Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
17. srp 2009

tady teda nebouří 😠 je tu vedro jako prase, Stelinka spí ve 27stupních, což už kleslo..

luzzi, teda holky šikovný.. úplně elišku vidím jak žmoulá tu plínku 🙂 a nelča jak mlátí hrocha 😀 buď ráda, že jste ty dudlíky odbouraly, aspoň nemusíš nahazovat a tak..
Stelinka má dudlík jen na spaní, nebo třeba když vím, že je nervozní, v autosedajdě a tak.. jinak přes den vůbec, krásně vykládá, směje se nahlas a zkouší nov a nové zvuky, občas se lekne sama sebe 😀 ručky spojuje taky a dokonce se snaží u hračku už brát oběma.. a začla jsem s ní trénovat obracené na bok, bok jí to vůbec nejde.. ale když ji trochu postrčím,tak se zaboří obličejem do deky a de to 😀 a taky mě poslední dobou štve to usínání. Už to tak krásně uměla, a poslední asi týden vždycky když ji ukládám, tak začne hrozně brečet.. a přitom děláme pořád stejný rituálek.. většinou přestane po asi 3. dojití, kdy jí řeknu že má už fakt spát a nevymýšlet si.. 😀 ale ten brek mě dere..

maci, no tak M. je taky na zahradě mooooc rád 😀 ale ono se není co divit, člověk si tam fakt odpočine.. jen kdyby odpočíval o něco míň 😀 a to je moc pěkný že je takový táta.. já doufám, že to M. nepustí a bude to lepší a lepší.. ikdyž dnešek fakt super.. večer byla sladká odměna.. zvyšovali jsme frekvenci sexu ze dvou na 3x za rok 😀

imisko, Ty se drž, třeba to nebude tak hrozné.. ty TT opravdu vychází docela často špatně a jmis Ti radí dobře.. počkej na uzv ve 20tt.. a uvidíš víc..

jmis, hele a jak jste na tom s dalšíma potomkama, chtěli byste ještě další nebo ne? vím, že jsi psala, že to necháš na přírodě, ale jak to máte s manželem "domluvené"

grej, snad jsou ta prsa lepší.. já Tě obdivuju, už bych s ena to asi v takové situaci vyflákla.. ikdyž je to super pocit, když můžeš Kačce dát svoje mlíčko a ona je spokojená, to je určitě fakt..

m.e.l
18. srp 2009

Bré ranko, 😝
Mací dávkování 5 kapek denně. V slovenském návodu je od ukončeného třetího měsíce, v českém je od prvního měsíce tuším, nebo dokonce týdne. Přijdou ti po slovensku!!!!

luzza
autor
18. srp 2009

dobré ranko 🙂
kay to zvyšování frekvence sexíku mě po ránu rozesmálo 😀 😀
jsme nakojení...jdu ještě zalehnout 😉

m.e.l
18. srp 2009

Teda začínám mít depku z těch vašich dětí, náš Lukýno přes den bez dudlíku neusne, večer taky ne. Ruce - to akorát přišel na to, že se dají dát do pusy, ale aby si je prohlížel. 😝 No a už dvakrát se při pasení koníčků přetočil na záda. Jinak prostě lenoch. 😠

kay
18. srp 2009

mel a z čehomáš depku? dy´t říkám, že Stela má dudel na spaní, tzn. i přes den a když je nervní a tak.. a že by se přetáčela? 😀 dyź sotva pase.. a ruce si taky rve do pusy, ale neprohlíží si je 😀 takže Klííííííííííd... 😀

luzzi, no jsme ráda, že to aspoň někoho pobavilo 😀 jo luzzi a jak jsi na tom s tím zánětem? dala Ti doktorka nakonec na to něco?

Jsem stelu od 6:45 přemlouvala aby ještě usla, a už jsme to vzdala a teď vytuhla dole.. jenže tady bratr seká venku trávu a vedle je brigádník, tak já mám asi smůlu.. ale jdu to ještě zkusit..

luzza
autor
18. srp 2009

mel,kay
a moje holky zas nechtěj být na bříšku 😝 😀 řvou jak protržený...a pást by mohly leda mravenečky,páč koníky by hned zadusily 😀 😀 😀
s tím zánětem.. žádný potíže nemám 🙂

m.e.l
18. srp 2009

Luzz, no Luky na bříšku - jenom při hodně dobré náladě, i když včera pásl jak zběsilý a rozhlížel se na všechny strany aby mu nic neuteklo. 😀

luzza
autor
18. srp 2009

mel
no vidíš 😅 toho ty moje koblihy nejsou schopný 😀

m.e.l
18. srp 2009

No jsem zvědavá co předvede v pondělí u paní doktorky. 😅

jankatr
18. srp 2009

ahojky - tak jen v rychlosti nakukuju po "dovolené" 🙄
Upřímně řečeno na tuhle dovolenou jen tak nezapomenem. V sobotu jsme odjeli, v neděli dostal Daník jakousi střevní chřipku, horečky, zvracení, průjem... - no teklo to z něj tak, že jsme nakonec sháněli i "obr"plínky protože chudera malej, neměl vůbec šanci tu vodu udržet... 😔
Tři dny nic nejedl, a jen pocucával čaj, a to fakt po lžičkách takže dal tak půl hrnečku za den..., jinak jen ležel a pospával a byl uplně hotovej... 🙄 🙄 🙄
No a jen se z toho trošku dostal tak ve čtvrtek začal tatínek - horečky, bolest kloubů a průjem... 🙄 a to trvalo až do neděle. V neděli už to bylo trošku lepší, ale ty střevní potíže měl až do včerejška.
No a aby toho nebylo málo tak včera ráno měl Matýsek 38,9oC - byla jsem s ním u doktorky ale řekla mi že zatím to může být cokoli, počínaje šestou nemocí, přes zuby, uši až po nějakou tu střevní chřipku - v tu chvíli bylo ale všechno čistý, jen ta horečka. Tak jsme se domluvily že to budem tlumit a když se to nezlepší tak za 2-3dny máme dojít znovu a donést i moč.
Tak uvidíme jak to dopadne - zatím to nevypadá teda moc dobře - večer měl 39,5 a v noci 38,9 a teď ráno 38,2 - takže to sice trošku klesá ale pořád je to špatný ☹ 🙄

Takže asi tak... - teď už jen s hrůzou čekám co potká mě nebo Kubíka... 😖

Dočítat nezvládám, tak jestli jsou tu nějaké zásadní novinky za ten týden - budu ráda když mi je někdo písne do IP 🙂

m.e.l
18. srp 2009

Čéče Janky, myslím, že nic zásadního se tady nestalo. 😲 Teda doufám, já mám rychlou sklerózu. 😀

m.e.l
18. srp 2009

Jinak koukám, dovolená za všechny prachy co? No snad se to už všechno srovná, když se to sere, tak ať je toho velká hromada. 😝 ☹

m.e.l
18. srp 2009
luzza
autor
18. srp 2009

ježiš melíku to je KRÁÁÁÁÁSNÁÁÁÁÁ fotka 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to snad není možný 😅 😅 😅 😅 😅
on se u toho tváří tak důůůležitě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je to fakt šikulka 😵 😵 😵 😵
ukážu tu fotku holkám 😀 😀 😀 ,aby viděly,jak se pase 😀 😀 😀 😀

m.e.l
18. srp 2009

Luzz dobrá a ty vyfoť jak si holky prohlíží ruce a já to ukážu Lukymu, jo a taky jak se spí na zádech. 😅

jmisa
18. srp 2009

Ahoj.

Imisko, na amnio jsem nešla.

Kay, do IVF už nepůjdem. A přírodě muž nevěří, takže uvidíme, třeba ho překvapí.

Mel, krásná fotka. Já se snažila Alexe vyblejsknout, ale on v té horní poloze dlouho nevydrží a já než se našteluju, tak mám pokaždý jen "polopasení". 😀

kay
18. srp 2009

holky mám tu tchýni 😠 😖 ozvu se večer..

kay
18. srp 2009

tak už to mám za sebou, jsem plná dojmů, tak to musím napsat na koníka. takže tchýně - sotva malou uvidí, tak brečí. pořád. stela u ní samozřejmě řvala, a ona jí furt vykládá nebleč nebo budu plakat taky a u toho brečí.. tak jsem dala Stelu na deku, protože vím, že když si s ní někdo vykládá, tak se směje a tak.. no na dec dobrý, krom toho že tchy brečela. do toho smrkala, šidlila to a pak chytala stelu za ty ručičky a nosánek.. apod. a taky děsně smrděla kouřem, cigárama, to se malé asi teda zrovna moc nelíbí.. a ve finále ji vzala ven, měla teda čepičku, ale jinak jenom bodýčko - nahý ruce a nohy, a venku sice svítí slunko, ale fučí tam docela studenej vítr a teplo zrovna není.. a stála s ní na tom slunku. tak to jsme jé ji už fakt vyrvala z ruk a dala ji doma aspoň do zavinky.. pak už jsme měla jedovaté poznámky, protože se to nedalo. ona furt má ty chytré řeči, cokoliv jí člověk řekne, tak hned poučuju. Např. říkám Stele, ty moje slinto (jako že slintá 😀) a ona na to no počkej až mi budou růst zoubky, to teprve mamka uvidí a já na to no stelinko to samozřejmě mamka ví, není blbá. atak.. martin pak už řekl něco o tom že jsme jedovatá, ale co už.. přitom, kdyby s ní byla na té dece, tak by to bylo docela v klidu.

omlouvám se za dělší popis, ale muselo to ven.

kay
18. srp 2009

jdu vás dočíst..

kay
18. srp 2009

teda jani, to byla dovolená za všechny prachy.. snad to u kubíka budou třeba spíš zuby nebo něco takového.. a doufám, že táta a daneček jsou už v pořádku.. a ty horečky má malek po tom odečtu? to jsou teda dost vysoký.. ☹ a nějaký zábaly by nebyly lepší?

mel, no super foto, dej si ji jakoprvní fotku do albíčka 🙂

luzzi, no taky hoď nějaké modlící se fotečky.. 🙂

jmis, nepůjdete do ivf kvůli financím? promiň že se tak ptám, já nad tím teď hodně přemýšlím.. co a jak se mám zachovat. za dva měsíce mám jít na gyndu a domluvit se s doky co a jak.

m.e.l
18. srp 2009

Kay, ji dám až načnu druhé koníkovské album, mám už v tomhle místo jen na 3 fotky. 😉

jmisa
18. srp 2009

Kay, kvůli financím taky a hlavně to vyšlo až na třetí transfer a kvůli věku a pojišťovně bychom do toho museli jít prakticky hned. Možná kdyby to vyšlo hned na první pokus, tak bychom mluvili jinak.

jankatr
18. srp 2009

Kay - bohužel po odečtu - dneska ve tři měl zas 39,4 a po hodině po čípku 38,7... 🙄 A taky se teď příšerně poblinkal - tolik co z něj vyšlo, snad ani od rána nemohl vypít... 😕 😒 , navíc už ho fakt musí i něco bolet - protože teď vždycky začne z ničeho nic strašně pronikavě plakat. Doteď měl sice horečku, ale vypadal v pohodě. 🙄

macous
18. srp 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že něco řádí ☹ snad nás to nechytne, ještě ani nemáme po 6tinedělí 😕

Jinak probiotické kapky jsem objednala, malej měl dneska plakání i přes den, tak snad to pomůže....
Manža jel pro večeři na objednání, nechce se mi vařit, budu ráda, když trochu poklidím a vyžehlím, ještě nás čeká koupání, zatím koupeme obden 🙂

Tak se holky držte a přeji miminkům rychlé vyzdraveníčko 😉

Jo a už mi konečně přišly první prašule a rovnou i porodné, tak jsem ráda a můžu zase fofrovat 😀 😀 😀 musím Matyáškovi objednat nějaké větší oblečení, 56 už nám nějak není a 62 nemám tolik 😅 🙂

kay
18. srp 2009

jani jeďte na pohotovost.. na nic nečekejte.. ani se neptám jestli něco pije..

holky já mám definitivně doma křiklouna vzteklýho.. jak se říká, že po 3. měsíci miminka začnou smát, jsou veselá a brečí jen když jim něco je, tak u nás opak.. jsem úplně vyfluslá, Stela nevydrží sama pod hrazdičkou, dřív úplně v pohodě, přes den nechce skoro spát a když tak před tím děsně brečí, už mám strach jestli nemám málo mlíka, protože jediný co ji utěší, je prso, ale snažím se aspoň tu hodinu a půl vydržet.. a hlavně furt řve.. ale prostě furt.. občas má světlou chvilku, kdy je normální a směje se.. ale většinou fakt řve, už mě to moc nebaví, myslela jsm že je to tím vedrem, ale dneska teda žádný vedro velký nebylo a je to furt stejný.. a když tam přijde M. tak se začne smát.. ikdyž to taky jen občas. většinou jen když má spát. nevíte co s tím? dělám něco špatně?

m.e.l
18. srp 2009

kay, napadá mě spurt. Lukýs se najednou zase vzteká u jídla - většinou teda jen u večerního, a teď si už 45 minut stěžuje v postýlce a nechce spát. Chvilku asi bolelo bříško, ale teď už vážně zlobí 😝 Teda pravda, narozdíl od Stelinky aspoň spinkává přes den.

jmisa
18. srp 2009

Kay, hlavně se nestresuj.
ALex má taky své dny. Od takové 16 hodiny by se furt kojil, takže ho přebalím, nakojím, u prsa začne po chvilce blbnout, tak ho odpojím, začne ječet, zase připojím, pak se snažíme odkrknout, většinou se poblije a už se zase sápe po prsu, to ho ale strčím do postýlky nebo na lehátko a snažím se ho nějakou dobu udržet v mezích normy a pak zase dokola. Teď tam mlátí světlušku zavíracím špendlíkem, tipuju tak podle zvuků, ale zatím si vystačí v nadávání s hračkama 😀

luzza
autor
18. srp 2009

kay
jestli to nemá stelík z té dnešní návštěvy tchýně 😝 😅

luzza
autor
18. srp 2009

jani
tak jak jste dopadli??? 😨 😨 😨 😨 myslím na vás ☹ ☹ ☹

kay
18. srp 2009

holky no já si furt právě říkala že to bylo těma vedrama.. spurt nevím, možná by mohl, ale v noci spí dobře, od těch cca 19h do cca 5h.. nevím jak dlouho to dělá, ale tchýní to nebude, ikdyž tomu asi taky nedodala.. 😠 možná jak jsme byli včera na těch úřadech tak toho bylo na ni moc.. a před tím nevím, já mám pocit že je takvoý snad aspoň 14 dní, ale vím že to je jen mlj zkreslený pohled..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru