Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
29. zář 2009

Naschvál, co bude umět dřív 😀

m.e.l
29. zář 2009

Míšo, no možná to přetáčení, už jen malinkatá pomoc stačí a je na bříšku.
A jé je, tady začíná někdo umět spustit hraní opice na lehátku. 😀

hanulka3112
29. zář 2009

Ahojky holky nějak nestíhám, myslela jsem, že na vás o víkendu mrknu, ale měli jsme tu samou návštěvu, co je nového? U nás dalo by se říst vše při starém, malí spí krásně celou noc v 7h zaberou a spinkají do těch 7 rána jsou to zlatíčka, přes den jsou spolu v postýlce a v noci jsou zvlášť kvůli monitorům dechu, včera se podrápali chuděrky moje Vaneska má škrábanec na nose a Leonek u oka 😅

hanulka3112
29. zář 2009

Jmis krásná fotečka ta poslední, jak se Alex směje 😵 připomíná mi Leonka, ten se furt tetelí, ale už i Vaneska začla 😵

m.e.l
30. zář 2009

Bré ranko,
Luky ještě chrní. A makovej odvar jsem mu nedala, takže nechápu, že za celou noc asi 4x nebo 5x nahození dudlíku a furt spí.
Včera vytuhl v lehátku, což teda u něj je prapodivná věc, když spí zásadně jen na břiše. . . Nebo max. zdřímne v autě.

jmisa
30. zář 2009

Ahoj.
Tak Alex dneska zlatej - od půl 8 do půl 7 a bez nahazování dudla 😀 Akorát moje mlíkárny jsou k prsknutí, tedy už jen jedna 😝 Jednu si před sedmou vycuc a je zase v posteli, zíval, tak to si asi ještě schrupne, je tam už nějaký ticho, ještě před chvilkou měl poradu 🙂 Dneska pes asi pěkně zlobil, protože ho Alex trestal, jen jsem slyšela, jak mu cinká kost 😀

Venku chčije. Odpo máme plavčo, já mám migrénu z té změny počasí nebo spíš jen bolest hlavy. Bolí mě celá šiška. 😔

grej
30. zář 2009

Ahoj,
Jmis - díky za tip. Kouknu nejdřív u nás v Letňanech a kdyžak zajedu pro ten pytel na Chodov. Zítra máme plavčo, tak budu poblíž.

Jinak na plavání nás minulý týden paní lektorka pochválila, že je Kačka hrozně šikovná. Ukázala jsem jí, co jsme zkoušely už doma a prý nás nemá co učit, páč už všechno umíme 😵 Dokonce plavání při držení za hrudníček učí prý až na poslední lekci a my to zvládáme bez problémů...
Tak se budem učit jen potápět a já budu ráda, že vypadnu. A i pro Kačku to bude cizí prostředí, tak at si zvyká.

Jen to pasení nám vůbec nejde. Kažkou chvilku jí dávám na břicho, ale buď si jen cucá ruce nebo vříská, že se jí to nelíbí. A hlavu zvedá jen minimálně...
Přitom břicho má určitě vymakaný jak blázen, protože když leží, tak už sama se zdvihá jako by si chtěla sednout.

Asi sjedu k doktorce, aby nás poslala někam na rehábko, aby mi ukázali, jak s ní cvičit, když jí to ležení na břiše nebaví...

jmisa
30. zář 2009

Grej, kam chodíš plavat?

grej
30. zář 2009

www.vydrysek.info - mš květnového vítězství. musím letět. napíšu večer.

jmisa
30. zář 2009

Jo to chodíš na vaničky. Tam jsem na to taky koukala, ale pak mi kámoška doporučila ty Modřany. Je fakt, že je to tam i levnější 😀

kay
30. zář 2009

ahojte,

tak my se dneska krásně vyspaly, Stela si vzpomněla na své staré dobré časy a nebýt toho že mě jednou vzbudil komár, jednou Martin a jednou pes, tak spím od 22h do 5h bez přestávky 😀 😵 a pak jsme to ještě daly do 7:45 no paráda, jsme naprosto nový člověk.. Uvařila jsme guláš, zatopili jsme v krbu a Stelouch šla teď podruhé spát.. Jinak Stela se začla sama přetáčet, normálně leží na zádech já se otočím a ona už je na břichu.. 😀 paráda.. jen se občas netrefí na deku 😀 horší je to u spaní, protože se přetočí a pak brečí, protože chce spát a neví jak z toho břicha pryč 😀

grej z toho pasení si nic nedělej, my to máme podobně.. jenže ona zase chce být na břichu furt, ale jak se přetočí, tak už neudrží hlavu a řve zabořená do deky 😅

plavání zatím plánujeme taky, jdeme se ve čtvrtek přihlásit.. jen z toho mám trochu strach, když jsem zkoušela S. ve vaně jen tak proplavat, hrozně se bála a byla nejistá a pak začla brečet a neutišila se ani na lehátku.. ☹ tak uvidíme..

Hanul, to spaní teda závidím 🙂

jmisa
30. zář 2009

Kay, ono to chce pomalu. Sice jsem si myslela, že vaničky nebudou na nic, ale ono maj něco do sebe. Myslím, že budeme mít výhodu proti prckům, co půjdou rovnou do "velkého" bazénu.

Dneska jsme byli ve vodě už 18 minut a zmákli jsme dva první kroky v abecedě potápění (ono to tedy není žádnej zázrak 😀, Alex ani nehnul brvou, kdo ví, jestli to zaregistroval 😀), jo a pak otužování 😀, jestli se tomu tak dá říkat.

grej
30. zář 2009

Ahoj holky, tak nám vaničky jdou, páč máme velkou rohovou vanu, navíc s výřivkou, takže bublinky Kačku fakt bavěj 🙂
Taky si myslím, že to bude pak lepší kvůli přechodu do velkýho bazenu. Jít rovnou do toho studenýho, to by asi Kačku kleplo a mě s ní 😀
Já mám Modřany hodně z ruky, navíc je super, že jsem v tý vaničce s ní, že se nemusím ohýbat. To mi stačí doma.

Pasení se bojim, musíme víc trénovat. Dávám jí na míč, to jí baví trochu víc, ale žádnej zázrak.

Jmis, byla jsem v CA a spací pytel už mám doma 🙂 Měli tam dokonce tři druhy. Ten růžovej, pak takovej bílo šedej a pak bílej s obrázkem a trošku jsou tam červený detaily, ale i pro kluka poho. Takže jestli chceš pro Alexe, tak šup do Letňan. Nebo ti ho tam můžu koupit a až pojedu do práce, tak bych ti ho hodila domů. V pondělí tam pojedu určitě.

jmisa
30. zář 2009

Grej, aha, tak já v tý vaně nejsem s ním, ale mám ho asi v úrovní prsou, je to něco jako maj na rehabilitacích.

Spacák, díky, ale já už mu koupila v Ikee, tak má smolíka.

kay
30. zář 2009

holky, no já to zkusila jen co bude dělat když ji to bude nadnášet.. asi se bála, že si nebyla jistá co se děje.. zkusím ještě vlézt do té vany s ní, ale to budu potřebovat asistenci M. a to nevím jak dopadne s jeho časem.. ☹ taky zítra uvidíme, jestli budou mít ještě místo.

jmisa
30. zář 2009

Kay, ono se na začátku děá jen takové zanořování po prsíčka, mimčo je v klubíčku a tak jakoby šikmo ke dnu se zanořuje a když se mu to líbí, tak se pokračuje dál. Ležení na vodě je nejjednodušší, když máš u těla hlavičku a uce pod zádama a dlaně pod zadečkem, když to zvládá, tak se posunou dlaně k pasu, uvolní se zadeček, ale jak se začne prohýbat do luku, tak přestat a vrátit pod zadeček.
Všechno se dělá hooodně pomalinku, jako zpomalenej film.

jmisa
1. říj 2009

Ahoj. Tak dneska jsem první? 😕

m.e.l
1. říj 2009

Bré ranko, přemýšlím zda jsem tuhle noc byla vůbec v posteli a né furt na cestě mezi pokojíčkem a ložnicí. 😝

m.e.l
1. říj 2009

Míšo - o kousek jo. 😀

jmisa
1. říj 2009

Mel, to se tak budí jo? Já teda chodím jen na wecko. Alex prostě tu dobu mezi kojeníma prospí, dneska teda pěkně prděl, to asi ta plechovka aradšídů, co jsem snědla 😀

m.e.l
1. říj 2009

Míšo on se nebudil, on se tam furt nějak dostával do podřimování a potřeboval na zklidnění dudlík, možná jak měl ručku u šprušle tak ho to budilo, nevím . . . Přitom noc předtím byla asi fakt jen 4x nahození dudlíku a spal do 6,45. Tak nevím co byl dneska za problém.

jmisa
1. říj 2009

Tak Alex naštěstí spí bez dudle. On ho potřebuje když ho odstaví od prs, protože mám pocit, že jen dudlá a nebo už prostě pije dlouho a pak by blinkal, tak mu místo prsa šoupnu dudlík, dám ho do postýlky, on dudlá a pk ho vyflusne a spí bez něj.

m.e.l
1. říj 2009

Míšo, on spí taky normálně bez něj - má ho na usnutí, ale pak se začne probouzet a potřebuje ho aby spal dál. Někdy tak vydrží i třeba od půl osmé do půl třetí bez nahození dudla, no ale pak jsou ty extrémy, kdy začneš nahazovat v jedenáct a v půl šesté skončíš. . . Chodíš třeba po 45ti minutách. . .

jmisa
1. říj 2009

To by mě zabilo 😒

jmisa
1. říj 2009

Alex chrní, jdu se pochlapit a žehlit 😝 jdeme na tu chirurgii, tak nevím v jaké náladě poté bude.

m.e.l
1. říj 2009

Míšo, tak běž. Já až manža odejde, tak se pochlapím a půjdu vytřít a utřít prach, zítra když chci na výstavu, tak bych toho měla moc. Plíny už se perou. . . Jo zítra tě vyzpovídám ohledně plín. Koukala jsem že máš nějaké různé druhy. 😉

jmisa
1. říj 2009

Mel, no jo, růzdné druhy 😀 Jak vlezu u nás do krámku s látkovkama, tak nějakou přitáhnu, děs a běs. 😀

zofik
1. říj 2009

bré ranko všem, grej díky za název projímadla....grej ale ty jestli jen kojíš, tak to kandění má kačenka ok, asi nemá žádný zbytky....

děvčata zkouším mléko s probiotiky, pač to vypadá že nutráč comfort ač je na zácpu, nám ji stejně způsobuje 😲 už jsem docela zoufalá fakt že jo....no nic....

kokám ře všechny plavete, u nás je to nejřív až od půl roku...

zofik
1. říj 2009

bré ranko všem, grej díky za název projímadla....grej ale ty jestli jen kojíš, tak to kandění má kačenka ok, asi nemá žádný zbytky....

děvčata zkouším mléko s probiotiky, pač to vypadá že nutráč comfort ač je na zácpu, nám ji stejně způsobuje 😲 už jsem docela zoufalá fakt že jo....no nic....

koukám že všechny plavete, u nás je to nejřív až od půl roku...

jmisa
1. říj 2009

Zofiku, u nás taky bazén až od půl roku, ale vaničky, kde je mimčo samo už od tří měsíců a do té doby dochází i instrukorka dom, ale to musí mít člověk prostory, u nás by to nešlo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru