Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
22. zář 2009

Ahoj.
Mel, to je teda srandista, v půl pátý vstává můj muž do práce, ikdyž dneska jsme měli budíček chvilku po čtvrté. Volali mu z práce. Jeden by řekl, že když je krize, tak si lidi budou chtít udržet zaměstnání, ale ono ne. Nepřišel jim jeden řidič, tak manža musel jít jezdit, myslím, že podřízení měli prču, když vedení dělalao řidiče a závozníka 😀, teď přilít domů vyvenčit psici a vykoupat se a zase letí.

m.e.l
22. zář 2009

Tak kyčle jsou v pořádku. Takže už tam nepůjdeme, Luky to zvládl s přehledem, kupodivu.

jmisa
22. zář 2009

Mel, tak super s těma kyčlema.
A zuby dobrý. Proč já si myslela, že nejdřív lezou ty horní jedničky?

m.e.l
22. zář 2009

Míšo nevím proč sis to myslela, já jsem si to asi taky kdysi myslela, možná ještě nedávno. Člověku to asi přijde logičtější.

jmisa
22. zář 2009

Alex má nového mazlíka - žabáka z Ikea 😀
Takže teď jsem musela inovovat zavinutí ala Karp 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/#...

m.e.l
22. zář 2009

Míšo super, Alex je zabalený jak vánočka. 😀 😵

jmisa
22. zář 2009

To víš, budu čekat až se vzbudí mávajícíma rukama 😀 To mávání rukou má po tatínkovi 😀 tak ho na noc a na polední spaní v postýlce zatím zase zabaluju.

m.e.l
22. zář 2009

Míšo, to jsem říkala já, že Lukymu budu u jídla zavazovat ruce, ten dělá takové věci s těma rukama, že příkrmy znamenají - držet ruce, mističku a ještě mu vysvětlovat, že má otevřít pusu. Jinak si prostě k jídlu do pusy strká ruce a je to pak všude.

macous
22. zář 2009

Tak u nás se taky mává rukama o stošest, před spaním ho musíme chvilku za ruce držet, aby se uklidnil, jakmile trochu usíná, tak už dobrý, zavázat si je nenechá, to je vzteky bez sebe 😀

Kay, jo jo, máme jacka - Růženku, teď dělá děsný alotrie - obzvláště na ulici, to vidí, že mám na starosti kočárek, tak to na mě zkouší - megera jedna 😀

m.e.l
23. zář 2009

Bré ranko,
teda přiznávám, dneska straším já - Luky ještě chrní. 😕 Ale můj hlad byl tentokrát silnější jak Lukyho - toho jsem ošulila dudlíkem. 😅

jmisa
23. zář 2009

Ahoj.
Mel, ty Tvoje budíčky 😕

My dneska máme první plavčo, tedy plavčo - vaničky to jsou nebo spíš taková vířivá vana 😀 jak v lázních. Bohužel až odpoledne, tak myslím, že Alex bude protivnej a moc si to neužije, na příště mu to přehodím na dopoledne.

m.e.l
23. zář 2009

Míšo, no tak na vaničky jdeme 5.10., paní říkala že co tam prý budeme s takovým habánem dělat, jenže před prázdninama byl malej, a po prázdninách když jsem tam šla tak paní byla nemocná a nikdo mi zápis bez ní nenabídl. 😝

jmisa
23. zář 2009

Mel 😀
Tady to berou podle věku, do bazénku se může až od pěti měsíců a to je dlouho, tak chci zkusit tyhle individuální hodiny. Uvidím, jak se nám o bud líbit, platí se jednotlivě, takže můžem přestat, když nás to nebude bavit. 😀

m.e.l
23. zář 2009

No tady se platí buď za kurz - 6 lekcí a nebo taky jednotlivě. Já tam mám nějaký prachy za nedodělaný předporoďák a cvičení těhulí. A vaničky jsou jinak u nás do 6ti měsíců. No Luky kurz dodělá 6 dní před svým půlrokem. 😀

jmisa
23. zář 2009

Tak mi přišla dneska PPM za červenec a srpen, po třech urgencích 😠

m.e.l
23. zář 2009

Míšo, tak to je teda síla. No já tu za srpen čekám, minulý měsíc přišla 24.ho tak jsem zvědavá kdy přijde za srpen. 😠

jmisa
23. zář 2009

No já bych jim tam nejradši šla nabančit pěstičkama, protože to byla jejich chyba, prostě ji jen přiznala, ale už neodeslala k platbě. 😠

Jinak vaničky dobrý. Alex tam vydržel 14 minut, to je prý na první pokus dobré. Většinu toho s ním odcvičila lektorka, jsem asi nemehlo, ikdyž jako tvrdila, že nééé, že to bylo dobrý, že to je normální 😀 To určitě 😀 Jenže mně přeskakuje v tom levém zápěstí a zjistila jsem, že mám trochu omezenou hybnost v něm, takže pravačka pod hlavičkou dobrá a levačka na prd a ty strany se musej střídat.
Pak okoukla "první vzpřímení" a Alex byl už unavenej, tak bylo ještě víc vidět, že preferuje levou stranu, tak mi ukázala cvik, co mám s ním cvičit, jenže jak byl unavenej, tak strašně brečel, bylo mi ho líto.
Na další hodinu jdem za týden a to se domluvíme na návštěvě neuroložky, kterou máme v ceně toho kurzu, tak proč to nevyužít 🙂

Akorát je teď Alex přetaženej a nějak nemůže usnout, spal asi 10 minut v autě.

m.e.l
24. zář 2009

Bré ranko,
Míšo to já bych jim taky nabančila - pravidelná dávka s přesně datým datumem do kdy náleží - pokud dítě nezemře, která se mění jen podle počtu dnů v měsíci a nejsou schopni ji poslat včas. 😠 Mám účet jak po vytunelování švýcarské banky poté co jsem splatila v červnu úvěr.
No hlavně, že se Alexovi líbilo. Jsem zvědavá na Lukýna až půjdeme.

jmisa
24. zář 2009

Ahoj.
mel, tak máš ještě účet manžův 😀
My máme účet jeden, tak tam je vidět, jak se tenčí finance. 😀

Alex včera usnul v 19 a spal do půl 4, pak do 7 a teď je v postýlce a myslím, že ještě zabere.

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, no a k tomu mi jaksi manža dneska nedal kartu na zaplacení Prevenaru, no což buď to vyzvednu dneska ze šuplíkových peněz a nebo manžu pošlu do lékárny. 😀
Lukýn se právě uprotivovává v postýlce, to bude řev na očkování pokud se aspoň chvilku neprospí.

jmisa
24. zář 2009

My máme dneska tříměsíční poradnu, tak jsem zvědavá jak váží.
Jinak paní doktorka pozná trochu, co jse zač. Jsem se rozhodla, že dneska hexa tedy nebude, protože měl malej tu rýmu a já chci, aby byl zcela v kondici na takovou zátěž 😀

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, však na to máš právo, mě se doktorka automaticky ptá jestli je malý v pořádku, poslechne si ho a pak teprve následuje očkování. Kdybych řekla, že mu cokoliv je tak ho očkovat nebude.

jmisa
24. zář 2009

Já vím, že mám právo 😀 Ať si paní dr. zvyká 😀

Půjdeš do Letňa na veletrh hraček? ITEA nebo jak se to jmenuje.

m.e.l
24. zář 2009

Míšo asi nepůjdu, byli jsme tam loni a nic moc věcí tam neměli. Bylo to dohromady s dalšíma výstavama a dost nás do zklamalo. 😝

jmisa
24. zář 2009

Já mám vstupenku zadarmo, tak se tam asi juknu, ale chci tam kvůli plínkám 😀

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, teď přemýšlím že ta výstava co nás zklamala byla asi na jaře. Na tuhle jsem chtěla jít loni na podzim s kamarádkou ale ochořel mi choť. Hm, tak na tuhle možná půjdu. Kdy plánuješ jít? Jestli ve všední den, tak by jsme se tam mohly sčutnout a nebo by jsi nás s Alexem mohla poctít svojí návštěvou. 😉

jmisa
24. zář 2009

Mel, zatím nevím, ale asi v pátek dopo. Ve čtvrtek je to až odpoledne a o víkendu bude moc lidí.
Zatím ale nevím,jak pojedu, protože platit 100 za parkoviště se mi nechce, mezi panelákama tam dali parkování na karty 😒 tak nejspíš budu muset zaparkovat u metra na tom odstavném. Cestovat sockou se mi nechce, navíc kočárem se prodírat mezi těma lidma, no nevím.

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, můžeš na odstavném a nebo u nás ve Starých Letňanech, tady karty nemáme a pak můžeme jít buď cca 20 minut pěšo k výstavišti a nebo 3 stanice busem.

m.e.l
24. zář 2009

No nic, jdu nás dooblíct a razíme do poradny, tak zatím páááááá. Luky je veselej, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru