Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jankatr
18. srp 2009

Kay - naštěstí pije dost - i když někdy to dáme až napotřetí, protože se stane že ho dám k prsu a on se najednou strašně rozkřičí a nemůže ani pít. Ale stačí ho smotat do klubíčka a pět minutek nechat zklidnit a pak je to už v pohodě. Někdy se zklidní hned, a jindy je to třeba nadvakrát, ale nakonec se v tom bříšku nejspíš něco pohne a pak se napije jako normálně.

Luzz - odpoledne měl pořád kolem 39 jednu chvíli dokonce 39,4 ( po odečtu) ale teď večer měl už jen 37,6 - tak snad už se to lepší. Na noc jsem mu teď nic nedávala tak uvidíme co to udělá. 😕

kay
18. srp 2009

jani no tak aspoň že pije.. a kouká, že už to snad i klesá.. tak to asi bude fakt ta viroza..

zofik
18. srp 2009

kay máme stejnou koupelnu 😉

a jdu vás dočíst....

luzza
autor
18. srp 2009

jani
uf 😝 tak to je dobře,že to šlo už trochu dolů 🙂 🙂 a je prima,že pije 🙂 musíš být strašně vyčerpaná 🤐 🤐

jmisa
18. srp 2009

Asi budu mít z těch vašich v noci spících dětí depku 😀

kay
18. srp 2009

zofi, to je ta spodní 😀 vrchní je v modro žluté, ale stejné dlaždičky 🙂

jmis neměj, já to taky hroztila, ale on alex ještě musí jíst i v noci.. počkej tak měsíc a bude to.. 😵

luzza
autor
18. srp 2009

jmis
alex má ještě čas 😉 🙂

jmisa
18. srp 2009

Jak jíst v noci? Vždyť jí furt přes den 😀 😀 😀 Te´d se zase pěkně pos*al, slyšela jsem tu nálož, leží za mnou na přebalováku, já dopíjím meltu. On tam vždy cvičí nohama, teď už je to pěknej smrádek 😀

jo a už mu budou skorem dva měsíce, to už zase tak malej nejni, spát se bude a basta 😀

zofik
18. srp 2009

jmis nesmutni, my máme taky v noci budíčky 🙂

luzza
autor
18. srp 2009

jmis
alex bude spáč 😉 🙂 tak nějak to tuším 😀 😀 tak vydrž 😵 😵
holky chrněj od osmi a já mám chuť jít dneska spát brzy 😝 jsem nějaká unavená... 🙂

kay
18. srp 2009

no já asi jdu taky zalehnout...

jmis, je malinkej a hotovo.. 😀

stelaposlednídobou se.e vždykcy po vykoupání, nakojím a ona se pose.e 🙂 dělám ji po koupání masáž břicha a u toho jí zpívám, tak to asi zabírá 😀

luzza
autor
19. srp 2009

kay
já masáž nedělám a po koupání během kojení holky většinou pose.ou 😀 myslím,že jim to udělá spíš ta teplá voda 😝 😀

m.e.l
19. srp 2009

Bré ranko.

luzza
autor
19. srp 2009

čůůůs 😅 😀
u nás je zase pařák 😝 😝

jmisa
19. srp 2009

Ahoj.
Dneska jsme spali do 9. Ale jako ne v kuse 😀 Obvyklý budík ve 2, pak v 5 a v 7 se začal kroutit v postýlce, tak jsem si ho dala do postele na bříško, tedy on leže na svém bříšku, abych nemusela vstávat až se začne vztekat, většinou tak dlouho nevydrží. Začal prdět a já usnula a probrala se v 9 a on taky chrněl.
Tak jse fofrem vyskočila, přebalila, nakojila, aplikovala šátek a letěli jsme s psicí obejít blok, muž má totiž 24hodinovou službu, kontroluje provoz.

Teplá voda - rozhodně účinkuje na kadění, v bazénu i doporučují nejdřív děcku pustit teplou vodu na bříško a pak teprve po kadění dávat plavečky, tedy u plavání miminek. Alex se mi v 50% pokadí do kyblíku, když ho koupu.

Včera jsem ho nechávala nahatýho na přebalováku a měla jsem dojem, že se chce otočit, normálně horní polovinu těla měl otočenou, akorát ten zadek nemohl přehoupnout 😀 Doufám, že se dřív neotočí než zapase pořádně koníky 😀

kay
19. srp 2009

ahojte, teda jmis ten alex je šikula 😲 😵

my dneska spali do půl osmé a pak jsme se přesunuly do obyváku, kde jsme nakojila a povídaly jsem si, až jsem s. upovídala a usnuly jsme a stelouch ještě dospává, ale už s ebudí.. samozřejmě byla přestávka na kojení v půl šesté 🙂 dneska tu nikdo není, možná přijde kamarádka annipe, tak doufám, že se stleik sklidní.. ono to bude asi i tím, že furt někde trajdáme..

jinak já Stelu sprchuju, koupání mi v tom vedru přijde spíš horší, a Martin u toho není, tak mi to přijde zbytečné.. proto ta masáž, ale zabírá to.. 🙂 jen se mi ji pak nechce převaovat, když je taková pěkná a vońavá po koupání 😠 a najedená 🙂
jo a Stela mi při pasení začla dělat to, že se bu´d začne vzpírat na jedné ruce, nebo se snaží dávat ruce dopředu a šahat na hračky když tam jsou.. ale tu hlavu má teda furt jako opilec 😀 vydrží teda už docela dlouho, ale hlavně když jede televize a může s ena ni koukat 😀 😠

zofik
19. srp 2009

bré ranko...

my taky paseme spíš mravenečky, jak píše LUzz 😀

dneska je zase hic...docela se těším až už nebudou ty pařáky 😵

m.e.l
19. srp 2009

Na konec pařáků už se taky těším, budeme pak s Lukýsem chodit na procházky i odpoledne. Teda kromě úterků a čtvrtků, kdy ho matka macecha nechá hlídat babičkou a půjde na angličtinu. 😅

hanulka3112
19. srp 2009

Ahojky Holky, jdu se aspoň ohlásit, že žiju😀 nějak nestíhám, měli jsme tu ještě nějaké návštevy na malé a do toho svátek, tak mi chodili přát a grilovali jsme a do toho se mi tu nakupily hromady prádla na žehlení a bordel v baráku 😅 snad vás aspoň letmo přelouskám 😉

jmisa
19. srp 2009

Mel, ty si zodpovědná, takhle chodit na anglinu. Já zatím chodit nebudu, jsem ráda, že na ní nemusím, docela už mě to koncem nebavilo, já stejně stagnuju na nějaký středně pokročilý úrovni 😀 No jsem rpostě líná se učit slovíčka. Navíc angličtinu jsem potřebovala v práci minimálně, takže moje znalost je spíše pasivní, čtu a píšu relativně dobře, konverzace je horší, já rozumím, ale než ze sebe něco vyblekotám, prostě mi chybí slovní zásoba, sice slovíčko znám, ale nevzpomenu si, když ho vidím anglicky, tak je to jiná. 😝

Tak za rok se možná zmátožím a budu chodit někam s prckem, tady kousek dělali dopolední kurzy s hlídáním, tak uvidím.

hanulka3112
19. srp 2009

Kay četla jsem zážitky s tchýní 😀 taky dobrý 😉 všechny by jen poučovaly, kolikrát se držím, abych už něco neřekla, např: proč jsou furt zabalení v těch zavinovačkách 😖 protože bez nich se jen vrtí a nechcou usnout, v kočárku spí bez nich, ale to je asi udrkocá ta cesta a v pusách dudlíky 😉

m.e.l
19. srp 2009

Míšo, zodpovědná? To nevím, ale potřebuju se jazyk trochu více naučit, protože kdo ví co bude s mojí prací po mateřské. 😝

jmisa
19. srp 2009

Mel, no já vím, že moje práce už nebude, ale zatím to neřeším, stejně nemám hlídání.

m.e.l
19. srp 2009

Míšo, práci taky neřeším, řeším jen ten jazyk - hlídat bude babička. Práci budu řešit - když vyjde druhé, tak za 5 let.

jmisa
19. srp 2009

Tchýně zatím hákuje, sice je v důchodu ale minimálně do konce roku má smlouvu a myslím, že se jí doma být nechce. A s mužovou prací se nemůžu spolehnout, že by byl doma vždy včas.

Já bych si pak chtěla udělat kurz na mzdový účetnictví, to by mě bavilo, ale to až ve třetím roce Alexe, stejně se všechno pořád mění. 😕

m.e.l
19. srp 2009

No moje mamka taky pracuje, ale ty úterky a čtvrtky z práce přijede k nám.

jmisa
19. srp 2009

Mel, tak máma je něco jinýho, tchýně se pokaždý tváří jako děsně vyčerpaná, to by mi to dávala sežrat 😔 Navíc já plně kojím, takže .....

m.e.l
19. srp 2009

Míšo, no neboj mě to nechá sežrat tchýně, že si dovolím odejít od Lukyho. Už na moje cvičení se ze začátku tvářila jako by jí bolely zuby. 😝 A mohla by jsi mlíko vždycky odstříkat, tohle by vyřešit šlo, ale když nemáš hlídání - neplacené, tak tohle řešit nemusíš.

jmisa
19. srp 2009

Mel, no mohla, ale já ho nechci zvykat na lahvičku a asi jen muž by byl ochotnej mu mlíko dávat stříkačkou 😕 Nechci riskovat, že pak bude línej sosat, tak aspoň do půl roka to vydržím, pokud to půjde, bez lahviček.

m.e.l
19. srp 2009

Míšo, na lahvičku si hned tak nezvykne, obzvláště kdyby jsi mu nechala tu se savičkou 0+ - to je jedna dírka a tudíž nic snadného. Ke všemu jednou či 2x týdně z lahvičky by nebylo nic na zvyk.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru