Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
12. zář 2009

Luzz, teda holky jsou naprosto úžasné a dokonalé. 😉
Nic jdu spát, dítě konečně usnulo, dneska nějak nemohl zabrat, nevím proč prdeláček můj malinkatej. 😵

luzza
autor
12. zář 2009

melíku
vždycky když je pochválím,tak se něco pos... 😅 tak budu doufat,že se neprobudí už o půlnoci 😅 (což už párkrát udělaly,bestyjky 😀 )

jmisa
12. zář 2009

Luzz, tak sláva, ona si asi zvykla a stačilo trochu pomoci a hned jí to jde líp 😵
Spánek závidím, ale dali jsme s bratrem ten měsíc maximálně dva 😀 😀 Ale i tak úspěch, že je pokaždý v osm v pelechu a chrní, ikdyž dneska měl pozdní konferenci, jak jsem odposlechla, ale ukecal se ku spánku 😀

luzza
autor
12. zář 2009

jmis
aby z alexe nebyl poslanec nebo senátor 😅 😀 😀

jmisa
12. zář 2009

No jsme rozhodli, že to bude právník 😀 😀

luzza
autor
12. zář 2009

jmis
aha 😕 to je mnohem lepší 😉 😉 😉 ten se vždycky hodí 🤐 🤐

m.e.l
13. zář 2009

Bré ranko,
Míšo super, takže o povolání už rozhodnuto.
Luky najednou furt musí mít dudlíka, ani nevím jestli jsem strávila noc v posteli a nebo na cestě dětský pokoj - ložnice. Poslední tři noci je to teda síla, i když pak spí do těch třičtvrtě na sedm, dneska teda jen do čtvrt.

jmisa
13. zář 2009

Ahoj.
Tak dneska jsem nestačila zírat a odsávat 😀
Alex byl v postýlce před 20, kdy usnul nevím, neuspávám. Asi v půl jedný kňoural, tak jsem si říkala, že bude budíček, vylezla jsem, cestou na wecko nahodila dudla a on vytuh než jsem se vrátila, tak jsem odsála prvně, pak jsem se probrala ve 4 a odsávla druhé prso, Alex furt spal. Vzbudil se po páté, to jsem přebalila, nakrmila a vytuh, probudil se před 8, dostal novou plínu, najíst a je tuhej opět 😀

luzza
autor
13. zář 2009

jmis
jsem ti říkala,že právník bude dobrej spáč 😉 😀 😀

přeju všem dobré ranko 😉 🙂

jmisa
13. zář 2009

Luzz, kéž by mu to vydrželo, teď už tam mučí světlušku, jen jí šustěj křídla. 😀

m.e.l
13. zář 2009

Míšo, teda Alex je zlatíčko. Tiše závidím. 😉

jmisa
13. zář 2009

Mel, no jedna noc 😀 On mi to zase vrátí 😀

zofik
13. zář 2009

bré ranko všem...

tak tu zpětně dočítám, jaký máte strašně zlatý a hodný děti 😉

Mel chci se tě zeptat, po kolika hodinách dáváš Lukymu nutrilon?já jen koukala teď na krabici a je tam 5 dávek denně, tak nevím jestli se do toho počítá i noc, pač to my teda překračujeme. Já jen aby nebyl Vašík nějakej tlustej...dík

luzza
autor
13. zář 2009

tak manža šel včera večer s klukama na beer a vrátil se nad ránem 😝 😝
a co myslíte?? v 10 hod vylezl, tvářil se provinile, ale už si šel zase lehnout 🙄
no pěkně mě ser... 🙄

hanulka3112
13. zář 2009

Ahojky holky, tak malí opět spinkali až do 7h, pak popapali za 1,5h se zbudili opět napapali se a pak spolu krásně spinkali do 11h 😵 teď už jsou zase po jídle a nejspíš si hrajou se zavěšeným plyšákem 😀

jmisa
13. zář 2009

Dneska měl ALex premiéru v zimní zavince do autosedačky, co jsem mu koupila na teď do kočárku 😀 Je to pohoda, nemusela jsem ho oblíkat, jen tak, jak byl doma jsem ho tam šoupla, dala čepici a poslala je s manžou na prochajdu. Teď je krásně, tak po kojení umotám šátek, vezmu psici a vyrazíme do polí.
Fotky jsou na konci alba
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/

luzza
autor
13. zář 2009

jmis
to je super 😅 😅 😅 fakt výborný nápad 🙂

m.e.l
13. zář 2009

Žofí, v noci už Luky nejí, takže jí opravdu jen těch 5 dávek denně. 😉

luzza
autor
13. zář 2009

holky
eliška se rozhodla,že už prostě pást nebude a vždycky se otočí na záda... takže prd...

jmisa
13. zář 2009

No Alex dělá to stejné 😀

Dneska si vynahrazuje ten noční spánek. Nakrmila jsem ho a když jsem ho uložila, začal děsně ječet, poblil dvě pyžama, zavinku, co má pod sebou a pak i mě. Strašně řval, nemohla jsem ho utišit, přebalila jsem ho, byl i počůranej. Tak jsem ho položila na sebe a celou první část superstar koukal, pak už byl moc unavený, tak jsem ho šoupla do postýlky, ale pořád tak jako naříká ze spaní. 😒

jmisa
14. zář 2009

Ahoj všem.

Tak jsem ho nakonc před 22 nakojila, to si pošmák, jsem před tím měla červený víno, jsem nějak předpokládála, že bude aspoň do těch svých obvyklých dvou spát. No a pak usnul a spinkal do čtvrt na 6. Kolem třetí se mu teda asi něco zdálo, protože naříkal ze spaní, asi 4x jsem mu dávala dudlík, ale pak zabral. Teď už zase chrní. Já si dávám snídani a ještě se taky natáhnu.
Dneska jdu prvně po porodu cvičit, ikdyž jsem si dala "lehký" pilates, i tak mě to myslím odrovná 😀 Doufám tedy, že muž přijde včas, je to až od 20,30, tak snad...

m.e.l
14. zář 2009

Bré ranko,
teda Míšo Alex je prostě zlatíčko, a neboj Luky mě včera taky svůj hysteričák než konečně se nechal přemluvit, aby spinkal, což bylo někdy před devátou hodinou poté co jsme po těch dvou blbých nocích narvali postýlku do ložnice. Jsem pomalu ani neměla kudy vlézt do postele. Ale noc dobrá - dudlík v jednu, ve tři a v pět a potom teda jídlo. Nakonec jsem ho asi po hodině přesvědčila, že se ještě bude spinkat, takže jsem vylezla před půl osmou.
Míšo, ať se Ti cvičení líbí. 😉
Luzz, Eliška je šikulka. 😵

jmisa
14. zář 2009

Tak Alex chrněl do čtvrt na 9, já teda taky 😀 A teď zase usíná, musela jsem mu odsát nos, pokašlává, tak doufám, že moje protilátky zaberou dřív než se mu to rozjede. Já mám docela slušnou rýmu už taky, jenže já nejsem chlap, že 😀

m.e.l
14. zář 2009

Míšo, no ty nejsi chlap, takže přežiješ, Alex bude za chvíli "umírat". 😉

jmisa
14. zář 2009

Prostě nadějné vyhlídky 😀 😀

Jo a normálně je to zmrzlík, dneska měl v noci studenej nos, tak jsem na něj přihodila ještě flízovku, no děsný. V zavince už bejt nechce, se nedivím, je mu těsná a usne v ní fakt jen unavenej a pod dekou je mu zima. Musíme dneska koupit ten spacáček. 😝

imiska24
14. zář 2009

Dobré ránko všem,

nedá mi to,abych se nepochlubila,že výsledky z plodovky jsou OK,a čekáme holčičku!!!!! 😅 😅 😅
Jéé,holky,já mám takovou radost.Tak už si to snad budu moct taky užívat to těhu.

jmisa
14. zář 2009

Imis, tak gratuluju a přeju, aby vše už proběhlo v pohodě.

imiska24
14. zář 2009

Jmiso,děkuju.
Teď nás čeká cukrovka,a já si doslova ujíždím na sladkým 😀
Co Alex,jak roste?

jmisa
14. zář 2009

Cukrovka není tak strašná, mně akorát vadilo to dvouhodinové čekání, jinak ten sladkej čaj jsem vypila v pohodě, donesla jsem si ho ještě teplej, jak mi laborka poradila, že se to líp pije.

Alex roste jako z vody 🙂

imiska24
14. zář 2009

To sis přinesla svůj čaj?Já mám mezitím ko u doktora,tak mi to neva.

Ty mrňouskové hrozně rychle rostou?A co psice,nežárlí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru