, škoda, že je přes týdn furt v práci, kdyby chodil domů v 5, bylo by to lepší. 😀

jmisa
15. srp 2009

Frčíme na chatu, jdu sbalit obr tašku pro Alexe. Pleny a oblečení v několikero variantách 😀

zofik
15. srp 2009

bré ranko všem....Grej Vašík taky hodně pobrekává, nikde ho to moc nebaví....taky nevím po kom to má, takže si z toho nic nedělej a z manžela už vůbec ne, máme to podobný 😒

kay
15. srp 2009

ahojte,

tak u nás líp, nějak jsme to mlčky přešli, ale keště to chci pořešit v klidu..

jmis, super taktika.. jenže M by mi na to řekl, udělám tričko nebo musím do tiskárny apod.. 🙂 ale taky občas uklízí.. dřív to bylo tak že když jsem začla uklízet já a mohl, tak zuačal taky a to už jsme ho pak mohla zapřáhnout podle svého.. Ale už jsme zvolila jinou taktiku.. ukliď si svoje věci nebo ti je uklidím já 😀 a to on nechce bo já to všechno nahážu do krabice a hodím mu to do pracovny 😀
užijte si chatu..

zofi, tak koukám, že je to fakt všude stejný.. teda krom pár světlých vyjímek 🙂

ale třeba se to zlepší, M. potřebuješ občas udělat vítr a nebo hodně velkou hádku a pak se trochu srovná.. hlavně po tom fesťáku..

kay
15. srp 2009

jo a Stleinka je dneska už bez teploty, už se zase směje, v poledne pojedeme nakoupit do tesca nějaké jídlo a musím taky vzít oblečení jestli tam bude něco použitelného, protože fakt najednou vyrostla z týdne na týden ze všeho.. 🙂 nějak prozřetelně jsme objednávala furt kalhoty větší, ae bodyčka nemám.. a taky jí musím koupit nějaké šatečky na bratrovu svatbu, co je za měsíc, ale to asi až později.. nemáte někdo nějakého tipa?

luzza
autor
15. srp 2009

kay
Tesco a KIK mají super výprodeje,zkus něco tam...já koupila holkám dvoje šaty v tescu a dvoje v KIK,byly po stovce a po 80 kč a jsou fakt nádherný 😵 😵 😵 a větší bodýčka jsem kupovala taky v těchto dvou krámech...a za babku! Vyšli na necelých 40 kč!!! 😅 😅

luzza
autor
15. srp 2009

jinak holky spaly v noci jak zabitý...
ale teď mají teplotu 😢 ,tak jel Jirka do lékárny...
tak to očkování na ně přece jen dolehlo...
hajaj v lehátkách,eliška muchlá a cucá plínu a nelík čučí do blba... 😒

kay
15. srp 2009

luzzi, to mě mrzí, že mají taky teplotu, ještě že je J. doma.. snad je to brzo přejde a pomůže ten paralen.. dej jim za mě pusu..

zkusím to tesco, KIK neznám, to u nás asi není.. 😅

ještě se Tě zeptám, jak dlouho s ejim hojily ty naušnice? když bych chtěla aby to měla už na tu svatbu, tak cca 14 dní před tou svatbou? a asi mimo očkování že? to už by bylo na ni moc.. nebo myslíš že jí to mám nechat píchnout zároveň ať si pobrečí jen jednou?

luzza
autor
15. srp 2009

kay
KIK je téměř v každém Kauflandu hned za vchodem...ale jinak prodejny mají i mimo...
na teplotu koupil sirup Panadol Baby a čípky Nurofen...doporučila magistra...zatím nebyli potřeba,holky mají už jen zvýšenou a jsou docela OK,furt pospávaj...
naušničky byly do týdne úplně zhojený (dr je píchala taky kanylou,jde to nádherně)...a s očkováním si myslím,že není problém...
jdu s holkama věšet na zahradu prádlo 😉 🙂

luzza
autor
15. srp 2009

kay
jinak já chodím ještě do téma Sestřičky a tam mají dvě sestřindy holčičky s hemangiomy...jedna na ručičce,druhá na hrudníčku... ta na tom hrudníčku ho měla tuším 10 cm na 10 cm a teď už má jen světloučký 4 na 4 cm a furt se zmenšuje a světlá,má tam i fotku...pokud by tě to zajímalo...je to dost optimistický a povzbudivý čtení 😉 🙂

luzza
autor
15. srp 2009

vrbulka • 1d • Včera ve 22:35
...Sarií,
hemangiom má na hrudníku,rostl a zvěšoval se asi tak do jednoho roku věku,byl opravdu uplně rudý a velmi vystouplý.Velikostně asi tak 10x10 cm...Pediatrička mi řekla,že by měl asi tak do 3 let zmizet.Že se tam začnou tvořit bílá septa a postupně se vstřebá....je pravda,že od 1 roku postupně začal světlat a opravdu tam byla semtam již bílá přepážka.Ovšem ve třech letech nás stejně poslala na kožní...tam mne lékařka uklidnila,že je ještě čas,že to budeme jen sledovat,přesně jej změřila a pozvala za rok na kontrolu.Ještě mi řekla,že pokud uplně nezmizí,tak lze zbytek odstranit laserem-u nás nejblíže v Brně.....je pravda,že od těch třech let světlá velmi pomalu,ale je již jen minimálně vystouplý a barvu má již jen růžovou a velikostně asi tak 4x4 cm.pokud se mi zítra podaří uplatit Natálku aby pózovala,tak ti současný stav vyfotím..a pokud se naučím zmenšovat fotečky,tak ti ukážu i jak vypadal dříve...jo a ještě mi říkali,ať malou hlídám aby si ho neškrábala a abych ho na sluníčku mazala opalovacím krémem s vysokým faktorem..
Opravdu se neboj,já byla také vykulená,hlavně,když stále rostl...
Ale počkej až uvidíš tu fotečku,určitě se uklidníš

jmisa
15. srp 2009

Ahoj, jsme doma.

Koukám, že všichni maj reakci na očkování. Snad nás to nepotká a malej se projeví jako silnej jedinec. 😕

kay
15. srp 2009

ahoj holky,

my dneska teda nakoupili obůlčeky, no jsou moc pěkné, sladké 😀 a koupila jsme jedny šaty a dvoje topíky po větší holčičky, které ale můžu podlě mě Stelince dát jako šaty.. a když bude chladněji, hodím jí pod to bodyčko s dlouhým 🙂

a pak jsme byli na fotbale, sice jsme prohráli,ale bylo to fajn.. 🙂 a Stela celou dobu dobrý, korát jak jsme měly už po koupání najezená, všchno, začla řvát jak jsem odcházela.. zase to začla zkoušet.. no vydržela jsem a pak usla.. 🙂

luzzi, doufám, že je holkám už dobře, nebo aspoň líp.. my měli ty paralen čípky a taky dobrý. děkuju moc za ty info o hemangimech, to víš že hltám ke co můžu, ale tu diskuzi jsme nenašla.. a nebude vadit když bych tam lezla a četla? koukala jsem na fota a vypadá to nadějně.. jen Stelinka to má sice menší ale na obličeji.. chvilku se jí to zastavilo jak se tam udělal stroupek a teď to má zase větší.. ale podle mě to roste spíš jako do výšky než na plochu.. a s tím krémem jsme nevěděla.. já jí to právě ničím nemazala, aby se to nijak nezanítilo nebo tak.. 😕

míšo, no uvidíš, třeba holky od mých kamarádek taky neměly žádnou reakci.. jen nevím, jestli to třeba není u každého dalšího očkování lepší a lepší.. no snad.. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru