Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
26. bře 2009

Mel, aha, no tak ty máš tohle "předoperační" od internisty. To je jedno, jestli praktik nebo internista.

grej
26. bře 2009

Ale stejně mi přijde divný, že pokud se to bere jako "předoperační" kvůli císaří, tak proč mě tam gynekolog honil už kolem toho 20tt a pořád mi to připomínal.. to je snad lepší tam jít až nějak takhle později, ne?

Jo a včera jsme koukali na postýlky. Manža se nejdřív cukal, že to je drahota, ale pak se zamiloval do týhle: 😀
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/drevene-po...

nebo se nám líbila tahle:
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/drevene-po...
Je taková obyč...

U tý první se jen bojím, aby nás pak Kačka nebudila, až si bude točit těma kolečkama co jsou v jedný bočnici. tipuju totiž, že jsou otáčecí a že jsou na zabavení mimi...

m.e.l
26. bře 2009

grej, lepší je jít dřív, protože tělo je čím dál více zatížené a může ti tak vyběhnout dost blbé EKG.

jmisa
26. bře 2009

Grej, navíc když bys nedej bože porodila dřív, třeba ve 25tt, tak je lepší to všechno mít za sebou.

grej
26. bře 2009

No právě jsem si říkala, že čím později na vyšetření, tím aktuálnější bude a tím bude jasné, jak na tom jsem...
No skočím tam během příštího týdne.

jmisa
26. bře 2009

Grej, to je tedy drahá postýlka.

m.e.l
26. bře 2009

grej, stejnak nakonec můžeš mít nedej bůh nějaký problém, který vůbec nebude souviset s výsledkama od praktika, takže je možná i fuk, kdy tam člověk půjde.

grej
26. bře 2009

Jmis - je dost drahá. Proto mě překvapilo, že si jí vůbec manža vybral... ALe je fakt, že vypadá tak bytelně...
Uvidíme, pro co se nakonec rozhodnem.

jmisa
26. bře 2009

No mně stačí obyč Ikea za 699, lomcovala jsem s ní a nerozpadla se 😀

m.e.l
26. bře 2009

Mě stačí obyč sklep stáří 32 let. . . Jé to se i docela rýmuje. 😀

jmisa
26. bře 2009

Mel, jo, to já myslela, že mi místo cestovní bude u našich stačit jedna památná postýlka z před 38 let a prd, táta jí kus nenašel. On prostě po neteři postýlku rozbral a každej kousek někam uložil. Takže los prdos.

grej
26. bře 2009

Mel - ty starý jsou nejlepší... Moje mamka nechápala, jak současný postýlky můžou mít stahovací bočnici jen cca 10-15 cm, když ta naše se stahovala snad půl metru 😅

jmisa
26. bře 2009

Grej, no právě dnešní stahovací bočnice je na nic, akorát prodraží postýlku pomalu o litr.

m.e.l
26. bře 2009

grej, já ani nevím jak se ta naše stahuje pokud se stahuje. Zítra uvidím až to táta složí. Snad nechybí šroubky a podobně. Nikdo s ní nemanipuloval, kromě doby, kdy jsme se stěhovali sem do Prahy.

jankatr
26. bře 2009

tak koukám že tu probíráte myčky - taky se přidávám - je to k nezaplacení - teď co máme jen Daníka tak jí naplním tak jednou za dva až tři dny (přikoupila jsem jedny talíře a je to v pohodě 🙂 ) No a až nás bude pět tak to naplníme raz dva 😅 😅 😅

Jinak taky používám tabletky z DM - jsou docela dobrý a fakt za málo peněz. 😉

hanulka3112
26. bře 2009

Tak postýlky my máme s těma vytahovacíma šprušlema až budou větší, tak jim je vyndám ať můžou rejdit 😀 😀 😀

hanulka3112
26. bře 2009

Holky budete prát i rychlozyvinovačky? 😕

jmisa
26. bře 2009

Já mám jen normální zavinovačky a ty vyperu.
Pokud jdou prát i ty rychlo, tak bych je vyprala.

m.e.l
26. bře 2009

jmis nevím, mám dvě od Teksas, která je dostala od nějaké kamarádky a vypadají, že jsou vypraané a i předtím několikrát prané.

kay
26. bře 2009

ahoj holky, tak já dneska ckoro celý den lítala a pak žehlila jsem mrtvá.. ani vás nebudu dočítat omlouvám se.. ale nejpozději v pondělí bych měla mít ntb, tak budu snad psát častěji i když budu ležet na gauči 🙂

myčku máme cca 3 roky a je super, hrozná pomoc a více času... dokonce i chlap ji zvládá naskládat a to se jí před tím bránil 😀

a jmsi dneska jsem žehlila i vyprané rychlozavinky a je to v poho 🙂

jankatr
26. bře 2009

jéé Melíku - a co vlastně Teksas? Jak se má? 🙂

luzza
autor
26. bře 2009

ahoj holky 🙂
dnes jsem měla od rána lítací den 😀
kámošky,návštěvy...za holkama do práce...k našim... a večer jsem dorazila 😅
pak rychle úkoly,zapnout pračku a až teď jsem si dřepla 😝 😅
něco nového dnes tady??? 😅

m.e.l
26. bře 2009

Janky, Teksas se chystá pomalu rodit jako ty, je v 38tt. A tuhle ji sestřička v předporodní poradně řekla, jestli by se svýma kontrakcema už nechtěla porodit. Ale na porod jinak vůbec to nevypadá, asi jako u Tebe. 😉

jankatr
26. bře 2009

Tak to je dobrý - 🙂 teď jsem si ji našla na koníkovi a koukala jsem že v profilu už má dokonce 39tt - tak to je fajn - miminko bude pěkně dopečený 😉 Tak ji od nás kdyžtak pozdravuj 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
27. bře 2009

dobré ránko ivfky 🙂
ve 2 h v noci nám přišla sms,že se našim známým narodil syn Pavlík 🙂 takže jsme pak už blbě spali 😀

m.e.l
27. bře 2009

Dobré ranko holky,
Janky dokonce 39tt? No vidíš, ono to strašně letí, ona z naší staré diskuze porodí a já si půjdu pomalu balit taky. Za týden abych volala objednat se do porodnice na předporodní péči a za další 2 týdny zabalím tašku. Furt jsem ještě nedošla ověřit kopii oddacího listu, tak si dávám závazek, že v pondělí tam konečně dojdu. 😀
Luzz, ty ráno strašíš i když se v noci nerodí. 😀

luzza
autor
27. bře 2009

mel
máš recht 😀
proč ověřit kopii OL??? 😨 😨

m.e.l
27. bře 2009

Protože nechci tahat originál, aby mi ho neztratili, a mám mít sebou oddací list.

luzza
autor
27. bře 2009

oni ti ho neztratěj 🙂 jen do něj nahlídnou a zase si ho sbalíš 😉
to ti za tu námahu s ověřováním kopie nestojí 😉

m.e.l
27. bře 2009

Luzz, jistota je jistota. A úřad mám vedle baráku, jen tam prostě dojít - otázka 10 minut??? 😀 Ale lenost je silnější jak já. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru