Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
25. bře 2009

Jéé vidím, že probíráte pračky 😀 tak já mám elektrolux time line nebo jak se to píše a jsem s ní spokojená, hlavně mi ukáže kdy doperu, to ruční praní trvá 30min ta syntetika ta trvá něco přes hoďku sice je to šetrné, ale za ruční bych ho nenazvala.Jo a měla jsem super příhodu, jak jsme ji koupili, tak se hned zapla ani jsem to nijak nezkoumala a prala a jak došlo na ždímání tak rajtovala po koupelně a rachot jak prase 😲 jsme si s mojim říkali, že to není možné, když je to nová pračka, pak jsem prala po druhé a můj, že půjdem do solárka, tak jsem ji nechala běžet a přijdu domů-potopa v koupelně 😀 asi 2cm vody 😲 ona jak rajtovala, tak napla tu hadici, že s ní začla stříkat voda, na druhý den jsem to říkala kámošovi, který nám ji prodal a on a vyšroubovali jste z tama ty 4 šrouby, říkám jaké a už mu to bylo jasné, ony jsou tam kvůli přepravě, takže proto nám tak rajtovala, tak jsme je vymontovali a byl klid 😀 😀 😀

m.e.l
25. bře 2009

Hanul, ještě vám nikdo neřekl, že má pračka ukotvovací šrouby na buben, aby se při přepravě neurval? 😀 Mě moje LG taky píše přibližný čas doprání. 😉

macous
25. bře 2009

Holky, tak se sušičkou zkušenosti nemám, ale švagrová si jí pořídila, zvlášť pračka, zvlášť sušička (sušičku postavila na pračku - prý se to může-pračka už jaksi nelítá) a sušičku si pochvaluje, prý už by bez toho existovat nemohla, suší tam taky úplně všechno, je od toho teploučko v koupelně a prádlo nemá vůbec pomačkaný a je krásně nadýchaný.
Já to zatím nechci, ale kdoví, třeba za čas............ 😀

Janka, já se chystám to zajet ještě jednou sama otestovat - ty kočíky, až si vyberu, tak tam manžu dotáhnu, aby se mi nezcvoknul - což by se mohlo stát 😵 😵 páč já už si kolikrát jakože vybrala a pak zase našla důvod, proč to vlastně nechci 😅

artep26
25. bře 2009

Holky jdu zalehnout a číst si 🙂
Pa pa pa hezký večer 😉

jmisa
25. bře 2009

Mně by se sušička v bytovce hodila, ale nemám ji kam dát.
No a naši nebo ségra ji zase nepotřebují, v létě suší venku a prádlu usušenému na sluníčku se prostě nic nevyrovná. No a i v zimě mají kde sušit, ale to už by se asi sušička snesla.

macous
25. bře 2009

Míšo, tak to mám přesně jak ty, sice máme domeček, ale není nafukovací a zrovna prostor na sušičku, na wc za zástěnou kde mám pračku, už není. Ale sluníčko je sluníčko, stejně jako vyžehlené povlečení na vyvětraných peřinách je pocit k nepopsání 😀

Jdu taky hodit sprchu, zatím čusík 😵

m.e.l
26. bře 2009

Dobré ranko holčiny,
ještě k té sušičce. Mám docela velký balkón - lodžii, takže když mám prádla hodně tak dávám na velké šňůry a drobné prádlo na malé sušáčky, které pak vyhodím na balkón. No a v zimě si dám pohodlně prádlo na sušák a pak ho vyhodím ven, letos to bylo trochu náročnější, protože jsem si nemohla ten sušák při manipulaci opřít o břicho, tak jsem většinou to vypočítala tak, aby to tam hodil manža. No a na doschnutí jsem to pak hodila domů.

jmisa
26. bře 2009

Ahoj všem.
Tak zase tu prší nebo spíš pršelo. Chci sluníčko 😠

jmisa
26. bře 2009

A jejda, už jsem 26tt 😕

m.e.l
26. bře 2009

Jmis, no a než se naděješ tak budeš rodit. 😀 A já chci taky sluníčko, tohle počasí mě nebaví a nechce se mi nic dělat. Ale měla bych, mám tu prádlo na žehlení, měla bych upéct něco na snídani. .. 😝 Ale nechce se mi.

jmisa
26. bře 2009

No mně se taky nic nechce, jsem ze včera ještě nějaká unavená, fakt jsem toho nachodila hodně a hlavně po hnusném centru. Tak tu budu chvilku sedět a čumět do blba a pak půjdu do nákupáku, koupím nějaký ovoce, co už zase došlo. 😨

m.e.l
26. bře 2009

Hm, já zkusím jít žehlit, ale fááááááákt se mi nechce. 😠

jmisa
26. bře 2009

No žehlení mi neva, mi to dovez, já to vyžehlím 😀 Já si u toho pustím bednu a relaxuju. Často žehlím u Ordinace apod. 😀

m.e.l
26. bře 2009

No já mám puštěný pod jezevčí skálou, žehlení mi nevadí, jen se k tomu musím postavit a pak už je to v pohodě. Prostě donutit se vstát, vyndat prkno, žehličku a začít. 😀

artep26
26. bře 2009

Dobré ranko ...
Já doteď sušila prádlo v baráčku takže nic moc (myslím v zimě a při špatném počasí), protože nebyla zastřešená terasa. Teď už to snad bude lepší ... no ale ta suška asi bude potřeba, páč pro 5 členou rodinu sušit prádlo třeba v zimě venku na 2 rozkládacích sušácích ... to bych se toho uschnutí nemusela dočkat a chodili bychom za chvíli nazí 😀 😀 😀
Mel já žehlila v úterý a řeknu ti niiiiiiiiiiiic moooooooooc 😕
U nás byl ráno sněhový poprašek, teď je zataženo a prší 🙄

artep26
26. bře 2009

Já dnes budu dělat daňové přiznání, ovšem manža jaksi nepíše knihu jízd, tak to ještě musím došmrdolit 🙄 🙄 🙄
Tohle fakt nesnášim.
Odpolko jdu ke kamarádce ... co holky dnes vaříte?? Nemám fantazii ... někam se mi schovala 😔

jmisa
26. bře 2009

Artep, koukám DP na poslední chvíli 😀

Já mám zbytek křenový omajdy. A zítra udělám šunkofleky tedy uzenofleky. 😀

m.e.l
26. bře 2009

My máme sekačku, takže dneska jen opravdu to žehlení a upečení, to bude rychlý, udělám litou bábovku, což znamená hodit ingredience, smíchat a nalejt do formy. 😀

artep26
26. bře 2009

Míšo já mám takhle i DPH 😔 😔 😔 no jsem flink, no ... ale tento kvartál co bude musím dělat průběžně, abych to na zač. července měla hotové a nehonila to z porodnice 😀
Tyjo já fakt nevím co vařit ... asi bude chleba 😀 😀 😀

jmisa
26. bře 2009

Já šla včera kolem finančáku a byla tam tedy pěkná fronta, jsem si říkala, co se děje a pak mi to po chvilce došlo.

artep26
26. bře 2009

Míšo to už jde mimo mě 😀 😀 😀
To je na manžovi 😀 a navíc tam dělá kamarádka a když tam jsou fronty, tak seběhne dolů z kanclu a vezme nám to oštempluje 😅 jsme takoví vyčůránci 😵 😵 ale to se musí 😝

jmisa
26. bře 2009

Protekce, to by se mělo hlásit 😀 😀

artep26
26. bře 2009

No je jen taková malilinkatá 😅
A navíc to děláme tak, aby ostatní neřvali že předbíháme nebo tak něco, takže to nikoho vlastně nebolí a nám to pomůže 😀

jmisa
26. bře 2009

Jo a jen zpět ke tchýni - prý to nemusím prát ručně, ale stačí, když to hodím na sporák do kastrolu s vodou a budu půl hodiny vyvářet 😀
Tak jsem se jí ptala, jestli si neprohlídla cedulky u toho, co kupovala, protože na všem je pouze praní na 40 🙂

Co jsem kupovala já, tak je maximálně na 60.

myslím, že vyvařit dnešní oblečení, tak nemusím praní řešit vůbec a můžu mít vše na jedno použití 😀

artep26
26. bře 2009

😀 😀 😀
Míšo ty máš tchýňku nějakou srandistku, co?? 😀 😀 😀
Já na sporáku max. vyvářím hadr co mám na nádobí, přisypu k tomu prášek a nechám to chvíli okulit.
Ale že bych takhle prala, navíc na děti ... o tom jsem neuvažovala 😎

jmisa
26. bře 2009

Artep, no ona žije pořád částečně v době, kdy měla děti ona - pleny vyvářela na sporáku, oblečky taky vyvářela, jenže tenkrát to nebylo z dnešních materiálů.

artep26
26. bře 2009

Tak já jdu na tu knihu jízd .. ač se mi teda faaaaaaaaaakt nechce ...
a oběd nevyřešen 😀 😀 😀

artep26
26. bře 2009

No právě, kdyby jsi to hodila na plotnu, tak by jsi to mohla nechat rovnou na panenky 😕

jmisa
26. bře 2009

Jinak já tedy nevyvářím nic. Na nádobí mám myčku a hadr, co používám v kuchyni promnu pod kohoutkem a když se mi nelíbí, tak letí do koše.

artep26
26. bře 2009

Já bych za vynález myčky, pračky a dalších pár věcí udělila Nobelovku .. hlavně za tu myčku a pračku 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru