Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
19. srp 2009

Jooo, jen aby, on je to vychcan 😀

A hlásím, že v noci už v 99% nekadíme. Velké nálože máme 3x za den - ráno, v poledne a večer. Mezi tím je většinou v pleně jen uprdnuto.

m.e.l
19. srp 2009

Míšo, gratuluju k nočnímu nekadění. 😉 Hele - které dítko není vychcán? Lukýno se na dudlík 3+ začíná tvářit jako by chtěl 6+ (ten 3+ už má od dvou měsíců).

m.e.l
19. srp 2009

Lukýna právě rozčilují vlastní ruce - furt mu mlátí do hračky. 😀

kay
19. srp 2009

ahojte holky moje,
tak dnešek jsem byla se Stelou doma sama, jsem teda utahaná, ale rozhodně v pohodě, Stelinka byla plně klidná.. zabrečela asi fakt až u večerního oblíkání po koupání, ale to je normál.. asi si myslím, že to je tím, že je vždycky ubrečená druhý den po nějakém výletu nebo třeba včera ta tchýně a tak.. asi prstě nemá ráda změny.. o víkendu byla změna velká zase tím, že se M. začal víc starat a to je vlastně pro ni taky docela nové, tak asi proto a před tím měla to očkování, takže si myslím, že je to prostě moje pr´dolka domácí 😀 ale taky je pravda že jsem si vzala komunistu, a možná mám trochu víc mlíka, nevím..

jmis, já s Tebou souhlasím, taky nevím, moc s e mi ta "móda" odstříkávání a mražení mlíka nezdá, ikdyž je to každého věc, tak pokud by nebyl vyloženě nějaký zdravotní problém, tak bych do toho nešla.. třeba i na svatbu ji budeme brát a pak normálně půjdeme domů a až ji uspíme, bude hlídat prababička.. ale to je v klidu, protože ona s enbeudí a kdyby fakt jo, tak jsme za 3 minuty doma 🙂

s tou anglinou vás obdivuju, já teda english jakš takš umím, dobré základy na střední, pbčas si zahraju nějakou pc hru v angličtině na slovíčka a nebo poslechnu nějaký film, ale už to dost upadá 🙂

holky a co jste vlastěn dělaly za zaměstnání před těhu? teda krom luzz, tam je to jasné 🙂

jankatr
19. srp 2009

ahojky - tak ráno měl Matýsek ještě 38,4 ale pak se to po obědě zlomilo a najednou je bez teplot. Jinak ráno nás doktorka poslala na ušní (pro jistotu - měl v oušku víc mázku tak aby za tím něco nepřehlídla) ale tam to bylo O.K. a pak taky do laborky s močí a na krevní obraz - on je to takovej bleďulinka - tak nám vyšlo že má málo železa, takže jsme nafasovali kapičky (pěkně hnusný 😝 😝 😝 )
a prý je to buď ta vyroza - něco tam bylo zvýšenýho, tak by to být mohlo, a nebo se teď osype a bude z toho 6. nemoc. Ale spíš to vypadá na pokračování toho co měli Daník s Robertem.
No důležitý je že už ustoupily ty horečky - je úžasný vidět jak se zase směje jako sluníčko 😵 😵 😵

m.e.l
19. srp 2009

Janky to je super, že už je Matýskovi lépe. 🙂
Kay, já byla finanční účetní. 🙂

kay
19. srp 2009

jani, to je moc dobře že je mu líp.. kdyby to byla ta 6. nemoc, tak by ji asi chytil už i kubík ne?

mel, Ty jo to bych Tě netipla 🙂

jankatr
19. srp 2009

já myslím že to byla spíš nějaká ta viroza - spíš bych se divila kdyby ne, protože jsme byli celý týden všichni v jedné místnosti...

m.e.l
20. srp 2009

Bré ranko,
kay, to by mě teda zajímalo na co by jsi mě tipla. 😀

luzza
autor
20. srp 2009

melí
shoda 🙂

luzza
autor
20. srp 2009

já teda zdlábnu jogurt a jdu zase chrnět 🙂 nelinka nám opět spinkala celou noc 🙂 eliška ne,ta byla vzhuru i ve 2 hod... ted jsou obě nažratý 😀 😀 tak jdem spát 🙂

jani
tak to jsem moc ráda i za tebe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

m.e.l
20. srp 2009

Luzz, já už spaní nedám. 😝 Další převalování v posteli než bych usnula už mě prostě nebaví, jdu se zkulturnit - umejt hlavu, začínám vypadat jak bezdomáč. 😝

jmisa
20. srp 2009

Ahoj.

Jani, je fajn, že je to lepší.

Kay, já byla klasický samostatný odborný referent 😀naposledy v honosném PR oddělení - komunikace s veřejností a médii.

Mel, účetní je dobrá praxe, to najdeš místo snadno.

Včera jsem zkusila Alexe vykoupat už v 8 a dát spát dřív, ale bez efektu, stejně vytuh až kolem 22 a pak klasika - 2, 6 a teď chrní a smrdí, takže je určitě něco v plíně 😀

kay
20. srp 2009

ahojte,

tak já šla spát v jedenáct, Stelinka se nějak moc převalovala, furt rušil pes.. pak přišel M. to jsme s ezase vzbudila. no v 5 byl dlabanec a od té doby jsme měla už jen pár mikrospánků.. teď jsme dala Stelinku do postýlky, tak se půjdu asi osprchovat. K bezdomovci mám už taky jen kousek..

mel nevím, nějakou úřednici, ale když nad tím tak přemýšlím, tak je to asi podobné.. 🙂 já na účto nikdy nebyla, jsme na to tupá..

jmis, odborný referent? 🙂 takže jsi dělala pr v nějaké reklamce?

budu dneska koukat na MS v atletice a nechce s emi nic dělat, ale mám tam hafo prádla na žehlení.. 🙄

luzzi, no to je asi na dvojkách nepříjemný, když se každá budí jinak 😀 ale snad se holky brzo sladí 🙂

m.e.l
20. srp 2009

kay, no Lukýno měl taky divnou noc - viz druhá diskuze, kde se střetáváme. 😉
Já mám dneska jen vaření, což mám vlastně skoro hotovo. Žehlení jsem prováděla ve velkým v pondělí a včera. 😝

jmisa
20. srp 2009

Kay, nee, v jednom skorostátním registru v oblasti cenných papírů.

Jsme byli venku, zatím tam je snesitelně, hlavně ve stínu v aleji 😀

m.e.l
20. srp 2009

Míšo, my taky byli venku, zůstali by jsme i déle, protože jsme pak byli ve stínu, ale mě se chtělo hrozně moc čůůůůůůůůůůůůrat. 😅

jmisa
20. srp 2009

Mel, si vezmi plínku příště 😀

kay
20. srp 2009

jmis aha, tak to muselo být dost repre.. to je pro mě něco jako účetnictví 🙂

mel a Ty nějak hubneš nebo tak? jako cíleně?

jmisa
20. srp 2009

Kay, to se jen tak tváří 😀

kay
20. srp 2009

jmis jo? no tak asi musíš umět mluvit a vystupovat ne? já mám před lidma děsnou trému 😀 když jsem byla v prvním zaměstnání, a měla telefonovat, musela jsme si to napsat na papír, co chci říct, jinak jsme se nevykoktala 😀

jmisa
20. srp 2009

Kay, no nevim nevim 😀 Ono to tak žhavé nebylo, rozhovor jsem dávala akorát jeden do rádia, v telce se raděj zviditelňovalo vedení, psaný tiskovky nejsou žádnej problém, no a s normálníma lidma je to jako na každým úřadě.
Akorát bylo dobrý, že jsem měla v pracovní náplni čtení novin 😀

kay
20. srp 2009

no tak to je dobrá prac. náplň 🙂 a Ty už se tam vracet nebudeš? a co máš za vzdělání, nebo jako jak člověk k takovému místu přijde, mi to přijde hrozně zajímavé.. a jak dlouho jsi to dělala?

jmisa
20. srp 2009

Kay, mám gympl. Já byla ve firmě od jejího počátku (1994), když nás tam bylo pár a pak se to rozšiřovalo, až vznikala jednotlivá oddělení no a jedno jsme byli my. jinak firma se bude rušit, takže se nebudu mít kam vrátit.

Jinak zajímavý by to bylo, kdyby to bylo fakt o tom, co slibuje název a co jsem kolikrát viděla v americkým filmu 🙂 takhle to fakt bylo spíš jen to, že si to chtěl dát šéf na vizitku. 😀

jmisa
20. srp 2009

Jsem teď přebalovala a kojila a vyháněla prdy z břicha prděním pusou na Alexův pupík, tak jsem se snažila vyfotit pár úsměvů.
Jsou na konci albíčka: http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/

Akorát je to dost nebezpečný, jak nemá plenu, minule mi načůral do výstřihu 😀

m.e.l
20. srp 2009

Míšo, řehní se hezky. 😅

kay
20. srp 2009

míšo jsi šikulka, já ty úsměvy skoro nikdy nechytnu.. (ona mi to teda Stela nijak neulehčije, jak zmerčí foťák, nasadí poker face 🙂)

aha, tak to jsi tam byla teda dlouho 🙂 no aspoň máš mega praxi a ikdyž to bylo jen kvůli vizitkám, to nikdo neví 🙂

jmisa
20. srp 2009

Kay, taky to byla akce jak blázen. Když se smál, tak jsem si říkala, že ho vyblejsknu a když jsem vzala foťák, tak na něj koukal, jako co na něj mířím, pár fotek mám zcela mimo 😀 Taky se blbě fotí a prdí na pupek současně 😀

m.e.l
20. srp 2009

Míšo, no zajímavé jak se ta dítka přestanou smát jakmile vyndáš foťák, mě tohle i Luky dělal u pasení. 😅

m.e.l
21. srp 2009

Bré ranko,
tak dnešní noc bych nazvala suprovou - 3 nahození dudlíku - před jednou, v půl čtvrté a půl páté. Vstávání v půl šesté!!!!!!!!!!!!! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru